Burçlar

Burçlar

Son dakika Burçlar haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Burçlar ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Burçlar haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Burçlar

haberleri sayfasında son dakika yaşanan burçlar gelişmeleri de dahil olmak üzere 498 burçlar haberi bulunmuştur. Tüm burçlar haberleri aşağıda listelenmiştir.
20 Eylül 2023 ne olacak, 20 Eylül Türkiye’nin sırrı ne? 20 Eylül 2023 astroloji yorumu ve Simpsonlar kehanetleri, 20 Eylül 2023 takvim yaprağı
20 Eylül 2023 ne olacak, 20 Eylül Türkiye’nin sırrı ne? 20 Eylül 2023 astroloji yorumu ve Simpsonlar kehanetleri, 20 Eylül 2023 takvim yaprağıAstrologlar burç yorumları dışında ülkeleri neler bekliyor, dünyada ne gibi olaylar yaşanacak gibi yorumlarda da bulunuyor. Astrolog Nuray Sayarı da Türkiye ile ilgili konuşarak "Türkiye'nin istikbali 20 Eylül'de başlıyor... Çok bingo bir gün, astrolojik anlamda sır perdesi aralanacak." Yorumunda bulundu. Söz konusu açıklamanın ardından “20 Eylül 2023 ne olacak, 20 Eylül 2023 astroloji yorumu ne? 20 Eylül Türkiye’nin sırrı nedir?” sorularına yanıt arıyor. İşte 20 Eylül kehanetleri, Simpsonlar’da yer alan görüntüler ve 20 Eylül 2023 takvim yaprağı…
20.09.2023Gündem
Mavi ay resmen burçları alt üst edecek! Değişim ateşini fitilleyecek
Mavi ay resmen burçları alt üst edecek! Değişim ateşini fitilleyecekAstroloji tutkunları için heyecan verici bir dönem başladı. Nadir görülen bir gökyüzü olayı olan Mavi Ay, gören herkesi adete mest etti. Dünyaya yakın ve ışıl ışıl görünen Süper Ay, burçlar üzerinde de etkili olacak. Peki, mavi ay burçları nasıl etkileyecek? Bugünden itibaren değişime hazır olun.
30.08.2023Astroloji
Bu burç evleneceği kişiyi rüyasında görüyor! Gizemli olayları şıp diye çözüyor
Bu burç evleneceği kişiyi rüyasında görüyor! Gizemli olayları şıp diye çözüyorBurçların karakterimiz üzerindeki etkisi hakkında astrologların söyledikleri pek çoktur. İlişkilerimizi, kariyer planlarımızı, eğilim ve tercihlerimizi doğrudan etkiler. Ancak bazı spiritüel özellikler 12 burç arasından sadece bir tanesinde ön plana çıkmıştır. Öyle ki evleneceği kişiyi bile rüyasında görebilir.
22.08.2023Gündem
En çok aldatan burçlar belli oldu: Onlara güvenmek çok zor
En çok aldatan burçlar belli oldu: Onlara güvenmek çok zorKarakterimiz ve kaderimiz üzerinde etkili olan burçlar ilişkilerdeki tavrımızı da bazen belirliyor. Sadık olan taraflar olduğu için aldatan kişilerin sayısı da bir hayli fazla. İşte ilişkilerde görünce hemen kaçmanız gereken 5 aldatan burç...
14.08.2023Astroloji
Uzaylıların varlığı gerçek mi? NASA'dan açıklama: 'İnsanların inanmadığı çok şaşırtıcı olaylar var'
Uzaylıların varlığı gerçek mi? NASA'dan açıklama: 'İnsanların inanmadığı çok şaşırtıcı olaylar var'ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) son günlerde UFO tartışmalarını yeniden alevlendirdi. Geçtiğimiz günlerde eski istihbarat ekiplerinin çıktıkları mahkemede UFO'ları gördüklerini iddia etmesi üzerine konu ABD kongresine taşındı. Harvard Üniversitesi'nden astrofizik profesörü Avi Loeb'da şaşartan bir açıklamada b ulunarak 28 gün sonra uzaylıların varlığı ile ilgili açıklama yapacaklarını söyledi.
6.08.2023Dünya
2023'te zengin olacak burçlar açıklandı: Paraya para demeyecekler
2023'te zengin olacak burçlar açıklandı: Paraya para demeyecekler2023 yılının belki de en şanslı burcu onlar. Zenginliği tadacaklar, rahat bir hayata merhaba diyecekler. Önlerine hiç beklemedikleri fırsatlar çıkacak. İşte bu sene zengin olacak 5 burç!
6.08.2023Astroloji
Burçlar evlilik teklifi aldıklarında tepkileri ne olurdu? Her şeye razı olan da var, koşarak kaçan da!
Burçlar evlilik teklifi aldıklarında tepkileri ne olurdu? Her şeye razı olan da var, koşarak kaçan da!Burçların evlilik teklifi aldıklarında tepkilerini merak ettiniz mi? Tüm yaşantımızı bir şekilde etkileyen burçlar konu evlilik olduğunda da kendisini gösteriyor.
4.08.2023Gündem
İnternette vakit geçirmeye bayılıyorlar: İşte sosyal medya tutkunu o burçlar!
İnternette vakit geçirmeye bayılıyorlar: İşte sosyal medya tutkunu o burçlar!Bazı insanlar için sosyal medya büyük önem taşır. Günlerinin bir çoğunu sosyal medyada geçirirler, fotoğraf atarlar, videolar paylaşırlar kimi zamanda stalk yaparlar. Sosyal medyaya düşkünlüğü ile bilinen bu insanların burçlarını araştırdık. İşte internet tutkunu o burçlar...
3.08.2023Yaşam
Bu burçlar doğuştan uysallar: İşte en sakin 5 burç!
Bu burçlar doğuştan uysallar: İşte en sakin 5 burç!Astrolojide yer alan 12 burç bir özelliği temsil eder. Bazı burçlar çok sinirli, bazıları çok uysal bazıları ise çok sabırlıdır. Bu sabırlı burçlar herkesin en sinirli anlarında bile sakinliklerini korumayı başarır. İşte astrolojideki en uysal 5 burç...
2.08.2023Astroloji
Onlara şans verirken iki kere düşünün! Terazi burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?
Onlara şans verirken iki kere düşünün! Terazi burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?Terazi burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? İlişkilerinde burçları ön plana çıkaran kadınlara özel bir tüyo hazırladık. Astrolojiye merak salan pek çok kişi kadın - erkek ilişkilerinde burçların da payını inkar etmiyor. Özellikle Terazi burcu erkeğinin özelliklerini araştıranlar için onların nasıl kadınlardan hoşlandığına haberimizde yer verdik.
30.07.2023Yaşam
Yalan ağızlarında yuva yapmış! Bu 3 burç için gerçeklerin sadece adı var!
Yalan ağızlarında yuva yapmış! Bu 3 burç için gerçeklerin sadece adı var!Burçların karakterimiz üzerindeki etkisi biliniyor. Ancak bazıları var ki yalan söylemeyi adet haline getirmiş durumda. Peki en yalancı burçlar hangileri? B3 burç için gerçeklerin sadece adı var.
27.07.2023 Yaşam
O burç Gargamel çıktı! Burcunuza göre hangi Şirinler karakterisiniz?
O burç Gargamel çıktı! Burcunuza göre hangi Şirinler karakterisiniz?Şirinler, hepimizin çocukluğuna damga vurmuş bir çizgi romandır. Uslu çocuk olduğumuzda onları görebileceğimize dair bir inanç da mevcuttur. Son yapılan bir ankette ise burçlar ile Şirinler karakterleri arasındaki ilişkiyi inceledi. Buna göre burcunuza göre hangi Şirinler karakteri olduğunuz ortaya çıktı.
24.07.2023Yaşam
Sabah kurduğu alarmla savaşıyor! Hangi burç nasıl uyanır?
Sabah kurduğu alarmla savaşıyor! Hangi burç nasıl uyanır?Akşam yatmaz sabah kalkmaz burç hangisidir? Burçlar, karakteristik özelliklerimizi ele verir. Neleri sevdiğimiz, nelerden nefret ettiğimiz Astrolojiyle ilgili pek çok kişi tarafından merak edilir. Biz de burçların uyanış şekillerini araştırdık. Peki hangi burç nasıl uyanır?
23.07.2023Basketbol
3 burç var ki bu özellikleri para basıyor! Dünyanın en gözde zenginleri onlar olacak!
3 burç var ki bu özellikleri para basıyor! Dünyanın en gözde zenginleri onlar olacak!Hangi özelliğiniz para basardı? Fiziksel ya da karakteristik fark etmez hangi özelliğiniz paraya para demezdi, hiç merak ettiniz mi? Biz, burçları araştırırken özellikleri bakımından en zenginlerini bulduk. Öyle 3 burç var ki bu özellikleri adeta para basıyor.
20.07.2023Yaşam
Flört döneminde cinsellik kırmızı çizgisi! Bu 3 burç evlenmeden olmaz diyor!
Flört döneminde cinsellik kırmızı çizgisi! Bu 3 burç evlenmeden olmaz diyor!Flört döneminde cinsellik yaşanır mı sorusu kişisel bir tercihtir. Pek çok kişi bu dönemde cinselliği ön plana çıkarırken bazılarının aşktan aklına bile gelmez. Bilinir ki flört dönemi stresin de en yoğun dönemidir. Partnerlerin yakınlık bve bağ kurmada cinselliğin rolü büyüktür. Peki burçlar ne diyor? Hangi burçlar flört döneminde cinselliğe hayır diyor?
18.07.2023Astroloji
Duyunca yavaş yavaş uzaklaşıyorlar! Burçların en sevmediği hitap şekilleri belirlendi!
Duyunca yavaş yavaş uzaklaşıyorlar! Burçların en sevmediği hitap şekilleri belirlendi!Hepimizin duymaktan hoşlanmadığı dahası duyunca kaçar adım uzaklaştığımız hitaplar vardır. Öyle ki bunlar hiç tanımadığımız samimi olmadığmız insanlardan geldiğinde iki kat tesirli olur. Burçların da bu konuda hassasiyeti ortaktır. Peki burçların en sevmediği hitaplar hangileridir?
13.07.2023Astroloji
Doğuştan şüpheci 3 burç! Kafasında kurduğu yüzde 99 doğru çıkıyor!
Doğuştan şüpheci 3 burç! Kafasında kurduğu yüzde 99 doğru çıkıyor!Kafasında kurduğu yüzde doksan dokuz doğru çıkan insanları genellikle hisleri kuvvetli olarak görürüz. Ya da daha önce yaşadıklarının verdiği tecrübeye veririz. Ancak bu insanların doğuştan şüpheci olduklarını ve aynı burçtan olduklarını biliyor muydunuz? "Kesin öyle olur" dediği her şeyin sahiden de öyle olduğunu, kurgunun gerçeğe dönüştüğünü gördükçe bu burcun insanlarından korkacaksınız.
11.07.2023Astroloji
İlişki istemiyor, özgür olmak istiyor! Rahatına düşkün bir Boğa burcu erkeğini ikna etmek için 3 altın yol!
İlişki istemiyor, özgür olmak istiyor! Rahatına düşkün bir Boğa burcu erkeğini ikna etmek için 3 altın yol!Keyfine düşkün bir Boğa burcu erkeği ilişkiye ikna edilebilir mi, nasıl edilir sorusu ilişkide her anlamda uyum isteyenlerin merak konusu olmaya devam ediyor. Çok iyi anlaşan ancak ilişki istemeyen bir Boğa erkeğini ilişkiye ikna etmek için izlenmesi gereken 3 yol bulduk. Hadi gelin birlikte bakalım.
9.07.2023Astroloji
Bakmak aldatmaya girer mi? Gözleri velfecri okuyan 3 burç!
Bakmak aldatmaya girer mi? Gözleri velfecri okuyan 3 burç!İlişkilerde çiftler, gözlerini kendinden başkasından uzak tutmak ister. Partnerin bir başkasına sürekli olarak bakması diğerinin kalbine ateş düşürür. Ancak birçok çift bu bakma olayını kolaylıkla görmezden gelebilir. Bu nedenle aldatma kavramı da yaptıkları anlaşma ve sınırlara bağlıdır. Aldatma potansiyeli olan ve gözleri velfecri okuyan kişilerin ortak noktaları burçlarıdır. Peki bakmak aldatmaya girer mi?
7.07.2023Astroloji
Yaz aşkı kapıyı çalmak üzere! Bu yaz hayatının aşkını bulacak 5 burç
Yaz aşkı kapıyı çalmak üzere! Bu yaz hayatının aşkını bulacak 5 burçGüneş tepede parlamaya, herkes yazlıklarda buluşmaya başladıysa mevsimi gelmiş; yaz aşkı kapıyı çalmak üzeredir. Şüphe yok ki yaz mevsiminin daha çabuk aşık olmamızı sağlayan enerjisi vardır. Kalbimiz daha hızlı atar. Şarkılar daha anlamlı hale gelir. Peki bu yaz hayatının aşkını bulacak burçlar hangileridir? İşte yaz aşkını bulacak 5 burç...
6.07.2023Astroloji
Kadınlar ilk buluşmada neden burç sorar? İkinci görüşmeyi koparmak için 3 sihirli cevap!
Kadınlar ilk buluşmada neden burç sorar? İkinci görüşmeyi koparmak için 3 sihirli cevap!İlk buluşma, flörtte iyi bir izlenim bırakmak açısından oldukça önemlidir. İnsanlar ilk görüşmede karşı cinsle ile ilgili notunu vermeye eğilimlidir. Çok az kişi şartlar ne olursa olsun bir dahaki buluşmaya randevu verir. Ancak kadınlar bu ilk buluşmada en hayati soruyu sormaktan asla vazgeçmez: Burcun ne? Burçlara inanan ve uyum gibi hesaplamalara önem veren kadınların bu sorusuna cevap vermek oldukça risklidir. İşte ikinci görüşmeyi koparabilmek için vermeniz gereken 3 sihirli yanıt...
3.07.2023Astroloji
Hangi burç ilişkisi için neyi kurban eder? Dünya yeniden yaratılsa da onlar değişmiyor!
Hangi burç ilişkisi için neyi kurban eder? Dünya yeniden yaratılsa da onlar değişmiyor!İlişkilerimiz için feda ettiklerimiz bizi tanımlar. Karşımızdakine verdiğimiz değeri belirleyen onlar için gözden çıkarttıklarımızdır. Hislerini göstermekten kaçınmayanlar, ilişkinin geleceğine en çok yatırım yapanlardır. Bu kişileri tanımamızı sağlayan en önemli detay bağlı oldukları burçlardır. Biz de gazetevatan olarak burçların ilişkileri için neyi kurban ettiklerini araştırdık.
2.07.2023Astroloji
İkizler burcu kadını anlaşabildiği ve anlaşamadığı burçlar neler? Nasıl erkeklerden hoşlanır?
İkizler burcu kadını anlaşabildiği ve anlaşamadığı burçlar neler? Nasıl erkeklerden hoşlanır?Merkür zekasına sahip olan ikizler burcu coşkulu, neşeli ve üst düzey yaşam enerjisine sahip insanları tercih eder. Bu özelliklere uygun olan koç, yay ve aslan burcu erkekleri ile kısa zamanda uyum sağlayarak iyi anlaşır.
11.05.2023Astroloji
Burçların trip atma cümleleri... Hangi burç nasıl trip atıyor?
Burçların trip atma cümleleri... Hangi burç nasıl trip atıyor?Birçoğumuz gündelik hayatta ilişkide bulunduğumuz insanlardan trip yiyoruz. Aslında çoğu zaman bu bir sitemin göstergesi olabiliyor. Ancak trip cümleleri burçlara göre değişebiliyor. Özellikle sevgiliden yediğiniz atarlı sözlerin kaynağında burç özellikleri var. Peki hangi burç nasıl trip atıyor? İşte burçların trip atma cümleleri...
7.05.2023Astroloji
Burçlar cevapladı: Ne kadar paran olsa çalışmazsın? Bu burçlar paraya para demiyor!
Burçlar cevapladı: Ne kadar paran olsa çalışmazsın? Bu burçlar paraya para demiyor!Ne kadar paran olsa çalışmazsın sorusu, herkesin farklı bir cevap verdiği kritik bir sorudur. Cevaplarken hayallerine sınır koymayanların yanısıra ne kadar olursa olsun çalışmayı bırakmayan işkolikler de yer alıyor. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık burçları ne kadar paraya çalışmayı bırakıyor?
3.03.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Burçlar ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki burçlar haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.