Burçlar

Burçlar

Son dakika Burçlar haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Burçlar ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Burçlar haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Burçlar

haberleri sayfasında son dakika yaşanan burçlar gelişmeleri de dahil olmak üzere 469 burçlar haberi bulunmuştur. Tüm burçlar haberleri aşağıda listelenmiştir.
2023 yılı burç yorumları! Yeni yıl, hangi burca neler getirecek? Aşk, para, kariyer...
2023 yılı burç yorumları! Yeni yıl, hangi burca neler getirecek? Aşk, para, kariyer...Yeni yıla girerken en fazla merak edilen konuların başında burçlar geliyor. Hangi burcu yeni yılda neler bekliyor? Yengeçler ani bir kararla yurtdışına taşınabilir, Aslanlar bir anda istifa edebilir. Teraziler nisanda müstakbel eşleriyle tanışacak. Akreplerse uzun soluklu bir ilişkiye hazır olmalı. İşte Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının 2023 burç yorumları...
31.12.2022Gündem
2023 Kova Çağı olacak! Yeni yılda burçları neler bekliyor? 2023 yılının en şanslı burçları hangileri? İşte tüm burçlar için 2023 burç yorumları!
2023 Kova Çağı olacak! Yeni yılda burçları neler bekliyor? 2023 yılının en şanslı burçları hangileri? İşte tüm burçlar için 2023 burç yorumları!2023 yılına kısa bir süre kaldı. Pek çok kişi yeni yılı sabırsızlıkla beklerken, yeni yılda burçların neler yaşayacağı, aşk ve iş hayatında nelerin beklediği sıklıkla araştırılıyor. Yeni yıl hedeflerinin gerçekleşmesi için dilekler şimdiden dilenirken hepimizin dört gözle beklediği bazı hedeflerin gerçekleşmesi için 2023 yılını da beklemeye koyulduk. Hedeflere kendimiz için ulaşmayı ne kadar istesek de, kısıtlamalar ve çevresel faktörlerin yanında içsel dünyamızda da neler yaşadığımız önem taşıyor. Astrologlara göre, yeni yılda burçları bekleyen pek çok yenilik var. Gezegenlerin, zodyak burçlarının enerjileri yeni yıla damgasını vuracak ve hepimizi etkileyecek. Peki, 2023’te burçları neler bekliyor? 2023 yılının en şanslı burçları hangileri? 2023 yılında iş ve aşk hayatında burçlar neler yaşayacak? İşte tüm burçlar için 2023 yılı yıllık burç tahminleri!
26.12.2022Astroloji
Burçları aralık ayında neler bekliyor? Merkür retrosu ve aralık ayı burçları nasıl etkileyecek? İşte Aralık 2022 burç yorumları!
Burçları aralık ayında neler bekliyor? Merkür retrosu ve aralık ayı burçları nasıl etkileyecek? İşte Aralık 2022 burç yorumları!2022 yılı yavaş bir tempoyla bitiyor. Aralık ayı başlarken ve 2023 yılının etkilerini en yoğun hissedeceğimiz ay aralık ayı olacak. 2022 yılında sadece daha fazla tükenmişlik ve endişe hissetmekle kalmadık, aynı zamanda her fırsatta kafa karışıklığı ve iletişimsizlik hissettik. Merkür retrosu Aralık ayında da bir kez daha geri dönüyor ve etkileri ay ortasında yoğun bir şekilde hissedilecek. Mars'ın geri gitme döngüleri ocak ayının ortasına kadar devam edecek. Aralık ayı ise durgunluk ve gecikmelerin, geç kalmışlıkların ayı olacak. Peki, Burçları aralık ayında neler bekliyor? Merkür retrosu ve aralık ayı burçları nasıl etkileyecek? İşte Aralık 2022 burç yorumları!
1.12.2022Astroloji
Ay tutulmasından en çok bu burçlar etkilenecek! 'İkili ilişkiler sınavdan geçiyor'
Ay tutulmasından en çok bu burçlar etkilenecek! 'İkili ilişkiler sınavdan geçiyor'Doğrudan duygularımızı etkileyen Ay tutulması bugün saat 14.00'te gerçekleşti. Ruhsal bunalımların etkili olduğu günler yaşanacak, olaylar yeni bir şekil alacak. Kader planları yeniden yazılacak. Bazı burçların iş ile ilgili değişimleri söz konusu olurken, bazılarının ise ilişkileri sınanacak. Ay tutulması burçları nasıl etkileyecek? Ay tutulması ne kadar sürecek ve yeni kararlar almak için doğru zaman mı? İşte detaylar...
8.11.2022Astroloji
Antalya'da tarihi Saat Kulesi'nin kubbesi, 90 yıl sonra yerinde
Antalya'da tarihi Saat Kulesi'nin kubbesi, 90 yıl sonra yerindeAntalya'nın önemli sembollerinden, Bizans dönemine ait burçlar üzerine 1900'lü yılların başında inşa edilen tarihi Saat Kulesi'nin orijinal yapısında 1930'lu yıllardaki fırtınada yıkılan kubbesi, 90 yıl sonra 5 saatlik çalışmayla yerine konuldu. 4,5 tonluk kubbenin altına, mekanizması çalınan tarihi saatten geri kalan çan ve 40'ar kiloluk kurşun ağırlıkları da yerleştirildi.
2.11.2022Yaşam
Koç dolunayı ne zaman bitiyor? Koç dolunayının etkisi ne kadar sürecek? Koç dolunayı ne zaman başlamıştı?
Koç dolunayı ne zaman bitiyor? Koç dolunayının etkisi ne kadar sürecek? Koç dolunayı ne zaman başlamıştı?Koç dolunayının etkilerinin daha hissedilir olacağı bu gece, aynı zamanda 2022 yılının son yarısının zorlu etkilerini hissedileceği ve aynı zamanda 2023 senesinde astrolojik olarak mutlu günlerin kapıda olduğunun da göstergesi olacak. Yılın son 6 aylık diliminin ikinci çeyreğinde dünyayı ve burçları koç burcu dolunayı ve 8 Kasım’da da Boğa burcu etkisine girecek. Peki, Koç dolunayı ne zaman bitiyor? Koç dolunayının etkisi ne kadar sürecek? İşte Koç burcu dolunay etkisi hakkında merak edilenler…
16.10.2022Astroloji
Astrokartografi nedir? Astrokartografi haritası nasıl çıkarılır? Astrokartografiye nasıl bakılır?
Astrokartografi nedir? Astrokartografi haritası nasıl çıkarılır? Astrokartografiye nasıl bakılır? Astroloji pek çok yönüyle bize farklı bakış açıları sunar. Güneş burcu, yükselen burçlar, ay burcu ve hatta belki de gezegensel yerleşimler bunlardan birkaçı. Astrokartografi, gezegenlerin yaşam tarzınıza ve refahınıza dahil etmenin yollarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Ruhunuzu dinlendirecek, kendinizi huzurlu hissedeceğiniz yeni bir yer keşfetmek için burcunuzun özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Peki, Astrokartografi nedir? Astrokartografi haritası nasıl çıkarılır? Astrokartografiye nasıl bakılır? Astrokartografi sembolleri neler? İşte detaylar…
5.09.2022Astroloji
Diyarbakır’da bulunan 1700 yıllık amfora, müzeye teslim edildi
Diyarbakır’da bulunan 1700 yıllık amfora, müzeye teslim edildiDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nce, tarihi surlardaki restorasyon çalışmalarında bulunan, 1700 yıllık amfora (bir tür testi), kent müzesine teslim edildi.
Burçların tatil haritası belli oldu! Valizleri hazırlayın, tutkunun başkenti sizi bekliyor
Burçların tatil haritası belli oldu! Valizleri hazırlayın, tutkunun başkenti sizi bekliyorBurçların tatil haritası ortaya çıktı! Yüksek kaliteye ve konfora olan düşkünlüğüyle biline burç için Antalya, Kemer tavsiye edilirken, aynı anda hem tarihi keşfetmek hem uzun doğa yürüyüşlerine çıkmak isteyen burç için ise Mısır öneriliyor. Yemek yemeyi çok sevmesi ile bilinen burç için gelen tavsiyeler ise dikkat çekici. Peki hangi burç nerede tatil yapmalı, hangi mutfakları deneyimlemeli? İşte Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Oğlak burcu, Kova burcu, Balık burcu, Başak burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcunun tatil haritaları...
22.07.2022Yaşam
24 Haziran 2022 ne olacak, 24 Haziran gezegenler saat kaçta hizalanacak? Deprem olacak mı 24 Haziran?
24 Haziran 2022 ne olacak, 24 Haziran gezegenler saat kaçta hizalanacak? Deprem olacak mı 24 Haziran?24 Haziran ne olacak, 24 Haziran gezegen dizilimi saat kaçta başlıyor? 21 Haziran ekinoksunu geride bıraktık ve Yengeç burçlarının dönemi ile birlikte yaz mevsimine girdik. 24 Haziran bugün ise gezen dizilimi olacak. Peki, 24 Haziran 2022 ne olacak, Deprem olacak mı 24 Haziran?
24.06.2022Astroloji
Saat Kulesi'ndeki orijinal saat 1976'da bakım görmüş
Saat Kulesi'ndeki orijinal saat 1976'da bakım görmüşAntalya'nın simgelerinden tarihi Saat Kulesi'ndeki çalınan orjinal saat ile parçalarının bulunması için ilgili tüm kamu kurumları nezdinde arşiv taraması başlatıldı. İncelemede, kent tarihçisi Hüseyin Çimrin'in 'Kent Kronolojisi' adlı kitabında; 1976 tarihli bir yerel gazete haberini kaynak gösterdiği ve kuledeki orijinal saatin 28 Şubat 1976'da bakımdan geçip, kadranı değiştirildiği ortaya çıktı. Arşiv belgelerde, 1985 yılında yapılan kontrolde saatin orijinal olduğu belirtilirken, plastik saatle değişimin bu tarihten sonra olabileceği üzerinde duruluyor.
7.06.2022Gündem
Merkür retrosu ne zaman bitiyor? Merkür retrosunun burçlara etkisi ne?
Merkür retrosu ne zaman bitiyor? Merkür retrosunun burçlara etkisi ne? Merkür gerilemesi olarak bilinen Merkür retrosu astrolojik olayların yaşandığı dönemlerdendir. Astrologlara göre, Merkür retrosunda, iletişim kopuklukları, hayata geçmeyen iş anlaşmaları, bozulan bilgisayarlara kadar her türlü karışıklık yaşanabiliyor. Merkür Retrosu ilk olarak; bolluk, bereket, şans gezegeni Jüpiter’in Koç burcuna geçişi; diğeri de üç hafta sürecek olan, Merkür’ün önce İkizler, sonra da Boğa burcundaki geri hareketi olarak tanımlanıyor. Peki, Merkür retrosu ne zaman bitiyor? Merkür retrosunun burçlara etkisi ne? İşte detaylar…
13.05.2022Astroloji
Merkür Retrosu 2022 ne zaman başlıyor ve bitiyor? Merkür retrosu nedir, retronun burçlara etkileri neler?
Merkür Retrosu 2022 ne zaman başlıyor ve bitiyor? Merkür retrosu nedir, retronun burçlara etkileri neler?Astrolojide iletişim, ifade, anlaşma, konuşma gibi konuları temsil eden, elektronik eşyalar ve ulaştırma gibi konuları da etkileyen Merkür Retrosu başladı. İkizler burcunda geri hareket edecek olan Merkür Retrosu kopukluklara ve sorunlara neden olabiliyor. Peki, Merkür Retrosu nedir, ne zaman başlıyor ve bitiyor? 2022 Merkür Retrosu’nun etkileri neler, hangi burçları nasıl etkileyecek?
11.05.2022Astroloji
Merkür Retrosu Mayıs 2022! Merkür Retrosu ne zaman bitiyor, Merkür Retrosu etkileri nedir?
Merkür Retrosu Mayıs 2022! Merkür Retrosu ne zaman bitiyor, Merkür Retrosu etkileri nedir?2022 yılın ikinci retrosu 10 Mayıs’da başlayacak. Yıl içerisinde 2 Merkür Retrosu daha yaşanacak. İletişim sorunlarından, yanlış anlaşılmalara, elektronik aletlerin bozulmasından, eğitim ve sınavlarda zorluklar yaşamaya, seyahatlerde gecikmelerden, ticari konularda anlaşmazlıklara kadar iletişimsel birçok nokta üzerinde etkisi olan Merkür Retrosu için yapılan aramalar ise arttı. Peki, Merkür Retrosu nedir 2022, Merkür retrosu ne zaman bitiyor 2022? İşte 2022 merkür retrosu tarihleri…
9.05.2022Astroloji
Aylık burç yorumları! Mayısta hangi burçları neler bekliyor? 16 Mayıs'ta...
Aylık burç yorumları! Mayısta hangi burçları neler bekliyor? 16 Mayıs'ta...Mayıs ayı geldi. Astroloji meraklıları aylık burç yorumlarını araştırmaya başladı. Mayıs ayında hangi burcu sürpriz aşk bekliyor? Bu ayda kimlerin ilişkileri testten geçecek? Mayısta kariyerinde yükseliş olacak burç hangisi? 16 Mayıs'taki ay tutulması hangi burçlar için olumlu etki yaratacak? İşte 2022 mayıs ayı Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…
2.05.2022Astroloji
Negatif burçlar nelerdir? Birbiriyle karşıt burçlar hangileridir?
Negatif burçlar nelerdir? Birbiriyle karşıt burçlar hangileridir?Bazı burçların karakter özellikleri daha baskındır. Bazı burçlar yoksik olabilecek kadar pozitif veya negatif olabilirler. Yükselen burçların etkisiyle bile bu karakter özelliğini taşıyanlar da olabilir. Olumlu ya da olumsuz birçok farklı duygu ve etki üzerinden burçlar bulunur. Belirli özelliklerine bağlı olarak öne çıkan burçlar aynı zamanda negatif özellikler gösterir. Peki, Negatif burçlar nelerdir? Birbiriyle karşıt burçlar hangileridir? İşte detaylar…
27.04.2022Astroloji
En tehlikeli burç hangisi? En tehlikeli burçlar sıralaması...
En tehlikeli burç hangisi? En tehlikeli burçlar sıralaması...Bu dünyada kimse mükemmel değildir; herkesin kusurları ve tehlikeli bir tarafı vardır. Astroloji, burçlara dayalı olumlu ve olumsuz kişilik özelliklerini tanımlar. Peki, En tehlikeli burç hangisi? İşte en tehlikeli burçlar sıralaması…
27.05.2022Astroloji
En sinirli burç hangisi? Burçların sinirliyken davranışları!
En sinirli burç hangisi? Burçların sinirliyken davranışları!Burçlar ve yükselen burçlar kişilerin bazı karakter özelliklerinin belirleyicisidir. Astrolojide derine inildiğinde, bazıları daha sakinken bazılarının da sinirli olduğu gözlemlenebilir. Agresif burçlar, doğuştan savaşçı ve çatışmadan kaçınmayan yapılarıyla ön plana çıkar. Peki, En sinirli burç hangisi? Burçlar öfke anında nasıl davranır? Burçların sinirliyken davranışları!
27.04.2022Astroloji
En kıskanç burç hangisi? En çok kıskanan burçlar listesi
En kıskanç burç hangisi? En çok kıskanan burçlar listesiBurçlar kişilerin karakterileri hakkında bilgi verebilir. Kişinin karekter özelliklerini birebir yansıtan burçlar olabildiği gibi yükselen burç etkisiyle de bazı özellikler hissedilebilir. Bazı burçlar ise diğer burçlara göre daha fazla kıskançtır. Her burcun öne çıkan özelliği farklı olduğu gibi kıskançlık özellikleri ile öne çıkan burçlarda vardır. Peki, En kıskanç burç hangisi? Hangi burçlar kıskanır? En çok kıskanan burçlar listesi…
27.04.2022Astroloji
Başakşehir'de panik, servis minibüsü aniden alev aldı!
Başakşehir'de panik, servis minibüsü aniden alev aldı!Başakşehir’de Bağcılar Oto Sanayi Sitesi önünde park halindeki servis minibüsü alev aldı. Alev topuna dönen minibüs, cep telefonu kamerası ile görüntülendi.
25.04.2022Yaşam
16 ayrı suçtan aranan kadın İzmir’de yakalandı!
16 ayrı suçtan aranan kadın İzmir’de yakalandı!İzmir ve 4 ilde 16 ayrı suçtan aranan, aralarında tanınmış kişilerin de olduğu onlarca kişinin fotoğraflarını uygunsuz sitelerde paylaşıp tehdit ve şantajda bulunduğu iddia edilen kadın, İzmir’in Çiğli ilçesinde yakalandı.
25.04.2022Gündem
En sadık burç hangisi? İşte en sadık burçlar listesi
En sadık burç hangisi? İşte en sadık burçlar listesiSadakat, ilişkilerimizin her birinde hepimizin aradığı bir niteliktir. Arkadaşlarımız, kardeşlerimiz, ortaklarımız vb. olsun, sadakat onlara güvenmemize ve güvenmememize yardımcı olan bir şeydir. Ancak sadakatin insanlarda bulunması çok zor bir nitelik olduğuna hiçbir şüphe yoktur. İster aile ister arkadaş olsun, hayatımızda sadık insanların olmasını isteriz. Astrolojide de burçların özellikleri bunu yansıtır. Peki, En sadık burç hangisi? İşte en sadık burçlar listesi
25.04.2022Astroloji
En zeki burç hangisidir? İşte en zeki burçlar sıralaması!
En zeki burç hangisidir? İşte en zeki burçlar sıralaması!Dünyanın en zeki insanlarının birçok ortak özelliği vardır. Doğuştan zekidirler, kolayca fikir üretebilirler ve genellikle onları başarıya götüren güçlü bir iş ahlakına sahiptirler . Bu nitelikler, yeni icatlar yaratmalarına, işitsel veya görsel şaheserler yazmalarına veya dünyayı değiştiren şirketler kurmalarına yardımcı olabilir. Ama neden bazı insanların diğerlerinden daha zeki olduğunu hiç merak ettiniz mi? Astrolojinin bununla bir ilgisi olabilir. Peki, En zeki burç hangisidir? En zeki burçlar sıralaması…
25.04.2022Astroloji
En güçlü burç hangisi? Fiziksel ve ruhsal olarak en güçlü burçlar...
En güçlü burç hangisi? Fiziksel ve ruhsal olarak en güçlü burçlar...Bazı burçlar fiziksel olarak güçlüyken, duygusal ve mental açıdan çok hassas olabilirler. Duygusal açıdan güçlü olan bazı burçların ise fiziksel açıdan fazlasıyla hassas ve kırılgan olma ihtimalleri yüksektir. İşte fiziksel ve ruhsal olarak en güçlü burçlar...
19.04.2022Astroloji
En inatçı burç hangisi? Keçi inatlı burçlar listesi...
En inatçı burç hangisi? Keçi inatlı burçlar listesi...Karşı tarafın haklı olduğunu bile bile, geri adım atmamaya, suçunu ya da hatasını kabul etmemeye inat denir. Bazı burçlar, yumuşak başlı ve sakin tabiatlı olduğu için, haklı olduğu konularda bile tartışmayı daha fazla uzatmamak adına alttan alabilir. Bazı burçlar ise sırf altta kalmamak için, karşısındaki kişilerle sonuna kadar inatlaşmaya devam edebilir. Peki, en inatçı burç hangisi?
19.04.2022Astroloji

Benzer Haber Etiketleri

Burçlar ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki burçlar haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.