Münevver Karabulut

Münevver Karabulut

Son dakika münevver karabulut haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan münevver karabulut ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını münevver karabulut haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Münevver Karabulut

haberleri sayfasında son dakika yaşanan münevver karabulut gelişmeleri de dahil olmak üzere 564 münevver karabulut haberi bulunmuştur. Tüm münevver karabulut haberleri aşağıda listelenmiştir.
Van'da görülen Kuzey Işıkları'nın sırrı çözüldü! Uzmanlar açıkladı, Dünya'ya çarptı
Van'da görülen Kuzey Işıkları'nın sırrı çözüldü! Uzmanlar açıkladı, Dünya'ya çarptıKutuplarda görmeye alıştığımız Kuzey Işıkları, bu kez Avrupa ve Türkiye’den gözlendi. Güneş’te önceki gün yaşanan patlamalarda olağandan çok yayılan plazmalar Dünya’ya çarptı. Önümüzdeki dönemlerde bunun artacağını söyleyen uzmanlar, bunun bizi tehdit eden bir durum olmadığını söyledi.
7.11.2023Yaşam
Kebapçıda ne varsa yediler! Hesap gelince bakın ne yaptılar?
Kebapçıda ne varsa yediler! Hesap gelince bakın ne yaptılar?Esenyurt’ta kebapçıda gelen iki kişi menüde ne varsa sipariş verdi. Gelen yemekleri tek tek yiyen gençler bir süre sonra masadan kalktı. Restoran sahibi güvenlik kamerası görüntülerini izleyince şaşkına uğradı. İşte detaylar...
7.11.2023Yaşam
Cem Garipoğlu yaşıyor mu? Baba Garipoğlu mezar açılsın dedi, Münevver Karabulut aile açıkladı
Cem Garipoğlu yaşıyor mu? Baba Garipoğlu mezar açılsın dedi, Münevver Karabulut aile açıkladıTürkiye’nin gündemine oturan Münevver Karabulut cinayeti hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Münevver Karabulut’un babası cezaevinde 8 yıl önce intihar eden kızının katili Cem Garipoğlu'nun, ölmediğini, kaçtı veya kaçırıldığını öne sürmüştü. İstanbul’da Münevver Karabulut cinayeti sanığı Cem Garipoğlu’nun ölmediği iddialarına ilişkin Garipoğlu’nun babası, oğluyla ilgili flaş talepte bulundu. Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, baba Garipoğlu'nun, oğlunun mezarının açılması talebiyle ilgili konuştu.
7.11.2023Gündem
Bakan Uraloğlu duyurdu! Bolu Dağı tüneli yenilendi, 90 metre uzatıldı
Bakan Uraloğlu duyurdu! Bolu Dağı tüneli yenilendi, 90 metre uzatıldıTürkiye'nin ulaşımında büyük yeri olan Bolu Dağı Tüneli'ndeki tadilat sona erdi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu "Otoyolun Ankara istikametinde erişim sağlayan platformda, tünel portalı çelik konstrüksiyon olarak Ankara yönü tünel girişi 90 metre uzatılarak, tünelin toplam uzunluğu 3 bin 25 metreden 3 bin 115 metreye çıkarılmıştır" dedi.
6.11.2023Ekonomi
Münevver Karabulut cinayetinde yeni gelişme: Oğlumun mezarı açılsın
Münevver Karabulut cinayetinde yeni gelişme: Oğlumun mezarı açılsınTürkiye’nin gündemine oturan Münevver Karabulut cinayeti hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Münevver Karabulut’un babası cezaevinde 8 yıl önce intihar eden kızının katili Cem Garipoğlu'nun, ölmediğini, kaçtı veya kaçırıldığını öne sürmüştü. İstanbul’da Münevver Karabulut cinayeti sanığı Cem Garipoğlu’nun ölmediği iddialarına ilişkin Garipoğlu’nun babası, oğluyla ilgili flaş talepte bulundu. İşte detaylar...
6.11.2023Gündem
Fethi kabir nedir? Cem Garipoğlu'nun babası istedi! Fethi kabir işlemi nasıl yapılır, neden, şatları neler?
Fethi kabir nedir? Cem Garipoğlu'nun babası istedi! Fethi kabir işlemi nasıl yapılır, neden, şatları neler?2009'da vahşice Münevver Karabulut'u vahşice katleden Cem Garipoğlu'nun babası Mehmet Nida Garipoğlu, Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu. Garipoğlu oğlunun mezarının açılması (fethi kabir) ve DNA eşleştirmesi yapılması talebinde bulundu. Peki, fethi kabir nedir? Fethi kabir neden yapılır, nasıl? Fethi kabir ne demek, postmortem nedir?
6.11.2023Yaşam
Cem Garioğlu'nun kardeşiyle görüntülenmişti: Nilperi Şahinkaya'dan yeni paylaşım
Cem Garioğlu'nun kardeşiyle görüntülenmişti: Nilperi Şahinkaya'dan yeni paylaşımGeçtiğimiz günlerde Münevver Karabulut'un katili Cem Garipoğlu'nun kız kardeşi Sakine Garipoğlu ile fotoğrafı çıkan oyuncu Nilperi Şahinkaya'dan yeni açıklama geldi. Ünlü oyuncu, 'Tanımadığımız bir sürü insan yanımıza geliyor, sohbet ediyoruz. Her yanıma gelene kimliğini soramam' dedi.
9.08.2023Magazin
Münevver Karabulut cinayetinde otopsi skandalı! Olayın ardından prosedür değiştirildi...
Münevver Karabulut cinayetinde otopsi skandalı! Olayın ardından prosedür değiştirildi...Münevver Karabulut cinayeti Türkiye'yi şok etmiş günlerce konuşulmuştu. Sosyal medyadan paylaşılan bir fotoğrafla 14 yıl sonra yeniden gündeme oturan Münevver Karabulut cinayeti, olayın vahşetinin yanı sıra skandal otopsi raporuyla da çok konuşulmuştu. Münevver’in iç çamaşırı ve şortuna başka bir cesetten kan ve sperm bulaşmış, bu da otopsi raporunda yer almıştı. Skandalın ardından Adli Tıp Kurumu’nda otopsi prosedürü değiştirildi.
7.08.2023Gündem
Cem Garipoğlu yaşıyor mu? Bu fotoğrafla ortaya çıktı: Münevver’in ailesi travma yaşıyor
Cem Garipoğlu yaşıyor mu? Bu fotoğrafla ortaya çıktı: Münevver’in ailesi travma yaşıyorTürkiye’nin gündemine oturan Münevver Karabulut cinayeti günlerce konuşuldu. Cinayeti işleyen Cem Garipoğlu hakkında birçok iddia bulunuyordu. Cinayet bir fotoğrafla yeniden gündeme geldi. Bu fotoğrafın ardından Garipoğlu Ailesi’nin, Münevver’in öldürüldüğü evden getirdiği kanlı kanepenin üzerinde çekilmiş mutluluk pozları da tekrar ortaya çıktı. Sosyal medyada dönen ve çok büyük tepkilere yol açan bir başka fotoğraf ise, Sakine Garipoğlu’nun paylaştığı ileri sürülen, boynuna V şeklinde ağzı açık bir makasın dayandığı bir heykel fotoğrafıydı. İşte detaylar...
6.08.2023Gündem
Cem Garioğlu'nun kardeşiyle görüntülenmişti: Nilperi Şahinkaya'dan yeni paylaşım
Cem Garioğlu'nun kardeşiyle görüntülenmişti: Nilperi Şahinkaya'dan yeni paylaşımGeçtiğimiz günlerde Münevver Karabulut'un katili Cem Garipoğlu'nun kız kardeşi Sakine Garipoğlu ile fotoğrafı çıkan oyuncu Nilperi Şahinkaya'dan yeni açıklama geldi. Ünlü oyuncu, 'Tanımadığımız bir sürü insan yanımıza geliyor, sohbet ediyoruz. Her yanıma gelene kimliğini soramam' dedi.
9.08.2023Magazin
Münevver Karabulut'un katledildiği 'lanetli villa' yıkıldı! Yerine yeni site yapılacak
Münevver Karabulut'un katledildiği 'lanetli villa' yıkıldı! Yerine yeni site yapılacakİstanbul Bahçeşehir'de 3 kattan oluşan villaların 2021 yılında kentsel dönüşüm kapsamında yıkım kararı çıkmıştı. Yıkımı gerçekleştirilen villalardan biri de Münevver Karabulut cinayetinin işlendiği villa oldu. Yıkılan villaların yerine 12 katlı bloklardan oluşan yeni site yapılacağı belirtildi.
20.05.2023Gündem
Münevver Karabulut'un vahşice katledildiği villa yıkıldı
Münevver Karabulut'un vahşice katledildiği villa yıkıldıTürkiye'yi yasa boğan Münevver Karabulut cinayetinin işlendiği villa yıkıldı. Bahçeşehir'de korkunç cinayetin işlendiği evin de aralarında bulunduğu villa sitesi, kentsel dönüşüm kapsamında yıkılarak yerine 12 katlı apartmanların yapılacağı öğrenildi.
19.05.2023Yaşam
Cem Garipoğlu yaşıyor mu? Mezarı açılacaktı, flaş karar verildi
Cem Garipoğlu yaşıyor mu? Mezarı açılacaktı, flaş karar verildiTürkiye’nin gündemine oturan Münevver Karabulut cinayeti hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Münevver Karabulut’un babası cezaevinde 8 yıl önce intihar eden kızının katili Cem Garipoğlu'nun, ölmediğini, kaçtı veya kaçırıldığını öne sürmüştü. Süreyya Karabulut Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunmuş ve Başsavcılık bu şüpheye yanıt vermişti. Konuyla ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı. İşte detaylar...
10.04.2023Gündem
Cem Garipoğlu'nun mezarı açılacak mı? Takipsizlik kararına itiraz edildi!
Cem Garipoğlu'nun mezarı açılacak mı? Takipsizlik kararına itiraz edildi!İstanbul’da 13 sene önce öldürülen Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut’un kızı Münevver Karabulut’un katili Cem Garipoğlu'nun ölmediği iddiası ile mezarının açılması için başlattığı takipsizlik kararı verilmişti. Münevver Karabulut'un ailesi avukatları Dr. Rezan Epözdemir aracılığıyla karara itirazda bulundu. Peki, Cem Garipoğlu'nun mezarı açılacak mı?
29.12.2022Gündem
Cem Garipoğlu öldü mü firar mı etti? Mezarının açılmasına verilen takipsizlik kararına itiraz
Cem Garipoğlu öldü mü firar mı etti? Mezarının açılmasına verilen takipsizlik kararına itiraz İstanbul'da 13 yıl önce vahşice öldürülen Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulutun kızının katili Cem Garipoğlu'nun ölmediği iddiası üzerine mezarının açılması için başlatılan soruşturmaya takipsizlik kararı verilmişti. Karabulut ailesi avukatları Dr. Rezan Epözdemir aracılığıyla karara itiraz etti.
29.12.2022Yaşam
'Cem Garipoğlu ölmedi' iddiası! Fotoğraftaki ayrıntı ifşa oldu
'Cem Garipoğlu ölmedi' iddiası! Fotoğraftaki ayrıntı ifşa olduTürkiye’nin gündemine oturan Münevver Karabulut cinayeti hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Münevver Karabulut’un babası cezaevinde 8 yıl önce intihar eden kızının katili Cem Garipoğlu'nun, ölmediğini, kaçtı veya kaçırıldığını öne sürdü. Süreyya Karabulut Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu ve Başsavcılık bu şüpheye yanıt verdi. Karabulut ailesinin avukatı Dr. Rezan Epözdemir, CNN TÜRK yayınında kararı değerlendirdi. "Maddi gerçeğin ortaya çıkması için itiraz hakkımızı kullanacağız" dedi. Karabulut ise, "Ben bir babayım, kızım rüyalarıma giriyor ve o adamın ölmediğine yüzde yüz eminim." dedi. Öte yandan olayla ilgili dikkat çeken fotoğraf ayrıntısı ifşa oldu. İşte haberin detayları...
23.12.2022Gündem
Sahte doktor Ayşe Özkiraz skandalında yeni gelişme! Bakanlık resmen açıkladı, 4 ay boyunca sürmüş
Sahte doktor Ayşe Özkiraz skandalında yeni gelişme! Bakanlık resmen açıkladı, 4 ay boyunca sürmüşTekirdağ'daki Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde kendisini 'pratisyen hekim' olarak tanıtan, sahte diploma ile görev yaptığı anlaşılan Ayşe Özkiraz olayında yeni bir gelişme daha yaşandı. Bakanlık son dakika açıkladı. Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde görev yaptığı iddiası ile Türkiye'nin gündemine oturan 'sahte doktor' skandalı hakkında Sağlık Bakanlığı bir duyuru paylaştı. Yapılan açıklamada '4 ay' detayı dikkat çekerken doktor ve başhekim için de karar verildi. İşte haberin detayları...
19.12.2022Gündem
Kiracı ve ev sahipleri dikkat! Yeni dönem başlıyor, e-devlet'ten yapılacak
Kiracı ve ev sahipleri dikkat! Yeni dönem başlıyor, e-devlet'ten yapılacakKiracı ve ev sahiplerini yakından ilgilendiriyor. Yeni dönem başlıyor. Hükümet, kayıt dışı ekonomiyle mücadele için önemli adımlar atmaya hazırlanıyor. Bu adımlardan biri, kira sözleşmeleriyle ilgili olarak planlandı. 2024 sonuna kadar yapılacak düzenlemeyle kira sözleşmeleri, e-devlet üzerinden düzenlenecek. İşte haberin detayları...
19.12.2022Gündem
Cem Garipoğlu yaşıyor mu? Başsavcılık'tan flaş karar, Münevver Karabulut’un babası açıkladı
Cem Garipoğlu yaşıyor mu? Başsavcılık'tan flaş karar, Münevver Karabulut’un babası açıkladıTürkiye’nin gündemine oturan Münevver Karabulut cinayeti hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Münevver Karabulut’un babası cezaevinde 8 yıl önce intihar eden kızının katili Cem Garipoğlu'nun, ölmediğini, kaçtı veya kaçırıldığını öne sürdü. Süreyya Karabulut Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu ve Başsavcılık bu şüpheye yanıt verdi. Karabulut ailesinin avukatı Dr. Rezan Epözdemir, CNN TÜRK yayınında kararı değerlendirdi. "Maddi gerçeğin ortaya çıkması için itiraz hakkımızı kullanacağız" dedi. İşte haberin detayları...
19.12.2022Gündem
'Cem Garipoğlu ölmedi' iddiası! Başsavcılık'tan flaş karar, ilk kez açıkladı
'Cem Garipoğlu ölmedi' iddiası! Başsavcılık'tan flaş karar, ilk kez açıkladıTürkiye’nin gündemine oturan Münevver Karabulut cinayeti hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Münevver Karabulut’un babası cezaevinde 8 yıl önce intihar eden kızının katili Cem Garipoğlu'nun, ölmediğini, kaçtı veya kaçırıldığını öne sürdü. Süreyya Karabulut Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu ve Başsavcılık bu şüpheye yanıt verdi. Karabulut ailesinin avukatı Dr. Rezan Epözdemir, CNN TÜRK yayınında kararı değerlendirdi. "Maddi gerçeğin ortaya çıkması için itiraz hakkımızı kullanacağız" dedi. İşte haberin detayları...
19.12.2022Gündem
"Cem Garipoğlu ölmedi" iddiasıyla ilgili Av. Dr. Rezan Epözdemir açıklamalarda bulundu
"Cem Garipoğlu ölmedi" iddiasıyla ilgili Av. Dr. Rezan Epözdemir açıklamalarda bulunduİstanbul'da 13 yıl önce vahşice öldürülen Münevver Karabulut'un katili Cem Garipoğlu'nun ölmediği iddiası üzerine mezarının açılması için başlatılan soruşturmaya takipsizlik kararı verildi. Karabulut ailesinin avukatı Dr. Rezan Epözdemir, CNN TÜRK yayınında kararı değerlendirdi. "Maddi gerçeğin ortaya çıkması için itiraz hakkımızı kullanacağız" dedi.
19.12.2022Vatan TV
Cem Garipoğlu'nun mezarı açılacak mı? Başsavcılık'tan  gündem yaratacak karar
Cem Garipoğlu'nun mezarı açılacak mı? Başsavcılık'tan gündem yaratacak kararTürkiye'yi sarsan Münevver Karabulut cinayetiyle ilgili en derin şüphesini dile getirerek, cezaevinde 8 yıl önce intihar eden kızının katili Cem Garipoğlu'nun, ölmediğini, kaçtı veya kaçırıldığını öne süren acılı baba Süreyya Karabulut Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Baba Karabulut'un "Bu cellat ya öldürüldü ya kaçırıldı" şüphesine Başsavcılık yanıt verdi.
17.12.2022Gündem
Cem Garipoğlu'nun mezarı açılacak mı? Münevver Karabulut'un babası Başsavcılığa başvurdu!
Cem Garipoğlu'nun mezarı açılacak mı? Münevver Karabulut'un babası Başsavcılığa başvurdu!Türkiye’nin gündemine oturan Münevver Karabulut cinayeti hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Münevver Karabulut’un babası cezaevinde 8 yıl önce intihar eden kızının katili Cem Garipoğlu'nun, ölmediğini, kaçtı veya kaçırıldığını öne sürdü. Süreyya Karabulut Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu ve Başsavcılık "Bu cellat ya öldürüldü ya kaçırıldı" şüphesine yanıt verdi.
17.12.2022Gündem
Pınar Gültekin’in katili Cemal Metin Avcı’ya ‘haksız tahrik’ indirimi uygulanması infiale neden oldu
Pınar Gültekin’in katili Cemal Metin Avcı’ya ‘haksız tahrik’ indirimi uygulanması infiale neden olduMuğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i (27) işkence ettikten sonra varile koyarak diri diri yakan Cemal Metin Avcı’ya (32) ‘haksız tahrik’ indirimiyle 23 yıl hapis cezası verilmesi infiale neden oldu. Avukat Rezan Epözdemir karara isyan etti: ABD’ye yazı yazdılar. Tüm şifreleri geldi. İddia edildiği gibi ne bir görüntü ne bir şantaj var. Pınar’a ait her şeye baktılar, haksız tahrik nerede?
22.06.2022Gündem
Pınar Gültekin davasında 11. duruşma! Karar çıkmadı, 16 Mayıs'a ertelendi
Pınar Gültekin davasında 11. duruşma! Karar çıkmadı, 16 Mayıs'a ertelendiMuğla'da görülen Pınar Gültekin davasında, sanık Cemal Metin Avcı'nın mahkeme heyetine yeni deliller sunacağını belirtmesi ve ertleme talep etmesi üzerine duruşma 16 Mayıs'a ertelendi.
11.04.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Münevver Karabulut ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki münevver karabulut haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.