Mhp Lideri Bahçeli

Mhp Lideri Bahçeli

Son dakika MHP Lideri Bahçeli haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan MHP Lideri Bahçeli ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını MHP Lideri Bahçeli haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Mhp Lideri Bahçeli

haberleri sayfasında son dakika yaşanan mhp lideri bahçeli gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.394 mhp lideri bahçeli haberi bulunmuştur. Tüm mhp lideri bahçeli haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bahçeli: Milli iradenin ihtişamıyla tasfiye edilecekler
Bahçeli: Milli iradenin ihtişamıyla tasfiye edileceklerMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "CHP ile HDP'nin ertelenmiş buluşmasını Nevruz Günü gerçekleştirmesi hem bir talihsizlik hem de kimin kimlerle emel ve hedef birliği içinde olduğunun üzeri karalanmış çirkin resmidir. Baharımızı kışa dönüştürmek için yan yana gelenler, 14 Mayıs'ta milli iradenin ihtişamıyla tasfiye ve telin edileceklerdir. Türkiye Cumhuriyeti'ni çekiçle örs arasına sıkıştırmaya çalışanlar hayal kırıklığına uğrayacaklardır" dedi.
21.03.2023Gündem
Bahçeli: Hiçbir felaket tarihi yürüyüşümüzü sekteye uğratamayacak
Bahçeli: Hiçbir felaket tarihi yürüyüşümüzü sekteye uğratamayacakMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Hiçbir felaket tarihi yürüyüşümüzü sekteye uğratamayacaktır. Hiçbir saldırı, iftira ve suçlama dalgası duruşumuzu bozamayacaktır. Kederli günlerimizi çapsız, güdük ve kısır siyasetlerine alet etmek için fırsat kollayanlara aziz milletimiz hür seçimiyle engel olacaktır" dedi.
15.03.2023Gündem
Emekli vatandaşa hacker şoku! Kullanmadığı hesabından 93 bin lira çekildi
Emekli vatandaşa hacker şoku! Kullanmadığı hesabından 93 bin lira çekildiKocaeli’de yaşayan 59 yaşındaki Mehmet Özen, kredi hesabından 93 bin 400 TL çekildiğini öğrenince dünyası başına yıkıldı. Emekli olan ve aylık 3 bin 500 maaş alan Özen, şimdi borcu nasıl kapatacağını düşünüyor.
11.03.2023Yaşam
MHP lideri Bahçeli: Hazine yardımları afet bölgesine aktarılsın
MHP lideri Bahçeli: Hazine yardımları afet bölgesine aktarılsınMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "MHP ve Cumhur İttifakı 14 Mayıs seçimlerine tam olarak hazırdır, başarmaya kararlıdır. Bizim başarımız demek mazlumların umudu demek. Ülkemizin yükselişi demektir. MHP ve Cumhur İttifakı milli bağımsızlığın gücü, birlik ve kardeşliğin güvenliğidir" dedi.
11.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli görüşmesi sona erdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli görüşmesi sona erdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleşen görüşme 15.15 sıralarında sona erdi.
8.03.2023Gündem
Bahçeli: Tribünler, siyasi sloganların atılacağı mekanlar olamaz
Bahçeli: Tribünler, siyasi sloganların atılacağı mekanlar olamazMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçen hafta sonu bazı futbol müsabakalarında hükümet karşıtı sloganların atılmasıyla ilgili, "Hükümeti istifaya davet etmek, tribünlerde siyasi kaos üretimine heves etmek bir avuç fanatik ve holigan gruba sipariş verilmiş iç ve dış bağlantılı zillet komplosudur. Herkes yerini yurdunu, haddini hududunu bilmelidir. Sahalardan sokak aralarına gerilim ve çatışma tahviline yeltenenlere müsamaha gösterilmeyecektir. Tribünler çürük siyasi sloganların atılacağı mekanlar olamaz" dedi.
28.02.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Güçlendirme diye bir mantık yok, hepsini sıfırdan yapacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Güçlendirme diye bir mantık yok, hepsini sıfırdan yapacağızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan deprem bölgesi Hatay'da açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Hatay'da yaptığı açıklamada, "Kalıcı konutlar için TOKİ hazırlığını yapıyor. Konutlarımızın hiçbiri zemin artı 3 ya da 4 katı geçmeyecek. Güçlendirme diye bir mantıkla inşa ve ihya çalışmaları yapmayacağız. Hepsi sıfırdan yapılacak. Yerleşim yerlerimizi mümkün olduğu kadar ovalardan dağlara doğru kaydırarak, zemin sıvılaşmalarının yol açtığı felaketlerden uzak tutmak istiyoruz" dedi. Hatay'ın ardından Kahramanmaraş'a geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada da açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Kahramanmaraşlı kardeşlerime sesleniyorum 'Kahramanmaraş için hemen şimdi' diyerek bu şehre sahip çıkalım. Geçici barınma için nereye giderse gitsin önümüzdeki yılın ilk baharında kendi memleketindeki hayatına başlamış olsun. Bu afet birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi asla parçalayamaz." dedi.
20.02.2023Gündem
MHP lideri Bahçeli'den 'Miraç Kandili' mesajı
MHP lideri Bahçeli'den 'Miraç Kandili' mesajıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Aziz milletimizin, Türk-İslam aleminin Miraç gecesini gönülden kutluyor, yeni bir yükselişe ivme vermesini temenni ediyorum. Depremde hayatlarını kaybetmiş vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, tedavi gören vatandaşlarımıza şifa, milletimize de baş sağlığı diliyorum" dedi.
17.02.2023Gündem
Bahçeli'den AFAD'a 1 milyon TL bağış
Bahçeli'den AFAD'a 1 milyon TL bağışMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, depremle mücadele kapsamında AFAD'a 1 milyon liralık yardım yaptığını duyurdu.
7.02.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bahçeli ile görüşecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bahçeli ile görüşecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün MHP Lideri Devlet Bahçeli ile bir araya gelecek. Görüşmede, seçim süreci ve siyasetteki son gelişmelerin ele alınması bekleniyor.
2.02.2023Gündem
MHP lideri Bahçeli'den seçim mesajı: Açık hesap sandıkta görülecek
MHP lideri Bahçeli'den seçim mesajı: Açık hesap sandıkta görülecekMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin TBMM'deki grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Bizim tarafımız belli, destekçimiz büyük Türk milletidir. Açık hesap 14 Mayıs'ta sandıkta görülecektir" dedi. Bahçeli, seçime ilişkin mesajında "Söz milletindir, sıra milletindir, zillet ittifakı da sıfırı çekecektir. Sayın Erdoğan 14 Mayıs 2023'te yeniden ve açık ara farkla seçilecektir. MHP de milletvekili sayısını güçlü bir şekilde artıracaktır. Kriz ve kaos peşinde koşmasınlar, sadece 14 Mayıs'ı beklesinler" ifadelerini kullandı.
31.01.2023Gündem
MHP lideri Bahçeli: Erdoğan'ın adaylığı hukukidir, meşrudur
MHP lideri Bahçeli: Erdoğan'ın adaylığı hukukidir, meşrudurMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Amasya'da Yavuz Selim Meydanı'nda "Aziz Milletim Sıra Sende" temalı mitingde konuşarak, "Cumhurbaşkanı adayımız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır. Hainlere karşı aynı hizadayız. Biriz, diriyiz, hep birlikte Türk milletiyiz. Hedefimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açık ara farkla tekrar cumhurbaşkanı seçilmesidir." dedi.
29.01.2023Seçim 2023
MHP lideri Bahçeli'den sert sözler:  HDP kapatılmalıdır
MHP lideri Bahçeli'den sert sözler: HDP kapatılmalıdırMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, HDP'nin, kapatma davasının seçim sonrasına bırakılması için Anayasa Mahkemesi'ne başvurmasına ilişkin "HDP kapatılmalıdır, hem de vakit kaybetmeksizin. Bu bölücü ve terör yatağı kurutulmalı, hukuken defteri dürülmeli, kapısına kilit asılmalıdır. HDP'nin isteğiyle Anayasa Mahkemesi'nin davayı sulandırması doğru değildir" dedi.
24.01.2023Gündem
Devlet Bahçeli'den seçim açıklaması: Mayıs ayında bu işi bitirelim
Devlet Bahçeli'den seçim açıklaması: Mayıs ayında bu işi bitirelimMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Konuşarak, tartışarak, uzlaşarak, anlaşarak, görüş birliği vasatını oluşturarak, Türkiye'mizi hep birlikte seçime taşıyalım. Kaldı ki mayıs ayı içinde bu işi bitirelim, sözü ve kararı hep birlikte aziz milletimizin kutlu iradesine tevdi edelim" dedi.
17.01.2023Gündem
MHP lideri Bahçeli: Cumhur İttifakı seçimlere tam manasıyla hazırdır
MHP lideri Bahçeli: Cumhur İttifakı seçimlere tam manasıyla hazırdırMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisince Kızılcahamam'da düzenlenen MYK, MDK ve Milletvekilleri Ortak Toplantısı'nın kapanışı sonrası gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bahçeli, 'Cumhur İttifakı seçimlere tam manasıyla hazırdır.' dedi.
15.01.2023Gündem
MHP Lideri Bahçeli'den seçim mesajı: Biz hazırız
MHP Lideri Bahçeli'den seçim mesajı: Biz hazırızMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Cumhur İttifakı genişleyecek mi?' sorusuna "İttifaklar genişleyebildikleri kadar genişlesinler" yanıtını verdi. Bahçeli seçim tarihine ilişkin "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi nasıl bir değerlendirme yapar, onu bekleyeceğiz. Biz hazırız" dedi.
14.01.2023Gündem
MHP'den Kızılcahamam'da 'seçim' kampı
MHP'den Kızılcahamam'da 'seçim' kampıMHP'nin Ankara'nın Kızılcahamam ilçesindeki kampı başladı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2 gün sürecek toplantılar öncesi Ülkücü Şehitler Anıtı'nı ziyaret etti.
14.01.2023Gündem
MHP lideri Bahçeli'den Sinan Ateş cinayeti açıklaması
MHP lideri Bahçeli'den Sinan Ateş cinayeti açıklamasıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin TBMM'deki grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Sinan Ateş cinayetiyle ilgili "Düşmanca senaryolara taviz vermeyeceğiz. Menfur bir cinayetin içine dava arkadaşlarımızı çekmek isteyenlere eyvallah etmeyeceğiz, tamam demeyeceğiz. Sabrın boyun eğmek değil mücadele etmek olduğunu cümle aleme göstereceğiz" dedi.
10.01.2023Gündem
MHP lideri Bahçeli'den Saraçhane tepkisi: Akla ziyan bir hâldir
MHP lideri Bahçeli'den Saraçhane tepkisi: Akla ziyan bir hâldirMHP Genel Başkanı Bahçeli, "Saraçhane’de rol kapma derdine düşenlerin bu yeni yüzyılı bırakınız anlamasını varlıklarını ibra etmeleri ve iddia ile sürdürmeleri bile akla ziyan bir haldir" dedi.
24.12.2022Gündem
MHP lideri Bahçeli 'Aldığım kararı ilan ediyorum' diyerek açıkladı
MHP lideri Bahçeli 'Aldığım kararı ilan ediyorum' diyerek açıkladıMilliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, Twitter hesabından 'aldığım kararı buradan paylaşıyorum ve ilan ediyorum' diyerek Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinden üstüne kayıtlı 5788,91 metrekarelik (yaklaşık 6 dönüm) arsayı bilabedel Horasan Erenleri Federasyonu’na hibe ettiğini duyurdu.
19.12.2022Gündem
MHP lideri Bahçeli: 2023'te tarihi bir seçim yapacağız
MHP lideri Bahçeli: 2023'te tarihi bir seçim yapacağızMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net" temalı açık hava toplantıları kapsamında Mersin'de halka hitap etti.
18.12.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli arasında kritik görüşme
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli arasında kritik görüşmeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye ziyarette bulundu. İki lider yılın 7. görüşmesini gerçekleştirdi.
13.12.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüşecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüşecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi ziyaret edecek. Görüşmede iç ve dış siyasete ilişkin konuların ele alınması bekleniyor.
13.12.2022Siyaset
MHP Lideri Bahçeli'nin kuzeni trafik kazasında hayatını kaybetti
MHP Lideri Bahçeli'nin kuzeni trafik kazasında hayatını kaybettiGaziantep'te, dün gece meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren 2 kişiden birinin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kuzeni Ahmet Fettahlıoğlu (66) olduğu ortaya çıktı.
3.12.2022Gündem
MHP lideri Devlet Bahçeli: HDP, TBMM'ye sızmış düşman bakiyesidir
MHP lideri Devlet Bahçeli: HDP, TBMM'ye sızmış düşman bakiyesidirMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, "Pençe-Kılıç harekatı Türk milletinin hukuki ve meşru bir hakkıdır. Bu harekatın durdurulmasıyla ilgili çağrı yapan HDP, TBMM'ye sızmış düşman bakiyesidir. HDP, Türk siyasetine tuzaklanmış zaman ayarlı bir bombadır. Bu bomba ya bombacıların elinde patlayacak, ya da patlatılacaktır." dedi.
22.11.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Mhp Lideri Bahçeli ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki mhp lideri bahçeli haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.