Balık Fiyatları

Balık Fiyatları

Son dakika BALIK FİYATLARI haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan BALIK FİYATLARI ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını BALIK FİYATLARI haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Balık Fiyatları

haberleri sayfasında son dakika yaşanan balık fiyatları gelişmeleri de dahil olmak üzere 447 balık fiyatları haberi bulunmuştur. Tüm balık fiyatları haberleri aşağıda listelenmiştir.
Asgari ücret zammında son dakika gelişmesi! Ve belli oluyor, tarih ve saat verildi, temmuz zammında kritik gün...
Asgari ücret zammında son dakika gelişmesi! Ve belli oluyor, tarih ve saat verildi, temmuz zammında kritik gün... Asgari ücret zammında son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Emekli ve memur maaşlarına gelecek temmuz zamları ve artan enflasyonla birlikte asgari ücrete de ara zam beklentisi oluştu. Açıklamalar art arda geldi, detaylar netleşmeye başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘vatandaşı enflasyona ezdirilmeyeceğiz’ mesajı sonrası başta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olmak üzere birçok ilgili kurumu harekete geçirdi. Bu doğrultuda Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 29 Haziran Çarşamba günü saat 14.00'te Çalışma Bakanlığı'nda toplanacak. Masada ise çeşitli formüller yer alıyor. Peki asgari ücrete zam gelecek mi? Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak? Net ve brüt 2022 asgari ücret ne kadar olacak? İşte asgari ücret zammı 2022 temmuz son dakika gelişmeleri...
28.06.2022Ekonomi
Balık fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Hamsi, istavrit, barbun ve mezgit...
Balık fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Hamsi, istavrit, barbun ve mezgit...Balık fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Hamsi, istavrit, barbun, mezgit, alabalık, somon, sazan, yayın ve kefal, çipura ve levrek fiyatlarında son durum açıklandı. Kültür balıklarının satışından umduğunu bulamayan balıkçılar, yeni sezonu iple çekiyor.
28.06.2022Ekonomi
Kilosu 30 liradan tezgahlarda! Palamut, çupra ve levrek...
Kilosu 30 liradan tezgahlarda! Palamut, çupra ve levrek...Kütahya’nın Tavşanlı Balık Pazarı'nda yaz sezonu balıklar tezgahlarda yerini aldı.
22.06.2022Ekonomi
Balık fiyatları kırmızı eti solladı, kilosu 350 TL'ye çıktı
Balık fiyatları kırmızı eti solladı, kilosu 350 TL'ye çıktıKırmızı et fiyatlarındaki artış gündemdeki yerini korurken balık fiyatlarındaki yüseliş vatandaşın alım gücünü zorlar hale geldi.1 kilo levrek 180 TL, 1 kilo çupra 140 TL’yi gördü. Somon fiyatı ise 350 TL’yi buldu. Balıkçılar "Ekonomik sebepler dışında, kültür balıkçıları tamamen ihracata yöneldi. İç piyasada ürün olmayınca fiyatlar arttı" diyor.
16.06.2022Ekonomi
Geçen sene kilosu 70 lira olan sardalya, 50 liradan tezgahlarda
Geçen sene kilosu 70 lira olan sardalya, 50 liradan tezgahlardaÇanakkale’de geçen sene kilosu 70 liraya kadar ulaşan sardalyanın kilosu 50 liradan tezgahlarda alıcı buluyor.
31.05.2022Ekonomi
Fiyatlar arttı! 60 TL'den satılıyor
Fiyatlar arttı! 60 TL'den satılıyorFiyatlar arttı. 60 TL'den satılıyor. Balık fiyatları yaz ayının gelmesiyle birlikte değişti. Denizlerde av yasağının başlamasıyla balık tezgâhları, dip avı yapan balıkçılar süslüyor. Balıkçılar ise her sabah açılan ihalelerde kıyasıya mücadele ediyor. İşte son dakika haberinin detayları...
13.05.2022Ekonomi
Hamsinin kilosu 50 TL! Yasak öncesi son balıklar...
Hamsinin kilosu 50 TL! Yasak öncesi son balıklar...Denizlerde 1 Eylül 2021’de başlayan av sezonu 15 Nisan Cuma günü sona eriyor. Yasak öncesi son balıklar tezgâhtaki yerini aldı. Balık fiyatları ise el yakmaya devam ediyor. Hamsinin kilosu 50 liradan satılıyor. Ancak balıkçılar balık fiyatlarına zam gelmediğinin altını çizdi. Karaköy’de balık satan Mehmet Ocakçı, “Ramazan ayı olduğu için işler bu günlerde biraz zayıfladı. İftar zamanı tezgâhlar biraz hareketleniyor. Ama bu sezonu iyi geçirdik. Her şeye çok zam geldi. Ancak balık fiyatları çok yükselmedi. 50 liraya balık satıyoruz." ifadelerini kullandı.
13.04.2022Ekonomi
Kilosu 25 liraya düştü! Talep resmen patladı, kuyruklar oluştu
Kilosu 25 liraya düştü! Talep resmen patladı, kuyruklar oluştuKaradeniz’de mayın görülmesi üzerine birçok balıkçı denizden çekilirken, Tekirdağ’da hamsi ve istavritin kilogramı 25 TL'den satılmaya devam ediyor. Balığın kilosunu 25 liraya gören vatandaşlar ise balıkçı tezgâhlarının başında kuyruklar oluşturdu.
7.04.2022Ekonomi
Mayınlara inat hamsi ve istavritin kilosu 25 liraya düştü
Mayınlara inat hamsi ve istavritin kilosu 25 liraya düştüKaradeniz’de mayın görülmesi üzerine birçok balıkçı denizden çekilirken, Tekirdağ’da hamsi ve istavritin kilogramı 25 TL'den satılmaya devam ediyor. Balığın kilosunu 25 liraya gören vatandaşlar ise balıkçı tezgâhlarının başında kuyruklar oluşturdu.
7.04.2022Ekonomi
Fiyatı yarı yarıya düştü! Talep yoğun, kısa sürede tükenecek
Fiyatı yarı yarıya düştü! Talep yoğun, kısa sürede tükenecekZonguldak’ta tezgahlarda yerini alan istavritin bol olması fiyatları düşürdü. Geçen hafta 40 liradan alıcı bulan istavrit bu hafta 20 liradan alıcı buldu.
6.04.2022Ekonomi
Fark edilince üzerine yürüdü, videoları silmeye çalıştı! İstanbul'daki AVM'de...
Fark edilince üzerine yürüdü, videoları silmeye çalıştı! İstanbul'daki AVM'de...İstanbul Bahçelievler'de bulunan bir AVM'nin içinde stant açarak diş temizliği yapan kişiyle, "Doktor musunuz? Çalışma izniniz var mı?" diye soran, standı görüntülemeye çalışan bir diş hekimliği öğrencisi arasında tartışma çıktı. Tartışma anları öğrencinin cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasıyla İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri ile zabıta ekipleri devreye girdi. Yapılan incelemeler sonrası stant kapatılırken, sahiplerine idari para cezası verildi.
29.03.2022Yaşam
Balık fiyatları mayın krizi sonrası tavan yaptı! 'Tüm balıkçılar ava çıkmaya korkuyor'
Balık fiyatları mayın krizi sonrası tavan yaptı! 'Tüm balıkçılar ava çıkmaya korkuyor'Karadeniz’de yaşanan mayın krizi sonrası balık tezgahları boş kaldı. Balıkçılar, bu durumdan memnun olmadıklarını belirtirken, balık fiyatlarında ise ortalama 20-25 TL artış olduğunu söyledi.
29.03.2022Yaşam
Balık fiyatları artacak mı? Balık avı yasaklandı mı? Balığın kilosu ne kadar oldu? İşte balık fiyatlarında son durum!
Balık fiyatları artacak mı? Balık avı yasaklandı mı? Balığın kilosu ne kadar oldu? İşte balık fiyatlarında son durum!Rusya-Ukrayna savaşı nedeniyle mayınların balık avlanma bölgelerine kadar geldi. İkinci mayının bulunduğu Kırklareli'nin İğneada beldesinde balık avlanması, ikinci duyuruya kadar yasaklandı. İğneada Limanı'na kayıtlı 200 tekne, mayın nedeniyle Karadeniz'e açılamadı. Mayınlar nedeniyle pek çok balıkçı mağdur oldu. Peki, Balık fiyatları artacak mı? Balık avı yasaklandı mı? Balığın kilosu ne kadar oldu? İşte detaylar…
29.03.2022Ekonomi
Tezgahlarda balık kalmadı! Fiyatlar uçtu
Tezgahlarda balık kalmadı! Fiyatlar uçtuKaradeniz’de avlanan balık çeşitlerinde son zamanlarda önemli ölçüde azalış yaşanırken. Trabzon'da tezgâhları, Marmara ve Ege Denizi'nde avlanan balıkların yanı sıra Van Gölü’nde gelen inci kefali süslüyor.
29.03.2022Ekonomi
Balık fiyatlarına zam gelecek! Avcılık yasağı fiyatlara yansıyacak
Balık fiyatlarına zam gelecek! Avcılık yasağı fiyatlara yansıyacakBulgaristan-Kefken arasındaki Karadeniz sularında her türlü balıkçılık faaliyetlerinin durdurulmasının ardından balık fiyatlarında artış yaşanması bekleniyor.
28.03.2022Ekonomi
Balık tezgahlarında çeşit çok, balık az! Hamsi 50 liradan satılıyor
Balık tezgahlarında çeşit çok, balık az! Hamsi 50 liradan satılıyor15 Nisan’da başlayacak av yasağı öncesinde tezgahlarda balık çeşitliliğinin arttığı, miktarın ise azaldığı gözlendi.
23.03.2022Ekonomi
Balık tezgahlarını fırtına vurdu! Kilosu 50 liraya çıktı
Balık tezgahlarını fırtına vurdu! Kilosu 50 liraya çıktıMarmara, Ege ve Karadeniz’de etkili olan fırtına, balık tezgahlarını etkiledi. İstavritin kilosu 59, kolyozun 50, yerli hamsi 50, Karadeniz hamsisinin de kilosu 50 liradan satılıyor. Yarın fırtınanın dinmesi bekleniyor.
21.03.2022Yaşam
Yumurta, et, tavuk fiyatlarında  yeni dönem başlıyor
Yumurta, et, tavuk fiyatlarında yeni dönem başlıyorHazine ve Maliye Bakanlığı, gıdada KDV indirimi, tarımsal destekler başta olmak üzere alınan önlemlerin etiket fiyatlarına yansımasını yakın takibe aldı. Tüketicilerin belirli temel ürünleri ucuza almasını sağlayacak "Birlikten Berekete" projesi de yaşama geçiriliyor. Yeni ürünler, işyerleri, ön plana çıkanlar da haritada yer alacak.
19.03.2022Ekonomi
Çanakkale Köprüsü hatıra parası basıldı! Bugün tedavüle veriliyor
Çanakkale Köprüsü hatıra parası basıldı! Bugün tedavüle veriliyorÇanakkale Köprüsü hatıra parası basıldı. Boğazı birleştiren 1915 Çanakkale Köprüsü madeni 1 TL’nin arkasında yer alacak. Yeni madeni 1 TL’ler bugün tedavüle veriliyor.
18.03.2022Ekonomi
Balık fiyatları uçuşa geçti! Kilosu 500 lira...
Balık fiyatları uçuşa geçti! Kilosu 500 lira...Doğu Karadeniz’de son bir haftadır etkili olan soğuk ve karlı hava balıkçı tezgâhlarını olumsuz yönde etkilerken, yaklaşık 1 ay öncesine kadar kilosu 20-25 TL’den satılan istavrit bugünlerde avı azalınca kilosu 50 TL’ye kadar yükseldi. Kalkan balığının kilosu ise 500 liradan satılıyor
18.03.2022Ekonomi
Kar ve soğuk hava balık avını olumsuz etkiledi tezgahlar boş kaldı!
Kar ve soğuk hava balık avını olumsuz etkiledi tezgahlar boş kaldı!Trabzon'da hava muhalefeti nedeniyle balık tezgâhları boş kaldı. Bazı balıkçılar da balık olmadığı için iş yerini açmadı.
14.03.2022Ekonomi
Balık fiyatlarına yansıdı, yüzde 50 arttı! Son 1 ayda yaşandı
Balık fiyatlarına yansıdı, yüzde 50 arttı! Son 1 ayda yaşandıOrdu’da günlerdir etkili olan rüzgar ve olumsuz hava şartları ile akaryakıt fiyatları balıkçı teknelerini etkiledi. Balıkçılar, son bir ayda bazı balık fiyatlarında yüzde 50 artış olduğunu söyledi.
11.03.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Benzin ve motorine yeni zam...
Akaryakıt fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Benzin ve motorine yeni zam...Benzin ve motorin fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması. EPGİS resmen duyurdu. Benzin ve motorine zam geldi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın açıklamasına göre benzinin litre satış fiyatında 79 kuruş, motorinde 2 lira 25 kuruş artış oldu.
9.03.2022Ekonomi
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Kadının elinin değmediği bir ekonomi büyüyemez
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Kadının elinin değmediği bir ekonomi büyüyemezTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Kadının elinin değmediği bir ekonomi büyüyemez. Bir hedefimiz var; kadınlarımızın sosyal hayatta, iş hayatında, siyasette daha fazla aktif rol almasını istiyoruz" dedi.
9.03.2022Ekonomi
Balık fiyatları ile ilgili flaş uyarı! Hamsi, mezgit, istavrit, levrek, çipura...
Balık fiyatları ile ilgili flaş uyarı! Hamsi, mezgit, istavrit, levrek, çipura...Balık fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Soğuk hava ve fırtına etkili oldu, balık çeşitleri azaldı. Balıkçıların verdiği bilgiye göre; hamsi kilo 25, mezgit 20, istavrit 25, barbun 20, somon 70, levrek 90 ve çipura da 75 lira oldu.
9.03.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Balık Fiyatları ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki balık fiyatları haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.