Kırkpınar Yağlı Güreşleri

Kırkpınar Yağlı Güreşleri

Son dakika Kırkpınar Yağlı Güreşleri haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Kırkpınar Yağlı Güreşleri ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Kırkpınar Yağlı Güreşleri haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kırkpınar Yağlı Güreşleri

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kırkpınar yağlı güreşleri gelişmeleri de dahil olmak üzere 200 kırkpınar yağlı güreşleri haberi bulunmuştur. Tüm kırkpınar yağlı güreşleri haberleri aşağıda listelenmiştir.
İsmail Balaban ve İlayda Şeker'den çölde mutluluk pozları!
İsmail Balaban ve İlayda Şeker'den çölde mutluluk pozları!'Survivor 2021' şampiyonu, Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde iki kez başpehlivan olan Antalyalı güreşçi İsmail Balaban ile aynı yıl yarışmada mücadele eden İlayda Şeker, geçtiğimiz haftalarda evlendi. Balayı için soluğu Dubai'de alan çiftten çölde poz geldi. Taze evlilerin pozlarına beğeni ve yorum yağdı.
9.12.2022Magazin
Kırkpınar Başpehlivanı Cengiz Şimşek, Yapraklı Yağlı Güreşleri'ne de damgasını vurdu
Kırkpınar Başpehlivanı Cengiz Şimşek, Yapraklı Yağlı Güreşleri'ne de damgasını vurduÇankırı’da düzenlenen 46. Yapraklı Yağlı Güreşleri’ni, 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin Başpehlivanı Cengizhan Şimşek finalde Mustafa Taş'ı geçerek kazandı.
12.07.2022Diğer Sporlar
Kırkpınar'da Altın kemeri getiren oyunu eşekle çalışmış!
Kırkpınar'da Altın kemeri getiren oyunu eşekle çalışmış!Edirne'de gerçekleştirilen 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde başpehlivan olan Cengizhan Şimşek’in, finalde altın kemeri getiren ‘supleks’ adlı oyunu, antrenmanları sırasında eşekle çalıştığı ortaya çıktı.
6.07.2022Gündem
Kırkpınar yağlı güreşlerinde tarihi olay! Böylesi görülmedi, şampiyonları tek tek eledi! İsmail Balaban, Ali Gürbüz, Recep Kara...
Kırkpınar yağlı güreşlerinde tarihi olay! Böylesi görülmedi, şampiyonları tek tek eledi! İsmail Balaban, Ali Gürbüz, Recep Kara...661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri bugün yapılan final müsabakasıyla sona erdi. Nefes kesen mücadelelerin yaşandığı Kırkpınar'da favori güreşçiler büyük şok yaşadı. Kırkpınar'a damgasını vurdu. Böylesi daha önce olmamıştı. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde dev heyecan Cengizhan Şimşek ile Mustafa Taş arasında oynanan final maçıyla son buldu. Dev finalin ardından Tarihi Kırkpınar'da bir ilk yaşandı. 661. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Mustafa Taş'ı mağlup eden Cengizhan Şimşek, başpehlivan oldu. İşte son dakika haberinin detayları...
661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Başpehlivan Cengizhan Şimşek oldu
661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Başpehlivan Cengizhan Şimşek oldu661. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Cengizhan Şimşek, finalde karşılaştığı Mustafa Taş'ı mağlup ederek başpehlivan oldu.
Merakla bekleniyordu! Kırkpınar'da finalin adı belli oldu
Merakla bekleniyordu! Kırkpınar'da finalin adı belli olduEdirne'de 661'incisi düzenlenen Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehilvanlık müsabakalarında finalistler Cengizhan Şimşek ile Mustafa Taş oldu.
Kırkpınar'da ortalık karıştı! Şaban Yılmaz kırmızı elenince olay çıktı, Ali Gürbüz yıkıldı! Polisler müdahale etti, İsmail Balaban...
Kırkpınar'da ortalık karıştı! Şaban Yılmaz kırmızı elenince olay çıktı, Ali Gürbüz yıkıldı! Polisler müdahale etti, İsmail Balaban...661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehlivanlık ikinci tur müsabakasında büyük bir sürpriz yaşandı. Bugüne dek 2011, 2012, 2019 ve 2021 yıllarında toplamda 4 kez başpehlivanlığı kazanan Ali Gürbüz, rakibi Mehmet Yeşil Yeşil’e altın puanlamada yenilerek elendi ve altın kemerin ebedi sahibi olma şansını kaybetti. Şaban Yılmaz’ın hakem kararıyla elenmesi sonrası ise olaylar çıktı. Hakem odasını basan Yılmaz’ı polis güçlükle odadan çıkardı. İşte son dakika haberinin detayları...
Kırkpınar Yağlı Güreşlerini kim kazandı 2022, 661. şampiyonu kim oldu, birinci belli mi? Kırkpınar Yağlı Güreşleri ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor?
Kırkpınar Yağlı Güreşlerini kim kazandı 2022, 661. şampiyonu kim oldu, birinci belli mi? Kırkpınar Yağlı Güreşleri ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor?Kırkpınar Yağlı Güreşleri kazananı kim, şampiyon kim oldu? sorularına yanıt arıyor. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin bugün ikinci günü yaşanıyor. 1 Temmuz’da başlayan güreşler 3 Temmuz’a kadar sürecek. Güreş mücadelesini canlı olarak TRT Spor'dan izlemek mümkün. Peki, Kırkpınar Yağlı Güreşleri ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor?
Kırkpınar'da sürpriz! Ali Gürbüz elendi
Kırkpınar'da sürpriz! Ali Gürbüz elendi661'inci Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehlivanlık 2'nci tur müsabakalarında 2 kez arka arkaya altın kemeri alarak ebedi kemer sahibi olmak için mücadele eden favori güreşçi Ali Gürbüz, rakibi Mehmet Yeşil Yeşil'e altın puanlamada yenilerek elendi. Şaban Yılmaz'ın hakem kararıyla elenmesi sonrası ise olaylar çıktı. Hakem odasını basan Yılmaz'ı polis güçlükle odadan çıkardı.
Kırkpınar yağlı güreşleri hangi kanalda? Ne zaman, saat kaçta, canlı yayın ile takip edilebilecek mi?
Kırkpınar yağlı güreşleri hangi kanalda? Ne zaman, saat kaçta, canlı yayın ile takip edilebilecek mi? Kırkpınar Yağlı Güreşleri ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Kırkpınar Yağlı Güreşleri, 661. kez düzenlenecek. Otellerin tamamının dolduğu Edirne'de birçok kişi çadırlarıyla dışarıda sabahladı. Kırkpınar yağlı güreşleri 2022 canlı yayın ile ilgili merak edilenler…
1.07.2022Şampiy10
Kırkpınar Güreşleri ne zaman 2022? 661. Kırkpınar yağlı güreşleri hangi kanalda? İşte Kırkpınar Güreşleri’nin tarihçesi!
Kırkpınar Güreşleri ne zaman 2022? 661. Kırkpınar yağlı güreşleri hangi kanalda? İşte Kırkpınar Güreşleri’nin tarihçesi!661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri başlıyor! Dünyanın en eski Spor organizasyonu olarak bilinen ve UNESCO Somut Olmayan Kültür Mirasları Listesi'nde de bulunan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri kıyasıya rekabetin yaşanacağı mücadelelere sahne olacak. Müsabakalar için nefesler tutulurken güreş meraklıları Kırkpınar Güreşleri’nin ne zaman, hangi kanalda yayınlanacağını merak ediyor. Peki, Kırkpınar Güreşleri ne zaman 2022? 661. Kırkpınar yağlı güreşleri hangi kanalda? Kaç pehlivan katılacak? 2022 Kırkpınar Güreşleri nerede? İşte tüm detaylar…
27.06.2022Diğer Sporlar
Kırkpınar yağlı güreşleri ne zaman? Kırkpınar yağlı güreşleri hangi ilde, nerde yapılır?
Kırkpınar yağlı güreşleri ne zaman? Kırkpınar yağlı güreşleri hangi ilde, nerde yapılır? 661'inci Kırkpınar Yağlı Güreşleri sabırsızlıkla bekleniyor. Yağlı güreşlerde başpehlivan olan güreşçiye 75 bin TL para ödülü, altın madalya ve kupa, başpehlivan ikincisine 48 bin TL, gümüş madalya ve kupa, başpehlivan üçüncüsü olacak 2 güreşçiye de 25’şer bin TL para ödülü, bronz madalya ve kupa verilecek. Tüm kategorilerde ilk üç dereceye girecek pehlivanlara ise toplam 442 bin 300 TL para ödülü dağıtılacak. Peki, Kırkpınar yağlı güreşleri ne zaman? Kırkpınar yağlı güreşleri hangi ilde, nerde yapılır?
31.05.2022Gündem
RTÜK 'Önemli Olaylar Listesi'ni güncelledi
RTÜK 'Önemli Olaylar Listesi'ni güncellediRadyo ve Televizyon Üst Kurulu, şifresiz ve açık yayın yapılan 'Önemli Olaylar Listesi'ni yeniledi.
21.10.2021Televizyon
Talihsiz kaza! Kırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz'ün zor anları
Talihsiz kaza! Kırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz'ün zor anlarıEdirne’de bu yıl 660’ıncısı düzenlenen tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde başpehlivan olan ve 2019’dan sonra üst üste ikinci kez altı kemeri boynuna takan Ali Gürbüz, ’hamama gitme’ ritüelini bozmadı. Ali Gürbüz’ün halkı selamlamaya gitmek için bindiği faytonun ise tekerleğinin çıkması sonucu ufak çaplı kaza yaşandı.
10.11.2021Diğer Sporlar
660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Ali Gürbüz oldu
660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Ali Gürbüz oldu660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri finalinde rakibi İsmail Koç'u yenen Ali Gürbüz üst üste 2. kez, toplamda 4. kez başpehlivan oldu.
10.11.2021Diğer Sporlar
İsmail Koç ile Ali Gürbüz finalde karşı karşıya gelecek
İsmail Koç ile Ali Gürbüz finalde karşı karşıya gelecek660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde rakiplerini yenen İsmail Koç ile Ali Gürbüz, başpehlivanlık için finalde karşı karşıya gelecek.
10.11.2021Diğer Sporlar
Kırkpınar güreş ağalığını 1 milyon 22 bin lira bedelle Seyfettin Selim kazandı
Kırkpınar güreş ağalığını 1 milyon 22 bin lira bedelle Seyfettin Selim kazandıTarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde gelecek yılın güreş ağalığı ihalesini, mevcut ağa Seyfettin Selim 1 milyon 22 bin lira bedelle kazandı
10.11.2021Diğer Sporlar
Kırkpınar Yağlı Güreşleri hangi kanalda? İşte Kırkpınar Güreşleri canlı yayın izleme linki!
Kırkpınar Yağlı Güreşleri hangi kanalda? İşte Kırkpınar Güreşleri canlı yayın izleme linki!660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde üçüncü gün müsabakaları bugün başpehlivanlık güreşleriyle tamamlanacak. Bu yıl 660. kez gerçekleştirilen tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri, ağasını belirleyecek. Pek çok kişi heyecan dolu anları ekran başında canlı yayın ile takip ediyor. Peki, Kırkpınar Yağlı Güreşleri hangi kanalda? Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde son durum ne? İŞte detaylar...
11.07.2021Gündem
Başpehlivan Recep Kara, Kırkpınar'da baygınlık geçirdi
Başpehlivan Recep Kara, Kırkpınar'da baygınlık geçirdi660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehlivanlık 3. turunda İsmail Koç ile karşılaşan Recep Kara, müsabakanın puanlama bölümünde kısa süreli baygınlık geçirdi. Kara ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.
10.11.2021Diğer Sporlar
Kırkpınar'da Survivor sürprizi! İlk galibiyet...
Kırkpınar'da Survivor sürprizi! İlk galibiyet...660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde bugün başpehlivanlık güreşleri start aldı ve 54 pehlivan kol bağladı.
10.11.2021Diğer Sporlar
Kırkpınar Yağlı Güreşleri hangi kanalda, 660. Kırkpınar güreşleri canlı yayınlanacak? Kırkpınar ne zaman, saat kaçta?
Kırkpınar Yağlı Güreşleri hangi kanalda, 660. Kırkpınar güreşleri canlı yayınlanacak? Kırkpınar ne zaman, saat kaçta?Kırkpınar ne zaman, saat kaçta? 660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri başladı Edirne'de bu yıl 660'ncısı gerçekleştirilen Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri, dualı çayır Er Meydanı'nda başladı. Bu yıl 660. kez düzenlenecek dev organizasyon Kırkpınar güreşleri hangi kanalda, canlı izlenebilecek mi?
9.07.2021Gündem
Eli yanlışlıkla Kırkpınar Ağası'nın yüzüne geldi, ortalık karıştı!
Eli yanlışlıkla Kırkpınar Ağası'nın yüzüne geldi, ortalık karıştı!Edirne'de yemekli toplantı düzenleyen 660'ıncı Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim müzik eşliğinde oynarken, yüzüne yanlışlıkla yerel gazete muhabiri Hüsnü Sarıgül'ün eli geldi. Bunu saldırı sanan Selim'in oğlu Melih Selim, gazeteci Sarıgül'ü yumrukladı.
8.07.2021Haber
Eli yanlışlıkla Kırkpınar Ağası'nın yüzüne geldi, ortalık karıştı!
Eli yanlışlıkla Kırkpınar Ağası'nın yüzüne geldi, ortalık karıştı!Edirne'de yemekli toplantı düzenleyen 660'ıncı Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim müzik eşliğinde oynarken, yüzüne yanlışlıkla yerel gazete muhabiri Hüsnü Sarıgül'ün eli geldi. Bunu saldırı sanan Selim'in oğlu Melih Selim, gazeteci Sarıgül'ü yumrukladı.
8.07.2021Gündem
Kırkpınar güreşleri ne zaman 2021? Edirne Kırkpınar Güreşleri 2021 seyircili mi olacak?
Kırkpınar güreşleri ne zaman 2021? Edirne Kırkpınar Güreşleri 2021 seyircili mi olacak?Edirne'de bu yıl 660'ıncısı düzenlenecek Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan olan güreşçiye belediye 60 bin lira ödül verecek. Edirne Belediyesi, bu yıl boylarında dereceye girecek pehlivanlara toplamda 352 bin 850 TL para ödülü dağıtacak. Peki, Kırkpınar Güreşleri ne zaman yapılacak, seyircili mi yapacak?
2.07.2021Gündem
Survivor'da kim kazandı, ödül neydi? Survivor birincisinin ödülü ne kadar?
Survivor'da kim kazandı, ödül neydi? Survivor birincisinin ödülü ne kadar? Survivor 2021'de büyük final heyecanı yaşandı. Final koltuğuna oturan Gönüllüler takımından Poyraz, Ünlüler Takımından İsmail Balaban yapılan oylama ile Survivor 2021 şampiyonu da belli oldu. Büyük finalde Acun Ilıcalı yarışmacılara sürprizler yaptı. Geçen sene olduğu gibi Galataport'ta gerçekleştirilen büyük finalde Survivor 2021 şampiyonu ünlü güreşçi İsmail Balaban oldu. Şampiyonluk kupasını kucaklayan İsmail Balaban'ın kazanacağı ödül de merak ediliyor. Peki, Survivor'da ödül neydi? Survivor birincisinin ödülü ne kadar? Survivor'da kim şampiyon oldu? İşte Survivor ile ilgili tüm detaylar...
26.06.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kırkpınar Yağlı Güreşleri ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kırkpınar yağlı güreşleri haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.