Öğretmen Alımı

Öğretmen Alımı

Son dakika öğretmen alımı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan öğretmen alımı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını öğretmen alımı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Öğretmen Alımı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan öğretmen alımı gelişmeleri de dahil olmak üzere 342 öğretmen alımı haberi bulunmuştur. Tüm öğretmen alımı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Sözleşmeli öğretmenlik başvurusu ne zaman bitiyor, mülakat başvurusu nasıl yapılır? 2022 öğretmen ataması mülakat tarihleri ne?
Sözleşmeli öğretmenlik başvurusu ne zaman bitiyor, mülakat başvurusu nasıl yapılır? 2022 öğretmen ataması mülakat tarihleri ne?20 bin sözleşmeli öğretmen ön başvuruları için süreç başladı. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde öğretmen olarak görev almak isteyen adaylar başvurulara yönelik yoğun bir koşuşturma içine girdi. Peki, Sözleşmeli öğretmenlik başvurusu ne zaman bitiyor, mülakat başvurusu nasıl yapılır? 2022 öğretmen ataması mülakat tarihleri ne?
19.07.2022Memur
2022 öğretmen atama kontenjanları belli oldu mu? Hangi branştan kaç öğretmen alınacak? 20 bin öğretmen atama kontenjanları branş dağılımı!
2022 öğretmen atama kontenjanları belli oldu mu? Hangi branştan kaç öğretmen alınacak? 20 bin öğretmen atama kontenjanları branş dağılımı!20 bin öğretmen alımı ile ilgili geride bıraktığımız haftada Milli Eğitim Bakanlığı atama ve sonuç takvimini paylaşmıştı. Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer katıldığı bir televizyon programında 20 bin öğretmen atamasına ilişkin branş bazında kontenjan dağılımını açıkladı. Peki, 2022 öğretmen atama kontenjanları belli oldu mu? Hangi branştan kaç öğretmen alınacak? İşte Bakan Özer’in 20 bin öğretmen atama kontenjanları branş dağılımı!
3.07.2022Eğitim
MEB duyurdu! Öğretmen atama ve sonuç takvimi belli oldu! Öğretmen atamaları ne zaman olacak? 20 bin öğretmen alımı başvurusu ne zaman?
MEB duyurdu! Öğretmen atama ve sonuç takvimi belli oldu! Öğretmen atamaları ne zaman olacak? 20 bin öğretmen alımı başvurusu ne zaman? MEB duyurdu. 20 bin öğretmen ataması ile ilgili süreç belli oldu. Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer açıkladı. Öğretmen atama ve sonuç takvimi belli oldu. Bakan Özer, 20 bin öğretmen atama sürecine ilişkin takvimin yayımlandığını bildirerek ön başvuruların 18-26 Temmuz tarihinde, atamaların ise 1 Eylül'de yapılacağını açıkladı. Peki, Öğretmen atamaları ne zaman olacak? 20 bin öğretmen alımı başvurusu ne zaman? İşte 20 bin öğretmen atama takvimi…
29.06.2022Eğitim
Bakan müjdeyi verdi! Öğretmen ataması yapılacak! İşte Bakan Özer’in açıklaması!
Bakan müjdeyi verdi! Öğretmen ataması yapılacak! İşte Bakan Özer’in açıklaması!Öğretmen ataması müjdesi! Bakan açıkladı! Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den öğretmen ataması açıklaması geldi. Bakan Özer, öğretmen atamalarına dair çalışmaların yapıldığınının müjdesini verdi. Özer, "Ağırlık okul öncesi eğitime verilecek ama diğer alanlarda da mutlaka öğretmen alımı gerçekleşecek, umut ediyoruz ki kısa süre içerisinde bunu kamuoyu ile paylaşacağız" dedi. Peki, Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? İşte Bakan Özer’in öğretmen atamaları açıklaması!
16.03.2022Eğitim
Deneyap Teknoloji Atölyeleri 13 ilde eğitmen alacak! İşte başvuru şartları!
Deneyap Teknoloji Atölyeleri 13 ilde eğitmen alacak! İşte başvuru şartları!Deneyap Teknoloji Atölyeleri Adana, Ankara, Antalya, Alanya, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Hakkari, İzmir, Konya, Manisa, Muğla ve Trabzon illerinde eğitmen alacak. Başvurular internet üzerinden alınacak. Peki, Deneyap Teknoloji Atölyeleri eğitmen başvurusu nasıl yapılır? Deneyap Teknoloji Atölyeleri başvuru şartları ne? İşte detaylar…
Öğretmen ataması olacak mı? 2022 yılı öğretmen atamaları ile ilgili Bakan Özer’den açıklama!
Öğretmen ataması olacak mı? 2022 yılı öğretmen atamaları ile ilgili Bakan Özer’den açıklama!Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’den atama müjdesi! Bakan Özer, katıldığı bir televizyon programında öğretmen atamaları ile ilgili konuştu. 'Atama olmayacak' spekülasyonlarına cevap verenn Bakan Özer, “Atama olacak” açıklaması yaptı. Peki, 2022 yılında öğretmen ataması yapılacak mı? MEB öğretmen alımı ne zaman? İşte Bakan Özer’in açıklamaları…
5.03.2022Memur
Adalet Bakanlığı CTE personel alımı 2022! CTE 5.455 İKM, katip, hemşire, şoför, aşçı ve kaloriferci alımı başvuruları nasıl ve nasıl yapılır, alım şartları nelerdir?
Adalet Bakanlığı CTE personel alımı 2022! CTE 5.455 İKM, katip, hemşire, şoför, aşçı ve kaloriferci alımı başvuruları nasıl ve nasıl yapılır, alım şartları nelerdir?CTE personel alımı başvuruları başladı. Adalet Bakanlığı CTE bünyesine 5.016 infaz ve koruma memuru, 141 büro personeli (ceza infaz kurumu kâtibi), 66 hemşire, 113 teknisyen, 90 destek personeli (şoför), 27 destek personeli (aşçı), 2 destek personeli (kaloriferci) olmak üzere toplam 5.455, sözlü sınav ile 51 psikolog, 27 Öğretmen, 22 Sosyal Çalışmacı, 2 veteriner, 1 mühendis (inşaat), 1 mühendis (gıda) ve 4 fizyoterapist olmak üzere toplam 108 personel alımı olacak şekilde 5.563 kişiyi katacak. Peki, CTE personel alımı 2022 başvuru şartları nelerdir, CTE personel alımı başvuruları nasıl ve nereden yapılır?
Öğretmen ataması canlı yayın! Sözleşmeli öğretmenlik tercih sonuçları açıklanıyor! İşte atama yayınını canlı izle!
Öğretmen ataması canlı yayın! Sözleşmeli öğretmenlik tercih sonuçları açıklanıyor! İşte atama yayınını canlı izle!Öğretmen atamaları canlı yayın ile takip edilebilecek mi? Sözleşmeli öğretmenlik tercih sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı, belirlenen kontenjan bilgilerine göre belli olacak. 15 bin öğretmen alımı ataması bugün tamamlanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katılım göstereceği salonda başlayan sözleşmeli öğretmenlik atama sonuçları TC Kimlik Numarası ve şifre ile E-Devlet üzerinden sorgulanabilecek. Peki, Sözleşmeli öğretmenlik tercih sonuçları nasıl ve nereden öğrenilir? Sözleşmeli öğretmen atama sonuçları saat kaçta öğrenilebilecek?
MEB resmen duyurdu! Tarih belli oldu 7 Şubat ve...
MEB resmen duyurdu! Tarih belli oldu 7 Şubat ve...Milyonlar bekliyordu Milli Eğitim Bakanlığı resmen duyurdu. Tarih belli oldu. 81 ilde yapılacak. Öte yandan bir ilk yaşanacak. Herkes yarıyıl tatili uzatılacak mı? sorusunu soruyordu. Bakan Özer iddiaya yanıt verdi. Öğretmenler 24 Ocak 6 Şubat arası eğitime uzaktan katılacak. Okullar 7 Şubat'ta yeniden eğitime başlayacak. Millî Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmi eğitim kurumlarında kadrolu öğretmen olarak görev yapanların alan değişikliği takvimi açıklandı. Alan değişikliği için başvurular 7-11 Şubat 2022 tarihleri arasında alınacak. MEB, 2022 BİLSEM öğretmen seçme ve atama kılavuzu yayımladı. BİLSEM başvuru ve onay işlemleri 24-28 Ocak arasında bakanlığın resmi internet sitesinden yapılabilecek.
22.01.2022Eğitim
BİLSEM Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu yayımlandı! BİLSEM öğretmen kontenjanları!
BİLSEM Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu yayımlandı! BİLSEM öğretmen kontenjanları!MEB duyurdu! BİLSEM Öğretmen alımı başvuruları başlıyor! MEB, BİLSEM Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu'nu ve kontenjanları yayınladı. Bilim ve sanat merkezlerine öğretmen alımı için başvurular 24 Ocak'ta başlıyor. Peki, BİLSEM Öğretmen alımı başvurusu nasıl yapılır? BİLSEM öğretmen kontenjanları ve başvuru şartları!
19.01.2022Eğitim
MEB'den son dakika kararı! Milli Eğitim Bakanlığı resmen duyurdu, 5 gün içerisinde...
MEB'den son dakika kararı! Milli Eğitim Bakanlığı resmen duyurdu, 5 gün içerisinde...MEB harekete geçti ve Milli Eğitim Bakanlığı son dakika gelişmesini resmen duyurdu. Çok sayıda kişi bekliyordu. 5 gün içerisinde yapılacak. Tarihler netlik kazandı. 24 Ocak'ta başlayıp 28 Ocak tarihine kadar devam edecek. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Bilim ve Sanat Merkezlerine (BİLSEM) öğretmen alımı amacıyla hazırlanan '2022 Yılı BİLSEM Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu' ile kontenjanları yayımladı. Ayrıca Bakan Özer'den öğretmenleri ilgilendiren bir haber daha geldi. Bakan Özer yaptığı açıklamada, "Öğretmenlerimize uzaktan eğitimde, seçeneklerini zenginleştirmek için Öğretmen Bilişim Ağını (ÖBA) kurduk. Bu platformu ilk kez 21 Ocak-7 Şubat 2022 tarihleri arasındaki 2 haftalık tatilde uygulayacağız. Bu tarihler arasında öğretmenlerimizin mesleki gelişim eğitimlerini uzaktan eğitim olarak düzenleyeceğimizin müjdesini de buradan duyurmak isterim" ifadelerini kullandı.
19.01.2022Eğitim
Sözleşmeli öğretmenlik atama tercihleri ne zaman? İşte öğretmen atama takvimi ve 2022 öğretmen atama kontenjanları!
Sözleşmeli öğretmenlik atama tercihleri ne zaman? İşte öğretmen atama takvimi ve 2022 öğretmen atama kontenjanları!15 bin sözleşmeli öğretmenlik ataması ile ilgili süreç devam ediyor. Binlerce aday, sözleşmeli öğretmenlik atama tercihlerinin ne zaman yapılacağını merak ediyor. 15 bin sözleşmeli öğretmen atama kontenjanları ve branş dağılımı listesi MEB'in internet sitesinde yayınlanmıştı. Yayınlanan kontejan dağılımına göre, en çok atama yapılacak branşlar sırasıyla 2 bin 175 kontenjanla sınıf öğretmenliği, bin 755 kontenjanla özel eğitim öğretmenliği ve bin 302 kontenjanla okul öncesi öğretmenlik oldu. Peki, Sözleşmeli öğretmenlik atama tercihleri ne zaman? İşte öğretmen atama takvimi ve 2022 öğretmen atama kontenjanları...
10.01.2022Eğitim
MEB sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçlarını açıkladı! işte E-Devlet sonuç ekranı!
MEB sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçlarını açıkladı! işte E-Devlet sonuç ekranı!MEB 15 bin sözleşmeli öğretmen alımı için yapılan mülakat sonuçlarını açıkladı. Sözleşmeli öğretmenlik sözlü sınavlarının değerlendirmesini tamamlayan MEB, e-Devlet üzerinden mülakat sonuçlarını açıkladı. Peki, Öğretmenlik mülakat sonuçları nasıl öğrenilir? İşte sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları E-Devlet sorgulama ekranı!
MEB e-devlet sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sorgulama ekranı!
MEB e-devlet sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sorgulama ekranı!Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları aramaları arttı. Sözlü sınava giren öğretmen adayları, gözlerini mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevirdi ve son durumu takip ediyor. MEB e-devlet sözleşmeli öğretmenlik mülakat sorgulama ekranı üzerinden sonuçları sorgulanabilecek. İşte öğretmenlik mülakat sonuçları 2021…
27.12.2021Memur
15 bin öğretmen ataması yapılacak! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
15 bin öğretmen ataması yapılacak! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!15 öğretmen alımı müjdesi! Ak Parti'nin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öğretmen atamaları ile ilgili bilgi verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Son olarak 15 bin yeni öğretmen ataması ile ilgili süreç devam ediyor. Atamada ağırlığı 7500 yeni öğretmen ile İstanbul'a vereceğiz." dedi. Peki, 15 bin öğretmen ataması ne zaman? 15.000 öğretmen ataması branş dağılımı belli oldu mu? İşte detaylar...
15 bin öğretmen ataması ne zaman? Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan öğretmen ataması müjdesi!
15 bin öğretmen ataması ne zaman? Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan öğretmen ataması müjdesi!Milyonlarca öğretmen adayının beklediği müjde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan geldi. TBMM Genel Kurulunda, Cumhurbaşkanlığı ile bağlı ve ilgili kuruluşların 2022 yılı bütçelerini sunan Oktay, 2022'de yapılacak öğretmen alımını duyurdu. Oktay, "15 bin öğretmen ataması daha gerçekleştirilecek." dedi. Peki, 15 bin öğretmen ataması ne zaman? İşte detaylar...
15.12.2021Eğitim
Engelli öğretmen atama sonuçları 2021! Gözler personel.meb.gov sayfasında: Atama sonuçları açıklandı mı, ne zaman, saat kaçta açıklanacak?
Engelli öğretmen atama sonuçları 2021! Gözler personel.meb.gov sayfasında: Atama sonuçları açıklandı mı, ne zaman, saat kaçta açıklanacak?Engelli öğretmen ataması başvuru sonuçları için nefesler tutuldu. Engelli öğretmen atama sonuçları için MEB tarafından belirlenen tarih geldi. 750 engelli öğretmen ataması başvuru süreci 8 Kasım'da başlamış, 12 Kasım’da sona ermişti. Engelli öğretmen atama sonuçları ‘personel.meb.gov.tr’den ilan edilecek. Peki, engelli öğretmen atama sonuçları açıklandı mı, engelli öğretmen atama sonuçları saat kaçta açıklanacak? İşte engelli öğretmen alımı ve atama sonucu son durum...
3.12.2021Eğitim
Engelli öğretmen tercihleri başladı! İşte engelli öğretmen ataması branş dağılımı!
Engelli öğretmen tercihleri başladı! İşte engelli öğretmen ataması branş dağılımı!Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) duyurdu. Engelli öğretmen alımı tercihleri başladı. Bakanlık, engelli öğretmen alımında branş dağılımı ve kontenjanları açıkladı. Peki, Engelli öğretmen alımı tercihleri nasıl yapılır? İşte İşte engelli öğretmen ataması branş dağılımı ve kontenjanları...
Engelli öğretmen tercih başvuruları ne zaman başlıyor? Engelli öğretmen ataması branş dağılımı belli oldu mu?
Engelli öğretmen tercih başvuruları ne zaman başlıyor? Engelli öğretmen ataması branş dağılımı belli oldu mu? Engelli öğretmen ataması için ön başvurular 8-12 Kasım'da alındı. Gözler şimdi de engelli öğretmen alımı tercih başvurularına çevrildi. Öğretmen adayları atama sürecinin ikinci aşaması olan tercih sürecini bekliyor. Peki, Engelli öğretmen tercih başvuruları ne zaman başlıyor? İşte detaylar…
13.11.2021Eğitim
Bakan Özer'den öğrenci, öğretmen ve okullarla ilgili flaş açıklama!
Bakan Özer'den öğrenci, öğretmen ve okullarla ilgili flaş açıklama!Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den son dakika açıklaması. Öğrenci, öğretmenler, okullaşma oranı ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Özer, kız çocuklarının okullaşma oranının ciddi anlamda arttığını belirtip, "Özellikle 2014'ten sonra hem ortaöğretimde hem yükseköğretimdeki kız çocuklarının okullaşma oranları, erkek çocuklarının okullaşma oranlarını geçti" dedi.
11.11.2021Eğitim
Engelli öğretmen ataması 2021 kontenjanları ile 750 engelli öğretmen ataması branş dağılımı belli oldu mu? Engelli öğretmen ataması başvuru sayfası
Engelli öğretmen ataması 2021 kontenjanları ile 750 engelli öğretmen ataması branş dağılımı belli oldu mu? Engelli öğretmen ataması başvuru sayfasıMilli Eğitim Bakanlığı tarafından 750 engelli öğretmen atamasına ilişkin başvuru kılavuzu yayınlandı. Kılavuza göre; EKPSS kapsamında 2018-2020 yıllarındaki puanların göz önünde bulundurulacağı bildirildi. Engelli öğretmen alımı başvuruları ön başvuru ve tercih başvurusu olmak üzere iki aşamalı gerçekleştirilecek olup kurumun resmi internet sitesi üzerinden işlemler tamamlanacak. Peki, Engelli öğretmen ataması 2021 kontenjanları ile 750 engelli öğretmen ataması branş dağılımı belli oldu mu? Engelli öğretmen ataması başvuru sayfası
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) resmen duyurdu! Yarın başlıyor ve...
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) resmen duyurdu! Yarın başlıyor ve...Tarih belli oldu. Yarın başlıyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından resmen duyuruldu. MEB açıklamasında tüm detaylara yer verildi. Kritik tarihlere dikkat çekildi. Milli Eğitim Bakanlığı, 2018 ve 2020'de düzenlenen Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS-Lisans Düzeyi) katılan adaylar arasından 750 kişinin kamuya atamasının yapılacağını duyurdu. Ön başvurular 8 Kasım Pazartesi günü başlıyor.
7.11.2021Eğitim
MEB 750 engelli öğretmen alacak! Başvuru kılavuzu yayınlandı!
MEB 750 engelli öğretmen alacak! Başvuru kılavuzu yayınlandı! Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) engelli öğretmen atama duyurusu ve başvuru kılavuzunu yayınladı. MEB'ten yapılan açıklamaya göre, 2018 ve 2020 yıllarında yapılan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS-Lisans Düzeyi) katılan adaylar arasından EKPSS puanı üstünlüğüne göre 750 engelli öğretmen olarak ataması yapacak. Peki, MEB engelli öğretmen alımı başvuruları nasıl yapılır? Engelli öğretmen atama kılavuzu ve başvuru şartları!
MEB resmen duyurdu! Pazartesi günü itibarıyla...
MEB resmen duyurdu! Pazartesi günü itibarıyla...Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti. Yeni kararın detayları kamuoyu ile paylaşıldı. MEB'den yapılan açıklamaya göre pazartesi günü başlayacak. Milli Eğitim Bakanlığı, 2018 ve 2020'de düzenlenen Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS-Lisans Düzeyi) katılan adaylar arasından 750 kişinin kamuya atamasının yapılacağını duyurdu. Ön başvurular 8-12 Kasım'da alınacak. 3 Aralık'ta ise 750 engelli öğretmen ataması yapılacak.
4.11.2021Eğitim
750 engelli öğretmen ataması ne zaman? Engelli öğretmen ataması kadro ve branş dağılımı belli oldu mu?
750 engelli öğretmen ataması ne zaman? Engelli öğretmen ataması kadro ve branş dağılımı belli oldu mu?Bakan'dan atama müjdesi! Belli oldu. MEB, 750 engelli öğretmen ataması yapacak. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaki görüşmelerde açıklamalarda bulunan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 750 engelli öğretmen ataması yapılacağını duyurdu. Peki, 750 engelli öğretmen ataması ne zaman? Engelli öğretmen ataması kadro ve branş dağılımı belli oldu mu? İşte detaylar...
3.11.2021Memur

Benzer Haber Etiketleri

Öğretmen Alımı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki öğretmen alımı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.