Terörist

Terörist

Son dakika terörist haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan terörist ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını terörist haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Terörist

haberleri sayfasında son dakika yaşanan terörist gelişmeleri de dahil olmak üzere 19.880 terörist haberi bulunmuştur. Tüm terörist haberleri aşağıda listelenmiştir.
BBP lideri Destici'den sürpriz çıkış: İdam cezasını geri getirmeliyiz
BBP lideri Destici'den sürpriz çıkış: İdam cezasını geri getirmeliyizBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "İdam cezasını geri getirmeliyiz. LGBT'liler, liberaller, PKK'lılar, sözde aydınlar, solcular yazıyorlar. Neymiş 'idam cezası ağırmış, geri dönüşü yokmuş'. Pınar Gültekin’in, Aybüke Yalçın'ın geri dönüşü var mı? Adam suçunu itiraf etmiş, 'Ben yaptım' demiş niye hayata geri dönüş bileti alıyorlar. Suç sabit, cezası idam olmalı” dedi.
26.06.2022Siyaset
MSB duyurdu! Hepsi öldürüldü
MSB duyurdu! Hepsi öldürüldüMilli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan bir son dakika açıklamasına göre, Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerine saldırı hazırlığında oldukları belirlenen 5 PKK/YPG'li terörist, etkisiz hâle getirildi.
26.06.2022Gündem
Bakanlık açıkladı: Terör örgütü PKK'lı 3 terörist teslim oldu
Bakanlık açıkladı: Terör örgütü PKK'lı 3 terörist teslim olduTerör örgütü PKK’da çözülme devam ediyor, 3 örgüt mensubu daha ikna yoluyla teslim oldu. Sürdürülen ikna çalışmaları sonucunda; 01 Ocak 2022 tarihinden itibaren teslim olan örgüt mensubu sayısı 50'ye yükseldi.
25.06.2022Gündem
Yunan casusu Muhammed Amar Ampara yakalandı! MİT tespit etti
Yunan casusu Muhammed Amar Ampara yakalandı! MİT tespit ettiYunanistan Ulusal İstihbarat Teşkilatı adına Türkiye'ye yönelik casusluk faaliyetinde bulunduğu belirlenen Mohammed Amar Ampara, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) operasyonuyla yakalandı.
25.06.2022Gündem
7 terörist etkisiz hale getirildi
7 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Suriye'nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesinde 5 PKK/YPG'li teröristin, Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde ise 2 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
25.06.2022Gündem
Terör örgütü YPG üyesi terörist Şanlıurfa’da yakalandı
Terör örgütü YPG üyesi terörist Şanlıurfa’da yakalandıSuriye’nin Resulayn kentinde terör örgütü YPG içerisinde faaliyet gösteren terörist, Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde yakalandı.
24.06.2022Gündem
MSB: PKK'lı 3 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: PKK'lı 3 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kilit bölgesinde 1, Metina bölgesinde de 2 olmak üzere toplam 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
24.06.2022Gündem
Saldırı hazırlığındaki 18 terörist etkisiz hale getirildi
Saldırı hazırlığındaki 18 terörist etkisiz hale getirildiBarış Pınarı, Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerine saldırı hazırlığındaki 18 PKK/YPG'li terörist, etkisiz hale getirildi.
24.06.2022Gündem
Delal Azizoğlu öldürüldü! MİT'ten Irak'ın kuzeyine operasyon
Delal Azizoğlu öldürüldü! MİT'ten Irak'ın kuzeyine operasyonMilli İstihbarat Teşkilatı (MİT), terör örgütü PKK'nın sözde üst düzey yöneticisi ve Kongra-Gel sözde başkanlık divanı üyesi, 'Raperin' kod adlı Delal Azizoğlu'nu, Irak'ın kuzeyinde düzenlediği operasyonla etkisiz hale getirdi.
24.06.2022Gündem
Gri kategorideki terörist Siirt’te etkisiz hale getirildi
Gri kategorideki terörist Siirt’te etkisiz hale getirildiİç Güvenlik Operasyonu kapsamında; Siirt Pervari Yazlıca (Herekol) Dağı bölgesinde barındığı değerlendirilen teröristlere yönelik, 19 Haziran 2022 tarihinde; Jandarma ve Emniyetin müştereken İHA, Hava Kuvvetleri Destekli icra edilen Eren Abluka-17 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ercan Özcan operasyonunda 2 terörist, silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirilmişti.
24.06.2022Gündem
İsveç devlet televizyonu SVT'den skandal yayın
İsveç devlet televizyonu SVT'den skandal yayınTürkiye, İsveç ve Finlandiya arasındaki NATO üyeliğine dair müzakereler devam ederken, İsveç devlet televizyonu YPG/PKK elebaşlarından Mazlum Abdi kod adlı Ferhat Abdi Şahin ile röportaj yaptı.
23.06.2022Gündem
Fetullah Gülen’in yeğeni Sümeyye Gülen yakalandı
Fetullah Gülen’in yeğeni Sümeyye Gülen yakalandıMilli Savunma Bakanlığı (MSB), yasa dışı yollarla Yunanistan'a geçmeye çalışan, terörist başı Fetullah Gülen'in yeğeni Sümeyye Gülen'in de aralarında bulunduğu 5'i FETÖ mensubu 10 kişinin yakalandığını açıkladı.
23.06.2022Gündem
Destici: Bir an önce terör örgütünün partisi kapatılmalı
Destici: Bir an önce terör örgütünün partisi kapatılmalıBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Kırmızı çizgimiz nedir; terör ve şiddettir. Kırmızı çizgimiz terörist ve terör örgütüdür. Bir an önce terör örgütünün partisi kapatılmalı ve teröristler meclisten çıkarılmalıdır” dedi.
22.06.2022Siyaset
Fahrettin Altun: Türkiye’nin terör konusunda kesin olarak ikna edilmesi gerekiyor
Fahrettin Altun: Türkiye’nin terör konusunda kesin olarak ikna edilmesi gerekiyorİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "İsveç’in NATO’ya girişine yeşil ışık yakmak, bir saldırı durumunda İsveç halkını korumayı taahhüt edeceğimiz anlamına geliyor. İsveç için böyle bir sorumluluk üstleneceksek İsveç’te toplanan paralarla Türk vatandaşlarına terör saldırıları düzenlenmediğine, Suriye’de veya Irak’taki terör sığınaklarından İsveç silahlarının çıkmayacağına kesin olarak ikna edilmemiz gerekiyor" dedi.
22.06.2022Siyaset
Irak'ın kuzeyinde kritik operasyon! Hepsi öldürüldü
Irak'ın kuzeyinde kritik operasyon! Hepsi öldürüldüIrak'ın kuzeyindeki Gara bölgesinde MİT tarafından iki ayrı operasyon düzenledi. Operasyonda 5 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.
22.06.2022Gündem
Tsunami ve deprem ile ilgili son dakika gelişmesi! Marmara'da ve Ege'de alarm verildi...
Tsunami ve deprem ile ilgili son dakika gelişmesi! Marmara'da ve Ege'de alarm verildi...Deprem ve tsunami ile ilgili son dakika uyarısı! Marmara'da ve Ege'de harekete geçildi. Tsunami felaketine karşı testler başladı. Korkutan açıklama geldi, depremde su ve kanalizasyon, doğal gaz şebekeleri büyük zarar görecek, yangınlar çıkacak, binlerce insan hayatını kaybedecek. Bilim insanları da kayıpları ve hasarı en aza indirmek için çalışma başlattı. Yaklaşık üç yıldır üzerinde çalışılan hidrodinamik araştırma laboratuvarı devreye alındı, uzmanlar, buradaki testler ile olası bir tsunami felaketindeki kuvveti ve vereceği zararı önceden tespit edecek. Deprem ve tsunami ile ilgili daha önce de uyarılarda ve Marmara Denizi'nde kıyıdan 8-9 kilometre uzaklıktaki fayın, 20 kilometre kuzey ve güney kesiminde çok büyük etkisi olacağını belirten Prof. Dr. Naci Görür, Haliç'ten Silivri'ye kadar olan bölgeyi 'cehennemin içi' olarak tanımladı. Ayrıca depreme karşı en dayanıklı ve dayanıksız bölgeler de açıklandı. İşte depremle ilgili son dakika gelişmeleri....
21.06.2022Gündem
Pençe-Kilit bölgesinde 5 terörist etkisiz hale getirildi
Pençe-Kilit bölgesinde 5 terörist etkisiz hale getirildiMSB tarafından yapılan açıklamaya göre; Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 5 PKK'lı teröristi daha etkisiz hâle getirdi.
21.06.2022Gündem
Şemdinli’de 2 terörist etkisiz hale getirildi, mühimmat ele geçirildi!
Şemdinli’de 2 terörist etkisiz hale getirildi, mühimmat ele geçirildi!Hakkari'nin Şemdinli ilçesi kırsalında 2 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyonda silah, mühimmat ve patlayıcı ele geçirildi.
20.06.2022Gündem
MSB: 2 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
MSB: 2 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 2 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
20.06.2022Gündem
Eren Abluka-2 Operasyonu'nda 2 terörist etkisiz hale getirildi
Eren Abluka-2 Operasyonu'nda 2 terörist etkisiz hale getirildiİçişleri Bakanı Soylu, Eren Abluka-2 Operasyonu'nda eylem hazırlığındaki 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
20.06.2022Gündem
Ankara'da 2'si kırmızı bültenle aranan 3 DEAŞ şüphelisi yakalandı
Ankara'da 2'si kırmızı bültenle aranan 3 DEAŞ şüphelisi yakalandıAnkara'da polis ekiplerince düzenlenen operasyonda 2'si kırmızı bültenle aranan 3 DEAŞ'lı terörist yakalanıp, gözaltına alındı.
20.06.2022Gündem
MİT Türkiye sınırının 275 kilometre derinliğinde terörist Hüseyin Şibli’yi aracında vurdu!
MİT Türkiye sınırının 275 kilometre derinliğinde terörist Hüseyin Şibli’yi aracında vurdu!Milli İstihbarat Teşkilatı, Türkiye sınırının 275 kilometre derinliğinde SİHA’yla düzenlediği nokta operasyonla, Suriyeli terörist Hüseyin Şibli’yi aracında vurdu. Kandil’in Irak’ta yeni bir yapılanma için görevlendirdiği Şibli, ABD’li komutanların birlikte poz verdiği PYD/YPG’nin elebaşı Ferhat Abdi Şahin’in sağ koluydu.
20.06.2022Gündem
MSB duyurdu! 4 terörist öldürüldü
MSB duyurdu! 4 terörist öldürüldüMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Barış Pınarı bölgesine yönelik saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen 4 PKK/YPG'li teröristin ateş destek vasıtalarıyla etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
19.06.2022Gündem
MİT'ten Süleymaniye'de operasyon! Hüseyin Şibli öldürüldü
MİT'ten Süleymaniye'de operasyon! Hüseyin Şibli öldürüldüMİT, terör örgütü PKK’nın sözde Suriye özerk yönetimi merkez yürütme konseyi eş başkanı Suriyeli terörist Hüseyin Şibli’yi Irak’ın Süleymaniye kentinde etkisiz hale getirdi.
19.06.2022Gündem
Diyarbakır'da ölü ele geçirilen terörist, 4 kişinin şehit edildiği saldırıların faili çıktı
Diyarbakır'da ölü ele geçirilen terörist, 4 kişinin şehit edildiği saldırıların faili çıktıDiyarbakır'ın Lice ilçesi kırsalında ölü ele geçirilen 2 teröristten 'Dilşad, Dijvar, Doktor' kod isimli Mehmet Süleymanoğlu'nun 2'si polis 4 kişinin şehit edildiği saldırıların faili olduğu ortaya çıktı.
18.06.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Terörist ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki terörist haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.