Et Fiyatları

Et Fiyatları

Son dakika et fiyatları haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan et fiyatları ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını et fiyatları haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Et Fiyatları

haberleri sayfasında son dakika yaşanan et fiyatları gelişmeleri de dahil olmak üzere 789 et fiyatları haberi bulunmuştur. Tüm et fiyatları haberleri aşağıda listelenmiştir.
Et toptancılarının fiyat oyunu
Et toptancılarının fiyat oyunuZincir marketlerden sonra et toptancılarının da WhatsApp gruplarından fiyat belirledikleri ortaya çıktı. İddiaya göre piyasada satılacak ürünlerin fiyatı çeşitli gruplar üzerinden yükseltiliyor ve kasapların belirlenen fiyatlar üzerinden satış yapması isteniyor.
28.03.2023Haber
Et fiyatları sabitlendi mi, Ramazan’da hangi marketlerde et fiyatları sabitlendi 2023? Ramazan’da et kaç TL, ne kadar olacak? Sabit fiyatlı et satışı ne zaman başlıyor?
Et fiyatları sabitlendi mi, Ramazan’da hangi marketlerde et fiyatları sabitlendi 2023? Ramazan’da et kaç TL, ne kadar olacak? Sabit fiyatlı et satışı ne zaman başlıyor?Et fiyatları sabitlendi mi, Ramazan’da hangi et fiyatları sabitlendi 2023? Ramazan ayının gelmesiyle et fiyatları sabitlendi. Türkiye Perakendeciler Federasyonu çatısı altında faaliyetlerini sürdüren dernekler ortak karar aldı, ,et fiyatlarını indirip bir de Ramazan ayı boyunca sabitleme kararı aldı. İndirimli ve sabit fiyat uygulaması bugünden itibaren derneklere bağlı kurumlarda satışa çıkıyor. Peki, Ramazan'da et kaç TL olacak, et fiyatları hangi marketlerde sabitlendi 2023?
23.03.2023Ekonomi
Et fiyatları sabitlendi! Bugün satışa çıkıyor
Et fiyatları sabitlendi! Bugün satışa çıkıyorEt fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi. İstanbul’da perakendeci, Tarım ve Orman Bakanlığı ve ESK ortak çalışmaya giderek ramazanda et fiyatlarını sabitledi. Bugünden itibaren dana kıymanın kilogram fiyatı 190 TL, dana kuşbaşının kilogram fiyatı ise 210 TL’den satışa çıkacak. Amaçlarının vatandaşa uygun fiyata et vermek olduğunu söyleyen PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güzeldere, et alımlarında bir limit olmadığını ama ticari faaliyete de izin vermeyeceklerinin altını çizdi.
23.03.2023Ekonomi
Et ve Süt Kurumu ürünleri Tarım Kredi marketlerinde uygun fiyattan satılacak
Et ve Süt Kurumu ürünleri Tarım Kredi marketlerinde uygun fiyattan satılacakRamazan ayı boyunca uygun fiyata kırmızı et satışına yönelik alınan tedbirler kapsamında Et ve Süt Kurumu markalı kıyma kilogram fiyatı 140, kuşbaşı ise 150 liradan Tarım Kredi Birlik Marketlerde tüketicilere sunulacak.
20.03.2023Ekonomi
Ramazan öncesi kemikli et fiyatları sabitlendi
Ramazan öncesi kemikli et fiyatları sabitlendiAdana Kasaplar Odası, yaklaşan ramazan ayı öncesi esnafa ‘zam yapmama’ tebligatı göndererek, kemikli koyun ve dana etini 160 TL'ye, kuşbaşı eti ise 200 TL'ye sabitledi. Adana Kasaplar Odası Başkanı Murat Saruhan Yağmur, “Vatandaşlarımıza ucuz ve kaliteli et yedirmek istiyoruz. İlerleyen günlerde de denetimler gerçekleştireceğiz” dedi.
20.03.2023Ekonomi
Et fiyatları ile ilgili Ramazan kararı! İstanbul'da uygulanacak
Et fiyatları ile ilgili Ramazan kararı! İstanbul'da uygulanacakRamazan ayı boyunca bazı et ürünlerinde fiyat sabitleme kararı alındığı açıklandı. İstanbul Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Perakendeciler Derneği Başkanı Faruk Güzeldere, Ramazan'da kırmızı etin avantajlı fiyatlarla ulaştırılmasının amaçlandığını belirterek "Aynı zamanda spekülatif artışların bu hamlelerle bertaraf edilmesini bekliyoruz" dedi.
19.03.2023Ekonomi
İstanbul'daki marketlerden et fiyatını sabitleme kararı
İstanbul'daki marketlerden et fiyatını sabitleme kararıİstanbul Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Perakendeciler Derneği (PERDER), ramazan ayı boyunca bazı et ürünlerinin fiyatlarında sabitleme kararı aldığını duyurdu.
18.03.2023Ekonomi
Tuzla’da park halindeki 3 İETT otobüsü alev alev yandı
Tuzla’da park halindeki 3 İETT otobüsü alev alev yandıTuzla’da garaj içinde park halinde bulunan 3 İETT otobüsü henüz bilinmeyen bir nedenle yandı. Bir otobüste başlayan yangın kısa sürede 2 otobüse daha sıçradı. Kullanılamaz hale gelen otobüslerin yandığı anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.
8.03.2023Yaşam
Kırmızı et fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Bakanlık harekete geçti
Kırmızı et fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Bakanlık harekete geçtiYılbaşından bu yana et fiyatlarında yüzde 50’ye varan artışa, satıcı da tüketici de tepkili. Ankara Kasaplar Odası Başkanı Fazlı Yalçındağ, son aylarda et fiyatlarındaki artıştan kasapların da olumsuz etkilendiğini söyledi. Öte yandan fiyat artışı ile ilgili bakanlık harekete geçti. Avrupa ve Güney Amerika’dan canlı hayvan ve karkas geliyor. Kilogramı 150 TL’ye inecek
8.03.2023Ekonomi
Et fiyatlarında 2 ayda yüzde 50 artış oldu, satıcı da tüketici de tepkili
Et fiyatlarında 2 ayda yüzde 50 artış oldu, satıcı da tüketici de tepkiliEt fiyatlarında yılbaşından bugüne yüzde 50 oranında artış oldu. Ankara Kasaplar Odası Başkanı Fazlı Yalçındağ, "Bir yılda olması gereken artış, 2 ayda oldu" dedi. Kasaplar yüksek fiyatların müşteri kayıplarına neden olduğunu belirtirken, ucuza satış yapan Et ve Süt Kurumu mağazaları önünde uzun kuyruklar oluştu.
6.03.2023Ekonomi
Fırsatçılar iş başında! Kilosu 130 liradan  245 TL'ye çıktı
Fırsatçılar iş başında! Kilosu 130 liradan 245 TL'ye çıktıKırmızı et fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Karkas et fiyatlarında son zamanlarda ciddi artışlar oldu. 1 kg kıyma fiyatı 225 lira 1 kg kuşbaşının fiyatı 245 TL’ye çıktı." diye konuştu. Öte yandan Et ve Süt Kurumu'na piyasayı düzenleme ve dengeleme amacıyla yetki verildi.
20.01.2023Ekonomi
Kırmızı et fiyatlarıyla ilgili flaş karar! Et ve Süt Kurumu duyurdu
Kırmızı et fiyatlarıyla ilgili flaş karar! Et ve Süt Kurumu duyurduEt ve Süt Kurumu (ESK), üreticilerin ve tüketicilerin korunması amacıyla et piyasasının düzenli olarak takip edildiğini, kırmızı ette arz güvenliğinin sağlanması ve fiyat istikrarı hususunda gerekli tedbirlerin alındığını açıkladı.
19.01.2023Ekonomi
Et fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme!
Et fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme!Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, "Et fiyatları konusunda etle ilgili olarak burada bir spekülatif hareketlerin olduğunu, bunu gözlemlediğimizin altını çizmek istiyorum. Gerekli önlemleri aldık almaya devam edeceğiz. Piyasadaki fiyat artışı konusunda bağımsız olarak tedbiren kasaplık hayvan tedariki bağlantılarının da yapıldığını belirtmek istiyorum." ifadelerini kullandı.
10.01.2023Ekonomi
Et fiyatlarındaki yükseliş durmuyor
Et fiyatlarındaki yükseliş durmuyorİki ay önce 90 lira olan karkas etin fiyatı 130 liraya yükseldi. Kasaplar, kırmızı et fiyatlarında yakın dönemde artış yaşanabileceğini belirtti.
9.01.2023Ekonomi
Market fiyatlarında büyük indirim! Tek tek yeni fiyatları açıklandı
Market fiyatlarında büyük indirim! Tek tek yeni fiyatları açıklandıAyçiçek yağı, et, yumurta, peynir, un, süt, bebek bezi fiyatlarında sürpriz gelişme! Ayçiçek yağı, şeker, süt, yumurta, un ve daha birçok ürün fiyatlarında büyük indirim gerçekleşti. Yeni market fiyatları tek tek açıklandı. Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirimli ürünler listesi yayımlandı. İşte Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde indirime giren ürünler...
10.10.2022Ekonomi
Et fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Kilo fiyatı...
Et fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Kilo fiyatı...Et fiyatlarıyla ilgili kasaplardan flaş açıklama geldi. Samsun Kasaplar Odası Başkanı Ömür Şen, şu anda 1 kilo kıyma fiyatının en az 130 TL olması gerektiğini belirterek, ucuz kıyma satan kasaplar hakkında vatandaşları uyardı. Kasaplarda güncel kırmızı et fiyatları; köfte 140, dana kıyma 135, kuşbaşı 145, antrikot 170, bonfile 225, biftek 170, dana kemikli fileto 150, dana kemikli anrikot 155, dana sucuk 135, dana kemikli et 135, kuzu beyti 185, kuzu pirzola 185, kuzu kol 145, kuzu gerdan 135 ve kuzu but 145 TL olarak satılıyor. Beyaz ette ise tavuk bonfile 54, kalçalı but 46, şadra 49, kanat 54, pirzola 49, baget 49, sarma 49, bütün tavuk 49, tavuk ciğer 44 ve taşlık 44 TL olarak satışa sunuluyor. Sakatatta ise; işkembe 25, paça 20, ciğer 80, yürek 45, böbrek 35, kuzu ciğer 85, dana pöç 65, dana dil 55, dana beyin 20, ilikli kemik 15, kuzu kelle 35 ve etli kemik 25 TL’den alıcıya sunuluyor.
27.08.2022Ekonomi
Market fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Tarih verildi! İndirim başlıyor
Market fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Tarih verildi! İndirim başlıyorMarket fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Market fiyatlarına büyük indirim geliyor. Market fiyatlarının indirime gireceği tarih belli oldu. Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde ayçiçek yağı, süt, un gibi ürünleri de içeren 30'un üzerinde temel tüketim ürününde 15 Ağustos 2022 Pazartesi günü itibarıyla indirimli fiyat uygulamasına geçilecek. Et ürünlerinde ise Et ve Süt Kurumu tarafından temin edilecek ürünler paketli olarak en kısa sürede indirimli şekilde satışa sunulacak.
12.08.2022Ekonomi
Lahmacun fiyatları tartışma yarattı! Bağcılar'da 15, Sultanahmet'te 40 lira
Lahmacun fiyatları tartışma yarattı! Bağcılar'da 15, Sultanahmet'te 40 liraLahmacun fiyatları tartışmaya neden oldu! Ekonomik ve dışarıda hızlıca tüketilebilecek lezzetlerden biri olması nedeniyle daha sık tercih edilen lahmacunun fiyatı İstanbul'un ilçelerinde farklılık gösteriyor. Bağcılar'da 15 liradan satılan lahmacunun fiyatı Fatih Sultanahmet'te 40 lirayı buluyor. Konuyla ilgili konuşan Emir Koca, "Hile karıştırmasa 10 liraya, 15 liraya lahmacun satamazlar. Mesela tavuk etini kıyma olarak çekip, lohusa şerbetiyle kırmızı et haline getirebilirler" dedi. Ucuza lahmacun satan Hüseyin Erdem ise, "Fiyat farkı kiradan, elemanından, giderinden kaynaklanıyor" ifadelerini kullandı.
12.08.2022Ekonomi
Tarım Kredi Market şubeleri nerelerde var? En yakın Tarım Kredi Market nerede?
Tarım Kredi Market şubeleri nerelerde var? En yakın Tarım Kredi Market nerede? Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri şubeleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın et ve ayçiçek yaşı başta olmak üzere pek çok üründe indirim yapılacağı açıklamasının ardından merak konusu oldu. Piyasadaki fahiş fiyat artışına karşı indirim talimatı veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “vatandaşa dara sokanları hizaya getirecek” dediği indirimler sonrasında Tarım Kredi Kooperatifi ürünleri, şubeleri sorgulanıyor. Peki, Tarım Kredi Market şubeleri nerelerde var? En yakın Tarım Kredi Market nerede? Tarım Kredi Marketleri hangi illerde? İşte detaylar…
11.08.2022Ekonomi
Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde hangi ürünlerde indirim yapılacak? İşte indirim yapılacak ürünler!
Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde hangi ürünlerde indirim yapılacak? İşte indirim yapılacak ürünler!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan duyurdu! Pek çok üründe indirim yapılacak! Talimatı bizzat verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde satılan ürünlerde indirim yapılacağını açıkladı. Et fiyatlarında yüzde 30-35’lik indirimi duyuran Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 ila 40 ürün çeşitinde daha indirim uygulanacağının müjdesini verdi. Peki, Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde hangi ürünlerde indirim yapılacak? Ayçiçek yağı fiyatlarında indirim var mı? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’on indirim açıklaması!
11.08.2022Ekonomi
Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde et fiyatları ne kadar olacak? Dana eti kilo fiyatı ne kadar olacak?
Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde et fiyatları ne kadar olacak? Dana eti kilo fiyatı ne kadar olacak? Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde et fiyatları düşüyor! Müjdeyi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan verdi. Büyükbaş hayvan etinde yüzde 30-35 indirimli satış yapılacak. Peki, Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde et fiyatları ne kadar olacak? Kırmızı et fiyatları ne kadar oldu? İşte Et ve Süt Kurumu et fiyatları 2022!
11.08.2022Ekonomi
Çip üretimi ile ilgili son dakika açıklaması! Bakan Muş duyurdu: Hazırlığımız var
Çip üretimi ile ilgili son dakika açıklaması! Bakan Muş duyurdu: Hazırlığımız varTicaret Bakanı Mehmet Muş, dünyada yaşanan çip kriziyle ilgili, "Çipteki üretim yavaşladığı zaman elektronik cihazların ve otomobillerin üretimini yavaşlatıyor. Tabi bu telefon ve bilgisayarlara kadar kullanılabilen bir ürün. Burada Tayvan çok önemli bir üretici. Bununla ilgili bizim de yatırımlarımız var. Hatta Ankara'da belli bir yer bunun için ayrılmış durumda” dedi.
10.08.2022Ekonomi
Tarım Kredi Kooperatifleri ürün fiyatları indirilecek mi? Temel gıda ürünlerine indirim gelecek mi? Et fiyatları düşecek mi?
Tarım Kredi Kooperatifleri ürün fiyatları indirilecek mi? Temel gıda ürünlerine indirim gelecek mi? Et fiyatları düşecek mi? Sektörde pek çok markete göre indirimli ürünleriyle ön plana çıkan Tarım Kredi Kooperatifleri’ne bağlı marketler de yeni bir hazırlık var. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan indirim talimatı geldi. Kooperatiflere bağlı marketlerde satılan ürünlerin vatandaşa uygun fiyatla satılması için talimat veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, marketlerin kar amaçlı kurulmadığı uyarısında bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan daha önce de dana eti için de fiyatların düşürülmesini istemişti. Peki, Tarım Kredi Kooperatifleri ürün fiyatları indirilecek mi? Temel gıda ürünlerine indirim gelecek mi? Et fiyatları düşecek mi? Hangi ürünlerde indirim olacak? Et, yumurta, yağ ve şeker fiyatlarına indirim gelecek mi? İşte detaylar…
10.08.2022Ekonomi
Ete gelen yüzde 25'lik indirimin süresi uzatılıyor! Bakan Kirişci açıkladı
Ete gelen yüzde 25'lik indirimin süresi uzatılıyor! Bakan Kirişci açıkladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında önceki gün toplanan MKYK'da bir sunum yapan Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, küçükbaş hayvan etindeki yüzde 25’lik indirimin süresinin uzayacağını bildirdi. Öte yandan Bakan Kirişci, hayvancılıkla uğraşan insanların teşvik kalemlerinin artacağını da belirtti.
10.08.2022Ekonomi
Yıllık kazancı 300 bin lira, kilosunu internetten 150 liraya satıyor! Çay bahçesine dikti ve...
Yıllık kazancı 300 bin lira, kilosunu internetten 150 liraya satıyor! Çay bahçesine dikti ve...Çay bahçesine mavi yemiş dikti, yılda 300 bin TL kazanıyor! Kilosu sanayi tesislerine 50-60 TL, internetten ise kilosu 100-150 TL’ye satıyor, paraya para demiyor. Trabzon'un Of ilçesinde 4 dönümlük arazisine çay bitkisi yerine mavi yemiş diken Fatih Aktaş, “Mavi yemiş çaya göre daha karlı ama daha fazla iş gücü gerektiren bir iş” dedi.
4.08.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Et Fiyatları ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki et fiyatları haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.