Teslim Olan Terörist

Teslim Olan Terörist

Son dakika teslim olan terörist haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan teslim olan terörist ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını teslim olan terörist haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Teslim Olan Terörist

haberleri sayfasında son dakika yaşanan teslim olan terörist gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.598 teslim olan terörist haberi bulunmuştur. Tüm teslim olan terörist haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bakan Yerlikaya iki ayda teslim olan terörist sayısını açıkladı
Bakan Yerlikaya iki ayda teslim olan terörist sayısını açıkladıDiyarbakır'da 3 teröristin daha teslim olduğunu duyuran İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, son 2 aylık bilançoyu da açıkladı.
18.08.2023Gündem
Bakan Yerlikaya: 60 günde 172 terörist etkisiz hale getirildi
Bakan Yerlikaya: 60 günde 172 terörist etkisiz hale getirildiİçişleri Bakanı Ali Yerlikaya son 60 günde terör örgütlerine yönelik düzenlenen 29 bin 32 operasyonda 172 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
3.08.2023Gündem
MSB: Barış Pınarı bölgesinde 1 terörist teslim oldu
MSB: Barış Pınarı bölgesinde 1 terörist teslim olduMİLLİ Savunma Bakanlığı (MSB), Suriye'nin kuzeyindeki Barış Pınarı bölgesinde 1 PKK/YPG'li teröristin teslim olduğunu duyurdu.
6.06.2023Gündem
Irak'ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçan 4 terörist teslim oldu
Irak'ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçan 4 terörist teslim olduMİLLİ Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçan 4 teröristin Habur'da hudut karakoluna teslim olduğunu bildirdi.
1.04.2023Gündem
MLKP ve PKK'dan kaçan 3 terör örgütü üyesi teslim oldu
MLKP ve PKK'dan kaçan 3 terör örgütü üyesi teslim olduİçişleri Bakanlığı, ikna çalışmaları sonucu terör örgütü MLKP ve PKK/KCK'dan kaçan 3 terör örgütü üyesinin güvenlik güçlerine teslim olduğunu açıkladı.
30.11.2022Gündem
İkna yoluyla teslim olan terörist sayısı 100'ü geçti
İkna yoluyla teslim olan terörist sayısı 100'ü geçtiTerör örgütü PKK'dan kaçan 3 terörist daha ikna yoluyla güvenlik güçlerine teslim oldu. 1 Ocak'tan itibaren teslim olan terörist sayısı 101'e yükseldi.
14.10.2022Gündem
2 terör örgütü mensubu daha ikna yoluyla teslim oldu
2 terör örgütü mensubu daha ikna yoluyla teslim olduTerör örgütü PKK’da çözülme devam ediyor. 2 terör örgütü mensubu daha ikna yoluyla teslim oldu. 1 Ocak tarihinden bu yana ikna yoluyla teslim olan terörist sayısı ise 83’e yükseldi.
14.09.2022Gündem
İkna yoluyla teslim olan terörist Batman’da ailesiyle buluşturuldu
İkna yoluyla teslim olan terörist Batman’da ailesiyle buluşturulduİkna yoluyla teslim olan ve Batman’da ailesiyle buluşturulan PKK'lı kadın terörist, terör örgütünün iç yüzünü anlattı.
6.08.2022Gündem
İçişleri Bakanlığı açıkladı! Teslim olan terörist sayısı 27 oldu
İçişleri Bakanlığı açıkladı! Teslim olan terörist sayısı 27 olduİçişleri Bakanlığı, polis ve jandarmanın ikna çalışmaları sonucu iki PKK'lı teröristin daha teslim olduğunu açıkladı. Böylece 1 Ocak'tan bu yana güvenlik güçlerine teslim olan örgüt mensuplarının sayısı 27'ye yükseldi.
30.04.2022Gündem
PKK'da iğrenç cinsel istismar ağı! Önce tecavüz sonra infaz
PKK'da iğrenç cinsel istismar ağı! Önce tecavüz sonra infazİğrenç cinsel istismar ağı! Güvenlik güçlerine teslim olan teröristlerin ifadeleri, bölücü terör örgütü PKK/YPG içindeki kadın ve çocukların acımasızca cinsel istismar ve tecavüze uğradığını bir kez daha ortaya koydu. Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, düzenlenen başarılı operasyonlarla ağır darbe alan ve aralarında sözde örgüt yöneticilerinin de bulunduğu birçok elemanını kaybeden bölücü terör örgütünde kadın ve çocukların uğradığı cinsel istismar ve tecavüz olayları örgütün kirli yüzünü gözler önüne seriyor.
30.12.2021Gündem
Terör örgütü bir bir eriyor! Sayı 187'ye yükseldi!
Terör örgütü bir bir eriyor! Sayı 187'ye yükseldi!İçişleri Bakanlığı'nca, ikna çalışmaları sonucu PKK'dan kaçan 1 terör örgütü mensubunun daha güvenlik güçlerine teslim olduğu, 2021 yılında teslim olan örgüt mensubu sayısının 187'ye yükseldiği açıklandı.
3.12.2021Gündem
Bakanlık duyurdu: 4 terörist daha ikna yoluyla teslim oldu
Bakanlık duyurdu: 4 terörist daha ikna yoluyla teslim olduTerör örgütü PKK/KCK'dan kaçan 4 terörist daha güvenlik güçlerine teslim oldu. Böylece 2021'de ikna yoluyla teslim olanların sayısı 171'e yükseldi.
31.10.2021Gündem
PKK'dan kaçan örgüt üyesi teslim oldu
PKK'dan kaçan örgüt üyesi teslim olduİçişleri Bakanlığı, ikna çalışmaları sonucu bir teröristin daha güvenlik güçlerine teslim olduğunu açıkladı.
4.10.2021Gündem
İçişleri Bakanlığı açıkladı! Teslim olan terörist sayısı 151'e yükseldi
İçişleri Bakanlığı açıkladı! Teslim olan terörist sayısı 151'e yükseldiİçişleri Bakanlığı, 5 PKK terör örgütü mensubunun güvenlik güçlerine teslim olduğunu, bu yıl teslim olan örgüt mensubu sayısının 151'e yükseldiğini duyurdu.
19.09.2021Gündem
Terör örgütünden kaçan terörist itiraf etti! Hamile kalan kadınları...
Terör örgütünden kaçan terörist itiraf etti! Hamile kalan kadınları...Terör örgütü PKK'dan kaçarak teslim olan terörist Çekdar kod adlı Selman Arslan ifadesinde son dönemde çok sayıda örgüt üyesi kadının hamile kaldığını, örgüt yönetiminin ise kadınları kürtaja zorlandığını anlattı. Kürtaj yapılamayacak durumda olan terör örgütü üyesi kadınların Mahmur Kampında doğum yaptığını, bebeklerinin ise burada yaşayan ailelere verildiğini söyledi.
28.07.2021Gündem
Bakanlık açıkladı! 5 terörist teslim oldu
Bakanlık açıkladı! 5 terörist teslim olduİçişleri Bakanlığı, 5 teröristin daha ikna yoluyla teslim olduğunu açıkladı. 2021 yılında ikna yoluyla teslim olan terörist sayısı 107'ye yükseldi.
17.07.2021Gündem
Bakanlıktan son dakika açıklaması! Sayı 89’a yükseldi
Bakanlıktan son dakika açıklaması! Sayı 89’a yükseldiİçişleri Bakanlığı, 3 teröristin daha ikna yoluyla teslim olduğunu açıkladı. Böylece yılbaşından bu yana teslim olan terörist sayısı 89’a yükseldi.
26.06.2021Gündem
Bakanlık açıkladı! 5 terörist teslim oldu
Bakanlık açıkladı! 5 terörist teslim olduİçişleri Bakanlığı koordinesinde yürütülen ikna çalışmaları neticesinde, terör örgütü PKK'dan kaçan 5 terörist daha güvenlik güçlerine teslim oldu. 2021 yılında teslim olan terörist sayısı 86’ya yükseldi.
23.06.2021Gündem
HDP'li Dirayet Dilan Taşdemir ile ilgili yeni belgeler ortaya çıktı!
HDP'li Dirayet Dilan Taşdemir ile ilgili yeni belgeler ortaya çıktı!İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Gara'ya giden HDP'li vekilin Dirayet Dilan Taşdemir olduğunu açıklamasının ardından yeni detaylar ortaya çıktı. Terör örgütü PKK/KCK'dan kaçarak teslim olan teröristler ifadelerinde, HDP Ağrı Milletvekili Dirayet Dilan Taşdemir'in Gara'ya gittiğini anlattı.Dirayet Dilan Taşdemir'in Gara'da görüldüğü 9 Haziran 2019'da Diyarbakır'dan Havayolu ile Erbil'e "çıkış", 13 Haziran 2019'da da Erbil'den İstanbul Havalimanına "giriş" kaydı bulunduğu tespit edildi. Öte yandan "Ulaş" kod adlı terörist ifadesinde Taşdemir'e ilişkin, "Kandil'de yer alan örgüt üst yönetimi ve KCK'nın önerisiyle HDP milletvekili seçtirildi. Milletvekili seçildikten sonraki süreçte HDP içerisinde PKK sekretaryası olarak görev yaptı." ifadelerini kullandı.
22.02.2021Siyaset
İkna edilerek teslim olan PKK'lı, ailesiyle buluştu
İkna edilerek teslim olan PKK'lı, ailesiyle buluştuTerör örgütü PKK'nın Suriye'deki barınma alanlarından kaçarak Mardin'de güvenlik güçlerine teslim olan terörist Ş.Y., ailesiyle buluştu.
22.02.2021Gündem
HDP'li Taşdemir'i Gara'da gördüğünü söyleyen teröristin ifadesi ortaya çıktı!
HDP'li Taşdemir'i Gara'da gördüğünü söyleyen teröristin ifadesi ortaya çıktı!İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, teslim olan bir teröristin ifadesinde HDP’li Ağrı Milletvekili Dirayet Dilan Taşdemir’in Gara’da olduğunu söylediğini açıkladı. DHA o teröristin ifadesine ulaştı. Teröristin ifadesinde Dirayet Dilan Taşdemir’in sivil kıyafetli, sırt çantalı ve yanında poşetler olduğunu, örgütün Mahmur kampında indiğini ve araç değiştirerek oradan ayrıldığını anlattığı öğrenildi.
22.02.2021Gündem
Güvenpark'taki kanlı saldırı hakkında flaş bilgiler
Güvenpark'taki kanlı saldırı hakkında flaş bilgilerTeslim olan A.D, terör örgütü PKK'nın 2016'da Ankara Güvenpark otobüs duraklarındaki saldırısı ile 4 yıl önce Diyarbakır'da Emniyet Müdürlüğü ek binasına yönelik eylemine ilişkin bilgiler verdi.
13.02.2021Yaşam
PKK'da istismara ödül! 2 örgüt üyesi intihar etti, 2'si hamile kaldı
PKK'da istismara ödül! 2 örgüt üyesi intihar etti, 2'si hamile kaldıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katıldığı televizyon programında anlattığı terör örgütündeki tecavüz olayının detayları ortaya çıktı. Terör örgütünün sözde Gever Eyaleti sorumlusu Hogir Maraş kod adlı kırmız kategoride aranan Remzi Demiroğlu’nun, zorla dağa kaçırılan 14-17 yaşları arasındaki 4 kıza tecavüz ettiği, kızlardan 2’sinin intihar ettiği, 2 kızın ise hamile kaldığı belirlendi. Terör örgütünün ise kız çocuklarına tecavüz eden sözde Gever Eyaleti sorumlusunu cezalandırmak yerine ödüllendirerek terfi ettirdiği öğrenildi.
3.02.2021Gündem
Terör örgütü YPG-PKK'da büyük çöküş! Teslim olan terörist tek tek itiraf etti...
Terör örgütü YPG-PKK'da büyük çöküş! Teslim olan terörist tek tek itiraf etti...Gelen son dakika haberine göre; Terör örgütü YPG/PKK'nın yaşadığı büyük hezimet teslim olan teröristin verdiği ifadede bir kez daha gözler önüne serildi. "Rezzan Erzingan" kod adlı Gürkan Düz ifadesinde, "Örgüt mensupları, güvenlik kuvvetlerince özellikle hava destekli düzenlenen operasyonlarla etkisiz hale getirilme korkusu yaşamaktadır." ifadelerini kullandı.
25.01.2021Gündem
HDP ile ilgili flaş iddia! Şifre: Kumaş hazır, terziye gönderiyorum
HDP ile ilgili flaş iddia! Şifre: Kumaş hazır, terziye gönderiyorumGüvenlik güçlerine teslim olan PKK/KCK'lı terörist, 2015'te HDP'nin Mardin Kızıltepe ilçe teşkilatında görevli kişilerce "Kobani olayları" bahane edilerek kandırıldığını ve terör örgütüne katıldığını anlattı.
19.01.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Teslim Olan Terörist ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki teslim olan terörist haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.