Askerlik Borçlanması Ne Kadar

Askerlik Borçlanması Ne Kadar

Son dakika askerlik borçlanması ne kadar haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan askerlik borçlanması ne kadar ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını askerlik borçlanması ne kadar haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Askerlik Borçlanması Ne Kadar

haberleri sayfasında son dakika yaşanan askerlik borçlanması ne kadar gelişmeleri de dahil olmak üzere 220 askerlik borçlanması ne kadar haberi bulunmuştur. Tüm askerlik borçlanması ne kadar haberleri aşağıda listelenmiştir.
Askerlik borçlanması ne kadar, askerlik borçlanması zamlandı mı? Askerlik borçlanması ödemesi nereye ve nasıl yapılır? Askerlik borçlanması online ödeme ekranı ve son ödeme tarihi!
Askerlik borçlanması ne kadar, askerlik borçlanması zamlandı mı? Askerlik borçlanması ödemesi nereye ve nasıl yapılır? Askerlik borçlanması online ödeme ekranı ve son ödeme tarihi!Askerlik borçlanması ne kadar oldu? Askerlik borçlanması son ödeme tarihi, online ödeme ekranı ile sorgulama sürecine dair araştırmalar asgari ücrete yapılan zam sonrası yoğun bir şekilde sorgulanmaya başlandı. 2023 Temmuz ayı asgari ücret ara zammı belli oldu. Emeklilik prim gün sayısını doldurmak için askerlik ve doğum borçlanması yapacak olan vatandaşlar ise, 2023 yılına ait güncel taban ve tavan borçlanma ücretlerini araştırıyor.
21.06.2023Ekonomi
Askerlik borçlanması geri çekilir mi? EYT askerlik borçlanması ne kadar, geri çeker mi? Askerlik borçlanması geri alma olur mu, geri alınır mı?
Askerlik borçlanması geri çekilir mi? EYT askerlik borçlanması ne kadar, geri çeker mi? Askerlik borçlanması geri alma olur mu, geri alınır mı?TBMM Genel Kurulu'nda görüşülen Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesinin kabul edilmesinin ardından SGK’da yoğun mesai başladı. Askerlik ve doğum borçlanmasını öğrenmek isteyenler arama motorlarına yöneldi. Peki, EYT askerlik borçlanması ne kadar 2023, geri çeker mi, askerlik borçlanması geri çekiliyor mu? EYT askerlik borçlanmasını kapsıyor mu, askerlik borçlanmasından kimler yararlanacak?
4.03.2023Emekli
Askerlik borçlanması nedir, ne kadar? Askerlik borçlanması hesaplama… 18 ay (550 gün) ve 12 ay askerlik borçlanması kaç TL, askerlik borçlanması hesaplama nasıl yapılır, şartları neler?
Askerlik borçlanması nedir, ne kadar? Askerlik borçlanması hesaplama… 18 ay (550 gün) ve 12 ay askerlik borçlanması kaç TL, askerlik borçlanması hesaplama nasıl yapılır, şartları neler?EYT askerlik borçlanması hesaplama araştırmaları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın emeklilikte yaşa takılanlarda yaş şartının kaldırıldığını açıklamasının ardından arttı. Prim gün sayısı eksik olanlar, askerlik borçlanmasıyla EYT’li olup olmadığını sorguluyor. Peki, Askerlik borçlanması hesaplama nasıl yapılır, EYT 550 askerlik borçlanması ne kadar, 12 ay askerlik borçlanması hesabı nasıl yapılır?
29.12.2022Ekonomi
SGK askerlik borçlanması ödeme… E devlet askerlik borçlanması ödemesi nasıl ve nereden yapılır? 12 ve 18 aylık askerlik borçlanması ne kadar?
SGK askerlik borçlanması ödeme… E devlet askerlik borçlanması ödemesi nasıl ve nereden yapılır? 12 ve 18 aylık askerlik borçlanması ne kadar?EYT düğümü nihayet çözüldü. Hizmet ve prim ödeme gün sayısını dolduran ancak yaş haddi için bekleyen yaklaşık 2 milyon 250 bin vatandaş emekli olacak. EYT borçlanması yaparak emekli olmak isteyenler SGK önlerinde uzun kuyruklar oluşturdu. Emeklilik hayali kuran vatandaşlar e devlet üzerinden askerlik ve doğum borçlanması işlemlerini yapabilecekken Sosyal Güvenlik Kurumlarının kapısını çaldı. Peki, E devlet askerlik borçlanması ödemesi nasıl ve nereden yapılır? 12 ve 18 aylık askerlik borçlanması ne kadar? İşte SGK askerlik borçlanması ödeme…
29.12.2022Emekli
EYT askerlik ve doğum borçlanması nasıl yapılır? e-Devlet üzerinden borçlanma başvurusu nasıl oluşturulur? e-Devlet doğum ve askerlik borçlanması ekranı!
EYT askerlik ve doğum borçlanması nasıl yapılır? e-Devlet üzerinden borçlanma başvurusu nasıl oluşturulur? e-Devlet doğum ve askerlik borçlanması ekranı!Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) için prim eksiği olanlar e-Devlet üzerinden askerlik ve doğum borçlanması yapabiliyor. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) askerlik ve doğum borçlanması yapacak olan vatandaşlar için borçlanma başvurusu adımlarını anlatan bir video paylaştı. Videoda, askerlik ve doğum borçlanmasının nasıl yapılacağı ile, borçlanma tutarı ve ödemesinin nasıl yapılacağı ve borçlanka takibi konularında vatandaşlara bilgi verildi. Peki, EYT askerlik ve doğum borçlanması nasıl yapılır? e-Devlet üzerinden borçlanma başvurusu talebi nasıl oluşturulur? Borçlanma için 1 günlük borç tutarı ne kadar? EYT askerlik ve doğum borçlanması ödemesi ne zaman yatırılır? Borçlanma takibi nereden yapılır? e-Devlet askerlik ve doğum borçlanması ekranı ve başvuru işlemleri!
Askerlik borçlanması emeklilikten en az kaç ay önce yapılmalı? Askerlik borçlanması ile EYT’den nasıl emekli olunur?
Askerlik borçlanması emeklilikten en az kaç ay önce yapılmalı? Askerlik borçlanması ile EYT’den nasıl emekli olunur?Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili düzenleme aralık ayında Meclis gündeminde olacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı EYT ile ilgili çalışmasında sorunun çözümüne yönelik etraflıca bir düzenleme yaparken, düzenlemede öne çıkan primler ve yıl şartının tamamlanması şartı pek çok kişinin emekliliğinde etkili olacak. Sigorta başlangıcı geriye çekmek ve prim şartını tamamlamak için askerlik borçlanması yapılabilir. Peki, Askerlik borçlanması ne zaman yapılır? Borçlanma emeklilikten en az kaç ay önce yapılmalı? Askerlik borçlanması ile EYT’den nasıl emekli olunur? İşte detaylar…
Askerlik borçlanması avantaj sağlar mı? Borçlanma emekliliği nasıl etkiler?
Askerlik borçlanması avantaj sağlar mı? Borçlanma emekliliği nasıl etkiler? Askerlik borçlanması erkek sigortalılar için emekliliği etkileyen durumların başında geliyor. Emekli olmak için sigorta süresi ve yaş şartını sağlayan, ancak günü yetmeyen bir sigortalı askerlik borçlanması ile emekli olmaya hak kazanabiliyor. Gözler EYT düzenlemesine çevrilirken prim eksiği olan ama yaş şartını taşıyan pek çok kişi de borçlanma ile EYT’den yararlanıp yararlanmayacağını merak ediyor. Peki, Askerlik borçlanması avantaj sağlar mı? Borçlanma emekliliği nasıl etkiler? Askerlik borçlanması nedir? Askerlik borçlanması nasıl yapılır? Askerlik borçlanması ne kadar? İşte detaylar…
8.09.2022Emekli
Erken emeklilik imkanı doğuyor! Kıdem tazminatı ve işsizlik maaşı hakkı ile ilgili flaş gelişme! 2 ay içerisinde...
Erken emeklilik imkanı doğuyor! Kıdem tazminatı ve işsizlik maaşı hakkı ile ilgili flaş gelişme! 2 ay içerisinde...On binlerce çalışanı doğrudan ilgilendiriyor. Tek tek açıklandı. Erken emeklilik fırsatı doğuyor. Ayrıca tazminat ya da işe iade hakkı da sunuluyor. Kıdem tazminatını alarak işten ayrılan çalışanlara işsizlik maaşı ödeniyor. Askere gidecek olan çalışanların aklında çokça soru bulunuyor. Askerden dönünce işe geri dönebilir miyim? Hangi şartlarda işten ayrılabilirim? Tazminat hakkım var mı? gibi sorular yanıtını buldu. Vatani görevini yapanlar için farklı alternatifler suluyor. İsteyenler tazminatını alarak hayatına farklı bir yönde devam edebiliyor. İşsizlik maaşı ödemesi de yapılıyor. Hemen askere gidecek olanların işsizlik maaşları askerlik dönüşü ödeniyor. İstenler askerlik öncesi çalıştığı işine geri dönüyor. Askerlik borçlanması ile erken emekli olma imkanı da bulunuyor. İşte Askere gidenler için sağlanan haklar...
Erken emeklilik fırsatı! Yaş şartı değişiyor, tarih öne çekiliyor, bir ay içerisinde...
Erken emeklilik fırsatı! Yaş şartı değişiyor, tarih öne çekiliyor, bir ay içerisinde...Emeklilik planı yapanlara güzel haber! Erken emeklilik imkanı doğdu. Tarih değişiyor. İki yıl daha erken emekli olmak mümkün oluyor. Uzun süre çalışma hayatında olan kişiler ne zaman emekli olacaklarını araştırmaya başlıyor. Emeklilik tarihini öne çekmek isteyenlerin sayısı da bir hayli fazla. Emeklilik yaşı işe girilen tarihe göre değişiyor. Çalışma mevzuatında bazı durumlarda erken emekli olma imkanı bulunuyor. Örneğin engelli vatandaşların emekliliğinde yaş şartı aranmıyor. Ayrıca engelli çocuğu bulunan kadın çalışanlar da erken emeklilik hakkından yararlanabiliyor. Engelli ve engelli çocuğu olanlara kolay emekli olma imkanı sağlanıyor. Bunların dışında kadın çalışanlar doğum borçlanması, erkek çalışanlar ise askerlik borçlanması yolu ile erken emekli olabiliyor. İşte erken emeklilik imkanı ile ilgili detaylar...
5.05.2022Uzmana Sor
Askerlik borçlanması emekliliği öne çeker mi? Askerlik borçlanmasının emekliliğe etkisi nedir?
Askerlik borçlanması emekliliği öne çeker mi? Askerlik borçlanmasının emekliliğe etkisi nedir? Emekliliğe gün sayan ancak eksik prim nedeniyle emekli olmayanlar dikkat! Hizmet sürelerine ekleme yapmak mümkün! Vatani görevini er, erbaş ya da yedek subay olarak gerçekleştiren vatandaşlar askerlik borçlanması ile emekliliğini öne çekebilir. Fiili hizmet süresine eklenebilen askerlik süresi, prim yüzünden emekli olamayan vatandaşlar için bir fırsat. Peki, ? Askerlik borçlanmasının emekliliğe etkisi nedir? Askerlik borçlanması emekliliği öne çeker mi? Askerlik borçlanması ne kadar? İşte detaylar…
4.05.2022Emekli
Askerlik borçlanması emekliliği öne çeker mi? 2022 askerlik borçlanması primi ne kadar?
Askerlik borçlanması emekliliği öne çeker mi? 2022 askerlik borçlanması primi ne kadar? Emekliliğini bekleyen ancak eksik primi nedeniyle emekli olamayan milyonları ilgilendiriyor! 2022 yılı askeri ücretin açıklanması ile birlikte, artış oranında SGK'ya yatırılan primler de değişti. Askerlik borçlanmasında 2022'de ödenecek primler SGK'nın yayınladığı genelge ile belli olmuştu. Emeklilik tarihini öne çekmek için büyük avantaj sağlayan askerlik borçlanması pek çok kişinin merak ettiği konuların başında geliyor. Peki, 2022 askerlik borçlanması primi ne kadar? Askerlik borçlanması emekliliği öne çeker mi? İşte tüm detayları ile askerlik borçlanması ile ilgili bilmeniz gerekenler...
4.02.2022Emekli
Emeklilik ile ilgili flaş gelişme! Tarih öne çekiliyor, 6 yıl erken...
Emeklilik ile ilgili flaş gelişme! Tarih öne çekiliyor, 6 yıl erken...Emekli olmak isteyenlere güzel haber! Erken emeklilik ile ilgili flaş detay! Emeklilik tarihini öne çekmek isteyenler için 7 formül devrede. Tek tek açıklandı. Şartları taşıyan çalışanlar talep etmeleri durumunda erken emekli oluyor. Çalışma hayatına başlayan pek çok kişi bir süre çalıştıktan sonra erken emekli olmanın yollarını arıyor. Emeklilik için ilk belirleyici kriter sigorta başlangıç tarihi. Bu tarihe göre emeklilik yaşı değişiyor. Ancak bazı koşullarda erken emeklilik imanı doğuyor. Kimler erken emekli olabilir? Erken emeklilik şartları neler? İşte emeklilik tarihini öne çekmek isteyenler için merak edilen erken emeklilik detayları...
30.01.2022Emekli
Askerlik borçlanması hesaplama nasıl yapılır? Asgari ücret zammından sonra 2022 askerlik borçlanması ne kadar oldu?
Askerlik borçlanması hesaplama nasıl yapılır? Asgari ücret zammından sonra 2022 askerlik borçlanması ne kadar oldu?2022 yılı için verilecek asgari ücretin belli olmasının ardından etkilenen kalemlerden biri olan askerlik borçlanması hakkında da araştırmalar yoğunlaştı. Peki, Askerlik borçlanması hesaplama nasıl yapılır? Asgari ücret zammından sonra 2022 askerlik borçlanması ne kadar oldu?
18.12.2021Ekonomi
Askerlik borçlanması ile erken emeklilik mümkün mü?
Askerlik borçlanması ile erken emeklilik mümkün mü?Türkiye'de sigortalılık giriş tarihi emeklilik koşulları ciddi bir şekilde değiştiriyor. Bu yüzden de sosyal güvenlikte bir günün bile çok önemi var. Kişinin emekli olabilmesi için 3 koşulun bir arada yerine getirilmesi şart. Hem emeklilik için gerekli yaşın tamamlanması, hem prim ödeme gün sayısının dolmuş olması, hem de sigortalılık süresinin tamamlanması ile emekliliğe hak kazanılıyor. Bu üç koşul tamamlanınca emekli aylığına hak kazanılır. Ancak, sigortalı bir işte çalışmaya başlamadan önce askerlik yapmış olanlar için büyük bir fırsat da bulunuyor. Erkekler, askerlik borçlanması yaptıkları takdirde sigorta başlangıç tarihlerini öne çekebiliyorlar. Peki, Askerlik borçlanması ile erken emeklilik mümkün mü? İşte askerlik borçlanması ile ilgili detaylar...
Askerlik borçlanmasıyla ne zaman emekli olabilirim? Askerlik borçlanması hesaplama!
Askerlik borçlanmasıyla ne zaman emekli olabilirim? Askerlik borçlanması hesaplama!Askerlik süresinde er veya erbaş olarak geçirilen süreler ve yedek subay okulundaki süreler sonradan borçlanılabiliyor. Askerliği sigortalı çalışmaya başlamadan önce yapanların sigorta başlangıç tarihleri askerlik borçlanmasıyla öne çekiliyor. Böylece emeklilik için gereken yaş aşağı düşüyor ve daha erken emekli olunabiliyor. Askerlik borçlanmasıyla ne zaman emekli olabilirim diyorsanız işte askerlik borçlanması ile ilgili tüm ayrıntılar...
Askerlik borçlanması ne kadar 2020? Askerlik borçlanması nasıl yapılır?
Askerlik borçlanması ne kadar 2020? Askerlik borçlanması nasıl yapılır?Askerlik borçlanması ne kadar 2020? Sorusuna Asgari ücret zammı sonrası 7 milyon işçi tarafından yanıt aranıyor. Asgari ücret zammı maaş dışında, işsizlik maaşı, kıdem tazminatı, SGK prim ödemeleri, emekli maaşı gibi birçok ödemeyi de etkiliyor. Asgari ücret zam oranının belli olmasıyla prim ödemeleri de yüzde 15 arttı. İşte 2020 askerlik borçlanması hakkında merak edilenler…
27.12.2019Gündem
Askerlik borçlanması emeklilik tarihini öne çeker mi?
Askerlik borçlanması emeklilik tarihini öne çeker mi?Askerlik süresinde sigortalı işçi ve memur olarak çalışmak mümkün değil. Fakat er veya erbaş olarak geçirilen süreler ve yedek subay okulundaki süreler sonradan borçlanılabiliyor. Askerlik borçlanmasının en çok merak edilen kısmı ise emeklilik tarihini öne çekip çekmeyeceği. Askerlik borçlanması ile ilgili tüm detaylar haberimizde...
24.09.2019Ekonomi
Çalışanlar ödedikleri parayı toplu olarak geri alabilir mi?
Çalışanlar ödedikleri parayı toplu olarak geri alabilir mi?Çalışanların emekli olması için belli prim,yaş ve yıl şartını yerine getirmesi gerekiyor.Emeklilik yaşı dolmasına rağmen primlerini tamamlayamayanlar, ödedikleri parayı toplu olarak geri alabiliyor.Bunun iki şartı var.
Zam geliyor! Asgari ücretli, işsiz, yaşlı, engelli, milyonlarca kişi alacak, kuruşu kuruşuna hesaplandı
Zam geliyor! Asgari ücretli, işsiz, yaşlı, engelli, milyonlarca kişi alacak, kuruşu kuruşuna hesaplandı Milyonlarca çalışan, işsiz, engelli vatandaş bekliyordu. Zam geliyor. Milyonlarca kişinin geliri artıyor. Rakamlar ortaya çıktı. Asgari ücretin belirlenmesi için son günlere yaklaşılıyor. Aralık ayı içinde belirlenecek olan asgari ücret için ilk toplantı 11 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek. İşsizlik maaşı, staj ücreti, GSS primi, doğum ve askerlik borçlanması, 65 yaş aylığı, kıdem tazminatı, engelli aylıkları da zamlanmış olacak.
Asgari ücrette rakamlar değişti! Büyük zam oranı ve rakamlar tek tek açıklandı
Asgari ücrette rakamlar değişti! Büyük zam oranı ve rakamlar tek tek açıklandıAsgari ücret ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Asgari Ücret Tespit Komisyonu mevzuat gereği 1 Aralık'ta çalışmalara başlayacak 'Asgari ücret 2024 yılında ne kadar olacak?' sorusunun cevabı merak ediliyor. Bu kapsamda Asgari Ücret Tespit Komisyonu, yeni yılda geçerli olacak asgari ücret için ilk toplantıyı 1 Aralık'ta yapacak. Öte yandan asgari ücret zammında olası senaryolar ortaya çıktı. Bunun yanında işsizlik ödeneği, kıdem tazminatı tabanı, Genel Sağlık Sigortası (GSS) primi, 65 yaş aylığı, stajyer maaşı, askerlik ve doğum borçlanması primleri, isteğe bağlı sigorta primi ve engelli aylıklarında değişiklik yaşanacak.
30.11.2023Ekonomi
Asgari ücrete büyük zam! İşsizlik ödeneği, kıdem tazminatı tabanı ve tüm aylıklar değişiyor
Asgari ücrete büyük zam! İşsizlik ödeneği, kıdem tazminatı tabanı ve tüm aylıklar değişiyorOcak ayı yaklaşırken gözler yeni asgari ücret zammına çevrildi. 'Asgari ücret 2024 yılında ne kadar olacak?' sorusunun cevabı merak ediliyor. Bu kapsamda Asgari Ücret Tespit Komisyonu, yeni yılda geçerli olacak asgari ücret için ilk toplantıyı 1 Aralık'ta yapacak. Öte yandan asgari ücret zammında olası senaryolar ortaya çıktı. Bunun yanında işsizlik ödeneği, kıdem tazminatı tabanı, Genel Sağlık Sigortası (GSS) primi, 65 yaş aylığı, stajyer maaşı, askerlik ve doğum borçlanması primleri, isteğe bağlı sigorta primi ve engelli aylıklarında değişiklik yaşanacak.
29.11.2023Ekonomi
Asgari ücret, İşsizlik maaşı, staj ücreti, GSS primi, doğum ve askerlik borçlanması, 65 yaş aylığı, kıdem tazminatı, engelli aylıkları zamlanıyor
Asgari ücret, İşsizlik maaşı, staj ücreti, GSS primi, doğum ve askerlik borçlanması, 65 yaş aylığı, kıdem tazminatı, engelli aylıkları zamlanıyorAsgari ücretli 7 milyon kişiyi ilgilendiren düzenlemeye kısa bir süre kaldı. Ocak ayından itibaren geçerli olacak olan yeni asgari ücret için Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplantılarına başlayacak. İşsizlik maaşı, staj ücreti, GSS primi, doğum ve askerlik borçlanması, 65 yaş aylığı, kıdem tazminatı, engelli aylıkları da zamlanmış olacak.
9.11.2023Ekonomi
EYT'li olmak isteyenler dikkat! Sigorta başlangıcı ile ilgili prim detayı, sayılmıyor
EYT'li olmak isteyenler dikkat! Sigorta başlangıcı ile ilgili prim detayı, sayılmıyorEYT Resmi Gazete'de yayınlandı 1999 yılı öncesinde sigorta girişi olan kişiler yaş şartına bakılmaksızın emekli olabiliyor. EYT yasasının yürürlüğe girmesinin ardından son gelişmeler takip ediliyor. Bazı vatandaşların kafasında mevcut koşullarında emekli olup olamayacakları ile ilgili soru işaretleri bulunuyor. Merak edilen sorulara yanıt geldi.
3.05.2023Emekli
EYT’liler ne kadar maaş alacak? Emekli maaş tablosu ortaya çıktı, işte en düşük maaşı...
EYT’liler ne kadar maaş alacak? Emekli maaş tablosu ortaya çıktı, işte en düşük maaşı...EYT son dakika haberi. EYT düzenlemesinin 7 Şubat Salı Meclis Genel Kurulu’nda görüşülerek, aynı gün yasalaşması bekleniyor. Milyonlarca EYT’li için geri sayımda sona yaklaşılırken detaylar netleşti. EYT’nin SGK’ya maliyeti 144 milyar TL olurken, doğum ve askerlik borçlanması için 4 günde 44 milyar liralık başvuru yapıldığı belirtildi. EYT'liler ne kadar maaş alacak? EYT’de en düşük emekli aylığı ne kadar olacak? sorusu da yanıt buldu. İşte son dakika haberinin detayları...
4.02.2023Emekli
EYT''de son dakika gelişmesi! EYT'de borçlar siliniyor, anında emeklilik fırsatı
EYT''de son dakika gelişmesi! EYT'de borçlar siliniyor, anında emeklilik fırsatıEYT ile ilgili son dakika gelişmeleri Emeklilikte Yaşa Takılanlar tarafından yakından takip ediliyor. Yüz binlerce kişinin maaş alacağı tarih netleşirken EYT'liler alacakları emekli aylıklarını hesaplamaya başladı. Pek çok kişinin bilmediği maaş ve prim detayı ise ortaya çıktı. Pandemi döneminde kısa çalışma ödeneği ve nakdi ücret desteğinden yararlanan 5.3 milyon çalışanın beklediği müjdeli haber geldi; emeklilikleri uzamayacak, EYT düzenlemesinden de yararlanabilecekler. Askerlik ve doğum borçlanması ile ilgili merak edilen detaylar da ortaya çıkarken, vatandaşın “Bugün emekli olsam ne kadar maaş alırım” sorusu yanıt buldu. SGK, EYT’liler için ‘emekli maaş hesaplama tablosunu’ açtı. İşte EYT’de yaşana kritik gelişmeler...
23.01.2023Emekli

Benzer Haber Etiketleri

Askerlik Borçlanması Ne Kadar ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki askerlik borçlanması ne kadar haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.