Bahçeli

Bahçeli

Son dakika BAHÇELİ haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan BAHÇELİ ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını BAHÇELİ haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Bahçeli

haberleri sayfasında son dakika yaşanan bahçeli gelişmeleri de dahil olmak üzere 11.799 bahçeli haberi bulunmuştur. Tüm bahçeli haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bahçeli'den Fatma Girik için başsağlığı mesajı
Bahçeli'den Fatma Girik için başsağlığı mesajıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "Sayın Fatma Girik, 79 yıllık bir hayatı tamamlayarak ebediyete irtihal etmiş, geride çok sayıda anı, iz ve eser bırakarak aramızdan ayrılmıştır. Dört yapraklı yoncadan birisi kopmuştur. Oynadığı roller ise geleceğe yazılmış bir mektup olarak miras kalmıştır" dedi.
24.01.2022Siyaset
Devlet Bahçeli'den Sedef Kabaş'a sert tepki
Devlet Bahçeli'den Sedef Kabaş'a sert tepkiMHP Lideri Devlet Bahçeli gazeteci Sedef Kabaş'ın bir televizyon programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine sert tepki gösterdi.
22.01.2022Siyaset
Gamze Özlü 2022 yılı Gayrimenkul Sektöründen Bahsetti
Gamze Özlü 2022 yılı Gayrimenkul Sektöründen BahsettiGayrimenkul Uzmanı Gamze Özlü, 2022 yılı içinde konut satışlarında bizleri bekleyen durumları ele aldı.
19.01.2022Uzmana Sor
Pandemide talep patladı! Maliyeti 1 milyon liraya kadar çıkıyor
Pandemide talep patladı! Maliyeti 1 milyon liraya kadar çıkıyorPandemide ilgi arttı, maliyeti 500 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor. Şehir hayatının zorluğundan kaçanların yeni trendi haline geldi, bazıları kendi üretimini bile yapıyor. Pandemi ve şehir hayatının zorluğu nedeniyle kendi kendine yeten evlere ilgi artarken, bazı ev sahipleri güneş panelleri kurup kendi elektriğini de üretiyor.
19.01.2022Ekonomi
Sezen Aksu'nun şarkı sözleri tartışma konusu oldu! Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Babacan'a saydırdı ' Rey için ana babasını satanlar...'
Sezen Aksu'nun şarkı sözleri tartışma konusu oldu! Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Babacan'a saydırdı ' Rey için ana babasını satanlar...'Sezen Aksu'nun "Şahane Bir Şey Yaşamak" isimli şarkısındaki "Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem'e" sözleri sosyal medyada gündem oldu. Ünlü sanatçıya bir kesim tepki gösterirken bir kesim ise destek verdi. Sezen Aksu'yla ilgili Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada dini değerlere hassasiyet çağrısı yapıldı. MHP Lideri Devlet Bahçeli sert tepki gösterdi. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ise Aksu'ya destek verdi. Babacan'ın Sezen Aksu'ya yaptığı desteğe tepki gösteren Cübbeli Ahmet Hoca Hz. Adem ve Hz. Havva'nın insanlığın ilk atası olmasına atıfla "Bugün rey için ana babasını satanlar yarın yönetime gelseler düşünün neleri satarlar?" eleştirisinde bulundu. Mustafa Sandal ve Seda Sayan, ünlü şarkıcıya destek çıkarken, Diyanet-Sen tepki gösterdi. Ankara'da bir grup avukat ise suç duyurusunda bulundu.
21.01.2022Gündem
MHP lideri Devlet Bahçeli'den canlı yayında Enes Kara açıklaması
MHP lideri Devlet Bahçeli'den canlı yayında Enes Kara açıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, "Ailesinin zoru ile bir cemaat yurdunda kaldığını söylemiştir. Enes Kara olayı kollektif bir saldırı haline getirilmiştir. Kimin inanıp inanmadığı bizim merak sahamız içinde değildir. Herkesin inanç hürriyetini yaşamaya hakkı vardır." dedi.
18.01.2022Siyaset
Aykut Edibali için Ankara'da tören
Aykut Edibali için Ankara'da törenAnkara'da vefat eden 19'uncu dönem milletvekili, Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali (80) için cenaze namazı kılındı, ardından TBMM'de tören düzenlendi.
15.01.2022Gündem
Devlet Bahçeli: Bölücü milletvekilinin dokunulmazlığı derhal kaldırılmalıdır
Devlet Bahçeli: Bölücü milletvekilinin dokunulmazlığı derhal kaldırılmalıdırMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, HDP'li vekilin teröristle fotoğrafının çıkmasına tepki göstererek, "Biz, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde terörist istemiyoruz. HDP'yi Türk siyaset ve demokrasi hayatında bir saniye bile görmeye tahammül edemiyoruz. Bu bölücü milletvekili hakkında lazım gelen hukuki takip derhal temin etmelidir." dedi.
11.01.2022Siyaset
MHP lideri Bahçeli’den şehit askerler için başsağlığı mesajı
MHP lideri Bahçeli’den şehit askerler için başsağlığı mesajıAkçakale Şanlıurfa hudut hattında teröristlerce döşenen el yapımı patlayıcının (EYP) patlaması sonucu şehit olan askerler için başsağlığı mesajı yayımlayan Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Son terörist etkisiz hale getirilesiye kadar haklı ve kutlu mücadelemiz durmayacak” dedi.
8.01.2022Siyaset
MHP lideri Devlet Bahçeli'den 'sokak' çıkışı: Sandık diyorsanız 2023 Haziran ayını bekleyeceksiniz
MHP lideri Devlet Bahçeli'den 'sokak' çıkışı: Sandık diyorsanız 2023 Haziran ayını bekleyeceksinizMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli 16. Dönem Sertifika Töreni'nde konuştu. Bahçeli, "Kılıçdaroğlu, 'sokağa çıkmayacağız' diyor. Sokağa dökülseniz ne yazar, dökülmeseniz ne yazar. Sandık diyorsanız 2023 Haziran ayını bekleyeceksiniz." dedi.
8.01.2022Siyaset
Devlet Bahçeli, Turkovac aşısı oldu
Devlet Bahçeli, Turkovac aşısı olduMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Turkovac aşısı oldu. O anları paylaşan Bahçeli, "Yerli ve milli üretimimiz Turkovac aşımı oldum. Sağlık Bakanlığımızın uyarılarını dikkate alarak, salgından en yakın zamanda kurtulacağımız ümidiyle tüm halkımızı Turkovac aşımızı olmaya davet ediyorum" dedi.
6.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Devlet Bahçeli görüştü! Masada 4 kritik başlık vardı...
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Devlet Bahçeli görüştü! Masada 4 kritik başlık vardı...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeni yılın ilk görüşmesini Devlet Bey Konağı’nda yaptı.
6.01.2022Siyaset
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalarAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın milletvekilleriyle buluşması sonrası açıklamalarda bulundu.
5.01.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüştü! Sürpriz hediye...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüştü! Sürpriz hediye...Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. İki liderin görüşmesi bir saat sürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan kritik görüşmede Bahçeli'ye doğum günü hediyesi olarak altın varaklı çerçeve içerisinde öğrenci kütük belgesi levhası verdi.
5.01.2022Siyaset
Kılıçdaroğlu: Terörist varsa götür, savcıya teslim et
Kılıçdaroğlu: Terörist varsa götür, savcıya teslim et  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde terörle iltisaklı personel olduğu gerekçesiyle teftiş başlatılmasına ilişkin, "İntikam alacaklar. Kimden? Ekrem İmamoğlu'ndan. Neymiş? Orada teröristler çalışıyormuş. Senin görevin teröristi yakalamak değil mi? Git yakala. Varsa terörist; yakasından yakala, götür, savcıya teslim et ama yapmıyor, yapamıyor çünkü yok böyle bir şey, iftira atacak" dedi.
4.01.2022Siyaset
MHP lideri Devlet Bahçeli'den İmamoğlu çıkışı: Bir saniye bile olsa o makamı işgal edemez
MHP lideri Devlet Bahçeli'den İmamoğlu çıkışı: Bir saniye bile olsa o makamı işgal edemezMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, İBB'ye başlatılan terör iltisaklı personel teftişine ilişkin "İşe alınanlardan en üste kadar herkes sorumludur. Suç sabit görülürse İBB Başkanı bir saniye bile olsa makamını işgal edemez, etmemelidir" dedi.
4.01.2022Siyaset
Bahçeli'den yeni yıl mesajı: 'Hoşgörü siyasetimize daha çok sirayet etmeli'
Bahçeli'den yeni yıl mesajı: 'Hoşgörü siyasetimize daha çok sirayet etmeli'MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "2022 yılında zilletin yeni oyunları dış destekle ortaya çıkacak olsa da, Türk milleti bu oyuna düşmeyecek, milli birlik ve diriliş ruhu ayağa kalkarak ülkesine, bayrağına, bağımsızlığına, vatanına sahip çıkacaktır. Geleceğin süper gücü Türkiye Cumhuriyeti'dir" dedi.
31.12.2021Siyaset
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Mehmet Akif Ersoy'u andı
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Mehmet Akif Ersoy'u andıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, milli şair Mehmet Akif Ersoy'un 85'inci ölüm yıl dönümü ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 102'nci yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
27.12.2021Siyaset
Özgü Namal yeni yıla yeni evle giriyor
Özgü Namal yeni yıla yeni evle giriyorÜnlü oyuncu Özgü Namal, geçtiğimiz yıl kalp krizi sonucu 53 yaşında hayatını kaybeden eşi Ahmet Serdar Oral’la Anadolu Hisarı’nda oturduğu evinden taşınma kararı aldı.
24.12.2021Magazin
Tek kullanımlık ürünler ile ilgili flaş gelişme! Kademeli olarak yasaklansın
Tek kullanımlık ürünler ile ilgili flaş gelişme! Kademeli olarak yasaklansınTBMM İklim Araştırma Komisyonu, iklim değişikliğiyle mücadelede günlük hayatı da kapsayan önerilerde bulunurken, su tasarrufu için klozetlerin çift su hazneli tasarlanmasını önerdi. Öneriler arasında tek kullanımlık ürünlerin kullanımının mümkün olan yerlerde aşamalı olarak yasaklanması ve yerlerini çoklu kullanıma uygun dayanıklı ürünlerin alması için çalışmalar yapılması da var.
20.12.2021Siyaset
MHP lideri Bahçeli: Türkiye’nin düşmanca bir senaryoya maruz kaldığına bariz işaret
MHP lideri Bahçeli: Türkiye’nin düşmanca bir senaryoya maruz kaldığına bariz işaretMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Döviz yükselirken borsanın düşmesi, üstelik piyasalarda anormal oynaklıkların kısır döngü içinde artış sergilemesi Türk milletinin ve Türkiye’nin düşmanca bir senaryoya maruz kaldığına bariz işarettir." ifadelerini kullandı
18.12.2021Siyaset
Hadise annesi için kesenin ağzını açtı! Yeni yıl hediyesi olarak...
Hadise annesi için kesenin ağzını açtı! Yeni yıl hediyesi olarak...Hadise annesi Gülnihal Açıkgöz'e yeni yıl hediyesi olarak ev almaya karar verdi. 36 yaşındaki şarkıcının, üç milyon TL'yi gözden çıkardığı ileri sürüldü.
18.12.2021Magazin
Bahçeli'den asgari ücret açıklaması: 'Vergilerin alınmaması sevindirici gelişme'
Bahçeli'den asgari ücret açıklaması: 'Vergilerin alınmaması sevindirici gelişme'MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı asgari ücretle ilgili açıklamalarda bulundu. Bahçeli açıklamasında, "Emeğiyle, alın teriyle, helal mücadelesiyle ekmeğinin peşinde olan kardeşlerimiz sahipsiz değildir, yalnız olmadıkları belgelenmiştir" ifadelerini kullandı.
16.12.2021Siyaset
Bahçeli'den 'ekonomik OHAL' tepkisi: Gafilliktir, şuursuzluktur
Bahçeli'den 'ekonomik OHAL' tepkisi: Gafilliktir, şuursuzlukturSon dakika haberi... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Türkiye ekonomisiyle ilgili asılsız ve mesnetsiz açıklamaların, muhalefet saflarına döviz fiyatlarını dahil etme izansızlıklarının tarihi bir hata olduğunu yakında herkes görecektir. Ekonomideki konjoktürel gelişmeleri ve isabetli politika tercihlerini çarpıtıp OHAL'den bahsetmek gafilliktir, şuursuzluktur.
15.12.2021Siyaset
RTÜK'ten Exxen'e 'Konuşanlar' cezası
RTÜK'ten Exxen'e 'Konuşanlar' cezasıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), küfür ve argo ifadelerin kullanıldığı 'Konuşanlar' programı nedeniyle, dijital içerik platformu Exxen'e  idari para cezası ve katalogdan çıkarma müeyyidesi uyguladı.
15.12.2021Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Devlet BahçelimhpBahçelierdoğanak parti

Bahçeli ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki bahçeli haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.