Ysk

Ysk

Son dakika ysk haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ysk ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ysk haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ysk

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ysk gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.790 ysk haberi bulunmuştur. Tüm ysk haberleri aşağıda listelenmiştir.
Meclis'te yeni dönem başlıyor! Çok partili az liderli olacak
Meclis'te yeni dönem başlıyor! Çok partili az liderli olacakYüzde 63 oranında yenilenen 28’inci dönem parlamentosu 2 Haziran Cuma günü yemin töreniyle göreve başlayacak. Yeni Meclis’te 5 grup 15 parti yer alacak. Ancak partilerin çoğunun liderleri milletvekili seçilmediği için TBMM’de yer alamayacak...
30.05.2023Gündem
Yeni kabine yemin günü açıklanacak! Gözler cumaya çevrildi
Yeni kabine yemin günü açıklanacak! Gözler cumaya çevrildiCumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu cuma ya da haftaya salı günü Genel Kurul’da yemin etmesi bekleniyor. Kabine ile birlikte devletin zirve kadroları da şekillenerek iş başı yapacak.
30.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Seçimi kesin sonuçlar 1 Haziran'da ilan edilecek
Cumhurbaşkanı Seçimi kesin sonuçlar 1 Haziran'da ilan edilecekYSK tarafından, Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci tur oylamasının kesin sonuçları, 1 Haziran'da Resmi Gazete'de ilan edilecek.
29.05.2023Gündem
Yeni kabine ne zaman belli olacak? İbrahim Kalın açıkladı: Erdoğan ile Biden görüşecek
Yeni kabine ne zaman belli olacak? İbrahim Kalın açıkladı: Erdoğan ile Biden görüşecekCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, katıldığı televizyon programında seçim sonuçlarını değerlendiriyor. Erdoğan'ın bu akşam ABD Başkanı Biden ile görüşeceğini söyleyen Sözcü Kalın, 'Kabine ne zaman açıklanacak?' sorusuna da yanıt verdi.
29.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanlığı seçiminde sonuçlar geldi! İşte 81 ildeki son durum
Cumhurbaşkanlığı seçiminde sonuçlar geldi! İşte 81 ildeki son durumCumhurbaşkanlığı Genel Seçimi ikinci turu için Türkiye sandık başına gitti. Dün saat 17.00 itibarıyla oy verme işlemi sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi olmayan sonuçlara göre 2. tur cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 52.16'lık oy oranı ile yeniden cumhurbaşkanı seçildi.
29.05.2023Gündem
YSK Başkanı Yener: Milletvekilliği seçiminde kesin sonuçlar bugün ya da yarın
YSK Başkanı Yener: Milletvekilliği seçiminde kesin sonuçlar bugün ya da yarınYSK Başkanı Ahmet Yener, yaptığı açıklamada, "Milletvekili kesin sonuçları için, olağanüstü itirazlara gelen dosyaları bugün görüşüp dosyaların akıbetine göre bir şey söylemek mümkün olur. Bugün ya da yarın diyelim" dedi.
29.05.2023Gündem
Kapağıyla gündeme düşmüştü! Economist'ten yeni manşet
Kapağıyla gündeme düşmüştü! Economist'ten yeni manşetTürkiye'nin tarihi seçimi ABD'den İngiltere'ye, Almanya'dan Yunanistan ve Rusya'ya bütün dünyada ilk haber, manşetlerde dikkat çekici başlıklar var.
28.05.2023 Gündem
YSK Başkanı Yener: Erdoğan yeniden cumhurbaşkanı olarak seçildi
YSK Başkanı Yener: Erdoğan yeniden cumhurbaşkanı olarak seçildiTürkiye genelinde sandıkların yüzde 99,7'Si açıldı. Resmi olmayan sonuçlara göre, oyların yüzde 52,14'ünü alan Erdoğan yeniden Cumhurbaşkanı seçildi. YSK Başkanı, Erdoğan'ın seçimi resmi olmayan sonuçlara göre kazandığını ilan etti.
29.05.2023Gündem
Yerel seçimler ne zaman, 2024 belediye seçimleri hangi ay yapılacak? Yerel seçimler erkene alınabilir mi?
Yerel seçimler ne zaman, 2024 belediye seçimleri hangi ay yapılacak? Yerel seçimler erkene alınabilir mi?Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinin sona ermesinin ardından vatandaşlar bu kez yerel seçimler için araştırmalara başladı. Her beş yılda bir gerçekleşen ve belediye başkanları ve muhtarların seçime girdiği yerel seçimler, son olarak 2019 yılında yapılmıştı. Peki, 2024 yılında yerel seçimler ne zaman, belediye seçimleri hangi ay yapılacak?
28.05.2023Gündem
YSK Başkanı: Şu ana kadar açılan sandık oranı yüzde 75,42'dir
YSK Başkanı: Şu ana kadar açılan sandık oranı yüzde 75,42'dirYSK Başkanı Yener, "Şu ana kadar açılan sandık oranı yüzde 75,42'dir. An itibarıyla Erdoğan’ın oy oranı yüzde 53.35, Kemal Kılıçdaroğlu’nun oranı yüzde 46.65, yurt dışında ise Erdoğan’ın oy oranı 60.75, Kılıçdaroğlu’nun oranı yüzde 39.25’tir" dedi.
28.05.2023Gündem
Siyasilerin sandıklarından ilk sonuçlar geldi
Siyasilerin sandıklarından ilk sonuçlar geldiCumhurbaşkanı Seçimi ikinci oylamasında YSK'nın seçim yasağını kaldırmasının ardından ilk sonuçlar gelmeye başladı. Siyasilerin oy kullandıkları sandıklardan hangi adaya daha çok oy çıktı?
28.05.2023Gündem
Ankara’da ilçe ilçe seçim sonuçları
Ankara’da ilçe ilçe seçim sonuçlarıTürkiye ikinci kez cumhurbaşkanlığı seçimi için sandık başına gitti. YSK'nın seçim yasağını kaldırmasının ardından Ankara'dan sonuçlar geldi.
28.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanlığı seçiminde sonuçlar geldi! İşte 81 ildeki son durum
Cumhurbaşkanlığı seçiminde sonuçlar geldi! İşte 81 ildeki son durumCumhurbaşkanlığı Genel Seçimi ikinci turu için Türkiye sandık başına gitti. Dün saat 17.00 itibarıyla oy verme işlemi sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi olmayan sonuçlara göre 2. tur cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 52.16'lık oy oranı ile yeniden cumhurbaşkanı seçildi.
29.05.2023Gündem
YSK Başkanı açıkladı: Yayın yasağı 18:15'te kalkıyor
YSK Başkanı açıkladı: Yayın yasağı 18:15'te kalkıyorYüksek Seçim Kurulu Başkanı Ahmet Yener açıklamada bulundu. YSK Başkanı Yener "Kurumumuza olumsuz bir durum iletilmedi." dedi.
28.05.2023Gündem
Ahmet Yener kimdir, YSK Başkanı nereli, kaç yaşında? Seçim ile birlikte Yener’in biyografisi merak ediliyor!
Ahmet Yener kimdir, YSK Başkanı nereli, kaç yaşında? Seçim ile birlikte Yener’in biyografisi merak ediliyor!Ahmet Yener, 2023 seçimlerinde yaptığı açıklamalarla merak konusu oldu. YSK Başkanı olan Ahmet Yener'in hayatı hakkında bilgiler sorgulanınca biz de Ahmet Yener kimdir, kaç yaşında, nereli? Sorularının yanıtını derledik.
28.05.2023Gündem
YSK Başkanı Yener'den seçim sonrası açıklama
YSK Başkanı Yener'den seçim sonrası açıklamaYüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, “Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tur oy verme süreci sona ermiştir. Kurulumuza şu ana kadar yansıyan ve oy verme işlemlerine etkisi olan herhangi olumsuz bir durum söz konusu olmamıştır” dedi.
28.05.2023Gündem
YSK Başkanı Yener: Seçimin daha erken sonuçlanacağını düşünüyoruz
YSK Başkanı Yener: Seçimin daha erken sonuçlanacağını düşünüyoruzYüksek Seçim Kurulu Başkanı Ahmet Yener, seçimin ikinci turuna dair açıklama yaparak, "14 Mayıs'ta Cumhurbaşkanı adaylarımız ve 24 siyasi partimizin katıldığı bir seçimdi, bu seçimde sadece Cumhurbaşkanı adayları yarıştığı için bizler de sonuçların daha erken belli olacağını düşünüyoruz." dedi.
28.05.2023Gündem
İkinci tur heyecanı! Oy verme işlemi 08.00 itibarıyla başladı
İkinci tur heyecanı! Oy verme işlemi 08.00 itibarıyla başladıTürkiye'de bugün yaklaşık 61 milyon seçmen sandık başına gidiyor. Seçimlerin 2'nci turunda sandık başında bulunacak görevliler, sandık yemini ederek göreve başladı. Oy verme işlemi de saat 08.00 itibarıyla başladı.
28.05.2023Gündem
Milletvekili genel seçimlerinin kesin sonucu ikinci turdan sonra ilan edilecek
Milletvekili genel seçimlerinin kesin sonucu ikinci turdan sonra ilan edilecek14 Mayıs’taki milletvekili genel seçimlerinin kesin sonucunun bugün cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinin ardından ilan edilmesi bekleniyor. Olağanüstü itiraz sürecinin tamamlanmasından sonra YSK’nın kesin sonuçları ilan edeceği belirtiliyor.
28.05.2023Gündem
Hep birlikte sandık başına Türkiye! 13. Cumhurbaşkanı bugün seçiliyor
Hep birlikte sandık başına Türkiye! 13. Cumhurbaşkanı bugün seçiliyorTürkiye'de bugün yaklaşık 61 milyon seçmen sandık başına gidecek. Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turunda seçmenler, saat 08.00-17.00 saatleri arasında vatandaşlık numarasını taşıyan, resimli ve resmi bir kimlik belgesiyle oylarını kullanabilecek. İlk turda tam 8.3 milyon seçmen oy kullanmamıştı.
28.05.2023Gündem
Yurt dışında kullanılan oylar Ankara'ya getirilecek
Yurt dışında kullanılan oylar Ankara'ya getirilecekYüksek Seçim Kurulu (YSK), cumhurbaşkanı 2'nci tur seçiminde yurt dışı temsilciliklerde 1 milyon 783 bin 107 oy kullanıldığını duyurdu. Oylar, 3 uçakla Ankara'ya getirilecek.
25.05.2023Gündem
Yurt dışında seçimlere yoğun katılım! İlk turu geri bıraktı
Yurt dışında seçimlere yoğun katılım! İlk turu geri bıraktıYüksek Seçim Kurulu (YSK) yurt dışında kullanılan güncel oy sayısını açıkladı. Yapılan açıklamada, " İlk tur oy verme sayısı geçilmiştir." denildi.
25.05.2023Gündem
YSK, 28 Mayıs seçimi için oy pusulasını tanıttı
YSK, 28 Mayıs seçimi için oy pusulasını tanıttıYüksek Seçim Kurulu'nca (YSK) cumhurbaşkanı seçimi 2'nci tur oylamasında kullanılacak oy pusulaları tanıtıldı.
24.05.2023Gündem
Seçimin ikinci turu için akın ettiler! Rekora gidiyor
Seçimin ikinci turu için akın ettiler! Rekora gidiyorTürkiye siyaset tarihinde bir ilk olarak gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanı seçiminin ikinci turu için gurbetçi seçmen sandıkta rekora koşuyor. YSK’da alınan bilgiye göre, dün saat 22.00 itibarıyla yurt dışı temsilcilik ve gümrüklerde oy kullanan seçmen sayısı toplam 1 milyon 733 bin 940 oldu.
24.05.2023Gündem
Bakan Bozdağ: Sinan Oğan'a yapılan linçleri lanetliyorum
Bakan Bozdağ: Sinan Oğan'a yapılan linçleri lanetliyorumAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Sinan Oğan'ın 2.tur kararının ardından gelen tepkilerle ilgili konuştu. Bakan Bozdağ konu ile ilgili konuşarak, "Sinan Oğan'a yapılan linçleri lanetliyorum. Onun ilkelerini hayata geçirecek olan sayın Erdoğan'dır. Aksi olsa kendi görüşleri ile ters düşmüş olurdu." ifadelerini kullandı.
23.05.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ysk ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ysk haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.