Canan Kaftancıoğlu

Canan Kaftancıoğlu

Son dakika Canan Kaftancıoğlu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Canan Kaftancıoğlu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Canan Kaftancıoğlu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Canan Kaftancıoğlu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan canan kaftancıoğlu gelişmeleri de dahil olmak üzere 223 canan kaftancıoğlu haberi bulunmuştur. Tüm canan kaftancıoğlu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Canan Kaftancıoğlu'na Erdoğan'a yönelik açıklamaları nedeniyle 'hakaret' soruşturması
Canan Kaftancıoğlu'na Erdoğan'a yönelik açıklamaları nedeniyle 'hakaret' soruşturması İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, Canan Kaftancıoğlu hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik açıklamaları nedeniyle resen soruşturma başlatıldı.
15.08.2022Siyaset
Restorasyonu tamamlanan Yerebatan Sarnıcı törenle açıldı
Restorasyonu tamamlanan Yerebatan Sarnıcı törenle açıldıİBB tarafından restorasyonu tamamlanan Yerebatan Sarnıcı yapılan törenle açıldı. Törende konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "İstanbul'un sırtında bir hançer var. O hançeri çıkarmak için büyük bir fedakarlıkla, özveriyle çalışan Büyükşehir Belediye Başkanımız var." dedi.
22.07.2022Kültür Sanat
Kılıçdaroğlu: Sökülen rütbelerini aynen dikeceğiz
Kılıçdaroğlu: Sökülen rütbelerini aynen dikeceğizCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski İstihbarat Dairesi Başkanı Sabri Uzun ve emekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın rütbelerinin geri alınmasına yönelik kararla ilgili, "Sabri Uzun da Hanefi Avcı da bilsin ki az kaldı, geliyor sandık. Onların sökülen rütbelerini aynen dikeceğiz. Haksızlığa tahammül edemiyoruz biz" dedi.
28.06.2022Siyaset
CHP lideri Kılıçdaroğlu: İslam dünyasının temel problemlerinin tek çözümü adalettir
CHP lideri Kılıçdaroğlu: İslam dünyasının temel problemlerinin tek çözümü adalettirCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Türk Ocakları'nın kuruluşunun 110. yılında düzenlenen İslam Dünyası Meseleleri ve Çözüm Yolları Sempozyumu'na katıldı.
27.06.2022Siyaset
CHP lideri Kılıçdaroğlu İstanbul'a hizmette 3 yıl programında konuştu
CHP lideri Kılıçdaroğlu İstanbul'a hizmette 3 yıl programında konuştuİstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 'İstanbul'a Hizmette 3 Yıl' programında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "Adaleti sağlarken, adaletsizlik yapanları asla unutmayacağız." dedi.
24.06.2022Siyaset
CHP'den Yargıtay'a Canan Kaftancıoğlu yazısı
CHP'den Yargıtay'a Canan Kaftancıoğlu yazısıCHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun Yargıtay Başsavcılığı tarafından siyasi parti üyeliğinin düşürülmesinin ardından CHP, Başsavcılığa bir yanıt yazısı gönderdi. CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke imzasıyla kaleme alınan yazıda, başsavcılığın kararından dönmesi istendi.
21.06.2022Siyaset
Kılıçdaroğlu: Türkiye'ye yeni bir siyaseti, yeni bir anlayışı getirmek istiyoruz
Kılıçdaroğlu: Türkiye'ye yeni bir siyaseti, yeni bir anlayışı getirmek istiyoruzCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Komşularımızın kimliğini, yaşam tarzını sorgulamaya başladık. Bunlar yanlıştır. Siyaset kavga alanı değildir. Türkiye'ye yeni bir siyaseti, yeni bir anlayışı getirmek istiyoruz" dedi.
15.06.2022Siyaset
Canan Kaftancıoğlu'nun parti üyeliği düşürüldü
Canan Kaftancıoğlu'nun parti üyeliği düşürüldüCHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun siyasi parti üyeliği, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından düşürüldü.
14.06.2022Siyaset
Canan Kaftancıoğlu'na siyasi yasak mı geldi, parti üyeliği düşürüldü ne demek?
Canan Kaftancıoğlu'na siyasi yasak mı geldi, parti üyeliği düşürüldü ne demek?Canan Kaftancıoğlu’nun siyasi parti üyeliği düşürüldü. Karar, CHP Genel Merkezi'ne iletildi. Peki, Canan Kaftancıoğlu'na siyasi yasak mı geldi, parti üyeliği düşürüldü ne demek?
14.06.2022Siyaset
Eski istihbaratçı Sabri Uzun’un rütbeleri sökülecek!
Eski istihbaratçı Sabri Uzun’un rütbeleri sökülecek!Emniyet Genel Müdürlüğü'nce hakkında soruşturma yürütülen emekli emniyet müdürü Sabri Uzun'un rütbelerinin geri alınmasına karar verildi.
11.06.2022Gündem
Kılıçdaroğlu: Hakkınızın yenmesini istemiyorsanız bize katılacaksınız
Kılıçdaroğlu: Hakkınızın yenmesini istemiyorsanız bize katılacaksınızCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TÜİK’e müdahale edildiğini öne sürerek, "İşçilere, emeklilere, dul ve yetimlere sesleniyorum; hakkınızın yenmesini istemiyorsanız bize katılacaksınız, yanımızda duracaksınız. Hakkınızı hukukunuzu teslim edeceğiz” dedi.
7.06.2022Siyaset
CHP lideri Kılıçdaroğlu:  Avrupa Birliği'ne tam üyeliği hedeflerimiz arasında görüyoruz
CHP lideri Kılıçdaroğlu: Avrupa Birliği'ne tam üyeliği hedeflerimiz arasında görüyoruzCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizler, Avrupa Birliği'ne tam üyeliği hedeflerimiz arasında görüyoruz" dedi.
4.06.2022Siyaset
Kaftancıoğlu'na hakaret davasında beraat
Kaftancıoğlu'na hakaret davasında beraatCHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun sosyal medya hesabı Twitter'da paylaştığı, SBK Holding Başkanı Sezgin Baran Korkmazla ilgili CHP genel merkezince hazırlanan broşür gerekçesiyle "Cumhurbaşkanı'na hakaret" ve "Kamu görevlisine hakaret" suçundan yargılandığı davada beraatine karar verildi.
2.06.2022Siyaset
Ekrem İmamoğlu’nun duruşması ertelendi mi? İmamoğlu mahkemesi ne oldu, ne zaman?
Ekrem İmamoğlu’nun duruşması ertelendi mi? İmamoğlu mahkemesi ne oldu, ne zaman?31 Mart 2019 seçimlerinin iptal edilmesinin ardından YSK üyelerine hakaret ettiği gerekçesiyle yargılanan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun davası ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Peki, Ekrem İmamoğlu’nun duruşması ertelendi mi? İmamoğlu mahkemesi ne oldu, ne zaman?
1.06.2022Gündem
Ekrem İmamoğlu'nun yargılandığı dava ertelendi: Savcılık yeniden mütalaa hazırlayacak
Ekrem İmamoğlu'nun yargılandığı dava ertelendi: Savcılık yeniden mütalaa hazırlayacak 31 Mart 2019 seçimlerinin iptal edilmesinin ardından YSK üyelerine hakaret ettiği gerekçesiyle 4 yıl 1 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun karar çıkması beklenen duruşmasında sanık avukatı, mahkemeye YSK üyelerinin şikayetçi olmadığına dair dilekçe sundu. Savcılık, söz konusu yeni gelişmenin değerlendirmesinin ardından yeni bir mütalaa sunmak için süre talep etti.
1.06.2022Siyaset
Kılıçdaroğlu: Hapislerden korksaydık sizin gibi olurduk
Kılıçdaroğlu: Hapislerden korksaydık sizin gibi olurdukCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin kendisine yönelik eleştirileriyle ilgili, "Birisi beni hapse göndermekle tehdit etmiş. Sizin feriştahınız gelse bize diz çöktüremez. Siz kimsiniz? Eğer biz hapislerden korksaydık bu kadar cesur olmazdık. Hapislerden korksaydık sizin gibi olurduk. Dün tükürdüğümüzü bugün yalamayız biz" dedi.
31.05.2022Siyaset
Canan Kaftancıoğlu ne yaptı, ne dedi, Canan Kaftancıoğlu’nun suçu ne? Canan Kaftancıoğlu kimdir, nereli, ne doktoru?
Canan Kaftancıoğlu ne yaptı, ne dedi, Canan Kaftancıoğlu’nun suçu ne? Canan Kaftancıoğlu kimdir, nereli, ne doktoru?CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Yargıtay'da 4 yıl 11 ay 20 günlük hapis cezasının onanmasının ardından kesinleşen cezasının infazı için teslim olmak üzere adliyeye geldi. İnfaz Savcılığınca işlemleri tamamlanan Kaftancıoğlu, Silivri Cezaevi'ne gönderildi. Peki, Canan Kaftancıoğlu ne yaptı, ne dedi, Canan Kaftancıoğlu’nun suçu ne? Canan Kaftancıoğlu kimdir, nereli, ne doktoru?
31.05.2022Gündem
Canan Kaftancıoğlu tutuklandı mı, cezaevine mi girdi? CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu neden tutuklandı, ceza aldı?
Canan Kaftancıoğlu tutuklandı mı, cezaevine mi girdi? CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu neden tutuklandı, ceza aldı?Canan Kaftancıoğlu tutuklandı mı, cezaevine mi girdi? 4 yıl 11 ay hapis cezası Yargıtay tarafından onanan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, cezanın infazı için Silivri Cezaevi'ne gönderildi. Peki, Canan Kaftancıoğlu neden ceza aldı?
31.05.2022Siyaset
İnfaz işlemleri tamamlanan Canan Kaftancıoğlu Silivri Cezaevine gönderildi
İnfaz işlemleri tamamlanan Canan Kaftancıoğlu Silivri Cezaevine gönderildiCHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Yargıtay'da 4 yıl 11 aylık hapis cezasının onanmasının ardından kesinleşen cezasının infazı için teslim olmak üzere İstanbul Adalet Sarayı'na geldi. İnfaz Savcılığınca işlemleri tamamlanan Kaftancıoğlu, Silivri Cezaevi'ne gönderildi. 
31.05.2022Gündem
Bakan Bozdağ'dan flaş Canan Kaftancıoğlu açıklaması!
Bakan Bozdağ'dan flaş Canan Kaftancıoğlu açıklaması!Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bir canlı yayında Canan Kaftacıoğlu ile ilgili bir soruyu cevap vererek, "Ben, devam eden yargılamalarla ilgili hiç konuşmadım. Ancak burada bir karar çıktı. Kararlar eleştirilebilir. Kılıçdaroğlu da eleştirilebilir. Ama bunun temiz dille, saygı içinde olması lazım. Kılıçdaroğlu, 'Ben mahkemeyi tanımıyorum' diyor. Türkiye bir hukuk devletiyse, mahkemeler bir karar verdiyse, hukuk devletini dilinden düşürmeyen kişinin, 'Kararı beğenmedim. Ben karşıyım ama ortada mahkeme kararı vardır. Elbette gereği yapılacaktır' demesi icap eder. Bu kanunlara uymamaktır. Kanunlara uymamaya tahrik suçtur." dedi.
22.05.2022Siyaset
Maltepe'de CHP'den 'Milletin Sesi' mitingi
Maltepe'de CHP'den 'Milletin Sesi' mitingiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye değişime hazır. Bu değişime gençler hazır, kadınlar hazır. Bizler bu değişime hazırız. Kollarımızı sıvayıp hemen çalışmaya başlamak zorundayız. Hatalarımız oldu. Mükemmel olmasak da mükemmel bir göreve talibiz" dedi. Sığınmacı konusuna da değinen Kılıçdaroğlu, Sığınmacıların ülkelerine geri gönderilmesine inanıyorum. Benim vatan sevgimde sınır namustur anlayışı var" ifadelerini kullandı.
21.05.2022Siyaset
CHP mitingi saat kaçta, 21 Mayıs CHP İstanbul mitingi ne zaman? CHP Maltepe miting alanı nerede, nasıl gidilir?
CHP mitingi saat kaçta, 21 Mayıs CHP İstanbul mitingi ne zaman? CHP Maltepe miting alanı nerede, nasıl gidilir?CHP İstanbul mitingi saat kaçta, nerede ve ne zaman? sorularının ardı arkası kesilmiyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçen yıl aralık ayında mitinglere başlayacağını duyurmuştu. Bu kapsamda CHP’nin “Milletin Sesi” ilk mitingi 4 Aralık 2021’de Mersin olmuştu. Kış mevsimi nedeniyle ara verilen mitinglere CHP yeniden başlıyor. 12 Nisan’da açıklama yapan Kılıçdaroğlu, “Bayramdan sonra Milletin Sesi mitinglerine yeniden başlayacağız” açıklaması yapmıştı. Peki, CHP Maltepe mitingi ne zaman, 21 Mayıs’ta mı, CHP mitingi nerede? CHP İstanbul mitingi saat kaçta? Maltepe miting alanı nerede?
21.05.2022Gündem
Bakan Soylu: Bir baron daha gözaltında
Bakan Soylu: Bir baron daha gözaltındaİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 2015 yılında 54 ilde metamfetamin yakalanması görülürken, 2021'de 81 ile yayıldığını, uyuşturucu kaynaklı ölümlerde 'metamfetamin' görülme oranının da 5 yılda yüzde 1,4'ten yüzde 35,6'ya çıktığını söyledi. Soylu, "Bu önemli bir tehdidi işaret etmektedir. Metamfetamin ile ilgili, tüm valilerimize, emniyet müdürlüğümüze ve jandarma komutanlığımıza genelge gönderdik, 'gizli' mantığı ile. Bütün detayları anlatan, mücadelenin nasıl olacağını ortaya koyan, kapsamlı bir genelge" dedi.
18.05.2022Siyaset
Dünya merakla bekliyordu! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsveç ve Finlandiya'ya NATO resti...
Dünya merakla bekliyordu! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsveç ve Finlandiya'ya NATO resti...Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği ile ilgili olarak, "Hem PKK/YPG terör örgütüne destek verip hem de bizden NATO üyeliği için destek istemek en hafif tabiri ile tutarsızlıktır. İsveç'ten 30 terörist istedik, vermeyiz dediler. Siz teröristleri vermeyeceksiniz ama bizden NATO üyeliğini isteyeceksiniz. Bu güvenlik teşkilatını güvenlikten yoksun hale getirmeye biz 'evet' diyemeyiz" dedi.
18.05.2022Siyaset
Kılıçdaroğlu: Siyasi yasak kararını ve mahkemeyi tanımıyoruz
Kılıçdaroğlu: Siyasi yasak kararını ve mahkemeyi tanımıyoruzCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yargıtay'ın Canan Kaftancıoğlu'nun cezasını onamasına ilişkin, "İl Başkanımızın siyasi yasak kararını asla tanımıyoruz, mahkemeyi de tanımıyoruz, Canan Kaftancıoğlu İstanbul İl Başkanımızdır" dedi.
17.05.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Canan Kaftancıoğlu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki canan kaftancıoğlu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.