Sömer

Sömer

Son dakika sömer haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan sömer ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını sömer haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Sömer

haberleri sayfasında son dakika yaşanan sömer gelişmeleri de dahil olmak üzere 457 sömer haberi bulunmuştur. Tüm sömer haberleri aşağıda listelenmiştir.
MasterChef All Star kadrosunda iki şampiyon isim belli oldu Survivor fiyasko çıktı, MasterChef All Star bomba gibi geliyor!
MasterChef All Star kadrosunda iki şampiyon isim belli oldu Survivor fiyasko çıktı, MasterChef All Star bomba gibi geliyor!MasterChef All Star 2023 heyecanla bekleniyor. 14 Haziran 2023 tarihinde ilk bölümü tv8'de yayınlanacak yarışmadan ilk tanıtım geldi. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna jüri koltuğunda olacak. Yarışmacı kadrosunun merak edildiği MasterChef Türkiye All Star'da 2020 sezonu dahil birçok yıldan oyuncunun olması bekleniyor. Herkesin beklediği isim kadroya girdi. İşte muhtemel MasterChef All Star 2023 kadrosu...
1.06.2023Televizyon
MasterChef Türkiye All Star 2023 ne zaman başlıyor? MasterChef All Star 2023 jüri üyeleri kimler?
MasterChef Türkiye All Star 2023 ne zaman başlıyor? MasterChef All Star 2023 jüri üyeleri kimler?MasterChef Türkiye All Star 2023 başlıyor. TV8'de yayınlanan ve jüri üyelikleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna'nın yaptığı yarışma yeni sezonda All Star kadrosunu topluyor. Survivor finalinin ardından başlayacak olan MasterCHef All Star 2023 ne zaman başlıyor? Jüri üyeleri kimler olacak? İşte yarışma hakkında detaylar...
1.06.2023Televizyon
Üç Kız Kardeş 51. bölüm ön izleme yayınlandı!
Üç Kız Kardeş 51. bölüm ön izleme yayınlandı!Türkan, Somer'in kıskançlıkla söyledikleri karşısında büyük şaşkınlık yaşıyor!
27.05.2023Televizyon
Türkan doğum gününü yalnız kutluyor!
Türkan doğum gününü yalnız kutluyor!Üç Kız Kardeş 51. bölüm fragmanı yayınlandı!
24.05.2023Televizyon
Rüçhan'ın oyunu başladı! Üç Kız Kardeş 50. bölümde neler oldu?
Rüçhan'ın oyunu başladı! Üç Kız Kardeş 50. bölümde neler oldu?Kanal D'nin Salı akşamlarına damga vuran Üç Kız Kardeş dizisi dün akşam seyirciyle buluştu. İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş'in her bölümü birbirinden daha heyecanlı geçiyor. Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle ilgili merak edilen bütün detaylar haberimizde.
24.05.2023Magazin
Dönüş evlatlıksa Derya dayaklık dediler! Üç Kız Kardeş dizisinde gerçek ortaya döküldü!
Dönüş evlatlıksa Derya dayaklık dediler! Üç Kız Kardeş dizisinde gerçek ortaya döküldü!Üç Kız Kardeş 51 bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Özgü Kaya, Berker Güven, Almila Ada'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Derya gerçeği Dönüş'ün yüzüne yüzüne vurdu. Evlatlık olduğu gerçeğiyle yüzleşen Dönüş yıkıldı. Öte yandan Kartal ve Türkan uyumu da dikkat çekti.
23.05.2023Televizyon
Somer, Mine'nin ağzından gerçekleri duyuyor! 'Kabusun gerçek oluyor'
Somer, Mine'nin ağzından gerçekleri duyuyor! 'Kabusun gerçek oluyor'Kanal D'nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş'in 50. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.
13.05.2023Televizyon
Ateş ve Gaye, Deniz'e yakalandı! Kraliçe 8. bölümde neler oldu?
Ateş ve Gaye, Deniz'e yakalandı! Kraliçe 8. bölümde neler oldu?'Kraliçe' 10 Mayıs Çarşamba akşamı 8. bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Başrollerinde Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman gibi başarı isimlerin yer aldığı Kraliçe dizisi, hayatları bir günde alt üst olmuş bir ailenin “köklerine tutunarak yeniden var olma” hikayesi anlatıyor. Kraliçe dizisini 8. bölümde yaşananlar haberimizde.
11.05.2023Magazin
Üç Kız Kardeş yine zirvede!
Üç Kız Kardeş yine zirvede!Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın çok satılan romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, 49’uncu bölümüyle yine zirvede yer aldı. Dizinin ekrana gelen yeni bölümü Total kategoride 5.26 reyting ve yüzde 13.47 izlenme payı alarak günün en çok izlenen dizisi oldu.
10.05.2023Magazin
'Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Somer boşandı!
'Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Somer boşandı!Kanal D’nin, yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi 'Üç Kız Kardeş', 49'uncu bölümüyle de izleyiciden tam not aldı. Türkan'ın, Somer ile Mine'nin fotoğraflarını mahkemeye delil olarak sunması yeni bölüme damga vurdu. Türkan ve Somer'in kısa süreli evliliği tek celsede bitti.
10.05.2023Magazin
Somer teselliyi anne kucağında buluyor!
Somer teselliyi anne kucağında buluyor!Salı akşamlarına damga vuran Üç Kız Kardeş'in 49. bölüm ön izlemesi yayınlandı!
6.05.2023Televizyon
Gaye'nin oyunu Deniz ile Ateş'in arasını açıyor!
Gaye'nin oyunu Deniz ile Ateş'in arasını açıyor!Başrollerini Burcu Özberk (Deniz), Gökhan Alkan (Ateş), Selin Şekerci (Zeynep) ve Özgün Karaman (Ali) gibi isimleri kadrosunda buluşturan, senaryosunu Nil Güleç Ünsal ile Özlem İnci Hekimoğlu'nun kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Cevdet Mercan'ın oturduğu 'Kraliçe' dizisi, dün akşam 7'nci bölümü ile ekranlara geldi. Gaye'nin oynadığı oyun, Deniz ve Ateş'in arasını açıyor.
4.05.2023Magazin
Üç Kız Kardeş yine zirvede…
Üç Kız Kardeş yine zirvede…Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın çok satılan romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, 48’inci bölümüyle yine zirvede yer aldı. Dizinin ekrana gelen yeni bölümü Total kategoride 5.14 reyting ve yüzde 13.86 izlenme payı alarak günün en çok izlenen dizisi oldu. İ
3.05.2023Televizyon
Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Somer yüzleşiyor!
Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Somer yüzleşiyor!Kanal D'nin salı akşamlarına damga vuran dizisi Üç Kız Kardeş, dün akşam seyirciyle buluştu. İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş'in her bölümü birbirinden daha heyecanlı geçiyor. Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle ilgili merak edilen bütün detaylar haberimizde.
3.05.2023Magazin
Türkan ile Derya, birbirlerine girdi!
Türkan ile Derya, birbirlerine girdi!Salı akşamlarına damga vuran Üç Kız Kardeş'in 48. bölüm 2. ön izlemesi yayınlandı!
1.05.2023Televizyon
Üç Kız Kardeş yine zirvede yer aldı!
Üç Kız Kardeş yine zirvede yer aldı!Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın çok satılan romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, 47’nci bölümüyle yine zirvede yer aldı
26.04.2023Televizyon
Türkan ihanetin görüntülerini fotoğrafladı! Üç Kız Kardeş 47. bölümde neler oldu?
Türkan ihanetin görüntülerini fotoğrafladı! Üç Kız Kardeş 47. bölümde neler oldu?Kanal D'nin ilgi ile izlenen dizisi Üç Kız Kardeş, 25 Nisan Salı akşamı seyirciyle buluştu. İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş'in her bölümü birbirinden daha heyecanlı geçiyor. Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle ilgili merak edilen bütün detaylar haberimizde.
26.04.2023Magazin
Üç Kız Kardeş ’in Türkan’ı Özgü Kaya bu kez de sesiyle izleyicileri mest edecek!
Üç Kız Kardeş ’in Türkan’ı Özgü Kaya bu kez de sesiyle izleyicileri mest edecek!Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş yine çok izlenecek bir bölümle ekrana geliyor.
16.04.2023Televizyon
Türkan saldırıya uğruyor! Üç Kız Kardeş 45. bölümde neler oldu?
Türkan saldırıya uğruyor! Üç Kız Kardeş 45. bölümde neler oldu?Kanal D'nin salı günlerine damgasını vuran dizi Üç Kız Kardeş, 11 Nisan Salı akşamı seyirciyle buluştu. İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş'in son bölümünde Türkan,evinde saldırıya uğruyor.
13.04.2023Magazin
Üç Kız Kardeş'ten aşk kokan tanıtım!
Üç Kız Kardeş'ten aşk kokan tanıtım!Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, 45’inci bölümüyle yine zirvede yer aldı. Yeni bölüm tanıtımında Türkan kötü günleri geride bırakıyor.
12.04.2023Televizyon
Somer, soğanlarla beraber parmaklarını da yaktı!
Somer, soğanlarla beraber parmaklarını da yaktı!Kanal D'nin salı akşamlarına damga vuran dizisi Üç Kız Kardeş 45. bölüm ön izlemesi yayınlandı.
9.04.2023Televizyon
Türkan'ın komşuları evini taşlıyor!
Türkan'ın komşuları evini taşlıyor!Kanal D'nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş 45. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Türkan ve Somer bebeklerinin cinsiyetlerini öğreniyorlar.
7.04.2023Televizyon
Üç Kız Kardeş ekrana gelen yeni bölümü ile yine çok izlendi!
Üç Kız Kardeş ekrana gelen yeni bölümü ile yine çok izlendi!Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, ekrana gelen yeni bölümü ile yine salı akşamının gündemi oldu. Dizinin yayınlanan 44’üncü bölümü izleyiciden tam not aldı.
5.04.2023Televizyon
Üç Kız Kardeş'te Türkan tacize uğruyor!
Üç Kız Kardeş'te Türkan tacize uğruyor!Kanal D'nin salı akşamlarına damga vuran dizisi Üç Kız Kardeş, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Türkan ve Somer arasında yaşananlar ve Türkan'ın tacize uğraması son bölüme damga vurdu.
5.04.2023Magazin
Yargı'da Ilgaz'a darbe üstüne darbe!
Yargı'da Ilgaz'a darbe üstüne darbe!Kanal D'nin pazar akşamlarına damga vuran dizisi Yargı dün akşam 59. bölümüyle ekrana geldi. Hakim karşısına çıkan Ilgaz tutuklanıyor. İşte Yargı'nın son bölümünde olanlar...
3.04.2023Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Sömer ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki sömer haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.