Fındık Fiyatı

Fındık Fiyatı

Son dakika fındık fiyatı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan fındık fiyatı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını fındık fiyatı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Fındık Fiyatı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan fındık fiyatı gelişmeleri de dahil olmak üzere 251 fındık fiyatı haberi bulunmuştur. Tüm fındık fiyatı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Fındık fiyatı yükselişini sürdürüyor
Fındık fiyatı yükselişini sürdürüyorTMO’nun “Fındık satışı gündemimizde yok” açıklaması ve hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde olması nedeniyle fındıkta oluşan risk serbest piyasada fındık fiyatlarını yükseltiyor. Haftaya 60 TL’den başlayan fındık fiyatı hafta içerisinde 3 lira yükselişle 63 liradan işlem görmeye başlandı.
20.01.2023Ekonomi
Yeni yılda fındık fiyatı yükselişini sürdürüyor
Yeni yılda fındık fiyatı yükselişini sürdürüyorGiresun’da serbest piyasada fındık fiyatı yeni yılda yükselişinin sürdürmeye devam ediyor. Serbest piyasada 2022 yılını yükselişle kapatan fındık fiyatı 2023 yılında da bu yükselişinin sürdürerek 60 TL’den alıcı buluyor.
3.01.2023Ekonomi
Karadeniz Sakarya Gaz Sahası'nda yeni gelişme! TPAO duyurdu: Başarıyla bağlandı
Karadeniz Sakarya Gaz Sahası'nda yeni gelişme! TPAO duyurdu: Başarıyla bağlandıSakarya Gaz Sahası’ndaki yeni gelişmeyi Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) duyurdu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan TPAO, "Enerjisiyle güçlü Türkiye" notunu düştü.
23.12.2022Ekonomi
Fındık fiyatı 3 doların üzerine çıktı
Fındık fiyatı 3 doların üzerine çıktıGiresun’da serbest piyasada fındık fiyatı en hareketli zamanlarını yaşıyor. Haftaya 56 lira seviyelerinde başlayan fındık fiyatı 60 lirayı gördü.
23.12.2022Ekonomi
Fındık fiyatları yükselişe geçti! Yeni kilo fiyatı açıklandı
Fındık fiyatları yükselişe geçti! Yeni kilo fiyatı açıklandıSerbest piyasada son 2 aydır 47 lira seviyelerinde sabitlenen fındık fiyatı yıl sonu yaklaşırken 1.5 liralık yükselişle 48.5 TL’yi gördü.
18.11.2022Ekonomi
Avrupa’daki enerji krizi fındık fiyatlarını da vurdu
Avrupa’daki enerji krizi fındık fiyatlarını da vurduAvrupa ülkelerinde yaşanan enerji krizi hammaddesi fındık olan çikolata üretimlerini düşürünce fındık fiyatlarını da olumsuz etkiledi.
2.11.2022Ekonomi
Fındık fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Yeni tarife açıklandı
Fındık fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Yeni tarife açıklandıGiresun’da serbest piyasada fındık fiyatı geçen hafta yakaladığı 47 liralardaki fiyat istikrarını korumaya devam ediyor.
21.10.2022Ekonomi
Bakan Kirişci: 5,5 milyon ton hububat, tahıl koridorundan geçti
Bakan Kirişci: 5,5 milyon ton hububat, tahıl koridorundan geçtiTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, tahıl koridoruna ilişkin "5,5 milyon ton hububat, tahıl koridorundan geçti. Dünya bir nefes aldı, rahatladı" dedi.
3.10.2022Ekonomi
Fındık fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme!
Fındık fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme!Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçılar Birliği (KFMİB) Başkanı Hasan Osman Sabır, dünyada yaşanan durgunluk nedeniyle eylülde başlayacak ihracat sezonu hedeflerine ilişkin, “Dünyada durgunluk söz konusu. İnşallah 320 bin tonu yakalarsak başarılı bir sezon geçirmiş olacağız. Bu seneyi 2 milyar dolarla kapatmış olacağız” dedi.
16.08.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'güzel bir pankart gördüm' dedi ve açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'güzel bir pankart gördüm' dedi ve açıkladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu Stadyumu, Fatsa OSB ve Eğitim Yatırımları ile Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu. Burada fındık alım fiyatlarını açıklayan Erdoğan "2022 alım sezonunda kabuklu fındığa kg başına alan destekli olarak Levant ve Giresun kalite ortalamasını 54 lira olarak açıkladık. Hayırlı olsun bereketli olsun inşallah" ifadelerini kullandı. Öte yandan Erdoğan 'Güzel bir pankart gördüm; fındık dalda tekleme, 6'lı masa Ordu'dan oy bekleme. Benim Ordulum böyle işte, haddini bildirmekse bildirir.' dedi.
30.07.2022Siyaset
Fındık fiyatları açıklandı mı 2022, fındık fiyatı ne zaman belli olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan Giresun-Ordu-Samsun fındık fiyatlarını ne zaman açıklayacak?
Fındık fiyatları açıklandı mı 2022, fındık fiyatı ne zaman belli olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan Giresun-Ordu-Samsun fındık fiyatlarını ne zaman açıklayacak?Ağustos ayı için az bir süre kalırken, fındık fiyatlarıyla ilgili aramalar da arttı. Her yıl Ağustos ve Eylül ayları içerisinde toplanan fındığın bu yılki satış ve kilogram fiyatının kaç lira olacağı fındık üreticileri tarafından sorgulanmaya başlandı. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan fındık fiyatlarını ne zaman açıklayacak? 2022 fındık fiyatları açıklandı mı?
29.07.2022Ekonomi
Fındık fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme!
Fındık fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme!Fındık fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama. Fındıkta hasat dönemi yaklaşırken, üreticilerin gözü kulağı, yarın Ordu’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacak taban fiyatlarda.
29.07.2022Ekonomi
İllerin en meşhur ürünleri! İşte Türkiye'ye ürettikleri tarım ürünleriyle damga vuran şehirler...
İllerin en meşhur ürünleri! İşte Türkiye'ye ürettikleri tarım ürünleriyle damga vuran şehirler...İllerin en meşhur ürünleri listelendi. Ukrayna-Rusya savaşıyla beraber tüm dünyayı kıtlık korkusu sararken ülkemiz tarım üretimiyle dünyaya damgasını vuruyor. Türkiye, farklı coğrafyası ve dört mevsime sahip bir ülke olması nedeniyle çeşitli tarım ürünlerini barındıran bir ülke.
21.05.2022Ekonomi
Kar yağdı, fiyatlar arttı, kilosu 39 lira...
Kar yağdı, fiyatlar arttı, kilosu 39 lira...Kar yağışındaki zirai don riski serbest piyasada fındık fiyatlarını da etkiledi. Serbest piyasa da kar yağışı öncesi 35 TL civarında olan fındık fiyatı 4 lira artışla 39 TL’ye yükseldi.
20.03.2022Ekonomi
Fındık fiyatı haftayı 35 liradan kapatıyor
Fındık fiyatı haftayı 35 liradan kapatıyorGiresun’da serbest piyasada 35 liraya yükselen fındık fiyatının, önümüzdeki haftalarda daha da artacağı öngörülüyor.
14.01.2022Ekonomi
Fındık fiyatları bugün ne kadar? Güncel fındık fiyatları 2021!
Fındık fiyatları bugün ne kadar? Güncel fındık fiyatları 2021!Dünya fındık üretim ve ihracatını büyük oranda elinde bulunduran Türkiye’de, döviz fiyatlarının düşüşe geçmesiyle, fındık fiyatlarında beklenmeye hamle geldi. Peki, Fındık fiyatları bugün ne kadar? Güncel fındık fiyatları 2021…
22.12.2021Ekonomi
Fındık taban fiyatını aştı! Kilosu 32 TL'ye yükseldi
Fındık taban fiyatını aştı! Kilosu 32 TL'ye yükseldiOrdu'da, sezon başında serbest piyasada 24 liradan satılan fındığın fiyatı, aralık ayında 32 liraya kadar çıktı. Levant kalite için 26 lira 50 kuruş, Giresun kalite için 27 lira olarak taban fiyat açıklayan Toprak Mahsulleri Ofisi’ne (TMO) fındığını vermeyen üreticiler, şimdi daha yüksek fiyatla ürünlerini satma imkanı buldu.
14.12.2021Ekonomi
Fındık fiyatıyla ilgili flaş açıklama! 30 lira...
Fındık fiyatıyla ilgili flaş açıklama! 30 lira...Giresun’da Fındık fiyatı ile ilgili flaş açıklama! 30 lirayı görmüştü, üreticiler duyurdu. Giresun’da serbest piyasada son bir haftadır yükselişte olan fındık fiyatı yeniden düşüşe başladı.
27.11.2021Ekonomi
Fındık fiyatları düştü! Üreticiye flaş çağrı
Fındık fiyatları düştü! Üreticiye flaş çağrıKaradeniz Bölgesi'nde hasat ve kurutması tamamlanan fındığın satış telaşı başladı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Levant kalite fındığın kilogramını 26,5 TL'den alırken serbest piyasada bu fiyat 23 TL'ye kadar geriledi. TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, ofisin levant kalite fındık için verdiği 26,5 TLlik fiyatının taban fiyat olduğunu belirterek, Bu fiyatın altında üreticilerimiz kesinlikle fındıklarını satmasınlar" dedi.
2.10.2021Ekonomi
Fatih Erbakan’dan Afganistan açıklaması: ABD'nin elini sürdüğü her nokta perişan oluyor
Fatih Erbakan’dan Afganistan açıklaması: ABD'nin elini sürdüğü her nokta perişan oluyorYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Afganistan olayının adeta bir laboratuvar deneyi gibi olduğunu belirterek "ABD'nin bozuk zihniyetleri, çarpık hak anlayışı yüzünden, niyetleri bozuk olduğundan dolayı ellerini sürdükleri her nokta perişan oluyor. Müdahil ettikleri ve oldukları her olay daha da büyük bir kaos haline dönüşüyor, hal alıyor" dedi.
28.08.2021Siyaset
Fındıkta ihracatında yüksek fiyat!
Fındıkta ihracatında yüksek fiyat!Türkiye'nin fındık piyasasında etkin rol oynaması ve bu alanda istikrar oluşturulması hedefiyle çeşitli çalışmalar yürütülürken, bu sezon tüketimin de artmasıyla 3 milyar dolarlık rekor ihracat bekleniyor.
16.08.2021Gündem
Fındık fiyatı ile ilgili flaş açıklama!
Fındık fiyatı ile ilgili flaş açıklama!Fındık fiyatıyla ilgili üreticilerden flaş açıklama. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Giresun kalite fındık 27 TL, levant kalite fındığın 26,5 TL’den alınacağını açıklaması, üreticileri memnun etti.
12.08.2021Ekonomi
Fındık fiyatları güncel açıklama! Bugün fındık alım fiyatı kaç lira? 2021 Ordu, Giresun, Sakarya fındık fiyatları açıklandı mı? İşte fındık fiyatları 2021
Fındık fiyatları güncel açıklama! Bugün fındık alım fiyatı kaç lira? 2021 Ordu, Giresun, Sakarya fındık fiyatları açıklandı mı? İşte fındık fiyatları 2021Fındık fiyatları belli oldu mu? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı canlı yayında fındık fiyatlarına ilişkin de konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fındık alım fiyatımız yüzde 50 sağlam iç esasına göre, Giresun kalite fındık için kilogram başına 27 lira, Levant kalite fındık için ise kilogram başına 26,5 liradır" dedi
Fındık fiyatı 2021 açıklandı mı? Fındık fiyatları ne zaman açıklanacak, fındık taban fiyatı ne kadar olur?
Fındık fiyatı 2021 açıklandı mı? Fındık fiyatları ne zaman açıklanacak, fındık taban fiyatı ne kadar olur?2021 fındık taban fiyatı açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Üreticiler fındık fiyatları için verilecek rakamı merak ediliyor. Fındık fiyatlarına yönelik araştırmalar artarken, Bakanlığın çalışmaları sürdürdüğü belirtiliyor. 2021 fındık taban fiyatlarına yönelik son durum…
11.08.2021Gündem
Fındık fiyatları ne kadar oldu? İl il fındık fiyatları!
Fındık fiyatları ne kadar oldu? İl il fındık fiyatları!Ticaret borsalarında bu yılın ağustos-ekim döneminde 278 bin tonu aşkın fındık işlem gördü. Giresun Ticaret Borsası'ndan yapılan açıklamada, fındık üretilen bölgelerdeki 21 ticaret borsasında söz konusu aylarda gerçekleştirilen fındık satış işlemlerine ilişkin bilgi verildi. Buna göre, ağustos-ekim döneminde borsalarda toplam 278 bin 932 ton fındık işlem gördü. Fındık sezonunun bitmesiyle birlikte de elinde fındık kalan üreticiler serbest piyasadaki fındık fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. Serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? Ordu, Samsun, Çarşamba, Zonguldak, Kocaeli, Ünye, Giresun, Düzce, Sakarya, Fatsa, Akçakoca, Terme ve Trabzon'da fındık fiyatları...
11.12.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Fındık Fiyatı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki fındık fiyatı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.