Peskov

Peskov

Son dakika peskov haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan peskov ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını peskov haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Peskov

haberleri sayfasında son dakika yaşanan peskov gelişmeleri de dahil olmak üzere 793 peskov haberi bulunmuştur. Tüm peskov haberleri aşağıda listelenmiştir.
Peskov: Putin ile Esad, Suriye-Türkiye ilişkilerini muhakkak ele alacak
Peskov: Putin ile Esad, Suriye-Türkiye ilişkilerini muhakkak ele alacakKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Suriyeli mevkidaşı Beşar Esad’ın bugün gerçekleştireceği görüşmede, Suriye-Türkiye ilişkilerinin ele alınacak konulardan biri olduğunu ifade etti.
15.03.2023Dünya
Peskov: Ukrayna'dan müzakerelere dair sinyal yok
Peskov: Ukrayna'dan müzakerelere dair sinyal yokKremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Ukrayna tarafının müzakerelere hazır olduğuna dair herhangi bir sinyal olmadığını belirterek, "Kimse Ukrayna tarafından herhangi bir sinyal alamadı. Ukrayna tarafının bu konuyu müzakere etmesinin hukuken imkansızlığından hareket ediyoruz" dedi.
28.02.2023Dünya
Deprem felaketinde 6. gün! Son durum açıklandı
Deprem felaketinde 6. gün! Son durum açıklandıKahramanmaraş'ta 7,7 ve 7,6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Deprem; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'da büyük yıkıma yol açtı. 10 ilde toplam can kaybı 20 bin 213'e yükseldi. Öte yandan deprem bölgelerindeki arama kurtarma çalışmalarından peş peşe mucize haberleri geliyor. İşte haberin detayları...
11.02.2023Gündem
Rusya'dan tank sevkiyatı açıklaması: Savaşa dahil oldular
Rusya'dan tank sevkiyatı açıklaması: Savaşa dahil oldularKremlin: ABD ve bazı Avrupa ülkelerinin Ukrayna’ya tank dahil silah sevkiyatını çatışmaya doğrudan müdahil olma şeklinde değerlendiriyoruz
26.01.2023Dünya
Vladimir Putin öldü mü? Ukrayna lideri Zelenskiy'den 'Putin öldü' iddiası!
Vladimir Putin öldü mü? Ukrayna lideri Zelenskiy'den 'Putin öldü' iddiası!Putin öldü mü? sorusuna Ukrayna lideri Zelenskiy'den 'Putin öldü' iddiası sonrası yoğun bir şekilde yanıt aranmaya başlandı. Ukrayna lideri Zelenski, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in hastalık nedeniyle hayatını kaybettiğini öne sürdü. Zelenski, Putin'in kanser hastası olduğunu ve televizyonlarda görünen kişinin dublör olduğunu söyledi.
21.01.2023Dünya
Ukrayna'da teslim olan Rus askerlerinin korkunç sonu! Dünyayı şok eden görüntüler...
Ukrayna'da teslim olan Rus askerlerinin korkunç sonu! Dünyayı şok eden görüntüler...Ukrayna ile Rusya arasındaki kanlı savaş tüm şiddetiyle devam ediyor. Tüm dünyanın gözü Rusya'nın işlediği savaş suçlarına odaklanmışken gelen son haberler dikkatleri Ukrayna ordusna çevirdi. Rus güçlerinin Ukraynalı sivilleri ve askerleri işkence ederek öldürdüğü iddia edilmiş, dünya lideri Rusya'yı kınamıştı. Ancak sosyal medyada yayılan yeni bir video, savaştaki rüzgarın yönünü değiştirdi.
23.11.2022Dünya
Kremlin Sözcüsü Peskov: Erdoğan ve Putin gerekirse tahıl anlaşmasını görüşebilir
Kremlin Sözcüsü Peskov: Erdoğan ve Putin gerekirse tahıl anlaşmasını görüşebilirKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in gerekli bir durumda tahıl anlaşmasının uzatılması konusunda görüşme yapabileceğini söyledi.
16.11.2022Dünya
ABD'deki ara seçimlerine ilişkin Rusya'dan açıklama geldi
ABD'deki ara seçimlerine ilişkin Rusya'dan açıklama geldiMoskova'dan yapılan son dakika açıklamasında ABD'de yapılan ara seçimlerin sonuçlarının ABD-Rusya arasındaki kötü ilişkileri iyileştirmeyeceği belirtildi.
9.11.2022Dünya
Rusya'dan tahıl anlaşması ilgili flaş açıklama: Türkiye ve BM ile görüşmeleri sürdürüyoruz
Rusya'dan tahıl anlaşması ilgili flaş açıklama: Türkiye ve BM ile görüşmeleri sürdürüyoruzKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, askıya alınan tahıl anlaşması konusunda Türkiye ve BM ile görüşmelerini sürdürdüklerini söyledi. Rusya Savunma Bakanlığı, askıya alınan tahıl anlaşması hakkında yaptığı açıklamada, “Rusya bu anlaşmadan çıkmıyor, uygulanmasını askıya alıyor" dedi.
31.10.2022Gündem
Rusya'dan flaş açıklama! Türkiye'nin gaz ticaret merkezi olması için çalışmalar sürüyor
Rusya'dan flaş açıklama! Türkiye'nin gaz ticaret merkezi olması için çalışmalar sürüyorKremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Rusya ve Türkiye'nin doğalgaz konusundaki temaslarının hem en üst düzeyde hem de çalışma düzeyinde aktif olarak sürdürüldüğünü belirtti.
25.10.2022Dünya
Rusya'dan dikkat çeken Türkiye açıklaması: Farklı bir pozisyon alıyor
Rusya'dan dikkat çeken Türkiye açıklaması: Farklı bir pozisyon alıyorKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Türkiye'nin arabuluculuk başta olmak üzere birçok konuda çaba gösterdiğini ifade ederken, 'Ankara, Paris ve Berlin'den farklı bir pozisyon alıyor' ifadelerini kullandı.
24.10.2022Dünya
Kremlin'den flaş açıklama: Ukrayna görüşmesi Türkiye'de olabilir
Kremlin'den flaş açıklama: Ukrayna görüşmesi Türkiye'de olabilirKremlin'den yapılan açıklamada "Putin ve Erdoğan, Türkiye'nin Rusya-Ukrayna görüşmesine ev sahipliği teklifini görüşebilir" ifadeleri yer aldı.
10.10.2022Siyaset
Putin yarın Güvenlik Konseyi’ni toplayacak
Putin yarın Güvenlik Konseyi’ni toplayacakRusya’yı Kırım’a bağlayan Kırım Köprüsü’nde dün meydana gelen patlamanın ardından Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in yarın Güvenlik Konseyi’ni toplayacağı bildirildi.
9.10.2022Dünya
Kırım Köprüsü'nde büyük patlama! Rusya'dan ilk açıklama geldi
Kırım Köprüsü'nde büyük patlama! Rusya'dan ilk açıklama geldi Kırım Yarımadası ile Rusya'yı birbirine bağlayan Kırım Köprüsü'nün demiryolu bölümünde bulunan yakıt tanklarından birinde patlama meydana geldi. Patlamaya, yakıt tankında çıkan yangının neden olduğu belirtildi. Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, "Kırım Köprüsü'ndeki durum ile ilgili raporlar, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e sunuldu" dedi.
8.10.2022Dünya
Kırım Köprüsü'nde büyük patlama
Kırım Köprüsü'nde büyük patlamaKırım Yarımadası ile Rusya'yı birbirine bağlayan Kırım Köprüsü'nün demiryolu bölümünde bulunan yakıt tanklarından birinde patlama meydana geldi. Patlamaya, yakıt tankında çıkan yangının neden olduğu belirtildi. Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, "Kırım Köprüsü'ndeki durum ile ilgili raporlar, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e sunuldu" dedi.
8.10.2022Dünya
Kremlin Sözcüsü Peskov: Zelenskiy'in açıklamaları dünya savaşı başlatma çağrısıdır
Kremlin Sözcüsü Peskov: Zelenskiy'in açıklamaları dünya savaşı başlatma çağrısıdırUkrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy'in, Rusya'ya karşı NATO'nun önlem alması gerektiğine yönelik çağrısına cevap veren Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, bu sözleri dünya savaşı başlatma çağrısı olarak nitelendirdi.
6.10.2022Dünya
Kremlin Sözcüsü Peskov: Ukrayna'nın, NATO'ya katılım kararını dikkatle takip ediyoruz
Kremlin Sözcüsü Peskov: Ukrayna'nın, NATO'ya katılım kararını dikkatle takip ediyoruzKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Ukrayna'nın NATO'ya katılım yönündeki hızlı başvuru kararını değerlendirerek, "Ukrayna'nın, NATO'ya katılım kararını dikkatle takip ediyoruz" dedi.
3.10.2022Dünya
BM Güvenlik Konseyi, Kuzey Akım gaz boru hatlarındaki sızıntılar için cuma günü toplanacak
BM Güvenlik Konseyi, Kuzey Akım gaz boru hatlarındaki sızıntılar için cuma günü toplanacakBirleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi, Rusya'nın talebi üzerine Kuzey Akım gaz boru hatlarındaki sızıntıları görüşmek üzere cuma günü toplanacak.
28.09.2022Dünya
Peskov'dan Kuzey Akım boru hatlarında patlama iddiasına yanıt: Bu tür senaryoların dillendirilmesi tahmin edilebilir düzeyde aptalca
Peskov'dan Kuzey Akım boru hatlarında patlama iddiasına yanıt: Bu tür senaryoların dillendirilmesi tahmin edilebilir düzeyde aptalcaKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Kuzey Akım 1 ve Kuzey Akım 2 petrol boru hattında yaşanan sorunlar nedeniyle Rusya'nın suçlanmasına yönelik yaptığı açıklamada, "Bu tür senaryoların dillendirilmesi oldukça tahmin edilebilir ve aynı zamanda tahmin edilebilir düzeyde aptalca ve saçma" dedi.
28.09.2022Dünya
Kremlin: Kuzey Akım-2'de basınç düşmesi sabotaj olabilir
Kremlin: Kuzey Akım-2'de basınç düşmesi sabotaj olabilirKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, "Kuzey Akım-2 doğalgaz boru hattında basınç düşmesi sabotaj olabilir" dedi.
27.09.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin yarın görüşecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin yarın görüşecekRusya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Putin ile yarın görüşeceğini duyurdu.
15.09.2022Dünya
Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov: AB'nin, Schengen kısıtlamasına karşılık vereceğiz
Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov: AB'nin, Schengen kısıtlamasına karşılık vereceğizKremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, bazı AB ülkelerinin Rus vatandaşlarına Schengen vizesi verilmesinin önüne geçmek için sundukları teklife itiraz ederek, "AB'nin, Schengen kısıtlamasına karşılık vereceğiz" dedi.
30.08.2022Dünya
Estonya, Rusça konuşulan kentteki Sovyet anıtını kaldırdı
Estonya, Rusça konuşulan kentteki Sovyet anıtını kaldırdıEstonya'nın Rusça konuşulan Narva kentinde, 2. Dünya Savaşı sırasında ölen Sovyet askerlerinin hatırasına inşa edilen anıt, kamu düzeninde risk teşkil ettiği gerekçesiyle bulunduğu yerden kaldırıldı.
16.08.2022Dünya
Dünyanın gözü Soçi'deki kritik zirvede! Kremlin'den son dakika Suriye açıklaması geldi...
Dünyanın gözü Soçi'deki kritik zirvede! Kremlin'den son dakika Suriye açıklaması geldi...Dünya basının gözü kulağı bugün Soçi'de gerçekleşecek kritik zirvede. Cumhurbaşkanı Recep Tayyio Erdoğan, İran'ın başkenti Tahran’da 19 Temmuz’da yapılan üçlü zirvenin ardından bugün Soçi’de Rusya Devlet Başkanı Putin’le bir araya gelecek. Başta Suriye’nin kuzeyine olası operasyon olmak üzere tahıl koridoru, Ukrayna savaşı gibi konuların masaya yatırılacağı görüşme dünya basınında geniş yer buldu.
Soçi'de yapılacak zirve ile ilgili Kremlin'den açıklama geldi. Açıklamada, 'Bugünkü görüşmede Suriye konusu ele alınacak. Türkiye'nin güvenlik endişelerini dikkate alıyoruz' ifadelerine yer verildi.
5.08.2022Dünya
Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti öncesi Güvenlik Konseyini topladı
Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti öncesi Güvenlik Konseyini topladıRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya Güvenlik Konseyi toplantısında yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Soçi'de gerçekleştireceği zirveyi ve Dağlık Karabağ’daki son gelişmeleri ele aldı. Kremlin Sözcüsü Dmitri Peskov ise yaptığı açıklamada, "Ukrayna limanlarında biriken tahılın ihracatını desteklemek için kurulan mekanizma tek seferlik bir süreci kapsamıyor. Umarız aynı verimlilikle çalışmaya devam eder" dedi.
4.08.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Peskov ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki peskov haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.