Turgut Özal

Turgut Özal

Son dakika turgut özal haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan turgut özal ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını turgut özal haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Turgut Özal

haberleri sayfasında son dakika yaşanan turgut özal gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.577 turgut özal haberi bulunmuştur. Tüm turgut özal haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bağdat Caddesi trafiğe kapalı mı? Bağdat Caddesi neden trafiğe kapalı, kaç gün trafiğe kapalı olacak?
Bağdat Caddesi trafiğe kapalı mı? Bağdat Caddesi neden trafiğe kapalı, kaç gün trafiğe kapalı olacak?İstanbul'un en kalabalık caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi'nin trafiğe kapalı olup olmadığı sorgulanıyor. İBB'den açıklama geldi. Peki Bağdat Caddesi trafiğe kapatıldı mı? Bağdat Caddesi kaç gün trafiğe kapalı, ne zaman trafiğe açılacak? Bağdat Caddesi neden trafiğe kapalı?
17.08.2022Gündem
Maltepe kapalı yollar ve alternatif güzergahlar 18 Ağustos! Maltepe’de hangi yollar trafiğe kapalı?
Maltepe kapalı yollar ve alternatif güzergahlar 18 Ağustos! Maltepe’de hangi yollar trafiğe kapalı?Maltepe'de devam eden meydan yenilemesi nedeniyle Maltepe minibüs yolu iki yönlü olarak trafiğe kapatılacak. İBB, yaklaşık 4 ay trafiğe kapatılacak yol için İETT otobüslerinin de güzergahları değiştirdi. İşte Maltepe kapalı yollar ve alternatif güzergahlar 18 Ağustos!
16.08.2022Yaşam
YÖK duyurdu! Öğrenci affı ile ilgili usul ve esaslar yayınlandı! Kimler öğrenci affından yararlanabilecek?
YÖK duyurdu! Öğrenci affı ile ilgili usul ve esaslar yayınlandı! Kimler öğrenci affından yararlanabilecek?YÖK duyurdu! Öğrenci affı ile ilgili düzenlemenin detayları belli oldu. 5 Temmuz 2022 tarihli Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 7417 sayılı Kanun'da kamuoyunda “öğrenci affı” olarak adlandırılan yasal düzenlemenin uygulanmasına ilişkin usul ve esaslar Yükseköğretim Kurulu tarafından yayımlandı. Peki, Kimler öğrenci affından yararlanabilecek? Öğrenci affı ile kimler kayıt yaptırabilecek? Öğrenci affı kimleri kapsıyor? Kapatılan okulların öğrencileri aftan yararlanacak mı? İşte Öğrenci affı ile ilgili usul ve esaslar…
22.07.2022Eğitim
Binali Yıldırım: 2023 artık görünür hale geldi
Binali Yıldırım: 2023 artık görünür hale geldiAK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, 2023'ün artık görünür hale geldiğini belirterek, "Birkaç yıl öne hedeflerimizden bahsediyorduk, artık yapacaklarımızı anlatıyoruz. Önümüzde önemli bir sınav var. İktidarı milli iradeye karşı vesayetle, darbeyle elde edemeyenler yeni bir arayış içerisindeler. İçeriden ve dışarıdan kurdukları ittifakla 2023’te bir değişiklik yapacaklarını düşünüyorlar ve bir de buna inanıyorlar. AK kadrolar buna izin verir mi? Hayır" dedi.
21.07.2022Siyaset
Binali Yıldırım: 2023 artık görünür hale geldi
Binali Yıldırım: 2023 artık görünür hale geldiAK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, 2023'ün artık görünür hale geldiğini belirterek, "Birkaç yıl öne hedeflerimizden bahsediyorduk, artık yapacaklarımızı anlatıyoruz. Önümüzde önemli bir sınav var. İktidarı milli iradeye karşı vesayetle, darbeyle elde edemeyenler yeni bir arayış içerisindeler. İçeriden ve dışarıdan kurdukları ittifakla 2023’te bir değişiklik yapacaklarını düşünüyorlar ve bir de buna inanıyorlar. AK kadrolar buna izin verir mi? Hayır" dedi.
21.07.2022Siyaset
Dünya tarihine damga vurdu! İşte suikaste uğrayan dünya liderleri...
Dünya tarihine damga vurdu! İşte suikaste uğrayan dünya liderleri...Japonya eski Başkanı Şinzo Abe'nin katıldığı bir etkinlikte suikaste kurban gitmesi dünya gündemine oturdu. Abe'nin öldürülmesi, siyasi ya da dini nedenli bir suikast olup olmadığı yönündeki belirsizliğini koruyor. Japonya eski başbakanın öldürülmesi dünyada siyasi liderlere düzenlenen suikastları tekrar gündeme getirdi. Türkiye'de eski başbakan Bülent Ecevit ve Turgut Özal'ın da yer aldığı birçok lidere suikast girişimi düzenlendi. Ancak dünya siyasi tarihinde suikaste uğrayan birçok lider bulunuyor. İşte suikaste uğrayan dünya liderleri...
8.07.2022Dünya
Yolcu otobüsü, kargo kamyonuna çarptı: 1'i ağır 16 yaralı
Yolcu otobüsü, kargo kamyonuna çarptı: 1'i ağır 16 yaralıMalatya'da yolcu otobüsünün aynı yönde giden kargo kamyonuna çarptığı kazada 1'i ağır 16 kişi yaralandı.
20.06.2022Yaşam
Okulda rahatsızlanan 12 öğrenci hastaneye kaldırıldı
Okulda rahatsızlanan 12 öğrenci hastaneye kaldırıldı Malatya'da ortaokulda düzenlenen hayır kermesi sonrası 12 öğrenci rahatsızlanınca ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.
27.05.2022Gündem
Malatya'da kene ısırması nedeniyle 18 yaşındaki genç öldü
Malatya'da kene ısırması nedeniyle 18 yaşındaki genç öldüMalatya'nın Doğanşehir ilçesinde kene ısırması nedeniyle 18 yaşındaki genç kaldırıldığı hastanede öldü.
22.05.2022Yaşam
Adana'da polis aracıyla otomobil çarpıştı: 1'i polis 4 yaralı
Adana'da polis aracıyla otomobil çarpıştı: 1'i polis 4 yaralıAdana'da polis aracıyla otomobilin kavşakta çarpışması sonucu 1'i polis 4 kişi yaralandı.
20.05.2022Gündem
Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) mitingi nerede? EYT mitingi nedeniyle hangi yollar kapalı?
Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) mitingi nerede? EYT mitingi nedeniyle hangi yollar kapalı?Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) mitingi ne zaman, nerede? EYT’liler mitingte buluşuyor. Emeklilik hakkı için seslerini duyurmaya hazırlanan binlerce EYT’li hükümete çağrıda bulunacak. Emeklilik hakkı için taleplerini dile getirecek EYT’liler EYT yasasının çıkması ve kapsamının genişletilmesi için çalışma yapılması talebinde bulunacak. Peki, EYT mitingi ne zaman, saat kaçta? Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) mitingi nerede? İşte detaylar…
15.05.2022Gündem
İstanbullular dikkat! Bazı yollar trafiğe kapatılacak
İstanbullular dikkat! Bazı yollar trafiğe kapatılacakMaltepe'de düzenlenecek olan “Emeklilikte Yaşa Takılanlar Mitingi” nedeniyle yarın saat 08.00 itibarıyla bazı yollar geçici olarak trafiğe kapatılacak.
14.05.2022Gündem
Katliam gibi feci kaza! 2’si bebek 3 ölü, 3 yaralı
Katliam gibi feci kaza! 2’si bebek 3 ölü, 3 yaralıMalatya’da sürücüsünün kontrolünden çıkan hafif ticari araç takla atarak ters döndü. Feci kazada 3 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi de yaralandı.
14.05.2022Yaşam
Ataşehir’de sürücüye maganda şoku: Aracının aynasını kırdı
Ataşehir’de sürücüye maganda şoku: Aracının aynasını kırdıAtaşehir’de seyir halinde olan Ali Naim Küçük iddiaya göre, trafiğin yoğun olduğu saatte arkadan bir aracın emniyet şeridini ihlal ederek ilerlediğini görünce kendisine engel olup uyarmak istedi. Trafik magandası da Küçük’ün önünü keserek tehditler ve küfürler savurduktan sonra Küçük’ün araçta bulunan 2 çocuğunun gözü önünde aracının aynasını kırdı. O anlar Ali Naim Küçük’ün cep telefonu kamerasına yansıdı.
6.05.2022 Yaşam
İstanbullular dikkat: 1 Mayıs'ta bu yollar kapalı olacak
İstanbullular dikkat: 1 Mayıs'ta bu yollar kapalı olacakİstanbul Valiliği 1 Mayıs nedeniyle İstanbul'da kapatılacak yollar ve alternatif güzergahları duyurdu.
30.04.2022Gündem
Bakan Yanık: Türkiye medeni demokrasiler arasında yerini almak için çok bedel ödedi
Bakan Yanık: Türkiye medeni demokrasiler arasında yerini almak için çok bedel ödediAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, “Sivil siyaset üzerinde var olan her türlü baskıyla, tehditle mücadele ederek bugünlere geldik. Vesayet olduğu sürece hiçbir hükûmet bağımsız hareket edemez ve ülkemizde de edemiyor. Vesayet sistemini gündemimizden çıkaran, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde AK Parti kadroları oldu. Türkiye medeni demokrasiler arasında yerini almak için çok bedel ödedi” dedi.
30.04.2022Siyaset
1 Mayıs kapalı yollar! 1 Mayıs'ta hangi yollar kapalı olacak? Valilik duyurusuna göre alternatif güzergahlar ve 1 Mayıs’ta kapanacak yollar
1 Mayıs kapalı yollar! 1 Mayıs'ta hangi yollar kapalı olacak? Valilik duyurusuna göre alternatif güzergahlar ve 1 Mayıs’ta kapanacak yollar1 Mayıs'ta kapalı olacak yollar İstanbul Valiliği tarafından açıklandı. 1 Mayıs 'Emek ve Dayanışma Günü'nde, İstanbul'daki etkinlikler sırasında kapanacak yollar ile ilgili Valilik'ten açıklama geldi. Peki, 1 Mayıs'ta hangi yollar kapalı olacak? İşte 1 Mayıs kapalı yollar listesi…
30.04.2022Gündem
Turgut Özal hakkında önemli açıklamalar: Kendini Bosna Hersek için feda etti!
Turgut Özal hakkında önemli açıklamalar: Kendini Bosna Hersek için feda etti!8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın vefatının 29. yılında Koruma Müdürü Musa Öztürk, Özal’ın kendini Bosna Hersek için feda ettiğini söyledi.
19.04.2022Gündem
Turgut Özal ölümünün 29. yıl dönümünde mezarı başında anıldı
Turgut Özal ölümünün 29. yıl dönümünde mezarı başında anıldıTürkiye'nin 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal, ölümünün 29'uncu yılında mezarı başında anıldı. Anma törenine çok sayıda siyasetçi katılırken eşi Semra Özal, "Bu acı hiç bitmiyor, her gün daha da artıyor" dedi.
17.04.2022Siyaset
İstanbul’da kapalı yollar! Yollar neden kapalı? Avrasya Tüneli ve 15 Temmuz Köprüsü ne zaman açılacak?
İstanbul’da kapalı yollar! Yollar neden kapalı? Avrasya Tüneli ve 15 Temmuz Köprüsü ne zaman açılacak? İstanbul’da kapalı yollar pek çok kişinin gündeminde! 57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun final etabının İstanbul’da yapılması nedeniyle bazı yollar ile Avrasya Tüneli ve 15 Temmuz Köprüsü geçici olarak trafiğe kapatılacak. İstanbul’da kapalı yollar ve alternatif güzergahlar Bölge Trafik Ekipler Amirliği tarafından duyuruldu. Peki, Bugün yollar ne zaman açılacak? Avrasya Tüneli ve 15 Temmuz Köprüsü ne zaman açılacak? İşte 17 Nisan İstanbul kapalı yollar ve alternatif güzergahlar…
17.04.2022Gündem
İstanbul'da yaşayanlar dikkat! Pazar günü bu yollar kapatılacak...
İstanbul'da yaşayanlar dikkat! Pazar günü bu yollar kapatılacak...Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen 57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun son etabı olan İstanbul - İstanbul etabı, 17 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek. İstanbul'da bazı yollar yarış nedeniyle kapatılacak. Ayın gün yapılacak Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES/1) 'na girecek adaylara uyarıda bulunuldu.
14.04.2022Gündem
İstanbul'da pazar günü hangi yollar trafiğe kapalı olacak? Pazar günü Avrasya Tüneli ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü kapalı mı?
İstanbul'da pazar günü hangi yollar trafiğe kapalı olacak? Pazar günü Avrasya Tüneli ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü kapalı mı? 57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun final etabı İstanbul’da yapılacak. 17 Nisan Pazar günü yapılacak 57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu kapsamında İstanbul’da kapalı olacak yollar ve alternatif güzergahlar Bölge Trafik Ekipler Amirliği tarafından duyuruldu. Peki, İstanbul'da pazar günü hangi yollar trafiğe kapalı olacak? Pazar günü Avrasya Tüneli kapalı mı? 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Pazar günü kapalı mı? İşte İstanbul’da kapalı yollar ve alternatif güzergahlar…
13.04.2022Gündem
Zam geldi! Su fiyatları yüzde 40 arttı
Zam geldi! Su fiyatları yüzde 40 arttıGıda fiyatlarındaki fahiş zamlar vatandaşın gündemindeki yerini korurken su fiyatlarına da zam geldi. Su fiyatları son bir ayda yüzde 15 ile 20 arasında zamlandı. Küçük pet şişelerdeki zam oranı ise yüzde 40’ı geçti. Sektör temsilcileri, su piyasasının yabancıların elinde olduğunu belirterek “Ortak fiyat belirliyorlar. Sektör acilen yerlileştirilmeli. Gıdada olduğu gibi suda da bilinçli bir senaryo oynanıyor” diyor.
10.04.2022Ekonomi
İstanbul'da sokak ortasında dehşet! Kadını öldürüp aynı silahla intihar etmeye çalıştı
İstanbul'da sokak ortasında dehşet! Kadını öldürüp aynı silahla intihar etmeye çalıştıEsenyurt'ta Alpaslan Ç., metrobüsten inen Kader G.'yi ara sokağa zorla götürüp boynuna ateş ettikten sonra aynı silahla intihar girişiminde bulundu. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan ikiliden Kader G. hayatını kaybederken Alpaslan Ç.'nin tedavisi sürüyor. Kader G.'nin ara sokağa zorla götürüldüğü anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
3.04.2022Yaşam
Ramazan ayında başlıyor! Tek kadın o seçildi, temizlik görevlisiydi şimdiyse...
Ramazan ayında başlıyor! Tek kadın o seçildi, temizlik görevlisiydi şimdiyse...Çorum'da belediye bünyesinde ramazanda davul çalacak 43 gönüllüden biri seçilen Hatice Kırcı (35), davul eşliğinde mani söyleyerek vatandaşları sahura kaldıracak.  Hatice Kırcı, Kadınların yapamayacağı hiçbir şey yok, bunu başardım. Çok mutluyum bu imkanı bana tanıyanlara teşekkür ediyorum dedi..
30.03.2022Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Turgut Özal ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki turgut özal haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.