Şentop

Şentop

Son dakika şentop haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan şentop ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını şentop haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Şentop

haberleri sayfasında son dakika yaşanan şentop gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.242 şentop haberi bulunmuştur. Tüm şentop haberleri aşağıda listelenmiştir.
TBMM Başkanı Şentop'un mutlu günü
TBMM Başkanı Şentop'un mutlu günüTBMM Başkanı Mustafa Şentop'un oğlu Mehmet Selahaddin Şentop ile Denizlili Ayşegül Akbulut dünya evine giriyor.
13.08.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop: Türkiye, denge sağlayan güç olmaya doğru ilerliyor
TBMM Başkanı Şentop: Türkiye, denge sağlayan güç olmaya doğru ilerliyorTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye, artık güç dengesine tabi bir ülke olmaktan çıkıp, denge sağlayan güç olmaya doğru emin adımlarla ilerlemektedir" dedi.
10.08.2022Siyaset
5. İslami Dayanışma Oyunları başladı! Erdoğan organizasyonun resmi açılışını yaptı
5. İslami Dayanışma Oyunları başladı! Erdoğan organizasyonun resmi açılışını yaptıTürkiye'nin ev sahipliğinde 56 ülkeden 4 bin 200 sporcunun katıldığı, Konya'da düzenlenen 5. İslami Dayanışma Oyunları'nın açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla görsel şölen eşliğinde gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "5. İslami Dayanışma Oyunları başlatıyorum. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun " diyerek oyunları resmi olarak başlattı.
10.08.2022Gündem
TBMM Başkanı Şentop muharrem iftarına katıldı
TBMM Başkanı Şentop muharrem iftarına katıldıTBMM Başkanı Mustafa Şentop Cem Vakfı'nın düzenlediği muharrem iftarına katıldı.
8.08.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop: Kimse bizi bölemedi ve bölemeyecek
TBMM Başkanı Şentop: Kimse bizi bölemedi ve bölemeyecekTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Tekrar sizlerin nezdinde ülkemizdeki bütün Alevi-Bektaşi derneklerimizin, cem evlerimizin mensuplarına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Türkiye düşmanları bilsinler ki bu ülke insanı sağ duyuludur. Sağcı-solcu, Alevi-Sünni, Türk-Kürt, laik-Müslüman, en son FETÖ'cüleri gördük, kimse bizi bölemedi ve bölemeyecek Allah’ın izniyle. Bu ülke büyük bir ülkedir; mezhep savaşı, iç savaş gibi söylemler bizim gibi engin hoşgörüye sahip büyük bir ülke için söz konusu değildir. Daha önce yaşanan oyunların planlayıcılarına karşı her daim teyakkuzdayız" dedi.
7.08.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop'tan, İsrail'e kınama
TBMM Başkanı Şentop'tan, İsrail'e kınamaTBMM Başkanı Mustafa Şentop, İsrail'in Gazze saldırıları ve Mescid-i Aksa'ya baskınını kınadı.
7.08.2022Siyaset
Dışişleri'nden '13'üncü Büyükelçiler Konferansı' açıklaması
Dışişleri'nden '13'üncü Büyükelçiler Konferansı' açıklamasıDışişleri Bakanlığı, '2023 ve ötesinde akil ve müşfik Türk diplomasisi' temasıyla gerçekleştirilecek 13'üncü Büyükelçiler Konferansı'nın, 6- 12 Ağustos'ta Ankara, Kayseri ve Nevşehir'de yapılacağını açıkladı.
5.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Temsilciler Meclisi Başkanı Salih'i kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Temsilciler Meclisi Başkanı Salih'i kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Libya Temsilciler Meclisi Başkanı Akile Salih ve Libya Başkanlık Konseyi Başkan Yardımcısı Abdullah el-Lafi’yi kabul etti.
2.08.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, Libyalı mevkidaşıyla görüştü
TBMM Başkanı Şentop, Libyalı mevkidaşıyla görüştüTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye'ye ziyaret gerçekleştiren Libya Temsilciler Meclisi Başkanı Agila Salih İsa Guveyder'i TBMM'de ağırladı. Şentop, konuk Meclis Başkanı'na 15 Temmuz darbe girişiminde TBMM'nin hasar gören yerlerini gezdirdi.
2.08.2022Siyaset
TBMM yarın olağanüstü toplanacak
TBMM yarın olağanüstü toplanacakTBMM, CHP'nin başvurusu ve Meclis Başkanı Mustafa Şentop'un çağrısı ile yarın saat 15.00'te olağanüstü toplanacak.
31.07.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop: Öğrencilerimiz tercih aşamasındalar, başarılar diliyorum
TBMM Başkanı Şentop: Öğrencilerimiz tercih aşamasındalar, başarılar diliyorumTBMM Başkanı Mustafa Şentop, 'Önce Öğrenci' adlı programında konuşma yaparak, “Yoğun bir şekilde sınavlara hazırlandılar ve sınavlar bitti. Şimdi artık çok önemli, kritik bir aşama yani tercih aşaması. Herkese gönlündeki yerin, arzu ettiği, hayal ettiği yerin nasip olmasını Allah'tan diliyorum. Başarılar diliyorum tüm gençlerimize” dedi.
30.07.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, Gürcistan Dışişleri Bakanı Darchiashvili’yi kabul etti
TBMM Başkanı Şentop, Gürcistan Dışişleri Bakanı Darchiashvili’yi kabul ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Gürcistan Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı llia Darchiashvili’yi TBMM İstanbul Ofisi'nde kabul etti.
28.07.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, Meclis'i olağanüstü toplantıya çağırdı
TBMM Başkanı Şentop, Meclis'i olağanüstü toplantıya çağırdıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, CHP'nin sağlık çalışanlarına yönelik şiddet olaylarının nedenleri ve alınması gereken önlemler konusunda genel görüşme açılması talebi üzerine TBMM Genel Kurulu’nu, 1 Ağustos Pazartesi günü olağanüstü toplantıya çağırdı.
26.07.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rasim Özdenören'in cenaze namazına katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rasim Özdenören'in cenaze namazına katıldı7 Güzel Adam'ın son temsilcisi, Türk edebiyatının çınarlarından, "Gül Yetiştiren Adam" Rasim Özdenören, tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Özdenören, bugün ikindi namazının ardından Eyüp Sultan Camii'nden son yolculuğuna uğurlandı.
24.07.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop'tan, 'Lozan' mesajı
TBMM Başkanı Şentop'tan, 'Lozan' mesajıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Lozan Barış Anlaşması'nın 99'uncu yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
24.07.2022Siyaset
Şentop: Avrupa göçmenlere kapılarını kapattı, öldürmek dahil her türlü eylemi yaptı
Şentop: Avrupa göçmenlere kapılarını kapattı, öldürmek dahil her türlü eylemi yaptıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Avrupa ülkelerinin göçmenlere kapılarını kapattığını belirterek, "Avrupa, göçmenlere karşı çok kesin kararlı bir biçimde kapılarını kapattı. Hatta bir fırsat bulup Afrika'dan aynı şekilde gelmeye, kendi kara topraklarına ulaşmaya çalışanları öldürmek dahil, botlarını şişleyerek batırmak dahil, çocuk, kadın ne olursa olsun her türlü eylemi yaptılar. Onun için yapılması gereken bu paradigmayı değiştirmektir" dedi.
22.07.2022Siyaset
Yerli SİHA'ları yere göğe sığdıramıyorlar: Türkiye artık güç merkezi
Yerli SİHA'ları yere göğe sığdıramıyorlar: Türkiye artık güç merkeziYerli ve milli çabayla üretilen Türk SİHA'ları dünyanın gündeminden düşmüyor. Rusya'nın işgal ettiği Ukrayna'da savaşın seyrini değiştiren ve Azerbaycan'ın 2020'de Ermenistan güçlerini yenilgiye uğratılmasında anahtar unsur olan SİHA'lar manşetleri süslüyor. ABD merkezli Wall Street Journal, 'Drone'lar, insansız deniz araçları ve katil robotlar, Türkiye'yi silah sanayii için güç merkezi yaptı' başlığıyla geniş bir haberi sayfasına taşıdı. Yere göğe sığdırılamayan yerli SİHA'lara birçok ülkeden de yoğun talep var. Öte yandan bugün Azerbaycan ve Pakistan, BAYKAR'ın fabrikasını ziyaret etti. İşte haberin tüm detayları...
21.07.2022Ekonomi
Türkiye, Azerbaycan ve Pakistan meclis başkanları BAYKAR'I ziyaret etti
Türkiye, Azerbaycan ve Pakistan meclis başkanları BAYKAR'I ziyaret ettiTürkiye, Azerbaycan ve Pakistan "Üçlü Meclis Başkanları İkinci Toplantısı" için İstanbul'da bir araya gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Azerbaycan Millî Meclis Başkanı Sahibe Gafarova ve Pakistan Ulusal Meclis Başkanı Raza Pervez Eşref ile beraberlerindeki heyet, Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Merkezi'ni ziyaret etti.
21.07.2022Ekonomi
TBMM Başkanı Şentop: Teröristlerin yapma ihtimali yüksek bir eylem olarak gözüküyor
TBMM Başkanı Şentop: Teröristlerin yapma ihtimali yüksek bir eylem olarak gözüküyorTBMM Başkanı Mustafa Şentop Türkiye sınırındaki Zaho'da bulunan bir turistlik tesise yönelik gerçekleştirilen saldırı ile ilgili, " Türkiye'nin bölgede teröristlere karşı gerçekleştirmiş olduğu, uluslararası hukuk çerçevesinde gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlere  gölge düşürmek için terör örgütünün, teröristlerin yapma ihtimali yüksek bir eylem olarak gözüküyor bu" dedi.
21.07.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop'tan Kıbrıs Barış Harekatı'nın yıl dönümü mesajı
TBMM Başkanı Şentop'tan Kıbrıs Barış Harekatı'nın yıl dönümü mesajıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 48'inci yıl dönümü nedeniyle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) 'Barış ve Özgürlük Bayramı'nı kutladı.
20.07.2022Siyaset
Şentop: 15 Temmuz Araştırma Komisyonu raporu TBMM Başkanlığına sunulmamıştır
Şentop: 15 Temmuz Araştırma Komisyonu raporu TBMM Başkanlığına sunulmamıştırTBMM Başkanı Mustafa Şentop, '15 Temmuz Araştırma Komisyonu' olarak bilinen Meclis Araştırma Komisyonu tarafından hazırlanan rapora ilişkin, 'İçtüzük hükümlerine uygun olarak tüm süreçleri tamamlanmış bir Meclis Araştırması Komisyonu raporu, TBMM Başkanlığı’na sunulmamıştır" dedi.
18.07.2022Siyaset
Türkiye aşkına, vatan uğruna! 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, binler Saraçhane Meydanı'na akın ediyor...
Türkiye aşkına, vatan uğruna! 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, binler Saraçhane Meydanı'na akın ediyor...15 Temmuz 2016 günü Türkiye, demokrasisine yönelen büyük tehlikeyi canlarını ortaya koyan halkın verdiği destansı mücadele sayesinde bertaraf etti. Millet iradesini hiçe sayan cuntacıların girişimi, sokaklara dökülen halk tarafından tarihin çöplüğüne gömüldü. O gün şehit ve gazi olan kahramanların anısı ise yaşatılmaya devam ediyor.15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde “Türkiye Aşkına” temasıyla Türkiye genelinde ve yurt dışında binlerce anma etkinliği düzenleniyor.
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İstanbul Saraçhane Meydanı’nda gerçekleşecek etkinliklere katılacak ve millete seslenecek.
Etkinliğe MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de katılacak.
15.07.2022Gündem
TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Türkiye bu hain tertibi boşa çıkardı
TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Türkiye bu hain tertibi boşa çıkardıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "15 Temmuz, darbelerle oluşan tarihi dönemin kapatıldığının tescil edildiği bir gecedir. Bu yönüyle 15 Temmuz'a çok net bir şekilde halk hareketi diyebiliriz. Böyle bir hareket dünya tarihinde de yoktur" dedi.
15.07.2022Siyaset
15 Temmuz programı! 15 Temmuz Demokrasi nöbeti tutulacak mı? 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 6’ncı yıldönümü!
15 Temmuz programı! 15 Temmuz Demokrasi nöbeti tutulacak mı? 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 6’ncı yıldönümü!15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün bugün 6’ıncı yıldönümü! 15 Temmuz 2016’da halkın ortaya koyduğu destansı mücadele 15 Temmuz darbe girişimine engel oldu. Her yıl olduğu gibi bu yılda da 15 Temmuz, şehitleri anma etkinlikleri düzenlenecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara ve İstanbul’daki anma törenlerine katılacak. Peki, 15 Temmuz Demokrasi nöbeti tutulacak mı? İşte 15 Temmuz etkinlikleri…
15.07.2022Gündem
İskeçe Müftüsü Ahmet Mete, hayatını kaybetti
İskeçe Müftüsü Ahmet Mete, hayatını kaybettiYunanistan'da, Batı Trakya Türklerinin yaşadığı İskeçe kentinin müftüsü Ahmet Mete (57), bir süredir mücadele ettiği kanser hastalığı nedeniyle yaşamını yitirdi.
14.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Şentop ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki şentop haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.