Ömer Çelik

Ömer Çelik

Son dakika Ömer Çelik haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Ömer Çelik ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Ömer Çelik haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ömer Çelik

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ömer çelik gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.959 ömer çelik haberi bulunmuştur. Tüm ömer çelik haberleri aşağıda listelenmiştir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mehmet Şimşek ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mehmet Şimşek ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'le görüştü. Görüşme sonrası açıklama yapan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Mehmet Şimşek Bey aktif siyaseti düşünmediğini ifade etti ama sayın Cumhurbaşkanımızın parti politikalarımıza ya da hükümet politikalarımıza dönük olarak beyan ettiği her konuda yardımcı olmaya hazır olduğunu, her türlü katkıyı vereceğini bir kez daha ifade etti" dedi.
21.03.2023Gündem
Cumhur İttifakı genişleyecek mi? AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Partilerle görüşmeler gayet iyi geçiyor
Cumhur İttifakı genişleyecek mi? AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Partilerle görüşmeler gayet iyi geçiyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'yi AK Parti Genel Merkezi'nde kabul etti. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, görüşme sonrası gündeme dair açıklamalarda bulundu. İttifakın genişlemesi için görüşmelerin iyi gittiğini belirten Ömer Çelik, "Yeniden Refah Partisi ve ANAP'a dair süreç bu hafta tamamlanacak." dedi.
13.03.2023Gündem
Bingöl afet bölgesi ilan edildi mi? Deprem nedeniyle kaç il afet bölgesi ilan edildi? İşte AFET bölgesi ilan edilen iller listesi!
Bingöl afet bölgesi ilan edildi mi? Deprem nedeniyle kaç il afet bölgesi ilan edildi? İşte AFET bölgesi ilan edilen iller listesi!  Maraş merkezli depremlerin ardından 10 il afet bölgesi ilan edildi. 2 büyük deprem 19 il dışında çevre illerde de hasara neden oldu. Depremlerden etkilenen illerden biri de Bingöl oldu. Bingö ilçelerinde çok sayıda binada ağır hasar oluştu. Hasarlı evlerine giremeyen Bingöllüler kentin afet bölgesi ilan edilip edilmediğini merak ediliyor. Peki, Bingöl afet bölgesi ilan edildi mi? Deprem nedeniyle kaç il afet bölgesi ilan edildi? İşte AFET bölgesi ilan edilen iller listesi...
25.02.2023Gündem
Afet bölgesi iller! Afet bölgesi ilan edilen iller hangileri, Elazığ ve Sivas afet bölgesi mi? Afet bölgesi ilan edilince ne olur?
Afet bölgesi iller! Afet bölgesi ilan edilen iller hangileri, Elazığ ve Sivas afet bölgesi mi? Afet bölgesi ilan edilince ne olur? Kahramanmaraş’ta yaşanan 2 büyük depremin ardından 10 il için afet bölgesi kararı alındı. Deprem, toprak kayması, çığ, sel, yangın, kaya düşmesi, su baskını gibi büyük hasara sebep olacak afetlerin yaşanması durumunda ilan edilen Afet bölgesi kararına yönelik en son AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik tarafından açıklama yapıldı. Elazığ’ın depremden etkilenmesi sonrası Elazığ’ın afet bölgesi olarak değerlendirileceğini açıkladı. Peki Afet bölgesi nedir, hangi illerde ilan edildi? Elazığ ve Sivas afet bölgesi mi, afet bölgesi ilan edilince ne olur?
23.02.2023Gündem
Seçim kampanyasına deprem ayarı!
Seçim kampanyasına deprem ayarı!AK Parti, geçtiğimiz yazdan bu yana hazırlıklarını sürdürdüğü “Türkiye Yüzyılı” perspektifli seçim beyannamesi çalışmalarını, “Yeni başlıyoruz” sloganıyla şekillendirmişti. Ancak deprem felâketinin ardından seçim beyannamesi ve kampanyasında değişikliğe gidilmesine karar verildi.
23.02.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Türkiye Tek Yürek' yardım kampanyasına destek
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Türkiye Tek Yürek' yardım kampanyasına destekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Türkiye tek yürek' Ortak Yayınına telefon bağlantısıyla katıldı. Erdoğan, "İnşallah bugün tüm zamanların rekorunu kıracağız. İlk günlerdeki eksiklikler kısa sürede önemli ölçüde giderildi. Asrın felaketini birlikte omuzladığımız herkese şükranlarımı sunuyorum. Enkaz altında inşallah hiç kimseyi bırakmayacağız. Mart ayı itibariyle 30 bin konutun temelini atarak inşaya başlıyoruz." dedi.
15.02.2023Gündem
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıkladı: Afet bölgesi 11 ile çıktı
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıkladı: Afet bölgesi 11 ile çıktıAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti MYK toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Elazığ, depremden etkilenmesi bakımından 11'inci il olarak afet bölgesi olarak değerlendirilecektir." ifadelerini kullandı.
15.02.2023Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik: Seçim ya da başka bir şeyin konuşulması söz konusu bile değil
AK Parti Sözcüsü Çelik: Seçim ya da başka bir şeyin konuşulması söz konusu bile değilAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Seçim ya da başka bir şeyin konuşulması söz konusu bile değil” dedi.
14.02.2023Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik: Yağma olayları karşısında son derece acımasız olacağız
AK Parti Sözcüsü Çelik: Yağma olayları karşısında son derece acımasız olacağızAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, yağma olayları karşısında son derece acımasız olacaklarını belirterek, “Böyle bir felaket söz konusuyken bu yağma işine girişenleri uyarıyoruz. Hayatları boyunca utançla yaşarlar” dedi.
11.02.2023Gündem
Deprem felaketinde 4. gün! Son durum açıklandı
Deprem felaketinde 4. gün! Son durum açıklandıKahramanmaraş'ta 7,7 ve 7,6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Deprem; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'da büyük yıkıma yol açtı. 10 ilde toplam can kaybı 12 bin 391'e yükseldi.
9.02.2023Gündem
AK Parti'li Çelik acı haberi duyurdu: Adıyaman milletvekilimiz Taş'ı depremde kaybettik
AK Parti'li Çelik acı haberi duyurdu: Adıyaman milletvekilimiz Taş'ı depremde kaybettikAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ''Adıyaman Milletvekilimiz Yakup Taş depremde hayatını kaybetti. Allah'tan rahmet diliyoruz. Mekanı cennet olsun'' dedi.
7.02.2023Gündem
Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğünde deprem; 5 bölge sallandı, çok sayıda il etkilendi
Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğünde deprem; 5 bölge sallandı, çok sayıda il etkilendiKahramanmaraş'ta sabah saat 04.17'de 7,7; saat 13.24'te 7,6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. AFAD'dan yapılan son açıklamaya göre depremler; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'da büyük yıkıma yol açtı. 10 ilde toplam can kaybı 2 bin 921'e yükseldi.
7.02.2023Gündem
9 ülkenin büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı’na çağırıldı
9 ülkenin büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı’na çağırıldı Konsolosluklarını kapatan ülkelerin de aralarında olduğu 9 ülkenin büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı’na çağırıldı.
2.02.2023Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten konsoloslukların kapatılmasına tepki: Bu sorumsuzluk kabul edilemez
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten konsoloslukların kapatılmasına tepki: Bu sorumsuzluk kabul edilemezAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Ülkemizdeki bazı büyükelçiliklerin ve başkonsoloslukların ülkemizin güvenlik koşulları hakkında endişe yaymaya dönük açıklamalar yaptıklarını görüyoruz, bunlar sorumsuz açıklamalardır; bu sorumsuzluk kabul edilemez" dedi.
2.02.2023Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kudüs'teki saldırıya tepki
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kudüs'teki saldırıya tepkiAK Parti Sözcüsü Çelik: "Kudüs’te bir sinagoga düzenlenen terör saldırısında çok sayıda kişi hayatını kaybetti. Bu terör saldırısını kınıyoruz. İsrail Hükümeti ve halkına, saldırıda yakınlarını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı diliyoruz" dedi.
28.01.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adaylığı ile ilgili AK Parti'li Çelik'ten net mesaj: Hiçbir engel yok
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adaylığı ile ilgili AK Parti'li Çelik'ten net mesaj: Hiçbir engel yokCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adaylığıyla ilgili AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Erdoğan'ın adaylığı önünde hiçbir engelin olmadığını belirten Çelik, 'Bu esasında bir tartışma konusu bile değildir' dedi.
27.01.2023Siyaset
AK Parti Sözcüsü Çelik’ten İsrail’e kınama
AK Parti Sözcüsü Çelik’ten İsrail’e kınamaAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İsrail güvenlik güçlerinin Cenin Mülteci Kampı'na düzenlediği baskını şiddetle kınadığını bildirdi.
26.01.2023Gündem
AK Parti'li Çelik'ten, Batı medyasına tepki: İlkel bir kara propaganda
AK Parti'li Çelik'ten, Batı medyasına tepki: İlkel bir kara propagandaAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Batılı bazı yayın organlarının sistematik şekilde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef aldığını belirterek, "Bunların yaptığı basın yayın faaliyeti değildir; ilkel bir kara propagandadır. Talimat almayan bir Türkiye bu odaklar için kabus anlamına geliyor" dedi.
26.01.2023Gündem
Ömer Çelik'ten İsveç'teki skandala tepki: En tepede Erdoğan ve Türkiye düşmanlığı var
Ömer Çelik'ten İsveç'teki skandala tepki: En tepede Erdoğan ve Türkiye düşmanlığı varAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, canlı yayında CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Dicle Canova'nın gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. İsveç'te yaşanan skandallara tepki gösteren Çelik, "Bunların hepsi Nazi aslında. Bu durum son derece tehlikeli. En tepede bir Erdoğan düşmanlığı var, onu kaldırdığınızda Türkiye, İslam göçmen düşmanlığı var." dedi.
25.01.2023Gündem
AK Parti'li Çelik'ten Hollanda'daki Kur'an-ı Kerim'e alçak saldırıya tepki
AK Parti'li Çelik'ten Hollanda'daki Kur'an-ı Kerim'e alçak saldırıya tepkiHollanda'nın Lahey kentinde bir şahsın Kur'an-ı Kerim'i yakmasına AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik sert tepki gösterdi.
24.01.2023Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik: Nefret siyaseti ve faşizm tüm insanlığı tehdit ediyor
AK Parti Sözcüsü Çelik: Nefret siyaseti ve faşizm tüm insanlığı tehdit ediyorAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Faşizme ve nefret siyasetine karşı, insanlık temelinde büyük bir dayanışma oluşturmalıyız. Ortak mücadele zeminlerini güçlendirmeliyiz" dedi.
22.01.2023Gündem
AK Parti'li Çelik: Kur'an-ı Kerim'e dönük her saygısızlık insanlık suçudur
AK Parti'li Çelik: Kur'an-ı Kerim'e dönük her saygısızlık insanlık suçudurAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "İsveç, bugün insanlık suçu olan alçakça bir eyleme izin vermiştir. Kur'an-ı Kerim’e dönük her saygısızlık insanlık suçudur. Bu eylemlere karşı en güçlü mücadeleyi vereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın" dedi.
21.01.2023Gündem
İsveç Kuranı Kerim olayı nedir 2023? Türkiye İsveç Büyükelçiliği önünde Kuranı Kerim yakılmasına izin verildi, Türkiye’den ser tepki!
İsveç Kuranı Kerim olayı nedir 2023? Türkiye İsveç Büyükelçiliği önünde Kuranı Kerim yakılmasına izin verildi, Türkiye’den ser tepki!NATO üyeliği için Türkiye'nin onayını bekleyen İsveç'ten bu kararı etkileyecek yeni protesto gösterilerine izin çıktı. Bakan Akar, İsveç polisinin Türk Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakılacağı iddia edilen eyleme onay vermesine sert tepki gösterdi. Akar, İsveç Savunma Bakanı'nın Türkiye'ye ziyaretini iptal ettiklerini açıkladı. Peki, İsveç Kuranı Kerim olayı nedir 2023?
21.01.2023Gündem
İsveç'te skandal onay! Peş peşe tepkiler: Modern barbarlık
İsveç'te skandal onay! Peş peşe tepkiler: Modern barbarlıkİsveç polisinin, Danimarkalı aşırı sağcı Stram Kurs partisi lideri Rasmus Paludan'a Türkiye'nin Stockholm Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakma izni verilmesine art arda sert tepkiler geldi. TBMM Başkanı Mustafa Şentop sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Eylem’e izin verilmesi nefret suçuna İsveç yönetiminin suç ortaklığı anlamına gelmektedir" ifadelerini kullanırken, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş "Türkiye'nin İsveç Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakılmasına izin vermek tek kelimeyle alçaklıktır" dedi. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ise "Bu eylemlere karşı en güçlü mücadeleyi vereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın" ifadelerini kullandı.
21.01.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her Roman'a bir yuva
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her Roman'a bir yuvaHaliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen 'Roman Buluşması'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hedefimiz her Roman'a bir yuva. Uygun ödeme imkanlarıyla her kardeşimizi modern, ferah, huzurlu bir eve kavuşturmak istiyoruz. Ülkemizin dünyaca ünlü klarnet sanatçısı Mustafa Kandıralı'nın ismini yaşatacak sizlerin arasından yeni değerlerin yetişmesini temin edecek bir güzel sanatlar lisesi açıyoruz. Roman vatandaşlarımıza yönelik 2020, 2030 strateji belgesinin ilk aşama eylem planıyla ilgili genelgeyi de imzaladım. İnşallah, yarınki resmi gazetede yayınlanıyor. Roman kültürünü yaşatacak ve gelecek nesillere aktaracak bir müze kuruyoruz" dedi.
20.01.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ömer Çelik ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ömer çelik haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.