Balık Fiyatları

Balık Fiyatları

Son dakika BALIK FİYATLARI haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan BALIK FİYATLARI ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını BALIK FİYATLARI haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Balık Fiyatları

haberleri sayfasında son dakika yaşanan balık fiyatları gelişmeleri de dahil olmak üzere 508 balık fiyatları haberi bulunmuştur. Tüm balık fiyatları haberleri aşağıda listelenmiştir.
Hamsi sezonu kapattı, vatandaş istavrit ve mezgite yöneldi
Hamsi sezonu kapattı, vatandaş istavrit ve mezgite yöneldiKaradeniz’de bu yıl ince olmasından dolayı çoğu zaman tercih edilmeyen hamsi sezonu kapattı. Soğuk havaya rağmen palamutun bol olması nedeniyle en durgun sezonunu yaşayan hamsinin olmayışı vatandaşı bugünlerde istavrit ve mezgite yöneltti.
6.03.2023Ekonomi
Balık fiyatları düştü! Hamsinin kilosu 20 TL
Balık fiyatları düştü! Hamsinin kilosu 20 TLDüzce'de havaların ısınmasıyla birlikte balık fiyatları düştü. Geçtiğimiz hafta kilosu 100 liradan alıcı bulan hamsinin fiyatı 20 liraya geriledi.
26.02.2023Ekonomi
Togg'da geri sayım başladı! NFT açık artırması bu akşam
Togg'da geri sayım başladı! NFT açık artırması bu akşamTogg almak isteyenler için öncelikli ön sipariş hakkı sunan NFT açık artırmasına sayılı saatler kaldı. Bu akşam saat 19:23'te Trumore uygulaması üzerinden NFT satışı başlayacak ve NFT alanlar ön siparişe katılma ve teslim alma sırası hakkını kazanacak.
5.02.2023Ekonomi
Balık fiyatları düştü! 'Kilosu 40 liradan satılıyor'
Balık fiyatları düştü! 'Kilosu 40 liradan satılıyor'Hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi balık tezgahlarını da etkiledi. Düzce'de tezgahın en ucuz balığı kilosu 40 liradan satılan tirsi oldu.
5.02.2023Ekonomi
'Denizin prensi' lüferin kilosu dudak uçuklatıyor
'Denizin prensi' lüferin kilosu dudak uçuklatıyorMarmara Denizi'nde geçen yıl yoğun olarak görülen ve 'denizin prensi' olarak bilinen lüfer, bu sezon beklenen bolluğa ulaşmadı. Tezgahlarda çok az rastlanılan lüferin kilo fiyatı ise dudak uçuklattı.
19.01.2023Ekonomi
Olumsuz hava balıkçıları etkiledi: Avlanma azalınca fiyatlar arttı
Olumsuz hava balıkçıları etkiledi: Avlanma azalınca fiyatlar arttıOrdu’da 3 gündür devam eden olmuşuz hava şartları nedeniyle balıkçılar ağ atamazken, az miktarda avlanan balıkların fiyatı ise yükseldi.
9.01.2023Ekonomi
Tezgahlar  çinekop ile şenlendi! Fiyatı 150 TL
Tezgahlar çinekop ile şenlendi! Fiyatı 150 TLDenizli’deki balık tezgahlarında geçtiğimiz ay bolluğu yaşanan palamut, şimdilerde yerini çinekop başta olmak üzere sardalya ve hamsiye bıraktı.
4.01.2023Ekonomi
Hamsi fiyatları yüzde 50 düştü! 'Çok bereketli bir sezon'
Hamsi fiyatları yüzde 50 düştü! 'Çok bereketli bir sezon'Havaların soğumasıyla birlikte Karadeniz’de hamsi bolluğu yaşanıyor. Hamside ki bereket balık tezgahlarına da yansıdı. Geçen haftaya göre 110 TL civarında satılan hamsi, yaklaşık yarı fiyatına düşerek 60 TL'den satılıyor. Vatandaşlar hamsi bolluğundan dolayı memnun.
24.12.2022Ekonomi
Hamsi ile ilgili 'tehlike' uyarısı! Gittikçe azalıyor, fiyatları da vurabilir
Hamsi ile ilgili 'tehlike' uyarısı! Gittikçe azalıyor, fiyatları da vurabilirHamsi fiyatları ile ilgili dikkat çeken açıklama! Av yasağı çağrısı geldi, şikayetler artmaya başladı. Stokların tükenme aşamasına geldiğini belirten uzmanlar, hamsi neslinin de tehlikede olduğunu ifade etti. Peki balık fiyatlarında son durum ne? Hamsi ne kadar oldu? İşte detaylar...
7.12.2022Ekonomi
Palamuttan sonra hamsi de ucuzladı! İşte balık fiyatlarında son durum
Palamuttan sonra hamsi de ucuzladı! İşte balık fiyatlarında son durumDenizlerde yaşanan palamut balığı bolluğunun ardından bu kez hamsi de denizlere akın etti. Geçtiğimiz hafta kilosu 80 liradan satışa sunulan hamsi bu hafta kilosu 40 liradan tezgahlarda yerini aldı.
1.12.2022Ekonomi
Hamside bolluk başladı, fiyatlar düştü
Hamside bolluk başladı, fiyatlar düştüBalık fiyatları ilgili son dakika açıklaması! Karadeniz’de uzun yıllar sonra ilk kez bu sezon hem palamut hem de hamside bolluk yaşanıyor. İşte palamut, hamsi, mezgit, tirsi, kefal ve uskumru fiyatları...
28.11.2022Ekonomi
Hamsi fiyatları düştü! '30 liraydı, 25 yaptık'
Hamsi fiyatları düştü! '30 liraydı, 25 yaptık'Marmara ve Karadeniz'i etkisi altına alan lodos sebebiyle balıkçı tekneleri denize açılamayınca balık fiyatları yükseldi. Tekirdağ'da hamsinin kilosu 25 liradan tezgahlarda yerini alırken, vatandaşların balığa talep göstermediği ifade edildi.
25.11.2022Ekonomi
Kırmızı etten ve tavuktan daha uygun! İşte balık fiyatları...
Kırmızı etten ve tavuktan daha uygun! İşte balık fiyatları...Palamudun bollaşmasıyla birlikte düşen balık fiyatları, hem balıkçı esnafını hem de vatandaşı memnun ediyor.
24.11.2022Ekonomi
Balık fiyatlarına lodos zammı! 35 liradan başlıyor
Balık fiyatlarına lodos zammı! 35 liradan başlıyorBalıkesir’in Bandırma ilçesindeki balık halinde, havaların soğuk gitmesi ve lodosun etkili olmasından dolayı fiyatlar artış gösterdi.
23.11.2022Ekonomi
Palamut yerini hamsiye bıraktı! İşte balık fiyatları...
Palamut yerini hamsiye bıraktı! İşte balık fiyatları... Eskişehir’de balık tezgâhlarında azalan palamut, yerini yavaş yavaş hamsiye bırakırken bollaşan hamsiye vatandaşın ilgisi yoğun oldu.
22.11.2022Ekonomi
Tüketici güven endeksi 76,6 oldu
Tüketici güven endeksi 76,6 olduTüketici güven endeksi, Kasım ayında bir önceki aya göre yüzde 0,6 oranında arttı.
22.11.2022Ekonomi
İnternet üzerinden alışveriş yapanlara iade uyarısı! Dikkat çeken 14 gün detayı
İnternet üzerinden alışveriş yapanlara iade uyarısı! Dikkat çeken 14 gün detayıİnternet üzerinden alışveriş yapan herkesi ilgilendiren son dakika gelişmesi! Dikkat çeken 14 gün uyarısı geldi. Sorumluluk satıcıda oluyor. İşte e-ticaret sitelerinden alışveriş yapan herkesi ilgilendiren kararın ayrıntıları...
18.11.2022Ekonomi
Palamuttan sonra hamsi de tezgahlara düştü! İşte balık fiyatları...
Palamuttan sonra hamsi de tezgahlara düştü! İşte balık fiyatları...Karadeniz'deki palamut bolluğu dolayısıyla fiyatı 110 liraya kadar çıkan hamsi, bugünlerde hem vatandaşların hem de balıkçıların yüzünü güldürüyor. Düzce'de kilosu 25 liradan alıcı bulan hamsi, tezgahları süslüyor.
18.11.2022Ekonomi
Hamsinin fiyatı yüzde 50 düştü! Bugün itibarıyla değişti
Hamsinin fiyatı yüzde 50 düştü! Bugün itibarıyla değiştiTrabzon'da bir hafta önce kilosu 65-70 TL’den satılan hamsi denizde bollaşınca bugün itibariyle kilosu 35-50 TL arasında satılmaya başlandı. Palamut fiyatları ise ikiye katlandı.
14.11.2022Ekonomi
Balık fiyatları yarı yarıya düştü! 50 TL oldu
Balık fiyatları yarı yarıya düştü! 50 TL olduDenizlerde 1 Eylül'de av yasağının kalkmasıyla birlikte balık sezonunda hareketlilik yaşanırken, İzmir'de kasım ayı itibariyle vatandaşların en çok tercih ettiği ve balıkçıların en çok sattığı balık palamut oldu. Balık fiyatları ise neredeyse yarı yarıya düştü.
11.11.2022Ekonomi
Denizlerde palamut bol, sezon devam ediyor! Hamsi fiyatlarının düşmesi bekleniyor
Denizlerde palamut bol, sezon devam ediyor! Hamsi fiyatlarının düşmesi bekleniyorKaradeniz’de palamut bolluğu, hamsinin fiyatına yansımaya devam ediyor. Hamsinin fiyatlarının düşmesi bekleniyor.
5.11.2022Gündem
Balık fiyatları düştü! 70 liraydı, 25 liraya indi
Balık fiyatları düştü! 70 liraydı, 25 liraya indiZonguldak’ın Ereğli ilçesinde palamut fiyatları dibe vurdu. Geçtiğimiz hafta büyüklüğüne göre tanesi 60-70 TL arasında değişen fiyatlardan satılan palamut bu hafta tanesi 25 TL’den satılmaya başladı.
22.10.2022Ekonomi
Balık fiyatları düştü! İlk 3 aya dikkat
Balık fiyatları düştü! İlk 3 aya dikkatAkdeniz'de av yasağının 15 Eylül'de tamamen kalkmasıyla birlikte Mersin'de her çeşit balık tezgahlarda yer almaya başladı. Geçtiğimiz aylarda el yakan balık fiyatları da ciddi oranda düşerken, balıkçılar balık bolluğundan memnun. Mersin Balıkçılar Derneği Başkan Yardımcısı Adnan Polat, "Şu anda çıkan balık miktarı iyi. Her zaman ilk 3 ay bolluk olur. O yüzden de bu aylarda fiyatlarımız çok uygun oluyor" dedi.
18.10.2022Ekonomi
Balık fiyatlarında flaş gelişme! Kilosu 320 lira
Balık fiyatlarında flaş gelişme! Kilosu 320 liraÇanakkale’de 1 Eylül’de av yasağının sona ermesinin ardından olta ile tutulan denizlerin prensi lüfer kilosu 320 liradan balıkçı tezgahlarında yerini almaya başladı.
12.10.2022Ekonomi
Mezgit, istavrit, çinekop ve hamsi tezgaha düştü! İşte balık fiyatlarında son durum
Mezgit, istavrit, çinekop ve hamsi tezgaha düştü! İşte balık fiyatlarında son durumZonguldak’ın Ereğli ilçesinde balık tezgahlarındaki çeşit arttı. Palamudun ardından mezgit, istavrit, çinekop ve hamsi tezgahlardaki yerini aldı.
11.10.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Balık Fiyatları ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki balık fiyatları haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.