Devlet Bahçeli

Devlet Bahçeli

Son dakika Devlet Bahçeli haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Devlet Bahçeli ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Devlet Bahçeli haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Devlet Bahçeli

haberleri sayfasında son dakika yaşanan devlet bahçeli gelişmeleri de dahil olmak üzere 6.959 devlet bahçeli haberi bulunmuştur. Tüm devlet bahçeli haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bahçeli'den Fatma Girik için başsağlığı mesajı
Bahçeli'den Fatma Girik için başsağlığı mesajıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "Sayın Fatma Girik, 79 yıllık bir hayatı tamamlayarak ebediyete irtihal etmiş, geride çok sayıda anı, iz ve eser bırakarak aramızdan ayrılmıştır. Dört yapraklı yoncadan birisi kopmuştur. Oynadığı roller ise geleceğe yazılmış bir mektup olarak miras kalmıştır" dedi.
24.01.2022Siyaset
Devlet Bahçeli'den Sedef Kabaş'a sert tepki
Devlet Bahçeli'den Sedef Kabaş'a sert tepkiMHP Lideri Devlet Bahçeli gazeteci Sedef Kabaş'ın bir televizyon programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine sert tepki gösterdi.
22.01.2022Siyaset
Sezen Aksu'nun şarkı sözleri tartışma konusu oldu! Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Babacan'a saydırdı ' Rey için ana babasını satanlar...'
Sezen Aksu'nun şarkı sözleri tartışma konusu oldu! Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Babacan'a saydırdı ' Rey için ana babasını satanlar...'Sezen Aksu'nun "Şahane Bir Şey Yaşamak" isimli şarkısındaki "Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem'e" sözleri sosyal medyada gündem oldu. Ünlü sanatçıya bir kesim tepki gösterirken bir kesim ise destek verdi. Sezen Aksu'yla ilgili Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada dini değerlere hassasiyet çağrısı yapıldı. MHP Lideri Devlet Bahçeli sert tepki gösterdi. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ise Aksu'ya destek verdi. Babacan'ın Sezen Aksu'ya yaptığı desteğe tepki gösteren Cübbeli Ahmet Hoca Hz. Adem ve Hz. Havva'nın insanlığın ilk atası olmasına atıfla "Bugün rey için ana babasını satanlar yarın yönetime gelseler düşünün neleri satarlar?" eleştirisinde bulundu. Mustafa Sandal ve Seda Sayan, ünlü şarkıcıya destek çıkarken, Diyanet-Sen tepki gösterdi. Ankara'da bir grup avukat ise suç duyurusunda bulundu.
21.01.2022Gündem
MHP lideri Devlet Bahçeli'den canlı yayında Enes Kara açıklaması
MHP lideri Devlet Bahçeli'den canlı yayında Enes Kara açıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, "Ailesinin zoru ile bir cemaat yurdunda kaldığını söylemiştir. Enes Kara olayı kollektif bir saldırı haline getirilmiştir. Kimin inanıp inanmadığı bizim merak sahamız içinde değildir. Herkesin inanç hürriyetini yaşamaya hakkı vardır." dedi.
18.01.2022Siyaset
Aykut Edibali için Ankara'da tören
Aykut Edibali için Ankara'da törenAnkara'da vefat eden 19'uncu dönem milletvekili, Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali (80) için cenaze namazı kılındı, ardından TBMM'de tören düzenlendi.
15.01.2022Gündem
Devlet Bahçeli: Bölücü milletvekilinin dokunulmazlığı derhal kaldırılmalıdır
Devlet Bahçeli: Bölücü milletvekilinin dokunulmazlığı derhal kaldırılmalıdırMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, HDP'li vekilin teröristle fotoğrafının çıkmasına tepki göstererek, "Biz, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde terörist istemiyoruz. HDP'yi Türk siyaset ve demokrasi hayatında bir saniye bile görmeye tahammül edemiyoruz. Bu bölücü milletvekili hakkında lazım gelen hukuki takip derhal temin etmelidir." dedi.
11.01.2022Siyaset
MHP lideri Bahçeli’den şehit askerler için başsağlığı mesajı
MHP lideri Bahçeli’den şehit askerler için başsağlığı mesajıAkçakale Şanlıurfa hudut hattında teröristlerce döşenen el yapımı patlayıcının (EYP) patlaması sonucu şehit olan askerler için başsağlığı mesajı yayımlayan Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Son terörist etkisiz hale getirilesiye kadar haklı ve kutlu mücadelemiz durmayacak” dedi.
8.01.2022Siyaset
MHP lideri Devlet Bahçeli'den 'sokak' çıkışı: Sandık diyorsanız 2023 Haziran ayını bekleyeceksiniz
MHP lideri Devlet Bahçeli'den 'sokak' çıkışı: Sandık diyorsanız 2023 Haziran ayını bekleyeceksinizMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli 16. Dönem Sertifika Töreni'nde konuştu. Bahçeli, "Kılıçdaroğlu, 'sokağa çıkmayacağız' diyor. Sokağa dökülseniz ne yazar, dökülmeseniz ne yazar. Sandık diyorsanız 2023 Haziran ayını bekleyeceksiniz." dedi.
8.01.2022 Siyaset
Devlet Bahçeli, Turkovac aşısı oldu
Devlet Bahçeli, Turkovac aşısı olduMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Turkovac aşısı oldu. O anları paylaşan Bahçeli, "Yerli ve milli üretimimiz Turkovac aşımı oldum. Sağlık Bakanlığımızın uyarılarını dikkate alarak, salgından en yakın zamanda kurtulacağımız ümidiyle tüm halkımızı Turkovac aşımızı olmaya davet ediyorum" dedi.
6.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Devlet Bahçeli görüştü! Masada 4 kritik başlık vardı...
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Devlet Bahçeli görüştü! Masada 4 kritik başlık vardı...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeni yılın ilk görüşmesini Devlet Bey Konağı’nda yaptı.
6.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüştü! Sürpriz hediye...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüştü! Sürpriz hediye...Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. İki liderin görüşmesi bir saat sürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan kritik görüşmede Bahçeli'ye doğum günü hediyesi olarak altın varaklı çerçeve içerisinde öğrenci kütük belgesi levhası verdi.
5.01.2022Siyaset
Kılıçdaroğlu: Terörist varsa götür, savcıya teslim et
Kılıçdaroğlu: Terörist varsa götür, savcıya teslim et  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde terörle iltisaklı personel olduğu gerekçesiyle teftiş başlatılmasına ilişkin, "İntikam alacaklar. Kimden? Ekrem İmamoğlu'ndan. Neymiş? Orada teröristler çalışıyormuş. Senin görevin teröristi yakalamak değil mi? Git yakala. Varsa terörist; yakasından yakala, götür, savcıya teslim et ama yapmıyor, yapamıyor çünkü yok böyle bir şey, iftira atacak" dedi.
4.01.2022Siyaset
MHP lideri Devlet Bahçeli'den İmamoğlu çıkışı: Bir saniye bile olsa o makamı işgal edemez
MHP lideri Devlet Bahçeli'den İmamoğlu çıkışı: Bir saniye bile olsa o makamı işgal edemezMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, İBB'ye başlatılan terör iltisaklı personel teftişine ilişkin "İşe alınanlardan en üste kadar herkes sorumludur. Suç sabit görülürse İBB Başkanı bir saniye bile olsa makamını işgal edemez, etmemelidir" dedi.
4.01.2022Siyaset
Bahçeli'den yeni yıl mesajı: 'Hoşgörü siyasetimize daha çok sirayet etmeli'
Bahçeli'den yeni yıl mesajı: 'Hoşgörü siyasetimize daha çok sirayet etmeli'MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "2022 yılında zilletin yeni oyunları dış destekle ortaya çıkacak olsa da, Türk milleti bu oyuna düşmeyecek, milli birlik ve diriliş ruhu ayağa kalkarak ülkesine, bayrağına, bağımsızlığına, vatanına sahip çıkacaktır. Geleceğin süper gücü Türkiye Cumhuriyeti'dir" dedi.
31.12.2021Siyaset
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Mehmet Akif Ersoy'u andı
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Mehmet Akif Ersoy'u andıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, milli şair Mehmet Akif Ersoy'un 85'inci ölüm yıl dönümü ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 102'nci yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
27.12.2021Siyaset
MHP lideri Bahçeli: Türkiye’nin düşmanca bir senaryoya maruz kaldığına bariz işaret
MHP lideri Bahçeli: Türkiye’nin düşmanca bir senaryoya maruz kaldığına bariz işaretMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Döviz yükselirken borsanın düşmesi, üstelik piyasalarda anormal oynaklıkların kısır döngü içinde artış sergilemesi Türk milletinin ve Türkiye’nin düşmanca bir senaryoya maruz kaldığına bariz işarettir." ifadelerini kullandı
18.12.2021Siyaset
Bahçeli'den asgari ücret açıklaması: 'Vergilerin alınmaması sevindirici gelişme'
Bahçeli'den asgari ücret açıklaması: 'Vergilerin alınmaması sevindirici gelişme'MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı asgari ücretle ilgili açıklamalarda bulundu. Bahçeli açıklamasında, "Emeğiyle, alın teriyle, helal mücadelesiyle ekmeğinin peşinde olan kardeşlerimiz sahipsiz değildir, yalnız olmadıkları belgelenmiştir" ifadelerini kullandı.
16.12.2021Siyaset
Bahçeli'den 'ekonomik OHAL' tepkisi: Gafilliktir, şuursuzluktur
Bahçeli'den 'ekonomik OHAL' tepkisi: Gafilliktir, şuursuzlukturSon dakika haberi... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Türkiye ekonomisiyle ilgili asılsız ve mesnetsiz açıklamaların, muhalefet saflarına döviz fiyatlarını dahil etme izansızlıklarının tarihi bir hata olduğunu yakında herkes görecektir. Ekonomideki konjoktürel gelişmeleri ve isabetli politika tercihlerini çarpıtıp OHAL'den bahsetmek gafilliktir, şuursuzluktur.
15.12.2021Siyaset
RTÜK'ten Exxen'e 'Konuşanlar' cezası
RTÜK'ten Exxen'e 'Konuşanlar' cezasıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), küfür ve argo ifadelerin kullanıldığı 'Konuşanlar' programı nedeniyle, dijital içerik platformu Exxen'e  idari para cezası ve katalogdan çıkarma müeyyidesi uyguladı.
15.12.2021Televizyon
MHP lideri Bahçeli duyurdu! Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı kuruldu
MHP lideri Bahçeli duyurdu! Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı kurulduMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı'nın kurulduğunu sosyal medyadan ilan etti. Bahçeli, 'Aziz hatırasını samimiyetle idrak etmek, davamızın ilkelerini sadakatle savunmak, fikir ve hizmetlerinin doğru anlaşılmasını ve anlatılmasını sağlamak maksadıyla “Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı” kurulmuş ve tarihi bir adım atılmıştır.' dedi.
11.12.2021Siyaset
Devlet Bahçeli'den sert tepki: İhanet her yerde
Devlet Bahçeli'den sert tepki: İhanet her yerdeSon dakika haberi.. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Şehitlerimizin acısına maruz kaldığımız şu günlerde, TBMM Genel Kurulu’nda 2022 yılı Merkezi Yönetim Bütçesi’nin görüşülmesi esnasında tezahür eden ağır provokasyonlar, şiddet ve derinlik kazanan tahrik provaları yürek yaramıza adeta tuz basmaktadır. İhanet her yerdedir.
10.12.2021Siyaset
MHP lideri Bahçeli duyurdu! Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı kuruluyor
MHP lideri Bahçeli duyurdu! Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı kuruluyorMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı kurulacak. Türkiye Alparslan Türkeş Siyaset Akademisi Vakfı Başkanı ben olacağım." açıklamasını yaptı.
6.12.2021Siyaset
TBMM Genel Kurulunda bütçe görüşmeleri başladı
TBMM Genel Kurulunda bütçe görüşmeleri başladıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulunda 2022 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi ve 2020 Yılı Kesin Hesap Kanunu Teklifi görüşmeleri başladı.
6.12.2021Ekonomi
Eski Turizm ve Devlet Bakanı Güldal Akşit son yolculuğuna uğurlandı
Eski Turizm ve Devlet Bakanı Güldal Akşit son yolculuğuna uğurlandıEski Turizm ve Devlet Bakanı Güldal Akşit, Ankara Kocatepe Camii’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğa uğurlandı
4.12.2021Gündem
İYİ Parti lideri Akşener: Asgari ücret 4 bin lira olmalı
İYİ Parti lideri Akşener: Asgari ücret 4 bin lira olmalıİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Türkiye İstatistik Kurumu'nun 'Hanehalkı İşgücü Anketi'nin 2020 verilerine göre, hanesine sadece 1 asgari ücret giren 3 milyon 125 bin işçimiz var. Bu durum, 3 milyon 125 bin işçimiz ve aileleri açlık sınırının altında yaşıyor demek. İşte bu farkındalıkla biz diyoruz ki asgari ücret, en az 4 bin lira olmalıdır" dedi.
1.12.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Devlet BahçelimhpBahçelitörenak parti

Devlet Bahçeli ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki devlet bahçeli haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.