Barış Pınarı

Barış Pınarı

Son dakika Barış Pınarı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Barış Pınarı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Barış Pınarı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Barış Pınarı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan barış pınarı gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.180 barış pınarı haberi bulunmuştur. Tüm barış pınarı haberleri aşağıda listelenmiştir.
13 terörist etkisiz hale getirildi
13 terörist etkisiz hale getirildiZeytin Dalı ve Barış Pınarı bölgelerine taciz ateşi açan ve saldırı girişiminde bulunan 13 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.
7.08.2022Gündem
Bordo bereli tuğgeneral! YAŞ'ta dikkat çeken ayrıntı
Bordo bereli tuğgeneral! YAŞ'ta dikkat çeken ayrıntıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. YAŞ’ta terfi edenler arasında yurt içi ve yurt dışı terörle mücadele operasyonlarında görev alanların sayısı dikkat çekerken, FETÖ kumpasıyla 3 yıl cezaevinde kaldıktan sonra beraat edip TSK’ya geri dönen Bahtiyar Ersay, korgeneralliğe yükselen iki isimden birisi oldu.
6.08.2022Gündem
MSB: 2 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 2 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Barış Pınarı bölgesinde saldırı hazırlığı yapan 2 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
4.08.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Vladimir Putin zirvesinde 5 kritik başlık
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Vladimir Putin zirvesinde 5 kritik başlıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 5 Ağustos'ta Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Soçi'de bir araya gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Vladimir Putin görüşmesinde 5 kritik başlık masada olacak.
3.08.2022Siyaset
Tel Abyad'da teröristlerden kontrol noktasına roketli saldırı: 4 asker yaralı
Tel Abyad'da teröristlerden kontrol noktasına roketli saldırı: 4 asker yaralı Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinin karşısında bulunan Suriye'nin Tel Abyad kentinde kontrol noktasına PKK/YPG terör örgütü tarafından düzenlenen roketatarlı saldırı sonucu 4 asker hafif yaralandı.
31.07.2022Gündem
Saldırı hazırlığındaki 5 terörist etkisiz hale getirildi
Saldırı hazırlığındaki 5 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Barış Pınarı Operasyonu bölgesine saldırı hazırlığındaki 5 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
31.07.2022Gündem
Terör örgütü PKK/YPG'ye ağır darbe! 13 terörist etkisiz hale getirildi
Terör örgütü PKK/YPG'ye ağır darbe! 13 terörist etkisiz hale getirildiSuriye’nin kuzeyindeki Barış Pınarı bölgesine taciz ateşi açan ve saldırı hazırlığında olan 13 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi.
30.07.2022Gündem
Son dakika... 25 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika... 25 terörist etkisiz hale getirildiSon dakika haberine göre, Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerindeki 25 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
27.07.2022Gündem
MSB duyurdu! Saldırı hazırlığındaki 7 terörist öldürüldü
MSB duyurdu! Saldırı hazırlığındaki 7 terörist öldürüldüBarış Pınarı ve Fırat Kalkanı bölgelerine saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen 7 PKK/YPG’li terörist, Kahraman Komandolarımızın başarılı operasyonuyla etkisiz hale getirildi.
26.07.2022Gündem
MSB: 2'si sözde üst düzey yönetici, 15 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 2'si sözde üst düzey yönetici, 15 terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Barış Pınarı, Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı operasyonu bölgelerinde saldırı girişiminde bulunan 2'si sözde üst düzey yönetici olmak üzere 15 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
25.07.2022Gündem
MSB: Saldırı hazırlığındaki 5 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: Saldırı hazırlığındaki 5 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Barış Pınarı Operasyonu bölgesine saldırı hazırlığındaki 5 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
24.07.2022Gündem
Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığındalardı! Etkisiz hale getirildiler
Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığındalardı! Etkisiz hale getirildilerMSB: Suriye’nin kuzeyindeki Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığında oldukları belirlenen 2 PKK/YPG’li terörist, etkisiz hale getirildi.
22.07.2022Gündem
MSB: Saldırı girişimindeki 11 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: Saldırı girişimindeki 11 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerine saldırı hazırlığındaki 11 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
21.07.2022Gündem
Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığındaki 5 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi
Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığındaki 5 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildiSuriye’nin kuzeyindeki Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığında oldukları belirlenen 5 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi.
19.07.2022Gündem
Saldırı girişimindeki 2 terörist etkisiz hale getirildi
Saldırı girişimindeki 2 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Barış Pınarı Operasyonu bölgesine saldırı girişiminde bulunan 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
17.07.2022Gündem
Bakan Soylu: 15 Temmuz’dan sonra daha özgür olduk
Bakan Soylu: 15 Temmuz’dan sonra daha özgür oldukAnkara Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma programında konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "İçimizden bütün pislikleri attık. Devleti bu yangın çetesinden temizledik. 15 Temmuz’dan sonra daha özgür olduk. 15 Temmuz’dan sonra daha bağımsız olduk. 15 Temmuz’dan sonra daha yerli, daha milli olduk" dedi.
15.07.2022Siyaset
MSB duyurdu! 11 terörist etkisiz hale getirildi
MSB duyurdu! 11 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Suriye'nin kuzeyindeki Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığında olan 9 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Yapılan son duyuruya göre Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde tespit edilen 2 PKK’lı terörist daha başarılı bir operasyonla etkisiz hale getirildi.
15.07.2022Gündem
MSB duyurdu: 6 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi
MSB duyurdu: 6 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildiMSB: Zeytin Dalı ve Barış Pınarı bölgelerine taciz ateşi açan ve saldırı girişiminde bulunan 6 PKK/YPG'li terörist, başarılı bir operasyonla etkisiz hale getirildi.
14.07.2022Gündem
Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığındaki 4 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi
Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığındaki 4 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildiMSB: "Barış Pınarı bölgesine yönelik saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen 4 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi."
13.07.2022Gündem
2 terörist etkisiz hale getirildi
2 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Suriye'nin kuzeyindeki Barış Pınarı bölgesine taciz ateşi açan 2 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
12.07.2022Gündem
Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı'ndan kritik operasyon! Hepsi öldürüldü
Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı'ndan kritik operasyon! Hepsi öldürüldüMilli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerine saldırı girişiminde bulunan 6 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
7.07.2022Gündem
Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı'nda kritik operasyon! Hepsi öldürüldü
Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı'nda kritik operasyon! Hepsi öldürüldüTerör örgütü PKK'ya darbeler art arda vuruluyor. Milli Savunma Bakanlığı, Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerinde 20 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Dün de Pençe-Kilit, Barış Pınarı ve Fırat Kalkanı bölgelerinde toplam 20 terörist etkisiz hale getirilmişti.
6.07.2022Gündem
MSB duyurdu! 11 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi
MSB duyurdu! 11 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildiFırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde tespit edilen 11 PKK/YPG’li teröristin ateş destek vasıtalarıyla etkisiz hâle getirildiği bildirildi.
5.07.2022Gündem
MSB'den terör örgütüne darbe! 2 terörist etkisiz hale getirildi
MSB'den terör örgütüne darbe! 2 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Suriye'nin kuzeyindeki Barış Pınarı Operasyonu bölgesine saldırı hazırlığındaki 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
4.07.2022Gündem
Kritik üç bölgede art arda operasyon! Hepsi öldürüldü
Kritik üç bölgede art arda operasyon! Hepsi öldürüldüMilli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı, Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerine taciz ateşi açan 29 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
30.06.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Barış Pınarı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki barış pınarı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.