Oy Kullanma

Oy Kullanma

Son dakika oy kullanma haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan oy kullanma ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını oy kullanma haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Oy Kullanma

haberleri sayfasında son dakika yaşanan oy kullanma gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.459 oy kullanma haberi bulunmuştur. Tüm oy kullanma haberleri aşağıda listelenmiştir.
YSK Başkanı Yener: Seçim takvimi 1 Ocak’ta başlayacak
YSK Başkanı Yener: Seçim takvimi 1 Ocak’ta başlayacakYSK Başkanı Ahmet Yener, 1 Ocak’tan itibaren yerel seçim takviminin başlayacağını açıkladı. Deprem bölgesiyle ilgili de “Depremzedeler için rahatça adres taşıma işlemlerinin gerçekleştirilmesi konusunda kurul kararlarıyla bir yol haritası çizeceğiz” diye konuştu.
24.09.2023Gündem
YSK Başkanı Yener, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur kesin seçim sonuçlarını açıkladı
YSK Başkanı Yener, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur kesin seçim sonuçlarını açıkladıYüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, 28 Mayısta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Seçim ikinci tur oylamanın kesin sonuçlarının Resmi Gazete’ye gönderildiğini açıkladı.
1.06.2023Gündem
Kılıçdaroğlu, oy kullandığı sandıktan 1'inci çıktı
Kılıçdaroğlu, oy kullandığı sandıktan 1'inci çıktıCHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, oy kullandığı sandıkta 224, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 90 oy aldı.
Oy kullanılan salonda fareyi görünce sıraların üzerine çıktılar
Oy kullanılan salonda fareyi görünce sıraların üzerine çıktılar Hatay'ın İskenderun ilçesinde oy kullanılan salonda görülen fare nedeniyle bazı seçmen ve görevliler, korkup sıraların üzerine çıktı. O anlar, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
28.05.2023Yaşam
Sandıklar açıldı mı, oy sayımı başladı mı? YSK oy oranlarını açıkladı mı, 13. Cumhurbaşkanı kim oldu, oy sayımı bitti mi?
Sandıklar açıldı mı, oy sayımı başladı mı? YSK oy oranlarını açıkladı mı, 13. Cumhurbaşkanı kim oldu, oy sayımı bitti mi?2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri 2. turu için oy kullanma saatleri, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından açıklandı. Buna göre; 28 Mayıs'ta tüm yurtta oy verme saatleri sabah saat 08.00 akşam 17.00 olarak uygulanacak. Peki, Sandıklar açıldı mı, oy sayımı başladı mı? YSK oy oranlarını açıkladı mı, 13. Cumhurbaşkanı kim oldu?
28.05.2023Gündem
Koltuk değneği ile oyunu kullandı
Koltuk değneği ile oyunu kullandıAnkara'da, merdiven kazası nedeniyle ayağı bandaja alınan Anıl Toprak (30), koltuk değneği ile sandığa giderek oyunu kullandı.
28.05.2023Gündem
29 Mayıs mesai sayılır mı, idari izinde ek ders kesilir mi? İdari izinde maaştan kesinti olur mu?
29 Mayıs mesai sayılır mı, idari izinde ek ders kesilir mi? İdari izinde maaştan kesinti olur mu?İdari izinde maaş alınır mı, 29 Mayıs idari izinde mesai verilir mi? Türkiye 28 Mayıs Pazar günü Cumhurbaşkanlığı 2. tur için sandık başına gidecek, oy kullanarak 13. Cumhurbaşkanını seçecek. Oy kullanma işlemi okullarda gerçekleştiğinden 29 Mayıs Pazartesi günü tatil edilirken, öğretmenler de idari izinli olacak. Peki, İdari izinde maaştan kesinti olur mu? 29 Mayıs mesai sayılır mı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan oyunu kullandı: Çok seri şekilde tamamlanacaktır
Cumhurbaşkanı Erdoğan oyunu kullandı: Çok seri şekilde tamamlanacaktırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Seçiminin ikinci turu için oyunu Üsküdar Saffet Çebi Ortaokulu'nda kullandı. Erdoğan, " Türk demokrasi hayatımızın ilk defa iki turlu bir seçime şahit oluyoruz. Ülkemiz, milletimiz için hayırlara vesile olmasını Allah'tan diliyorum. Katılımın son ana kadar rehavete ulaşmadan, varmadan gerçekleşmesini de özellikle vatandaşlarımdan rica ediyorum" dedi.
28.05.2023Gündem
Türkiye ikinci kez sandık başında! Liderler oylarını kullandı
Türkiye ikinci kez sandık başında! Liderler oylarını kullandıTürkiye bugün ilk kez Cumhurbaşkanlığı seçiminde ikinci tura gidiyor. Siyasiler de vatandaşlık görevini yapıp sandık başına giderek oylarını kullandı.
28.05.2023Gündem
MHP lideri Bahçeli oyunu kullandı
MHP lideri Bahçeli oyunu kullandıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'nın Çankaya ilçesindeki Anıttepe Ortaokulu'nda Cumhurbaşkanlığı Genel Seçimi ikinci turu için oyunu kullandı.
28.05.2023Gündem
Şanlıurfa’da toplu oy kullanımı iddiasıyla arbede çıktı
Şanlıurfa’da toplu oy kullanımı iddiasıyla arbede çıktıŞanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde, Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci oylaması sırasında toplu oy kullanıldığı iddiasıyla arbede çıktı. Arbede sırasında CHP İstanbul eski milletvekili Ali Şeker darbedilerek, telefonu kırıldı.
28.05.2023Gündem
HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu oyunu kullandı
HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu oyunu kullandı HÜDA PAR Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Zekeriya Yapıcıoğlu Başakşehir Kayaşehir Şeyh Şamil İmam Hatip Ortaokulu'nda oyunu kullandı.
28.05.2023Gündem
Depremzede seçmenler konteynerde oy kullandı.
Depremzede seçmenler konteynerde oy kullandı.Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen Malatya'da, seçmenler Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci oylamasını konteyner kentte kurulu sandıklarda gerçekleştirdi.
28.05.2023Gündem
Sezen Aksu mührü bırakmayı unuttu!
Sezen Aksu mührü bırakmayı unuttu!Ünlü sanatçı Sezen Aksu, Cumhurbaşkanı ikinci tur seçimi için oyunu Beykoz'da kullandı. Aksu, oy kullandıktan bırakmayı unuttuğu mühürle sınıftan çıkmaya hazırlanırken; görevlinin uyarısıyla mührü teslim etti. Ünlü isim, mührün yanı sıra kimliğini ve seçmen kağıdını da unuttu.
28.05.2023Magazin
Oy kabinine 2 kişi girebilir mi? Hangi durumda oylar geçersiz sayılır, oy kullanırken nelere dikkat edilir? 2023 YSK açıklaması ile 6 adımda oy kullanma rehberi!
Oy kabinine 2 kişi girebilir mi? Hangi durumda oylar geçersiz sayılır, oy kullanırken nelere dikkat edilir? 2023 YSK açıklaması ile 6 adımda oy kullanma rehberi!Seçmenler, sadece kayıtlı oldukları sandıklarda, adrese gönderilen seçmen bilgi kağıdında yazan yer ve sandıkta oy verecek. Peki, Oy kabinine 2 kişi girebilir mi? Oy nasıl kullanılır, oy kullanırken hangi durumda nelere dikkat edilir, hangi durumlarda geçersiz olur? İşte 2023 YSK açıklaması ile 6 adımda oy kullanma rehberi…
28.05.2023Seçim 2023
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener oyunu kullandı
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener oyunu kullandıİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimi için Üsküdar Beylerbeyi'ndeki Hacı Sabancı Anadolu Lisesi’nde oyunu kullandı.
28.05.2023Gündem
Oy verme saat kaçta başlıyor, kaçta bitecek? Seçimde oy vermek zorunlu mu?
Oy verme saat kaçta başlıyor, kaçta bitecek? Seçimde oy vermek zorunlu mu?Oy verme işlemi saat kaçta başlıyor, bitiyor? Oy verme saatleri, 28 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanı Seçimleri 2. Turunda oy kullanamaya gidecek vatandaşlar tarafından merak araştırılıyor. Oy verme işlemi Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından belirlenen oy kullanma saatlerinde kullanılacak.
28.05.2023Seçim 2023
Süleyman Soylu Gaziosmanpaşa Dobruca Ortaokulu Oy Kulandı
Süleyman Soylu Gaziosmanpaşa Dobruca Ortaokulu Oy Kulandıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, oyunu İstanbul Gaziosmanpaşa'daki Dobruca Ortaokulu'nda kullandı
28.05.2023Gündem
Malatya'da 'depremzede seçmenler' konteynerde oy kullanıyor
Malatya'da 'depremzede seçmenler' konteynerde oy kullanıyorKaharamanmaraş merkezli depremden etkilenen Malatya'da, seçmenler Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci oylamasını konteyner kentte kurulu sandıklarda gerçekleştirdi.
28.05.2023Gündem
Sivas’ta oy kullanma işlemi başladı
Sivas’ta oy kullanma işlemi başladıSivas’ta Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci tur için oy kullanma işlemi başladı.
28.05.2023Gündem
İkinci tur heyecanı! Oy verme işlemi 08.00 itibarıyla başladı
İkinci tur heyecanı! Oy verme işlemi 08.00 itibarıyla başladıTürkiye'de bugün yaklaşık 61 milyon seçmen sandık başına gidiyor. Seçimlerin 2'nci turunda sandık başında bulunacak görevliler, sandık yemini ederek göreve başladı. Oy verme işlemi de saat 08.00 itibarıyla başladı.
28.05.2023Gündem
Seçimin ikinci turunda hangi lider, nerede oy kullanıyor?
Seçimin ikinci turunda hangi lider, nerede oy kullanıyor?Türkiye bugün ilk kez Cumhurbaşkanlığı seçiminde ikinci tura gidiyor. Siyasiler de vatandaşlık görevini yapıp sandık başına gidiyor.
28.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oylarımızla Türkiye Yüzyılı'nı başlatalım
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oylarımızla Türkiye Yüzyılı'nı başlatalımCumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Yarın, Büyük Türkiye Zaferi için hep beraber sandığa gidelim. 14 Mayıs'ta Meclis'te tecelli eden iradeyi bu kez çok daha güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanlığına yansıtalım." ifadelerini kullandı.
27.05.2023Gündem
2.turda oy verme saat kaçta başlıyor ve kaçta bitiyor? 28 Mayıs cumhurbaşkanı seçimi oy kullanma saatleri...
2.turda oy verme saat kaçta başlıyor ve kaçta bitiyor? 28 Mayıs cumhurbaşkanı seçimi oy kullanma saatleri...2'inci tur oy verme saatleri hakkında araştırmalar başladı. 28 Mayıs 2023'te Cumhurbaşkanlığık 2. tur seçimleri yapılıyor. Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun yarışacağı Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 64 milyonun üzerinde seçmen oy kullanacak. Peki oy verme saatleri kaçta başlayıp kaçta bitiyor?
26.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Koalisyonların acısını çok çektik, çift başlılığa izin veremeyiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Koalisyonların acısını çok çektik, çift başlılığa izin veremeyizCumhurbaşkanı Erdoğan, Esenler Dörtyol Meydanı'ndaki halk buluşmasında konuştu. 'Yasama ile yürütmenin daha iyi iş birliği içinde çalışmasını sağlayacak şekilde oylarımızı kullanacağız' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan "Burada bir çift başlılık oluşmasına izin verebilir miyiz? Biz koalisyonların acısını geçmişte çok çektik. Bu acıları artık çekemeyiz" dedi.
26.05.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Oy Kullanma ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki oy kullanma haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.