Açılma

Açılma

Son dakika açılma haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan açılma ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını açılma haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Açılma

haberleri sayfasında son dakika yaşanan açılma gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.104 açılma haberi bulunmuştur. Tüm açılma haberleri aşağıda listelenmiştir.
Erdoğan’dan emeklilerin beklediği mesaj: Fazla uzamaz, en kısa zamanda!
Erdoğan’dan emeklilerin beklediği mesaj: Fazla uzamaz, en kısa zamanda!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York'ta düzenlenen 78'inci Birleşmiş Milletler Genel Kurulu sonrası Türkevi'nde gazetecilerin gündeme dair sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, emeklilerin ücretlerinde ne zaman artış olacağıyla ilgili olarak, "Fazla uzamaz. Yani en kısa zamanda. Uyguladığımız Orta Vadeli Programın başarıya ulaşmasıyla birlikte oluşacak refah artışında toplumun tüm kesimleri gibi tabii ki emeklilerimiz de payını alacaktır" ifadelerini kullandı.
21.09.2023Gündem
İki şirket daha borsaya geliyor! Talepleri onaylandı
İki şirket daha borsaya geliyor! Talepleri onaylandıSermaye Piyasası Kurulu, Baydöner ve Enerya Enerji'nin halka açılma taleplerini onayladı.
10.08.2023Ekonomi
Ünlü şarkıcı Lizzo'ya dava açıldı! Sessizliğini bozdu 'incindim' dedi
Ünlü şarkıcı Lizzo'ya dava açıldı! Sessizliğini bozdu 'incindim' dediÜç eski dançısı tarafından cinsel taciz iddialarıyla dava edilen Lizzo olayların ardından sessizliğini bozdu ve sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
3.08.2023Magazin
Tatil dönemi hırsızların iştahını kabarttı! Balkon kapısı ve pencerelere dikkat: İşte herkesin yanlış bildiği gerçek
Tatil dönemi hırsızların iştahını kabarttı! Balkon kapısı ve pencerelere dikkat: İşte herkesin yanlış bildiği gerçekYaz aylarında açık bırakılan pencere ve balkon kapısı ile tatil döneminin başlaması hırsızları cesaretlendirdi. Güvenlik kameraları devre dışı bırakarak izlerini kaybettirenler dahi oluyor. Uzmanlar ise kapı kilitlemeyle ilgili yanlış bilinen gerçeği ve hırsızlık vakalarına karşı alınabilecek önlemleri tek tek anlattı.
24.07.2023Gündem
ABD basını Erdoğan'ı yazdı: Bu bir zafer, jetler lütfen
ABD basını Erdoğan'ı yazdı: Bu bir zafer, jetler lütfenABD merkezli Politico, Türkiye'nin dış politikasına dair geniş çaplı bir analiz yayınladı. Söz konusu analizde F-16 satışına dair dikkat çeken ifadeler kullanıldı.
15.07.2023Dünya
Yılan Otu Nedir? Yılan Otu Faydaları Nelerdir?
Yılan Otu Nedir? Yılan Otu Faydaları Nelerdir?Şifalı otlar arasında yer alan yılan otu öne çıkan bitkilerden birisidir. Yazın sarı çiçekler ile beraber güzel bir görüntü verir. Aynı zamanda zengin vitamin ve mineral kaynakları içerisinde barındırır. Değişik yöntemler ile kullanmak mümkündür. Sağlıklı bir yaşam ile çeşitli hastalıklara karşı mücadele eder.
17.06.2023Sağlık
Vtec Nedir, Ne İşe Yarar? Vtec Nasıl Çalışır?
Vtec Nedir, Ne İşe Yarar? Vtec Nasıl Çalışır?Değişken zamanlı supap zamanlaması ve açılma kontrolü olarak da bilinen vtec birçok farklı araçta yer almaktadır. Genel çerçevede elektronik olarak sübapları kontrol eden bir sistem olduğunu ifade etmek gerekir. Özellikle kullanıcının sürüş sitelerine uygun şekilde supapların açılma miktarı ile birlikte zamanlamasını sağlayan bir sitem olduğunu söylemek mümkün.
1.06.2023Gündem
Cumhurbaşkanlığı seçiminde sonuçlar geldi! İşte 81 ildeki son durum
Cumhurbaşkanlığı seçiminde sonuçlar geldi! İşte 81 ildeki son durumCumhurbaşkanlığı Genel Seçimi ikinci turu için Türkiye sandık başına gitti. Dün saat 17.00 itibarıyla oy verme işlemi sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi olmayan sonuçlara göre 2. tur cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 52.16'lık oy oranı ile yeniden cumhurbaşkanı seçildi.
29.05.2023Gündem
YSK Başkanı Yener: Erdoğan yeniden cumhurbaşkanı olarak seçildi
YSK Başkanı Yener: Erdoğan yeniden cumhurbaşkanı olarak seçildiTürkiye genelinde sandıkların yüzde 99,7'Si açıldı. Resmi olmayan sonuçlara göre, oyların yüzde 52,14'ünü alan Erdoğan yeniden Cumhurbaşkanı seçildi. YSK Başkanı, Erdoğan'ın seçimi resmi olmayan sonuçlara göre kazandığını ilan etti.
29.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanlığı seçiminde sonuçlar geldi! İşte 81 ildeki son durum
Cumhurbaşkanlığı seçiminde sonuçlar geldi! İşte 81 ildeki son durumCumhurbaşkanlığı Genel Seçimi ikinci turu için Türkiye sandık başına gitti. Dün saat 17.00 itibarıyla oy verme işlemi sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi olmayan sonuçlara göre 2. tur cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 52.16'lık oy oranı ile yeniden cumhurbaşkanı seçildi.
29.05.2023Gündem
Islak imzalı tutanak nedir? Islak imzalı ne demek?
Islak imzalı tutanak nedir? Islak imzalı ne demek?Seçim zamanlarında sık sık gündeme gelen Islak imzalı tutanak için yapılan araştırmalar arttı. Peki, Islak imzalı oy tutanağı nedir? Islak imza tutanağı ne demek?
28.05.2023Gündem
YSK Başkanı Yener oy oranlarını açıkladı
YSK Başkanı Yener oy oranlarını açıkladıYSK'da veri akışı devam ediyor. YSK Başkanı Ahmet Yener son oy oranını açıkladı. YSK Başkanı Ahmet Yener, 'Sandıkların yüzde 99,4'ü açıldı. 09.45 itibariyle Sayın Erdoğan 49,4 oy oranına sahiptir. Sayın Kılıçdaroğlu 44,9 oy oranına sahiptir. Yurt içinde açılmayan sandık sayısı 27' dedi.
15.05.2023Gündem
YSK Başkanı Yener, sisteme girilen sandık sayısını duyurdu
YSK Başkanı Yener, sisteme girilen sandık sayısını duyurduYüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, sisteme girilen sandık sayısını açıkladı. Yener, "Saat 02.25 itibariyle toplam sandıklarda açılma oranı yüzde 91.93 olup, yurt içi sandıklarda açılma oranı yüzde 94.68, yurt dışı sandıklarda açılma oranı ise yüzde 36.85'tir. Bu verilere göre sayın Recep Tayyip Erdoğan yüzde 49.49, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 44.79 Sayın Sinan Oğan yüzde 5.29, Sayın Muharrem İnce yüzde 0.43 oy oranına sahiptir." dedi.
15.05.2023Gündem
YSK Başkanı Yener sisteme girilen sandık sayısını açıkladı
YSK Başkanı Yener sisteme girilen sandık sayısını açıkladıYüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, “Şu anda açılan sandık oranı YSK'nın sisteminde yurt içinde 71.64, yurt dışında toplam 18.76, toplam açılma oranı 69.12'dir... Şu anda veri girişi devam etmektedir.” dedi.
14.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanlığı 2023 seçim sonuçları! Yurt dışı oyları belirleyici olacak
Cumhurbaşkanlığı 2023 seçim sonuçları! Yurt dışı oyları belirleyici olacakTürkiye bugün sandık başına gitti. 81 il, 973 ilçede oy kullanma işlemi saat 17.00 itibariyle sona erdi, Sayım işleminin başlamasının ardından ilk sonuçlar gelmeye başladı. Tüm Türkiye gözünü gelecek seçim sonuçlarına dikti. İşte Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan, Kılıçdaroğlu ve Oğan'ın son oy oranı...
15.05.2023Gündem
Burak Kutluğ: Enerjide halka açılma kararı aldık
Burak Kutluğ: Enerjide halka açılma kararı aldıkAğaoğlu Şirketler Grubu’nun bir süredir sürdürdüğü kurumsallaşma çalışmalarında çok önemli bir mesafeyi geride bıraktıklarını söyleyen Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Burak Kutluğ, “Bugün itibarıyla artık bir üst seviyeye geçtik ve enerjide halka açılma kararı aldık” dedi.
5.05.2023Ekonomi
Bozova fayı nereden geçiyor? Bozova fay hattı tehlikeli mi, en son ne zaman kırıldı, hala aktif mi?
Bozova fayı nereden geçiyor? Bozova fay hattı tehlikeli mi, en son ne zaman kırıldı, hala aktif mi?Kahramanmaraş merkezli olup 11 ili etkileyen, 50 binden fazla can kaybına sebep olan depremlerin ardından artçı depremler korkutmaya devam ediyor. Uzmanlar sık sık Türkiye’nin deprem bölgesi olduğun hatırlatırken Bozova fayına da dikkat çekiyor. Peki, Bozova fayı nereden geçiyor? Bozova fay hattı tehlikeli mi, en son ne zaman kırıldı, hala aktif mi?
31.03.2023Gündem
Bakan Yanık: Çocukların hiçbirini 3. şahıslara vermedik
Bakan Yanık: Çocukların hiçbirini 3. şahıslara vermedikAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, CNN TÜRK canlı yayınında açıklamalarda bulundu. Yanık, "Bizim sistemimize giren sayı 1911, bunlardan şükürler olsun 1543'ünü ailelerine teslim etmişiz. 273 çocuğumuz hastanede. 1911 çocuktan 1830'unun kimliğini tespit etmişiz, kimliği tespit edilmeyen 81 çocuğumuz var" dedi. Yanık, "Depremzede çocuklarımız ya da deprem bölgesinde kuruluş bakımında olup da diğer bölgelere tedbiren tahliye etmek zorunda olduğumuz çocukların hiçbirini, bir tekini bile bakın 3. şahıslara vermedik. Ailesine teslim ettiğimiz ya da ailesinin işaret ettiği resmi olarak izin verdiği kişiler var. Bunun dışında herhangi bir üçüncü şahsa dernek, vakıf vs. çocuk teslimi diye bir şey söz konusu değil" ifadelerini kullandı.
2.03.2023Gündem
Kiracılar dikkat! Deprem sonrası ortaya çıktı, ek bedel talep edilebilir
Kiracılar dikkat! Deprem sonrası ortaya çıktı, ek bedel talep edilebilirMülk sahipleri kendilerini 'alt kiracı'dan korumak için, kontratlara ek madde ilave etmeye başladı. Sözleşmeyi okumadan imzalayan kiracıların ise mağduriyet yaşaması söz konusu olabiliyor. Özellikle deprem sonrasında gündeme gelen misafir-alt kiracı bilmecesi ile ilgi dikkat çeken bir uyarı geldi.
1.03.2023Ekonomi
Konut ve kira fiyatları artınca depremde kurtarıcı oldular! Elektrikli ve pratik, işte fiyatları...
Konut ve kira fiyatları artınca depremde kurtarıcı oldular! Elektrikli ve pratik, işte fiyatları...Kahramanmaraş merkezli depremde binlerce bina ya yıkıldı ya da ağır hasar aldı. Ev ve konut satın alma maliyetlerinin aşırı yüksekliği, kiraların giderek ulaşılamaz hale gelmesiyle büyük şehirlerden uzaklaşmanın hayalini kuran insanlar karavanlara yönelmeye başladı. Deprem sürecinde ise binlerce karavanın afet bölgesine gönderilmesi karavanların önemini gösterdi. Şimdilerde karavan modelleri ve fiyatları merak ediliyor. İşte Posta'dan Hakan Çelik'in yazısı...
27.02.2023Ekonomi
Okulların açılma tarihi ertelendi mi? Deprem nedeniyle okullar ne zaman açılacak?
Okulların açılma tarihi ertelendi mi? Deprem nedeniyle okullar ne zaman açılacak? Okulların açılma tarihi ertelendi mi, ceprem nedeniyle okullar ne zaman açılacak? Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, okulların açılma tarihi ile ilgili, "Duruma bakacağız, 1 Mart tarihini öteleyebiliriz" açıklamasında bulundu.
13.02.2023Eğitim
Okullar ne zaman açılacak, 10 ilde okullar 1 Mart’ta mı? Okulların açılış tarihi ertelenecek mi?
Okullar ne zaman açılacak, 10 ilde okullar 1 Mart’ta mı? Okulların açılış tarihi ertelenecek mi? Depremin vurduğu 10 ilde okulların durumu merak ediliyor. Okullar ne zaman açılacak? Sorusuna Milli Eğitim Bakanı Özer’den açıklama geldi. Peki, Okullar ne zaman açılacak, 10 ilde okullar 1 Mart’ta mı? Okulların açılış tarihi ertelenecek mi?
13.02.2023Eğitim
TFF açıkladı! 23.hafta programı belli oldu
TFF açıkladı! 23.hafta programı belli olduTürkiye Futbol Federasyonu, Türkiye'yi yasa boğan depremlerin ardından Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasının maçlarını 21-22-23 Şubat tarihlerinde oynanabileceğini açıkladı.
7.02.2023Şampiy10
Donald Trump’ın Facebook ve Instagram hesabı ile ilgili flaş karar
Donald Trump’ın Facebook ve Instagram hesabı ile ilgili flaş kararFacebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarının çatı şirketi Meta, dün eski ABD Başkanı Donald Trump’ın askıya alınan hesaplarının açılacağını duyurdu.
26.01.2023Dünya
TCMB Başkanı Kavcıoğlu'ndan döviz kuru hakkında açıklama
TCMB Başkanı Kavcıoğlu'ndan döviz kuru hakkında açıklamaTCMB Başkanı Şahap Kavcıoğlu döviz kuru ve rezervlerle ilgili açıklamalarda bulundu.
20.01.2023Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Açılma ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki açılma haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.