Kirişci

Kirişci

Son dakika Kirişci haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Kirişci ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Kirişci haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kirişci

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kirişci gelişmeleri de dahil olmak üzere 466 kirişci haberi bulunmuştur. Tüm kirişci haberleri aşağıda listelenmiştir.
Milyonda bir görülüyor! Türk doktorlar sayesinde hayata tutundu
Milyonda bir görülüyor! Türk doktorlar sayesinde hayata tutundu Kahramanmaraş'ta milyondan bir görülen, kirli ve temiz kanı kalbinde birbirine karışan Hasan Hüseyin Daşçı (19), kalp zarından yapılan tünelle sağlığına kavuştu. 4 saat süren operasyonu gerçekleştiren Sütçü İmam Üniversitesi'nden Doç. Dr. Mehmet Kirişci, normalde bu tür hastalıklarda kalpte delik olması gerektiğini, delik olmamasının milyonda bir görüldüğü ama yapılan müdahale ile hastanın sağlığına kavuştuğunu söyledi.
15.10.2023 Yaşam
Siroz neden olur, 3. derece siroz nedir? Siroz hastalığının belirtileri nelerdir, öldürür mü? Siroz olan Geniş Aile'nin Cevahir’i Ufuk Özkan Karaciğer nakli mi bekliyor, Hollywood diyeti siroz yapar mı??
Siroz neden olur, 3. derece siroz nedir? Siroz hastalığının belirtileri nelerdir, öldürür mü? Siroz olan Geniş Aile'nin Cevahir’i Ufuk Özkan Karaciğer nakli mi bekliyor, Hollywood diyeti siroz yapar mı?? Ufuk Özkan'ın bir süredir karaciğer yetmezliğiyle mücadele ettiği ve önlem amaçlı organ nakli başvurusunda bulunduğu haberi ortaya çıktı. “Geniş Aile” dizisinde Cevahir Kirişçi karakterini canlandıran Ufuk Özkan geçen yıl karaciğer yağlanması yüzünden 17 kilo birden zayıfladı. Oyuncu, hastanedeki normal kontrolleri sırasında ise üçüncü derece Siroz olduğunu öğrendi. Doktorlar Özkan’a eğer acilen Organ Nakli olmazsa 9 ila 12 ay yaşayabileceği bilgisini verdi. Yaşanan gelişme sonrası siroz hastalığına dair yapılan aramalar arttı. Peki, Siroz neden olur, öldürür mü? Siroz hastalığının belirtileri nelerdir, siroz nedir? Geniş Aile dizisinin Cevahir’i Ufuk Özkan Karaciğer nakli mi olacak, Hollywood diyeti siroz yapar mı?
13.07.2023 Sağlık
Ufuk Özkan hastalığı nedir, Geniş Aile dizisin Cevahir'i Ufuk Özkan'ın sağlık durumu nasıl, Özkan'a ne oldu? Ufuk Özkan kimdir, nereli, kaç yaşında?
Ufuk Özkan hastalığı nedir, Geniş Aile dizisin Cevahir'i Ufuk Özkan'ın sağlık durumu nasıl, Özkan'a ne oldu? Ufuk Özkan kimdir, nereli, kaç yaşında? Ufuk Özkan, “Geniş Aile” dizisinde Cevahir Kirişçi karakterini canlandırarak herkesin aklında yer edindi. Ünlü oyuncu geçen yıl karaciğer yağlanması yüzünden 17 kilo birden zayıfladı. Oyuncu, hastanedeki normal kontrolleri sırasında ise üçüncü derece Siroz olduğunu öğrendi. Doktorlar Özkan’a eğer acilen Organ Nakli olmazsa 9 ila 12 ay yaşayabileceği bilgisini verdi. Peki, Ufuk Özkan’ın hastalığı nedir, sağlık durumu nasıl? Ufuk Özkan organ nakli (karaciğer nakli) mi bekliyor, ünlü oyuncu Özkan kimdir, kaç yaşında, nereli
13.07.2023 Magazin
Bakan Özhaseki CNN Türk'te açıkladı: İstanbul'da 6 milyon bağımsız birim var, 600 bini çok riskli
Bakan Özhaseki CNN Türk'te açıkladı: İstanbul'da 6 milyon bağımsız birim var, 600 bini çok riskli Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, CNN Türk'e özel röportajda deprem konutlarındaki son durumu aktardı. Özhaseki, "Şu ana kadar 170 bin ihale yapıldı. 311 binin ihalesinin bu sene yapılmasını ve 1 yılda teslim edilmesini Sayın Cumhurbaşkanımız söz verdi. Bunu yapacağız" dedi. "Yöresel binalar yapılacak" diyen Özhaseki, "Yüzlerce müteahhit arkadaş devreye girecek" ifadelerini kullandı.
16.06.2023 Gündem
Tarım Bakanlığı'nda devir teslim! Bakan Yumaklı görevi Kirişci'den devraldı
Tarım Bakanlığı'nda devir teslim! Bakan Yumaklı görevi Kirişci'den devraldı Tarım ve Orman Bakanlığı'nda devir teslim töreni gerçekleştirildi. Sayın Vahit Kirişci, Tarım ve Orman Bakanlığı görevini Sayın İbrahim Yumaklı'ya devretti.
4.06.2023 Gündem
Tarımsal destek ödemesi bugün yapılacak
Tarımsal destek ödemesi bugün yapılacak Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 197 milyon 283 bin 150 lira tutarındaki tarımsal destek ödemesinin bugün çiftçilerin hesaplarına yatırılacağını duyurdu.
2.06.2023 Ekonomi
Bakan Kirişci: Kazanan bütün Türkiye olmuştur
Bakan Kirişci: Kazanan bütün Türkiye olmuştur Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, "Yaşadığımız bütün sıkıntılara ve dezenformasyonlara rağmen, 14 Mayıs’ta da 28 Mayıs’ta da kazanan bütün Türkiye olmuştur’’ dedi.
1.06.2023 Gündem
Bakan Kirişci: 85 milyon bu memleketin evladı, tamamı kazandı
Bakan Kirişci: 85 milyon bu memleketin evladı, tamamı kazandı  Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, seçimlerin esas kazananının millet olduğunu belirterek, "85 milyon bu memleketin evladı, tamamı kazandı. Oyu eriyen HDP kaybetti, PKK kaybetti, PYD kaybetti, YPG kaybetti, millete ihanet edenler kaybetti" dedi.
28.05.2023 Gündem
Bakan Kirişci: Halka hakaret edecek kadar arsızlar
Bakan Kirişci: Halka hakaret edecek kadar arsızlar Kahramanmaraş'ta bulunan Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci CNN TÜRK canlı yayında soruları yanıtladı. Bakan Kirişci, "Muhalefet sonuçları sindiremedi. İlk andan itibaren ağızlarına geleni söylediler" dedi. Kirişci, "Bunların gerçek yüzü göründü. Tekirdağ'daki olay üzücü, sözde sosyal demokratlar" diye konuştu.
20.05.2023 Gündem
Yeni dönemde dikkat çeken isimler! Meclis’in ekonomi yüzlerinde değişim rüzgarı
Yeni dönemde dikkat çeken isimler! Meclis’in ekonomi yüzlerinde değişim rüzgarı Seçimler sonrasında Meclis’in ekonomi yüzlerinde değişim rüzgârı esecek. Hükümette bakanlık yapan isimler milletvekili listelerinden seçildi. Bakanların milletvekili olarak kalması halinde Nureddin Nebati, Fatih Dönmez, Mustafa Varank gibi isimler Meclis sıralarında görülecek. CHP’de bazı ekonomi kökenli milletvekilleri Meclis dışında kalırken, iş dünyasından gelen ve Bolu’dan seçilen Türker Ateş yeni dönemin dikkat çekici isimlerinden olmaya aday.
18.05.2023 Gündem
Kabine'nin 16 üyesi AK Parti'den milletvekili seçildi
Kabine'nin 16 üyesi AK Parti'den milletvekili seçildi Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin 16 üyesi, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde AK Parti'den milletvekili seçildi.
15.05.2023 Gündem
Tarımsal destekleme ödemeleri hesaplara yatırılıyor
Tarımsal destekleme ödemeleri hesaplara yatırılıyor 430 milyon 589 bin liralık tarımsal destekleme ödemeleri bugün çiftçilerin hesaplarına aktarılacak.
12.05.2023 Ekonomi
Savunma Sanayii Başkanlığı'ndan deprem bölgesine 8 milyar liralık yatırım
Savunma Sanayii Başkanlığı'ndan deprem bölgesine 8 milyar liralık yatırım Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, TUSAŞ, ROKETSAN, ASELSAN, HAVELSAN şirketlerinin deprem bölgesindeki illerde yaklaşık 8 milyar liralık bir yatırım yapacağını ve istihdamda önceliğin afetzedelere verileceğini söyledi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci de Savunma Sanayii Başkanlığı'nın Kahramanmaraş ve diğer depremin etkilediği yapacağı yatırımların çok önemli olduğunu belirtti
5.05.2023 Ekonomi
Et fiyatlarıyla ilgili flaş karar! Et ve Süt Kurumu satış fiyatını açıkladı
Et fiyatlarıyla ilgili flaş karar! Et ve Süt Kurumu satış fiyatını açıkladı Et ve Süt Kurumu (ESK) kırmızı et endüstrisi alanında (şarküteri üretimi yapan) faaliyet gösteren firmalara, mayıs sonuna kadar 16 bin baş canlı kesimlik büyükbaş hayvanlardan elde edilecek karkas (sakatat, deri ve yan ürünler dahil) satışı yapacağını duyurdu. Öte yandan satılacak etin fiyatı da belli oldu. İşte detaylar...
3.05.2023 Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzayı attı! Uçağın ismi belli oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzayı attı! Uçağın ismi belli oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yangın söndürme uçakları teslim törenine katıldı. Erdoğan, uçaklardan birine imzasını atıp uçağın ismi olan 'NEFES' yazısını yazdı. Erdoğan daha sonra personellerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
3.05.2023 Gündem
Bakan Kirişci'den et fiyatlarına ilişkin açıklama
Bakan Kirişci'den et fiyatlarına ilişkin açıklama Bakan Kirişci "Şu anda et fiyatları geriliyor, ileri gidiş söz konusu değil. İstanbul'da başladık, Ankara'ya geldik. Şu anda fiyatlarda ciddi gerileme var. Marketlere ürün veriyoruz, bunun bilinmesinde yarar var. Marketçilik yapmak gibi görevimiz yok. Et Süt Kurumu regülasyonu sağlayacak" dedi.
2.05.2023 Gündem
Bakan Kirişci: 26 bin 982 geçici işçinin kadroya geçiş işlemleri başladı
Bakan Kirişci: 26 bin 982 geçici işçinin kadroya geçiş işlemleri başladı TARIM ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, geçici işçi statüsündeki çalışanların kadroya geçiş işlemlerinin başlatıldığını açıklayarak, "Bakanlığımız bünyesinde geçici statüde, işçi statüsünde çalışan 26 bin 982 kardeşimizin sürekli işçi kadrosuna geçişleri, iş ve işlemlerini de başlatmış bulunuyoruz" dedi.
28.04.2023 Ekonomi
Araba alacaklar dikkat! Dolandırıcılar pusu kurdu: Şirket içerisinde sahte şirket şoku
Araba alacaklar dikkat! Dolandırıcılar pusu kurdu: Şirket içerisinde sahte şirket şoku Araba bayisinden sıfır araç alımında dolandırıldıklarını iddia eden 20 kişi adliyeye suç duyurusunda bulundu. Türkiye’nin farklı illerinden gelen ve her bir araç için 1 milyon 150 bin ile 1 milyon 280 bin TL dolandırıldığını ileri süren mağdurlar, şirket içerisinde sahte şirket kurulduğunu, şu anda muhatap bulamadıklarını açıkladılar.
28.04.2023 Yaşam
Bakan Kirişci açıkladı! Destek ödemeleri hesaplara aktarıldı
Bakan Kirişci açıkladı! Destek ödemeleri hesaplara aktarıldı Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, tarımsal destekleme ödemelerinin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarıldığını duyurdu.
28.04.2023 Ekonomi
Bakan Kirişci, aşılama sonrası hayvan hareket kısıtlamasının kaldırıldığını duyurdu
Bakan Kirişci, aşılama sonrası hayvan hareket kısıtlamasının kaldırıldığını duyurdu Türkiye'de son günlerde çok konuşulan Şap hastalığı virüsü olan SAT-2'ye karşı yapılan çalışmaların sonuç verdiğinin altını çizen Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, aşılama sonrası hayvan hareket kısıtlaması kaldırıldığını duyurdu.
26.04.2023 Gündem
Bakan Kirişci: Ülkenin ihtiyaçları yerli ve milli olarak üretilmeye devam edecek
Bakan Kirişci: Ülkenin ihtiyaçları yerli ve milli olarak üretilmeye devam edecek Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, "Üreticilerimiz Allah'ın izniyle bu sözleşmeli besicilik, sözleşmeli süt inekçiliği sayesinde yarın, bugünden daha iyi, düzenli ve öngörülebilir gelirlere kavuşacak. Bu ülkenin ihtiyaçları yine yerli ve milli olarak üretilmeye devam edecek" dedi.
25.04.2023 Gündem
Devlet Bahçeli: Koalisyon hükümetlerini övmek akılsızlıktır
Devlet Bahçeli: Koalisyon hükümetlerini övmek akılsızlıktır MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Zillet İttifakı, aynısıyla günah ittifakı, milli güvenlik sorunudur. Bu ittifakın adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na ülkemizin geleceği bırakılamaz" dedi.
25.04.2023 Gündem
Bakan Nebati: KGF limiti 400 milyar liraya yükseltildi
Bakan Nebati: KGF limiti 400 milyar liraya yükseltildi Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, deprem sonrası Kahramanmaraş'ta yapılan çalışmalarla ilgili basın toplantısı düzenledi. Bakan Nebati "Deprem felaketi öncesinde açıklamış olduğumuz KGF paketlerinin hacminde de artışa giderek 250 milyar liralık KGF limitini toplam 400 milyar liraya yükselttik. Bunun 50 milyar lirasını doğrudan deprem bölgesinde kullanılmak vatandaşlarımızın istifadelerine sunuyoruz" dedi.
18.04.2023 Ekonomi
Bakan Kirişci: Hayvan pazarlarını önümüzdeki günlerde açacağız
Bakan Kirişci: Hayvan pazarlarını önümüzdeki günlerde açacağız Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Türkiye genelinde tespit edilen şap hastalığı SAT-2 varyantı nedeniyle 9 Mart tarihinde ülke genelinde kapatılan hayvan pazarlarıyla ilgili olarak, "Aşının etkisi ile burada görülen hastalığın artık sönümlenme noktasına geldiği, mihraplardaki bu yaygınlığın artık kontrol altına alındığını önümüzdeki günlerde de inşallah bu yasağı kaldıracağımızı belirtmek isterim. Yani hayvan hareketlerimiz inşallah kısa süre sonra kamuoyuna yapacağımız açıklamalarla bunlarda serbest hale gelecek" dedi.
16.04.2023 Ekonomi
Bakan Bozdağ açıkladı: Personel alımı sayısı 22 bin 120'ye çıkarıldı
Bakan Bozdağ açıkladı: Personel alımı sayısı 22 bin 120'ye çıkarıldı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bakan Bozdağ 14 Mayıs'taki cumhurbaşkanı ve milletvekilliği seçimleri ile ilgili olarak, 'Seçim ilk turda bitecek, çok net. Cumhur İttifakı'nın Meclis'te çoğunluğu alacağı bir netice olacak' dedi. Bakan Bozdağ ayrıca, daha önce 18 bin 500 olarak açıklanan yeni personel alımı sayısının 22 bin 120'ye çıkarıldığını, önümüzdeki hafta ilanların yayımlanacağını bildirdi.
16.04.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kirişci ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kirişci haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.