Boğa

Boğa

Son dakika boğa haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan boğa ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını boğa haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Boğa

haberleri sayfasında son dakika yaşanan boğa gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.177 boğa haberi bulunmuştur. Tüm boğa haberleri aşağıda listelenmiştir.
Yalan ağızlarında yuva yapmış! Bu 3 burç için gerçeklerin sadece adı var!
Yalan ağızlarında yuva yapmış! Bu 3 burç için gerçeklerin sadece adı var!Burçların karakterimiz üzerindeki etkisi biliniyor. Ancak bazıları var ki yalan söylemeyi adet haline getirmiş durumda. Peki en yalancı burçlar hangileri? B3 burç için gerçeklerin sadece adı var.
27.07.2023Yaşam
İstiklal Caddesi'ni kana bulayan terörist ilk savunmasını yaptı: Suriye'den gelirken bomba yanımızda değildi, İstanbul'da Bilal teslim aldı
İstiklal Caddesi'ni kana bulayan terörist ilk savunmasını yaptı: Suriye'den gelirken bomba yanımızda değildi, İstanbul'da Bilal teslim aldıİstanbul Taksim İstiklal Caddesi'nde 13 Kasım 2022 tarihinde 6 kişinin öldüğü, 99 kişinin yaralandığı bombalı terör saldırısında bomba düzeneğini bırakan Ahlam Albashır mahkemede ilk kez savunmasını yaptı. Soruşturma aşamasındaki ifadesini değiştiren sanık Albashır, "Daha önce bunları anlatmadım. Suriye'den gelirken patlayıcı yanımızda değildi. Böyle bir şey olacağını bilmiyordum. Bombayı İstanbul'da Bilal teslim aldı" dedi.
17.07.2023Gündem
Yılan paniği! Uzmanlar uyardı: Piton ve boğa yılanların yuvaları bozuldu
Yılan paniği! Uzmanlar uyardı: Piton ve boğa yılanların yuvaları bozulduBirçok ilde yılan paniği yaşanıyor. Dünyada sıcaklık rekorlarının kırıldığı Temmuz ayında, özellikle deprem bölgesi Elazığ’da son dönemlerde yılanların çok fazla görülmesiyle ilgili bilgi veren Fırat Üniversitesi (FÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Zooloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. İbrahim Akın Temizer, "Ekolojik dengenin değişmesinden ve bu depremlerden dolayı piton ve boğa yılanların yerleri bozuldu" dedi.
17.07.2023Yaşam
Doğuştan şüpheci 3 burç! Kafasında kurduğu yüzde 99 doğru çıkıyor!
Doğuştan şüpheci 3 burç! Kafasında kurduğu yüzde 99 doğru çıkıyor!Kafasında kurduğu yüzde doksan dokuz doğru çıkan insanları genellikle hisleri kuvvetli olarak görürüz. Ya da daha önce yaşadıklarının verdiği tecrübeye veririz. Ancak bu insanların doğuştan şüpheci olduklarını ve aynı burçtan olduklarını biliyor muydunuz? "Kesin öyle olur" dediği her şeyin sahiden de öyle olduğunu, kurgunun gerçeğe dönüştüğünü gördükçe bu burcun insanlarından korkacaksınız.
11.07.2023Astroloji
İlişki istemiyor, özgür olmak istiyor! Rahatına düşkün bir Boğa burcu erkeğini ikna etmek için 3 altın yol!
İlişki istemiyor, özgür olmak istiyor! Rahatına düşkün bir Boğa burcu erkeğini ikna etmek için 3 altın yol!Keyfine düşkün bir Boğa burcu erkeği ilişkiye ikna edilebilir mi, nasıl edilir sorusu ilişkide her anlamda uyum isteyenlerin merak konusu olmaya devam ediyor. Çok iyi anlaşan ancak ilişki istemeyen bir Boğa erkeğini ilişkiye ikna etmek için izlenmesi gereken 3 yol bulduk. Hadi gelin birlikte bakalım.
9.07.2023Astroloji
Deve Çökerten Otu Nedir? Deve Çökerten Otu Faydaları Nelerdir?
Deve Çökerten Otu Nedir? Deve Çökerten Otu Faydaları Nelerdir?Deve çökerten otu dünya genelinde yaygın olarak görülen kış aylarını seven bir ottur. Sonbahar aylarında filizlenmeye başlayan deve çökerten otu sadece birkaç bitkinin hayatta kalabileceği kuru iklim bölgelerinde gelişebilmektedir.
8.07.2023Sağlık
Bakmak aldatmaya girer mi? Gözleri velfecri okuyan 3 burç!
Bakmak aldatmaya girer mi? Gözleri velfecri okuyan 3 burç!İlişkilerde çiftler, gözlerini kendinden başkasından uzak tutmak ister. Partnerin bir başkasına sürekli olarak bakması diğerinin kalbine ateş düşürür. Ancak birçok çift bu bakma olayını kolaylıkla görmezden gelebilir. Bu nedenle aldatma kavramı da yaptıkları anlaşma ve sınırlara bağlıdır. Aldatma potansiyeli olan ve gözleri velfecri okuyan kişilerin ortak noktaları burçlarıdır. Peki bakmak aldatmaya girer mi?
7.07.2023Astroloji
Yaz aşkı kapıyı çalmak üzere! Bu yaz hayatının aşkını bulacak 5 burç
Yaz aşkı kapıyı çalmak üzere! Bu yaz hayatının aşkını bulacak 5 burçGüneş tepede parlamaya, herkes yazlıklarda buluşmaya başladıysa mevsimi gelmiş; yaz aşkı kapıyı çalmak üzeredir. Şüphe yok ki yaz mevsiminin daha çabuk aşık olmamızı sağlayan enerjisi vardır. Kalbimiz daha hızlı atar. Şarkılar daha anlamlı hale gelir. Peki bu yaz hayatının aşkını bulacak burçlar hangileridir? İşte yaz aşkını bulacak 5 burç...
6.07.2023Astroloji
Kadınlar ilk buluşmada neden burç sorar? İkinci görüşmeyi koparmak için 3 sihirli cevap!
Kadınlar ilk buluşmada neden burç sorar? İkinci görüşmeyi koparmak için 3 sihirli cevap!İlk buluşma, flörtte iyi bir izlenim bırakmak açısından oldukça önemlidir. İnsanlar ilk görüşmede karşı cinsle ile ilgili notunu vermeye eğilimlidir. Çok az kişi şartlar ne olursa olsun bir dahaki buluşmaya randevu verir. Ancak kadınlar bu ilk buluşmada en hayati soruyu sormaktan asla vazgeçmez: Burcun ne? Burçlara inanan ve uyum gibi hesaplamalara önem veren kadınların bu sorusuna cevap vermek oldukça risklidir. İşte ikinci görüşmeyi koparabilmek için vermeniz gereken 3 sihirli yanıt...
3.07.2023Astroloji
Hangi burç ilişkisi için neyi kurban eder? Dünya yeniden yaratılsa da onlar değişmiyor!
Hangi burç ilişkisi için neyi kurban eder? Dünya yeniden yaratılsa da onlar değişmiyor!İlişkilerimiz için feda ettiklerimiz bizi tanımlar. Karşımızdakine verdiğimiz değeri belirleyen onlar için gözden çıkarttıklarımızdır. Hislerini göstermekten kaçınmayanlar, ilişkinin geleceğine en çok yatırım yapanlardır. Bu kişileri tanımamızı sağlayan en önemli detay bağlı oldukları burçlardır. Biz de gazetevatan olarak burçların ilişkileri için neyi kurban ettiklerini araştırdık.
2.07.2023Astroloji
Çanakkale'de 'Paşa' isimli 1.6 tonluk boğa, 210 bin TL'ye satıldı
Çanakkale'de 'Paşa' isimli 1.6 tonluk boğa, 210 bin TL'ye satıldıÇanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Paşaköy'de, Kurban Bayramı için 220 bin TL’ye alıcısını bekleyen 'Paşa' isimli 1.6 tonluk boğa 210 bin TL'ye satıldı.
29.06.2023Gündem
Kesmeye çalıştığı boğa 71 yaşındaki adamı ağır yaraladı
Kesmeye çalıştığı boğa 71 yaşındaki adamı ağır yaraladıSamsun'un Ayvacık ilçesinde Nurettin Köroğlu (71), kesmek için yere yatırıp ayaklarını bağlamaya çalıştığı hayvanın darbesiyle ağır yaralandı.
28.06.2023Yaşam
Kaçan kurbanlık boğa ortalığı birbirine kattı
Kaçan kurbanlık boğa ortalığı birbirine kattıBursa’da sahibinin elinden kaçan kurbanlık boğa ortalığı birbirine kattı. Boğanın üzerine koştuğunu gören vatandaşlar panikle kaçışırken, uzman ekipler tarafından iğneyle sakinleştirilen boğa yakalandı.
28.06.2023Yaşam
Kaçan kurbanlık boğa ortalığı birbirine kattı
Kaçan kurbanlık boğa ortalığı birbirine kattıBursa’da sahibinin elinden kaçan kurbanlık boğa ortalığı birbirine kattı.
28.06.2023Haber
2023’te 3 bine yakın tarihi eser ait oldukları topraklara döndü
2023’te 3 bine yakın tarihi eser ait oldukları topraklara döndüYurt dışına yasa dışı yollarla kaçırılan tarihi eserler, Türkiye’ye getirilmeye devam ediyor. 2023’ün başından bu yana 2 bin 956 eser daha Türkiye’ye iade edilerek müzelerde koruma altına alındı.
20.06.2023Gündem
1 ton ağırlığındaki 'Paşa' 125 bin liradan satışa çıktı
1 ton ağırlığındaki 'Paşa' 125 bin liradan satışa çıktıÇorum’un Sungurlu ilçesinde ‘Paşa’ adı verilen 1 ton ağırlığındaki kurbanlık 125 bin liraya alıcısını bekliyor.
13.06.2023Yaşam
Çanakkale'de 1.6 tonluk boğa, 220 bin TL'den alıcısını bekliyor
Çanakkale'de 1.6 tonluk boğa, 220 bin TL'den alıcısını bekliyorÇanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Paşaköy’de, Kurban Bayramı öncesinde 1 ton 600 kilogram ağırlığındaki boğa, 220 bin TL’den satışa çıkarıldı. Boğanın fiyatı adeta ikinci el otomobillerle yarışıyor.
13.06.2023Ekonomi
Onu gören şaşırıyor! İkinci el otomobil fiyatına alıcısını bekliyor
Onu gören şaşırıyor! İkinci el otomobil fiyatına alıcısını bekliyorDüzce'de besi çiftliğinde yetiştirilen 1 ton 400 kilo ağırlığındaki boğanın fiyatı adeta ikinci el otomobiller ile yarışıyor.
9.06.2023Yaşam
Falda Boğa Görmek Ne Demek? Kahve Falında Boğa Nasıl Yorumlanır?
Falda Boğa Görmek Ne Demek? Kahve Falında Boğa Nasıl Yorumlanır?Boğa hayvanı gerçek dünyamızda bir güç simgesidir. Çünkü boğa güçlü ve istediğinde bir insanı bile devirebilecek güce sahiptir diyebiliriz. Falda da böyle güçlü bir hayvan olan boğa çıktığından güç anlamlarından bahsedilmektedir. Özellikle bu güç yorumcular tarafından farklı şekillerde anlamlandırılmaktadır. Kahve falında çıkan boğa falcılar tarafından aileye bir erkek çocuğunun gireceğine delalet etmektedir. Hatta yorumcular bu erkek çocuğunun büyük adam olacağını da yorumlamaktadır.
5.06.2023Astroloji
İkizler burcu kadını anlaşabildiği ve anlaşamadığı burçlar neler? Nasıl erkeklerden hoşlanır?
İkizler burcu kadını anlaşabildiği ve anlaşamadığı burçlar neler? Nasıl erkeklerden hoşlanır?Merkür zekasına sahip olan ikizler burcu coşkulu, neşeli ve üst düzey yaşam enerjisine sahip insanları tercih eder. Bu özelliklere uygun olan koç, yay ve aslan burcu erkekleri ile kısa zamanda uyum sağlayarak iyi anlaşır.
11.05.2023Astroloji
Zuben Elgenubi yıldızı nedir? Zuben Elgenubi Uranüs kavuşumu ne demek, etkisi nasıl olacak?
Zuben Elgenubi yıldızı nedir? Zuben Elgenubi Uranüs kavuşumu ne demek, etkisi nasıl olacak?Cuma günü Zuben Elgenubi sabit yıldızı üzerinde gölgeli bir ay tutulması gerçekleşecek. Akrep/Boğa aksında gerçekleşecek tutulmanın yöneticisi yengeç, güneşin yıldızları ise Zuben Elgenubi yıldızı.
3.05.2023Astroloji
5 Mayıs ay tutulması depremi tetikler mi? Ay tutulması ile deprem arasındaki ilişki var mı, 5 Mayıs ay tutulması saat kaçta 2023? 5 Mayıs 2023 ay tutulması etkileri!
5 Mayıs ay tutulması depremi tetikler mi? Ay tutulması ile deprem arasındaki ilişki var mı, 5 Mayıs ay tutulması saat kaçta 2023? 5 Mayıs 2023 ay tutulması etkileri!Ay tutulması sonlandırma, bitirme ve ani etkiler odağında gerçekleşecek. Tutulmadan en çok Akrep, Boğa, Aslan ve Kova sabit burçları etki alacak. Ay tutulması etkileri tartışılırken 5 Mayıs ay tutulması ile deprem arasındaki bağ sorgulanıyor. Peki, 5 Mayıs ay tutulması depremi tetikler mi? 5 Mayıs ay tutulması depremi tetikler mi? İşte 5 Mayıs 2023 ay tutulması etkileri
29.04.2023Astroloji
Boğa Boğa filmi konusu nedir? Boğa Boğa filmi oyuncuları kimler?
Boğa Boğa filmi konusu nedir? Boğa Boğa filmi oyuncuları kimler? Boğa Boğa filmi konusu nedir sorusunun yanıtı merak ediliyor. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit'in rol aldığı Boğa Boğa filmi 42'inci İstanbul Film Festivali'nde seyirciyle buluşuyor. Netflix'te yayınlanacak Boğa Boğa filmi Çanakkale'de çekildi. Peki Boğa Boğa oyuncuları kimler?
27.04.2023Televizyon
Benzin fiyatları arttı, yeni tahmin geldi! 'Petrol ralli yapacak'
Benzin fiyatları arttı, yeni tahmin geldi! 'Petrol ralli yapacak'ABD'de benzin fiyatları 5 ayın en yüksek seviyesine çıktı. Petrol piyasasında talep görünümü hızla artarken JPMorgan'dan yeni bir tahmin geldi. Dev banka Fed'in faiz artırımlarını duraklatmaya hazır hale gelmesiyle birlikte petrolün ralli yapmasına hazırlanın dedi
18.04.2023Ekonomi
Burçlar cevapladı: Ne kadar paran olsa çalışmazsın? Bu burçlar paraya para demiyor!
Burçlar cevapladı: Ne kadar paran olsa çalışmazsın? Bu burçlar paraya para demiyor!Ne kadar paran olsa çalışmazsın sorusu, herkesin farklı bir cevap verdiği kritik bir sorudur. Cevaplarken hayallerine sınır koymayanların yanısıra ne kadar olursa olsun çalışmayı bırakmayan işkolikler de yer alıyor. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık burçları ne kadar paraya çalışmayı bırakıyor?
3.03.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Boğa ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki boğa haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.