Beştepe

Beştepe

Son dakika beştepe haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan beştepe ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını beştepe haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Beştepe

haberleri sayfasında son dakika yaşanan beştepe gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.544 beştepe haberi bulunmuştur. Tüm beştepe haberleri aşağıda listelenmiştir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Macaristan’a her türlü desteği vermeye hazırız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Macaristan’a her türlü desteği vermeye hazırızCumhurbaşkanı Erdoğan ve Macaristan Cumhurbaşkanı Katalin Novak ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, "Macaristan’a her türlü desteği vermeye hazırız" dedi.
29.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Depremzedelerimizi kalıcı konutlara kavuşturmak için her türlü gayreti gösteriyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Depremzedelerimizi kalıcı konutlara kavuşturmak için her türlü gayreti gösteriyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Devletleri Teşkilatı Olağanüstü Zirve Toplantısı sonrasında konuştu. Erdoğan, "Mayıs ayına kadar 100 bin konteyner kurarak yarım milyon depremzedeyi daha iyi şartlarda barınabilecekleri bu alanlara taşıyacağız. Depremzedelerimizi en kısa sürede kalıcı konutlara kavuşturmak için her türlü gayreti gösteriyoruz" açıklamasında bulundu.
16.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Mustafa Destici ile görüşecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Mustafa Destici ile görüşecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 14.00'te Beştepe'de Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'yi kabul edecek.
13.03.2023Gündem
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener masaya geri döndü
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener masaya geri döndüİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in geçen hafta yaptığı açıklamanın ardından siyasette sıcak dakikalar yaşanmaya devam ediyor. Son dakika haberlerinin arka arkaya geldiği İYİ Parti - Millet İttifakı cephesinde yeni gelişmeler var. Sabah saatlerinde Akşener'in bugün yapılacak toplantıya katılmayacağı duyurulmuştu. Ancak İmamoğlu ve Yavaş'ın ziyareti sonrası İYİ Partili Kürşad Zorlu tarafından yapılan açıklamada; Akşener'in toplantıya katılma kararı aldığını duyurdu. Öte yandan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Merkezi'ne geldi. Akşener'i Temel Karamollaoğlu karşıladı.
6.03.2023Gündem
Akşener masadan kalktı, gözler adaylarda! 6'lı masadaki kriz ABB'ye sıçradı
Akşener masadan kalktı, gözler adaylarda! 6'lı masadaki kriz ABB'ye sıçradıİYİ Parti lideri Akşener, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Millet İttifakı’nın ortak cumhurbaşkanı adayı olması fikrine karşı çıkarak altılı masadan çekildi. Masanın diğer beş ortağı bugün bir araya gelecek. Gözler, Millet İttifakı’nın ve İYİ Parti’nin adaylık konusunda yapacağı açıklamalara çevrildi. Öte yandan 6'lı masadaki kriz Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde de tepki istifalarına neden oldu.
6.03.2023Gündem
Gözler Beştepe'de! Kabine gündemi deprem ve seçim
Gözler Beştepe'de! Kabine gündemi deprem ve seçimCumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak toplantısında, deprem bölgesinde yürütülen çalışmalar ile seçim konusunun ele alınması bekleniyor.
6.03.2023Gündem
Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor'dan yardım kampanyası
Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor'dan yardım kampanyasıGalatasaray ve Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor kulüpleri yaptığı açıklamalarla depremzedeler için yardım kampanyası düzenleyeceklerini açıkladı.
6.02.2023Şampiy10
Gözler kritik toplantıya çevrildi! İşte masadaki konu başlıkları
Gözler kritik toplantıya çevrildi! İşte masadaki konu başlıklarıCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında bugün Beştepe'de toplanacak. Terörle mücadele ile İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyelik süreci, EYT teklifi toplantıda öne çıkacak başlıklar arasında yer alacak.
5.02.2023Gündem
Emine Erdoğan: 'Su vatandır' inancıyla geleceğimize sahip çıkalım
Emine Erdoğan: 'Su vatandır' inancıyla geleceğimize sahip çıkalımCumartesi Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Vatanseverliğin, ülkemizin bir damla suyuna dahi sahip çıkmak olduğuna inanan ve gelecek nesillerimizin bir bardak suya muhtaç kalmaması için bugünden çalışan bütün duyarlı insanlarımıza çağrıda bulunuyorum; ‘Türkiye Yüzyılı'na bir damla da siz olun. 'Su vatandır' inancıyla ve bir seferberlik ruhuyla geleceğimize birlikte sahip çıkalım" dedi.
31.01.2023Gündem
Pompeo'nun iddialarına masadaki Kalın'dan yanıt! İşte tarihi gerçekler
Pompeo'nun iddialarına masadaki Kalın'dan yanıt! İşte tarihi gerçeklerABD’nin Donald Trump dönemindeki Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun Türkiye ile ilgili iddialarına, tüm görüşmelere katılan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın yanıt verdi.
26.01.2023Gündem
MGK bildirisi yayımlandı! İsveç'e çok net NATO mesajı
MGK bildirisi yayımlandı! İsveç'e çok net NATO mesajıCumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Beştepe'de gerçekleştirilen Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sona erdi. Yayımlanan bildiride İsveç'e mesaj verilerek, 'NATO'ya katılmak isteyenler yükümlülüğünü yerine getirmeli' açıklaması yapıldı.
25.01.2023Gündem
MGK, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı
MGK, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandıMilli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de toplandı.
25.01.2023Gündem
MGK toplantısı ne zaman? Milli Güvenlik Kurulu yılın ilk toplantısı saat kaçta, hangi konular görüşülecek?
MGK toplantısı ne zaman? Milli Güvenlik Kurulu yılın ilk toplantısı saat kaçta, hangi konular görüşülecek?Milli Güvenlik Kurulu, yılın ilk toplantısı yapılıyor. İsveç'te, Türkiye aleyhinde gerçekleştirilen provokatif eylemler en önemli gündem maddesi olacakken, bölgesel ve uluslararası güvenlik konuları da MGK toplantısında masaya yatırılacak. Peki, MGK toplantısı ne zaman? Milli Güvenlik Kurulu yılın ilk toplantısı saat kaçta, toplantıda hangi konular konuşulacak?
24.01.2023Gündem
Gözler Kabine toplantısına çevrildi! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni müjdenin detaylarını açıklayacak
Gözler Kabine toplantısına çevrildi! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni müjdenin detaylarını açıklayacakCumhuriyet tarihinin en kapsamlı borç yapılandırma paketi için gözler Beştepe'de olacak. Paketin kapsamı ve ayrıntıları Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki Kabine Toplantısı'nda ele alınacak. İsveç'te peş peşe yaşanan skandal eylemler de Kabine'nin bir diğer önemli gündem maddesi olacak.
22.01.2023Ekonomi
Emine Erdoğan 'Turandot' operasını izledi! 'Sanatseverlerle buluşturmak büyük mutluluk'
Emine Erdoğan 'Turandot' operasını izledi! 'Sanatseverlerle buluşturmak büyük mutluluk'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Ankara Devlet Opera ve Balesi tarafından sahnelenen "Turandot" operasını izledi.
19.01.2023Gündem
EYT ilk maaşlar ne zaman yatacak? EYT Meclis’e geldi mi, ne zaman gelecek?
EYT ilk maaşlar ne zaman yatacak? EYT Meclis’e geldi mi, ne zaman gelecek?EYT sorusu çözüldü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Beştepe'de düzenlenen zirve sonrası yaptığı açıklamada EYT’nin çıktığını müjdeledi. Yeni düzenlemeyle, yaş sınırı olmaksızın 8 Eylül 1999 tarihinden önce sigorta başlangıcı olanlar emekli olabilecek. Sabırsızlıkla ilk maaşlarını bekleyen vatandaşlar hükümet yetkililerinden gelen açıklamaları pür dikkat dinliyor. AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "EYT bize geldikten sonra Meclis'te 10 günlük bir çalışma süresi gerekir, Bakanlık henüz çalışmayı göndermedi. Bizden bir tarih istemeyin" ifadelerini kullanmıştı. Son açıklama ise Bakan Bilgin’den geldi. Bilgin ilk maaşların yatması beklenen tarihi de açıkladı. Peki, EYT ilk maaşlar ne zaman yatacak? EYT Meclis’e geldi mi, ne zaman gelecek?
14.01.2023Emekli
Af çıkacak mı 2023, 7. yargı paketinde af var mı 2023? Mahkumlara af ne zaman çıkacak?
Af çıkacak mı 2023, 7. yargı paketinde af var mı 2023? Mahkumlara af ne zaman çıkacak?2023'ün ilk Kabine toplantısı bugün Beştepe'de Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılacak. EYT ve sözleşmelilere kadro düzenlemesi ile 7'nci Yargı Paketi için gözler Kabine Toplantısı’na çevrildi. Peki, Af çıkacak mı 2023, 7. yargı paketinde af var mı 2023? Mahkumlara af ne zaman çıkacak?
9.01.2023Gündem
Yılın ilk kabine toplantısı yarın yapılacak!
Yılın ilk kabine toplantısı yarın yapılacak!2023'ün ilk Kabine toplantısı yarın Beştepe'de yapılacak. EYT ve sözleşmelilere kadro düzenlemesi ile 7'nci Yargı Paketi için meclis çalışma takvimi gündemde olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığındaki toplantıda enflasyonla mücadelede yeni yılda atılacak adımlar da ele alınacak.
8.01.2023Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bilişim alanında 7 müjde!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bilişim alanında 7 müjde!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde "1 Milyon İstihdam Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Programı'nda gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan, ''Araştırma geliştirme merkezleri, teknoparklarla tersine beyin göçü teşviklerimizle önemli bir yere geldik'' dedi.
29.12.2022Gündem
EYT düzenlemesinde işveren unutulmadı! Destek verilecek
EYT düzenlemesinde işveren unutulmadı! Destek verilecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'deki EYT zirvesi sonrası düzenlemenin detaylarını duyurdu. EYT'de yaş sınırının olmayacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan işverenlere de müjdeyi verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İşverenlerimizin kıdem tazminatı ödemesinde güçlük çekmemesi için KGF destekli bir kredi paketini devreye alıyoruz." dedi.
28.12.2022Ekonomi
EYT prim gün sayısı kaç olacak? EYT prim gün şartı nedir, EYT prim gün sayısı kaç olunca emekli olunur?
EYT prim gün sayısı kaç olacak? EYT prim gün şartı nedir, EYT prim gün sayısı kaç olunca emekli olunur?EYT düzenlemesi hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2 Milyon 250 bin vatandaşımız emekli olma hakkına kavuşuyor. Herhangi bir yaş sınırı uygulanmayacaktır" diyerek Emeklilik için prim ödeme gün sayısı, sigortalılık süresi ve yaşı tamamlamak gerektiğini söyledi. Peki emeklilik prim günü, çalışma yılı, yaş kaç oldu? EYT prim gün sayısı kaç olacak? EYT prim gün şartı nedir?
28.12.2022Emekli
e devlet çalışma hayatım çalışmıyor! E devlet çöktü mü, e devlet çalışma hayatım neden hata veriyor?
e devlet çalışma hayatım çalışmıyor! E devlet çöktü mü, e devlet çalışma hayatım neden hata veriyor?“E devlet çalışma hayatım çalışmıyor, e devlet çalışma hayatım hata veriyor” şikayetleri EYT yaş şartının kaldırıldığının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulmasının ardından arttı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'de yaptığı açıklamada yaş sınırı olmayacağını ve 2 milyon 250 bin kişinin emekli olabileceğini söyledi. Peki, E devlet çöktü mü, e devlet çalışma hayatım neden hata veriyor?
28.12.2022Emekli
EYT'de ilk maaş ödemesi için uzman isim tarih verdi
EYT'de ilk maaş ödemesi için uzman isim tarih verdiEYT düzenlemesinde sona gelindi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2 Milyon 250 bin vatandaşımız emekli olma hakkına kavuşuyor. Emeklilik hakkının kullanılması hususunda herhangi bir yaş sınırı uygulanmayacaktır" diye konuştu. Peki EYT'liler ilk maaşlarını ne zaman alabilecek? İşte tüm detaylar...
28.12.2022Ekonomi
EYT zirvesi! EYT ne zaman belli olacak, Cumhurbaşkanı Erdoğan EYT açıklaması saat kaçta?
EYT zirvesi! EYT ne zaman belli olacak, Cumhurbaşkanı Erdoğan EYT açıklaması saat kaçta? Emeklilikte Yaşa Takılanlar’a ilişkin yeni gelişme duyuruldu. EYT’lilere ilişkin düzenleme kapsamında Beştepe’de toplantı gerçekleştiriliyor. Toplantıya Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ve Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati de katılacak. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan EYT açıklaması saat kaçta?
28.12.2022Emekli
Cumhurbaşkanı Erdoğan EYT düzenlemesini açıklayacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan EYT düzenlemesini açıklayacakBeştepe'de Emeklilikte Yaşa Takılanlar'a ilişkin toplantı başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrıntıları 19:45'te kamuoyuyla paylaşacağı belirtildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan son kabine toplantısında arzularının yıl bitmeden EYT konusunu gündemden çıkarmak olduğunu belirtmişti.
28.12.2022Vatan TV

Benzer Haber Etiketleri

Beştepe ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki beştepe haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.