Şark

Şark

Son dakika şark haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan şark ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını şark haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Şark

haberleri sayfasında son dakika yaşanan şark gelişmeleri de dahil olmak üzere 546 şark haberi bulunmuştur. Tüm şark haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kemal Sunal kimdir? Kemal Sunal’ın vefatının 22. Yılında anılıyor! İşte Kemal Sunal’ın hayatı ve filmleri!
Kemal Sunal kimdir? Kemal Sunal’ın vefatının 22. Yılında anılıyor! İşte Kemal Sunal’ın hayatı ve filmleri!Türk sinemasının unutulmaz ismi Kemal Sunal vefatının 22. yılında yad ediliyor! 26 yıllık oyunculuk kariyerinde 82 filmde rol alarak sinemanın unutulmaz isimleri arasında yer alan Kemal Sunal ölüm yıldönümünde anılıyor. Peki, Kemal Sunal kimdir? Kemal Sunal kaç yaşında vefat etti? Kemal Sunal neden öldü? Kemal Sunal’ın kaç filmi var? İşte Kemal Sunal’ın hayatı ve filmleri!
EGM tayin sonuçları açıklandı! Emniyet’te 35 bin 874 personelin atamaları tamamlandı!
EGM tayin sonuçları açıklandı! Emniyet’te 35 bin 874 personelin atamaları tamamlandı!Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) duyurdu! 35 bin 874 personelin atamaları tamamlandı! EGM tayin sonuçları ile ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklamada, “Emniyet Genel Müdürlüğünce 2022 yılı Genel Atama çalışmaları çerçevesinde, Başkomiser, Komiser, Komiser Yardımcısı, Kıdemli Başpolis Memuru, Başpolis Memuru ve Polis Memuru rütbelerindeki toplam (35.874) personelin atama ve yer değiştirme işlemleri gerçekleştirilmiştir.” denildi. Peki, EGM tayin sonuçları nasıl öğrenilir? İşte detaylar…
27.05.2022Memur
Polis tayinleri açıklandı mı? EGM POLNET polis atama sonuçları ile şark tayini sorgulama! Polis şark tayinleri ne zaman açıklanacak 2022?
Polis tayinleri açıklandı mı? EGM POLNET polis atama sonuçları ile şark tayini sorgulama! Polis şark tayinleri ne zaman açıklanacak 2022?Polis tayinleri açıklandı mı? sorusuna yanıt aranırken, EGM POLNET polis atama sonuçları için yapılan aramalar da arttı. 2022 polis tayinleri ve atamaları için gözler Emniyet Genel Müdürlüğü’ne çevrildi. Haziran ayı itibariyle şark görevi bekleyen polisler tayin sonuçları araştırmalarını hızlandırıyor. Peki, Polis şark tayinleri ne zaman açıklanacak 2022? Polis şark tayinleri açıklandı mı? İşte polis atama sonuçları 2022 hakkında merak edilenler…
20.05.2022Memur
75 ilin defterdarı değişti! Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı...
75 ilin defterdarı değişti! Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı...Özelleştirme İdaresi Başkanlığına Bekir Emre Haykır atanırken; Hazine ve Maliye Bakanlığında 5 il defterdarı görevden alındı, toplam 75 il defterdarlığında değişikliğe gidildi. Kararı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzaladı. Strateji ve Bütçe Başkanlığında açık bulunan Sektörler ve Kamu Yatırımları Genel Müdür Yardımcılığına Faruk Cirit ve Murat Deliçay; Bütçe Genel Müdür Yardımcılığına Ali Rençber, Ömer Nuri Türkşen, Halil İbrahim Kurdoğlu; İSEDAK ve Uluslararası Kalkınma İşbirliği Genel Müdür Yardımcılığına Selçuk Koç atandı.
9.04.2022Gündem
İçişleri Bakanlığı duyurdu! Operasyon başladı, 566 askerle...
İçişleri Bakanlığı duyurdu! Operasyon başladı, 566 askerle...İçişleri Bakanlığı'nca Mardin'de 566 personelin katılımıyla Eren Kış-33 Şehit Jandarma Er Harun Lal Operasyonu başlatıldı.
2.04.2022Gündem
Polis atamalarıyla ilgili son dakika! Ve değişiyor! Şark görevi...
Polis atamalarıyla ilgili son dakika! Ve değişiyor! Şark görevi...Atamalarla ilgili son dakika gelişmesi. Emniyet atama yönetmeliğinde yapılacak değişiklikte 4 tayin bölgesi uygulamasından vazgeçiliyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürlüğünün yeni yayımlanan personel atama yönetmeliği ile ilgili açıklama yaptı.
2.04.2022Gündem
Bakan Soylu, Tuzluçayır Karakolu polisleriyle sahur yaptı
Bakan Soylu, Tuzluçayır Karakolu polisleriyle sahur yaptıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ramazan ayının ilk sahurunu Ankara'nın Mamak ilçesindeki Tuzluçayır Polis Merkezi Amirliği'nde görevli polis ve bekçilerle yaptı.
2.04.2022 Siyaset
Polis memurlarının şark süreleri kaç yıl oldu? İşte il il polislerin hizmet süreleri!
Polis memurlarının şark süreleri kaç yıl oldu? İşte il il polislerin hizmet süreleri!Polislerin şark görev sürelerinde değişikliğe gidilmiş, Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Resmi Gazete'de yayımlanan kararla yürürlüğe girdi. 62 bin 630 personeli ilgilendiren hizmet süreleri ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki, Polis memurlarının şark süreleri ne oldu? İşte il il polislerin hizmet süreleri!
18.03.2022Memur
Emniyette yeni dönem! Atama ve yer değiştirmede şartlar değişti, polislerin şark görevi...
Emniyette yeni dönem! Atama ve yer değiştirmede şartlar değişti, polislerin şark görevi...Emniyette yeni dönem. Atama ve yer değiştirmede son dakika kararı. Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinde Değişiklik Resmi Gazete'de yayımlandı. Bu yeni yönetmelik ile Emniyet Teşkilatı'nda ‘bölge sistemi’ getirildi. Buna göre, illerin ve ilçelerin görev süreleri yeniden belirlendi. Kamuoyunda şark olarak bilinen 2. bölge illerindeki hizmet süreleri düşürüldü. Böylece, bu bölgelerde görev yapan 62 bin 630 personel yeni sürelere tabi olacak. Hizmet süresi artırılan bazı yerlerde görev yapan polisler ise bu artıştan etkilenmeyecek. İşte son dakika haberin detayları...
17.03.2022Memur
Pera Palas nerede, tarihi ne? Pera Palas kimin, otel gezilebilir mi?
Pera Palas nerede, tarihi ne? Pera Palas kimin, otel gezilebilir mi?Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisi 3 Mart Perşembe günü dijital platformdaki ekran macerasına başladı. İzleyiciyi Kurtuluş Savaşı yıllarına götürüp, İstanbul’un etkileyici atmosferini ekrana yansıtan dizi sonrası Pera Palas ile ilgili merak edilenler arttı. Peki, Pera Palas nerede, tarihi ne? Pera Palas kimin, otel gezilebilir mi?
Polis şark süreleri düşüyor mu? Yeni mezunlar ilk nereye atanacak? İşte Polis Atama Yönetmeliği!
Polis şark süreleri düşüyor mu? Yeni mezunlar ilk nereye atanacak? İşte Polis Atama Yönetmeliği!Polisleri ilgilendiriyor! Yönetmelik değişikliği geliyor! Polislerin şark süreleri ve yeni mezun olan polsilerin atamaları ile ilgili yeni düzenleme yapılıyor. Düzenlemeye göre, polislerin şark görev süreleri düşürülecek, yeni mezunlar önce batıya atanacak. İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nün son aşamaya getirdiği yönetmelik değişikliğinin detaylarına ulaşıldı. Peki, Polis şark süreleri düşüyor mu? Yeni mezunlar ilk nereye atanacak? Polis şark süreleri kaç yıl olacak? İşte Polis Atama Yönetmeliği ile ilgili düzenleme ile ilgili detaylar...
9.02.2022Memur
Müzeyyan Senar kimdir? İşte Cumhuriyetin Divası Müzeyyan Senar’ın hayatı!
Müzeyyan Senar kimdir? İşte Cumhuriyetin Divası Müzeyyan Senar’ın hayatı!Türk sanat müziğinin en önemli sanatçılarından Müzeyyan Senar’ın bugün ölüm yıldönümü! Türk müziğinin en önemli assolistlerinden olan Müzeyyan Senar, "Benzemez Kimse Sana", "Şarkılar Seni Söyler", "Ormancı" gibi nice şarkılarıyla biliniyordu. Peki, Müzeyyan Senar kimdir? İşte Müzeyyan Senar’ın hayatı hakkında merak edilenler…
MEB harekete geçti flaş karar ve resmen değişti! 81 ile yazı ile bildirildi...
MEB harekete geçti flaş karar ve resmen değişti! 81 ile yazı ile bildirildi...Milli Eğitim Bakanlığı resmen harekete geçti ve milyonları ilgilendiren karar 81 ile yazıyla bildirdi. Yeni dönem başlıyor. Okullarla ilgili karar da belli oldu. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer imzaladı. MEB, köy ve benzeri yerleşim yerlerinde ana sınıfı açılmasına ilişkin yeni bir düzenleme yaptı. Düzenlemeye göre, bu bölgelerde ana sınıfı açılabilmesi için gerekli olan öğrenci sayısı 10'dan 5'e düşürüldü. Öte yandan Milli Eğitim Bakanlığı'nca, 2'nci sınıftan 12'nci sınıfa kadar olan sınıf düzeyleri için hazırlanan Yardımcı Kaynak Destek Paketi'nin aralık ayına ait üçüncüsü yayımlandı.
8.12.2021Eğitim
Şehit dedesinin izinde vatan savunmasına destek veriyor
Şehit dedesinin izinde vatan savunmasına destek veriyorİsmini Sakarya Savaşı şehidi dedesi Musa oğlu Ahmet'ten alan HAVELSAN çalışanı Ahmet Berat İlhan, Türk savunma sanayisi projelerinde görev alarak dedesi gibi vatan savunmasına katkıda bulunuyor.
Metin Çekmez, ağabeyi Dinçer Çekmez ile aynı kaderi paylaştı
Metin Çekmez, ağabeyi Dinçer Çekmez ile aynı kaderi paylaştıTürkiye'nin yakından tanıdığı usta oyuncu Metin Çekmez, tedavi gördüğü Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Bugün Kuşadası'nda toprağa verilecek oyuncu, 2013 yılında vefat eden ağabeyi Dinçer Çekmez ile aynı kaderi paylaştı.
26.08.2021Magazin
Mustafa Cengiz'den zehir zemberek sözler! 'Fatih Terim ile çalışmayı düşünmüyorum'
Mustafa Cengiz'den zehir zemberek sözler! 'Fatih Terim ile çalışmayı düşünmüyorum'Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, aday olmayacağını açıkladı ve sözü Fatih Terim'e getirerek olay yaratan ifadeler kullandı. Cengiz, Terim'le çalışmayı düşünmediğini bildirdi.
21.05.2021Galatasaray
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den seçim açıklaması!
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den seçim açıklaması!Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Türk Telekom Stadyumu'nda düzenlenen basın toplantısında konuşuyor.
21.05.2021Galatasaray
Prof. Aygün Attar: Haydar Aliyev'in vasiyeti gerçekleşti
Prof. Aygün Attar: Haydar Aliyev'in vasiyeti gerçekleştiCumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurul Üyesi ve Türkiye Azerbaycan Dostluk, İşbirliği ve Dayanışma Vakfı başkanı Prof. Dr. Aygün Attar, Azerbaycan'ın mimarı Haydar Aliyev doğumunun 98. yılında andı. Attar, “Bugün Azerbaycan’ın dünya siyasetinde söz sahibi olabilmesinin mimarı Haydar Aliyev takdirle anılıyor. Türk halkının önemli liderleri arasına adını yazdıran Aliyev’in politikalarının sadece Azerbaycan’ın değil aynı zaman da Türkiye’nin de önceliklerinin dünya gündeminde tutulmasındaki katkısı unutulamaz. Şuşa’sız Karabağ, Karabağ’sız ise umumiyetle Azerbaycan yoktur’ demişti vasiyeti gerçekleşti” ifadelerini kullandı.
10.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Selahaddin-i Eyyubi" mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Selahaddin-i Eyyubi" mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İsrail işgalini meşrulaştıran, İsrail'in Kudüs'ü ve Filistin topraklarını ilhak planlarına onay veren, Filistinli kardeşlerimizin meşru haklarını yok sayan her girişim, Selahaddin-i Eyyubi'nin emanetine ihanettir." ifadesini kullandı.
3.10.2020Siyaset
Bakan Dönmez açıkladı! 'Yeni müjdeler alacağımız günler yakındır'
Bakan Dönmez açıkladı! 'Yeni müjdeler alacağımız günler yakındır'Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez: "(Sondaj çalışmaları) Karadeniz'den ve Doğu Akdeniz'den yeni müjdeler alacağımız günler yakındır."
12.09.2020Ekonomi
Yeşilçam’ın ünlü yalısı satılıyor! Fiyatı...
Yeşilçam’ın ünlü yalısı satılıyor! Fiyatı...“Şark Bülbülü”, “Aile Şerefi” gibi Yeşilçam filmlerine ev sahipliği yapan Kumburgaz’daki yalı satışa çıkarıldı. Fabrikatör Rauf Alanyalı’ya ait ev için 19 milyon lira isteniyor.
2.09.2020Magazin
Mustafa Cengiz'den Beşiktaş'a Mensah göndermesi...
Mustafa Cengiz'den Beşiktaş'a Mensah göndermesi...Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz verdiği bir özel röportajda gündeme dair açıklamalarda bulundu. Cengiz, Mensah transferini 19:05'te açıklayan Beşiktaş'a da imalı bir göndermede bulundu.
19.08.2020Galatasaray
Müzeler bayramda açık mı? Bayramda açık olan müzeler
Müzeler bayramda açık mı? Bayramda açık olan müzelerTürkiye’de en çok özel müzenin bulunduğu İstanbul, yaklaşık 60’ın üzerindeki müze ile ziyaretçilerini karşılıyor. Kurban Bayramı’nı İstanbul’da geçirmek isteyenler internette sıklıkla şehrin simge yerleri ve müzeleri ile ilgili aramalar gerçekleştiriyor. Peki, Bayramda müzeler açık mı? İstanbul'da gezilebilecek müzeler...
31.07.2020Gündem
Kemal Sunal kimdir? Kemal Sunal kaç yaşında, ne zaman vefat etti? İşte Kemal Sunal'ın filmleri ve biyografisi
Kemal Sunal kimdir? Kemal Sunal kaç yaşında, ne zaman vefat etti? İşte Kemal Sunal'ın filmleri ve biyografisiVefatının 20. yılında anılan usta oyuncu, 26 yıllık kariyerinde çok sayıda tiyatro eserinin yanında 76'sı başrol olmak üzere 82 filmde rol alarak Türk sinemasının unutulmaz isimleri arasında yer aldı. Peki, Kemal Sunal kimdir? Kemal Sunal kaç yaşında, ne zaman vefat etti? İşte Kemal Sunal'ın filmleri ve biyografisi...
9.08.2020Gündem
'Kounotori' kargo mekiği, Uluslararası Uzay İstasyonuna ulaştı
'Kounotori' kargo mekiği, Uluslararası Uzay İstasyonuna ulaştıJaponya Uzay Keşif Ajansının (JAXA), insansız kargo mekiği "Kounotori9", Uluslararası Uzay İstasyonuna (ISS) vardı.

Benzer Haber Etiketleri

Şark ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki şark haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.