Polis Akademisi

Polis Akademisi

Son dakika polis akademisi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan polis akademisi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını polis akademisi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Polis Akademisi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan polis akademisi gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.244 polis akademisi haberi bulunmuştur. Tüm polis akademisi haberleri aşağıda listelenmiştir.
POMEM 30. Dönem mülakat ne zaman? 30 dönem POMEM sınavı ne zaman? Polis Akademisi POMEM Akademik Takvim!
POMEM 30. Dönem mülakat ne zaman? 30 dönem POMEM sınavı ne zaman? Polis Akademisi POMEM Akademik Takvim!30. Dönem POMEM sonuçlarının açıklanmasıyla yazılı ve sözlü sınavlara yönelik araştırmalar yoğunlaştı. 10.600 öğrenci alımı ön başvuru işlemleri mayıs ayında tamamlandı, POMEM Giriş Sınavı Aday Belirleme ön başvuru sonuçları açıklandı. Peki, 2023 Polis Akademisi 30. Dönem POMEM mülakat ne zaman, POMEM 30. Dönem sınavı ne zaman?
POMEM giriş sınavında kontenjan arttırıldı
POMEM giriş sınavında kontenjan arttırıldıPolis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine giriş için belirlenen 10 bin kişilik kontenjan arttırılarak 10 bin 600 olarak güncellendi.
10 bin polis alımı 2023! EGM Polis Akademisi polis alımı başvuru ne zaman, polis alımı 2023 şartları nelerdir? E devlet (www.pa.edu.tr)
10 bin polis alımı 2023! EGM Polis Akademisi polis alımı başvuru ne zaman, polis alımı 2023 şartları nelerdir? E devlet (www.pa.edu.tr)Polis meslek eğitim merkezlerine 10 bin öğrenci alınacak. Sınavlarda başarı elde ederek polis eğitim merkezlerinde eğitim gören adaylar polis memuru olarak atanacak. Peki, EGM Polis Akademisi polis alımı başvuru ne zaman, polis alımı 2023 şartları nelerdir?
EGM 10 bin polis alımı! POMEM başvuru şartlarını ve tarihini açıkladı
EGM 10 bin polis alımı! POMEM başvuru şartlarını ve tarihini açıkladıEmniyet Genel Müdürlüğü, 10 bin polis alımı yapılacağını duyurdu. EGM'den yapılan açıklamaya göre, Polis Akademisi Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) 8 bin lisans, 2 bin önlisans olmak üzere toplam 10 bin öğrenci alımı yapılacak. EGM, 30. Dönem POMEM başvuru şatlarını da yayımlarken başvuruların 1 Mayıs ile 19 Mayıs tarihleri arasında yapılacağı bildirildi.
Polis alımı başlıyor! İşte 30. Dönem POMEM başvuru şartları ve tarihleri
Polis alımı başlıyor! İşte 30. Dönem POMEM başvuru şartları ve tarihleriEmniyet Genel Müdürlüğü, 30. Dönem POMEM adayları için beklenen duyuru yaparak 10 bin polis alınacağını bildirdi. EGM'den yapılan duyuruda, "30.Dönem POMEM Adaylarının Dikkatine ! Polis Akademisi Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 8.000 lisans (6.800 erkek ve 1.200 kadın), 2.000 önlisans (1.700 erkek ve 300 kadın) olmak üzere toplam 10.000 öğrenci alımı yapılacaktır." denildi.
28.04.2023Gündem
10 bin polis alımı başlıyor! 30. dönem POMEM polis alımlarında başvuru tarihleri belli oldu! İşte şartlar
10 bin polis alımı başlıyor! 30. dönem POMEM polis alımlarında başvuru tarihleri belli oldu! İşte şartlar10 bin polis alımı başlıyor. 30. dönem POMEM başvuru tarihleri açıklandı. Polis Akademisi Başkanlığ tarafından düzenlenen POMEM giriş sınavını ÖSYM düzenliyor. Ön lisans ve lisans mezunu polis adayları KPSS sınav puanına göre polis üniforması giyme şansına kavuşuyor. Toplam 10 bin polis alımının başvurularının başlayacağı Mayıs 2023 tarihinde (6.800) erkek, (1.200) kadın, önlisans mezunu (1.700) erkek, (300) kadın polis alımı yapılacak. Peki 10 bin polis alımı başvurusu ne zaman? Şartlar neler?
27.04.2023Gündem
Resmen açıklandı! 10 bin polis alımı yapılacak
Resmen açıklandı! 10 bin polis alımı yapılacakPolis Akademisi Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 8.000 lisans (6.800 erkek ve 1.200 kadın), 2.000 önlisans (1.700 erkek ve 300 kadın) olmak üzere toplam 10.000 öğrenci alımı yapılacak. İşte tüm detaylar...
POMEM yedek alımı! POMEM yedek kaça kadar gelir, yedekler nasıl çağrılır? 29. dönem POMEM yedek alımı ne zaman?
POMEM yedek alımı! POMEM yedek kaça kadar gelir, yedekler nasıl çağrılır? 29. dönem POMEM yedek alımı ne zaman?Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 29. dönem POMEM alımlarına ilişkin başvuru ve sınav süreci tamamlanmış gözler sonuçların açıklanmasına çevrilmişti. Lisans mezunu (8.160) erkek, (2.240) kadın, önlisans mezunu (800) erkek, (1.800) kadın olmak üzere toplam (13.000) öğrenci alımı için sözlü sınav süreci tamamlandı ve sonuçları açıklandı. Sonuçların açıklanmasının ardından POMEM yedek alımına ilişkin araştırmalar hızlandı. Peki, POMEM yedek kaça kadar gelir, yedekler nasıl çağrılır? 29. dönem POMEM yedek alımı ne zaman? POMEM yedek alımı nasıl oluyor?
POMEM sonuç sorgulama! 29. POMEM Polis Akademisi sözlü mülakat sonuçları nasıl öğrenilir? İşte 29. POMEM mülakat sonuçları sorgulama ekranı
POMEM sonuç sorgulama! 29. POMEM Polis Akademisi sözlü mülakat sonuçları nasıl öğrenilir? İşte 29. POMEM mülakat sonuçları sorgulama ekranıPOMEM sonuçları için araştırmalar hızlandı. Polis Akademisi Başkanlığı 29. POMEM mülakat sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Merakla beklenen POMEM giriş sınavı sonuçları ile 9.600 lisans, 2.400 önlisans olmak üzere toplam 12.000 öğrenci alımı yapılacağını duyurdu. Peki, Polis Akademisi sözlü mülakat sonuçları nasıl öğrenilir? İşte 29. POMEM mülakat sonuçları öğrenme ve POMEM sonuç sorgulama ekranı…
Ankara'da iki ayrı FETÖ soruşturmasında 22 gözaltı kararı
Ankara'da iki ayrı FETÖ soruşturmasında 22 gözaltı kararı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının terör örgütü FETÖ'ye yönelik yürüttüğü iki ayrı operasyonunda, 22 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.
14.03.2023Gündem
3 ilde FETÖ’nün Polis Akademisi öğrenci yapılanmasına operasyon: 17 gözaltı
3 ilde FETÖ’nün Polis Akademisi öğrenci yapılanmasına operasyon: 17 gözaltıİstanbul merkezli 3 ilde düzenlenen operasyonda, Fetullahçı Terör Örgütü'nün Polis Akademisi öğrenci yapılanmasında oldukları iddiasıyla hakkında gözaltı kararı verilen 20 kişiden 17’si yakalandı. Aralarında ‘mahrem sorumlu’ denilen hücre sorumlularının da bulunduğu şüphelilerin, yerleştirildikleri farklı üniversitelerde örgütle irtibatlarını koparmadıkları tespit edildi.
24.01.2023Gündem
1250 bekçi alımı! 2023 bekçi alımı şartları neler, başvuru ücreti ne kadar, hangi iller için bekçi alımı yapılacak, ne zaman?
1250 bekçi alımı! 2023 bekçi alımı şartları neler, başvuru ücreti ne kadar, hangi iller için bekçi alımı yapılacak, ne zaman?2023 bekçi alımı ilanı yayımlandı. Polis Akademisi Başkanlığı, 26 ilde istihdam edilmek üzere bin 250 çarşı ve mahalle bekçisi alımı yapacak. Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, adayların en az lise ve dengi okul mezunu olması ve 31 yaşından gün almamış olması şartı aranacak. Peki, Bekçi alımı şartları neler, başvuru ücreti ne kadar, bekçi alımı hangi illerde olacak? 1250 bekçi alımı 2023 nasıl yapılır?
20.01.2023 Personel Alımı
Bekçi alımı başvuru yap! Hangi illerde bekçi alımı yapılacak, bekçi alımı başvuru şartları neler, KPSS şartı var mı, askerlik şartı aranıyor mu?
Bekçi alımı başvuru yap! Hangi illerde bekçi alımı yapılacak, bekçi alımı başvuru şartları neler, KPSS şartı var mı, askerlik şartı aranıyor mu?2023 bekçi alımı merakla bekleniyordu, Polis Akademisi Başkanlığı 26 ilde istihdam edilmek üzere 1250 çarşı ve mahalle bekçisi alımı yapacağını duyurdu. Resmi Gazete'de yayımlanan 2023/1. dönem çarşı ve mahalle bekçiliği giriş sınavı ilanına göre başvuru süreci başladı. Peki, Bekçi alımı başvuru şartları nelerdir, bekçi maaşı ne kadar? Çarşı mahalle bekçi alımı hangi illerde olacak 2023? İşte www.pa.edu.tr bekçi alımı başvuru e-devlet ekranı…
18.01.2023Gündem
Resmi Gazete'de yayımlandı! Yüzlerce bekçi alınacak
Resmi Gazete'de yayımlandı! Yüzlerce bekçi alınacakPolis Akademisi Başkanlığı, 26 ilde istihdam edilmek üzere 1250 çarşı ve mahalle bekçisi alımı yapacağını duyurdu. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan karara göre de bekçi adaylarında aranan özellikler belirtildi. İşte tüm detaylar...
EYT’de staj sayılacak mı, staj EYT kapsamında mı? EYT’de staj girişi sayılacak mı? Emekli olmak için geriye dönük borçlanma hakkında merak edilenler…
EYT’de staj sayılacak mı, staj EYT kapsamında mı? EYT’de staj girişi sayılacak mı? Emekli olmak için geriye dönük borçlanma hakkında merak edilenler…EYT düzenlemesine yönelik araştırmalar devam ediyor. Emeklilikte Yaşa Takılanların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamasından sonra en çok ‘Borçlanma’ konusu araştırıldı. Prim gün sayısı eksik olan borçlanma yoluyla emekli olup olmayacaklarını araştırıyor. Peki, Staj süresi EYT’de sayılacak mı? Staj EYT kapsamında damı, EYT’de staj sayılacak mı?
29.12.2022Emekli
POMEM ön sağlık kontrolü ne zaman, nerede yapılır, ne kadar sürer? POMEM ön sağlık kontrolü ve PARKUR aynı gün mü?
POMEM ön sağlık kontrolü ne zaman, nerede yapılır, ne kadar sürer? POMEM ön sağlık kontrolü ve PARKUR aynı gün mü?29. Dönem POMEM giriş sınavına katılacak adayların müracaat kabul, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı merkezleri ile sınav tarihleri belli oldu. Peki, POMEM ön sağlık kontrolü ne zaman, nerede yapılır, ne kadar sürer? POMEM ön sağlık kontrolü ve PARKUR aynı gün mü?
POMEM sınavı ne zaman? 29. Dönem POMEM parkur sınavı tarihi ve POMEM sınav aşamaları
POMEM sınavı ne zaman? 29. Dönem POMEM parkur sınavı tarihi ve POMEM sınav aşamaları29. Dönem POMEM ön başvuru sonuçları açıklanınca, adaylar sonuçlarını e-Devlet şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgulamaya başladı. Peki, POMEM sınav aşamaları neler? 29. dönem POMEM Parkur sınavı ne zaman? İşte POMEM sınav aşamaları ve POMEM sınav tarihi hakkında merak edilenler…
POMEM sıralamaya giremedi ne demek? POMEM doğrulama kodu nedir?
POMEM sıralamaya giremedi ne demek? POMEM doğrulama kodu nedir? 29. Dönem POMEM ön başvuru sonuçları açıklandı. POMEM başvuru sonuçlarının ardından POMEM sınavına katılmaya hak kazananıp kazanmadığını sorgulamaya başlayan adaylar “POMEM sıralamaya giremedi ne demek? POMEM doğrulama kodu nedir?” sorularına yanıt aramaya başladı.
29.11.2022Eğitim
POMEM başvuru sonuçları açıklandı! 29. dönem POMEM sonuçları sorgulama ekranı…
POMEM başvuru sonuçları açıklandı! 29. dönem POMEM sonuçları sorgulama ekranı…Polis Akademisi Başkanlığı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM), 13 bin öğrenci alımı tapacak. POMEM başvurusunda bulunan 55 bin 72 erkek ve 40 bin 872 kadın adayların merakla bekledikleri 29. dönem POMEM ön başvuru sonuçları açıklandı. İşte 29. Dönem POMEM başvuru sonuçları sorgulama ekranı...
Polis Yüksek Öğretim Kanun Teklifi TBMM’den geçti ve yasalaştı
Polis Yüksek Öğretim Kanun Teklifi TBMM’den geçti ve yasalaştıAK Parti Antalya milletvekili Kemal Çelik ve 69 milletvekilinin Polis Yüksek Öğretim Kanunu ile bazı kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun teklifi görüşmeleri düzenlendi. Teklif kabul edilerek yasalaştı. Kabul edilen maddelere göre, güvenlik korucularına uyarma, kınama, ücretten kesme, görevden çıkarma cezasını gerektiren fiil ve haller belirleniyor. Meskun yerlerde silah atmak fiili, devlet veya kişilerin zarara uğramasına yol açmışsa durumun niteliğine ve ağırlığına göre görevden çıkarma cezası uygulanacak.
23.11.2022Gündem
Yaş tahsisi nedir? Polislik başvurularında yaş şartı ne, yaş düzeltmeleri geçerli mi? POMEM yaş tahsisi hatası nedir?
Yaş tahsisi nedir? Polislik başvurularında yaş şartı ne, yaş düzeltmeleri geçerli mi? POMEM yaş tahsisi hatası nedir?Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) alımlar başladı. Başvurular, http://www.pa.edu.tr adresinden e-devlet şifresi ile giriş yapılarak alınıyor. Adayların başvuru şartlarında polislik için istenen yaş şartını sağlamaları gerekiyor. Peki, Yaş tahsisi nedir? Polislik başvurularında yaş şartı ne? Yaş düzeltmeleri geçerli mi? POMEM başvurularında yaş tahsisi hangi yıldan başlar? İşte detaylar…
Tapu ve Kadastro sözleşmeli personel alımı ilanı yayınlandı! 426 personel alınacak! İşte başvuru şartları!
Tapu ve Kadastro sözleşmeli personel alımı ilanı yayınlandı! 426 personel alınacak! İşte başvuru şartları!Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü duyurdu! 426 personel alınacak. Yayımlanan ilana göre, Tapu ve Kadastro’nun taşra hizmet birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 sözleşmeli büro personeli ve 425 sözleşmeli tekniker istihdam edilecek. Peki, Tapu ve Kadastro personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Tapu ve Kadastro sözleşmeli personel alımı şartları ve E-Devlet başvuru ekranı!
İŞKUR TPAO işçi alımı 2022! Türkiye Petrolleri (TPAO) 93 işçi alacak! İşte TPAO işçi alımı şartları!
İŞKUR TPAO işçi alımı 2022! Türkiye Petrolleri (TPAO) 93 işçi alacak! İşte TPAO işçi alımı şartları!Türkiye Petrolleri (TPAO) duyurdu! İşkur üzerinden 93 işçi alacak. Yayımlanan ilanda, “TPAO’nun yurdun dört bir yanında ve mavi vatanda artan faaliyetlerine bağlı olarak personel ihtiyacı doğmuştur” denildi. Duyuruda, TPAO Merkez ve Taşra Teşkilatlarına toplam 93 meslek yüksek okulu mezunu işçi ve personel alımı yapılacağı belirtildi. Peki, Türkiye Petrolleri (TPAO) personel alımı başvurusu nasıl yapılır? TPAO personel alımı başvuru şartları ne? İşte Türkiye Petrolleri işçi alımı ilanı!
TMSF KPSS’den en az 75 puanla 47 personel alacak! İşte başvuru şartları!
TMSF KPSS’den en az 75 puanla 47 personel alacak! İşte başvuru şartları!Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) personel alacak. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, İstanbul Merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere, 7 fon denetçi yardımcısı, 20 fon uzman yardımcısı ve 20 fon avukatı kadrosuna atama yapılacak. Atama için yazılı ve sözlü giriş sınavı için başvuru alınacak. Peki, TMSF personel alımı başvurusu nasıl yapılır? TMSF personel alımı başvuru şartları ne? İşte detaylar…
Polis Akademisi (PA) duyurdu! POMEM alımları başlıyor! 13 bin polis alımı başvuru şartları ne, başvurular nasıl yapılır? 29. dönem POMEM başvuru ekranı!
Polis Akademisi (PA) duyurdu! POMEM alımları başlıyor! 13 bin polis alımı başvuru şartları ne, başvurular nasıl yapılır? 29. dönem POMEM başvuru ekranı!Polis Akademisi Başkanlığı duyurdu! 29. Dönem POMEM giriş sınavı aday belirleme ön başvuruları başlıyor! Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine önlisans ve lisans mezunu 13 bin öğrenci alımı yapılacak. POMEM başvuruları 14 Kasım’da başlıyor. Peki, POMEM başvuru şartları ne, başvurular nasıl yapılır? 29. dönem POMEM başvuru ekranı açıldı mı? İşte Polislik başvurusu ile ilgili detaylar…

Benzer Haber Etiketleri

Polis Akademisi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki polis akademisi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.