Öğretmen

Öğretmen

Son dakika öğretmen haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan öğretmen ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını öğretmen haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Öğretmen

haberleri sayfasında son dakika yaşanan öğretmen gelişmeleri de dahil olmak üzere 14.307 öğretmen haberi bulunmuştur. Tüm öğretmen haberleri aşağıda listelenmiştir.
Demet Akalın: Kuzenlerimin kurtulduğuna bile sevinemedim
Demet Akalın: Kuzenlerimin kurtulduğuna bile sevinemedimKahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde saat 04.17'de şiddetli bir deprem meydana geldi. Depremin boyutu ve acı bilanço gün aydınlanınca ortaya çıktı. Dört bir yandan yardım mesajları gelirken Demet Akalın da yakınlarına dair bir mesaj paylaştı.
7.02.2023Magazin
Fuat Oktay: 10 ili deprem bölgesi ilan ediyor olacağız
Fuat Oktay: 10 ili deprem bölgesi ilan ediyor olacağızCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Toplam 1541 hayatını kaybeden vatandaşımız var, 9 bin 733 yaralımız ve 3 bin 471 yıkılan binamız var. Deprem yaşanan 10 ili deprem bölgesi ilan ediyor olacağız" dedi.
6.02.2023Gündem
Minik Ayşe depremden 7 saat sonra canlı olarak kurtarıldı
Minik Ayşe depremden 7 saat sonra canlı olarak kurtarıldıKahramanmaraş’ta enkaz altında kalan 5 yaşındaki çocuk, depremden 7 saat sonra canlı olarak kurtarıldı. Babasının elini bir an olsun bırakmayan minik Ayşe, kameralara yansıdı.
6.02.2023Gündem
Fuat Oktay: Uluslararası toplumu, KKTC'yi tanımaya çağırıyoruz
Fuat Oktay: Uluslararası toplumu, KKTC'yi tanımaya çağırıyoruzCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, “BM Güvenlik Konseyi’ni ve uluslararası toplumu bir kez daha Kıbrıs Türklerinin egemen eşitliğini ve eşit uluslararası statüsünü tescil etmeye, Kıbrıs Türk Devleti'ni tanımaya çağırıyoruz" dedi.
3.02.2023Gündem
Gaziantep öğretmen promosyonu 2023! Gaziantep Öğretmen promosyon ihalesi ne zaman, bitti mi? MEM öğretmen banka maaş promosyonu ne kadar?
Gaziantep öğretmen promosyonu 2023! Gaziantep Öğretmen promosyon ihalesi ne zaman, bitti mi? MEM öğretmen banka maaş promosyonu ne kadar?Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan öğretmen banka maaş promosyonu düşük bulunduğundan ertelenmiş ve ihalenin 2023 yılında yapılmasına karar verilmişti. Gaziantep MEM öğretmen banka maaş promosyonu ihalesi tarihi merak ediliyor, Eğitim Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök açıklamasında yeni tarihini paylaştı. Peki, Gaziantep Öğretmen promosyon ihalesi ne zaman, bitti mi? MEM öğretmen banka maaş promosyonu ne kadar? Gaziantep öğretmen promosyon 2023…
2.02.2023Memur
Türkiye, Unesco Dünya Miras Geçici Listesi'nde dünya birincisi
Türkiye, Unesco Dünya Miras Geçici Listesi'nde dünya birincisiUNESCO Türkiye Milli Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Öcal Oğuz, Türkiye'nin UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'nde bulunan 84 kültürel mirasıyla dünya birincisi olduğunu söyledi.
Kadın öğretmenin doğruluk mu cesaret mi’ oyunu: Çıplak fotoğraf isteyip cinsel içerikli videolar izletti
Kadın öğretmenin doğruluk mu cesaret mi’ oyunu: Çıplak fotoğraf isteyip cinsel içerikli videolar izlettiİstanbul'un Çekmeköy ilçesinde rezalet bir olay yaşandı. kadın İngilizce öğretmeninin doğruluk mu cesaret mi’ oyunuyla 4 öğrencisine kabusu yaşattı. Tutuklu yargılanan öğretmen, “Öğrencilere başarı odaklı yaklaşmak istedim” diyerek kendini savundu. İstismara uğrayan öğrenciler, oyun sırasında maruz kaldıkları iğrenç anları tek tek anlattı. İşte haberin detayları...
1.02.2023Gündem
'Sahte doktor' Ayşe Özkiraz olayında yeni gelişme! Mahkeme kararını açıkladı...
'Sahte doktor' Ayşe Özkiraz olayında yeni gelişme! Mahkeme kararını açıkladı...Tüm Türkiye'nin konuştuğu sahte doktor Ayşe Özkiraz skandalında yeni detaylar ortaya çıktı. Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde sahte doktorluk yaparken gözaltına alınarak ve tutuklanan Ayşe Özkiraz'ın yalanları bir bir ortaya çıkıyor. Çerkezköy Devlet Hastanesinde kendini çocuk cerrahı olarak tanıtıp, bir yıla yakın süre hasta muayene edip ameliyatlara giren ve Doktor Ayşem olarak kendini tanıtan Ayşe Özkiraz ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor
30.01.2023Gündem
6 yaşındaki çocuğun istismarı davası başladı! Dikkat çeken rapor ayrıntısı ortaya çıktı
6 yaşındaki çocuğun istismarı davası başladı! Dikkat çeken rapor ayrıntısı ortaya çıktıİsmailağa cemaatine bağlı Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in 6 yaşındaki kız çocuğunun istismarıyla ilgili dava kapsamında baba Gümüşel ve 6 yaşındayken H.K.G. ile evlendiği iddia edilen Kadir İstekli bugün ilk kez hâkim karşısına çıktı. 6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesiyle ilgili Kadir İstekli, baba Yusuf Ziya Gümüşel ve anne Fatıma Gümüşel’in yargılandığı davanın duruşmasının kapalı yapılmasına ve yayın yasağı getirilmesine karar verildi. Öte yandan dava ile ilgili dikkat çeken rapor ayrıntısı ortaya çıktı.
30.01.2023Gündem
6 yaşında evlendirilme davası yarın başlıyor
6 yaşında evlendirilme davası yarın başlıyor6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesiyle ilgili dava kapsamında Kadir İstekli ve baba Yusuf Ziya Gümüşel yarın ilk kez hakim karşısına çıkacak.
29.01.2023Gündem
'Karavan işgali'ne tepki! 'Eziyet haline geldi'
'Karavan işgali'ne tepki! 'Eziyet haline geldi'Antalya'nın Konyaaltı ilçesindeki sokağa karavanların uzun süreyle park edilmesi, mahalleli ile karavan sahiplerini zaman zaman karşı karşıya getiriyor. Karavancıların görüntülerinin rahatsız edici olduğunu savunan mahalleli, karavanların başka yere taşınmasını istiyor.
29.01.2023Gündem
Site yöneticisi otoparkta ölü bulundu!
Site yöneticisi otoparkta ölü bulundu!Isparta’da bulunan bir sitenin otopark kısmında bir kişi ölü bulundu.
28.01.2023Yaşam
Uludağ’da kar kalınlığı 30 santimetreyi aştı
Uludağ’da kar kalınlığı 30 santimetreyi aştıTürkiye’nin önemli kış turizmi merkezlerinden Uludağ’da beklenen kar yağışı dün öğle saatlerinde başladı. Aralıksız süren yağışla Uludağ’da kar kalınlığı 32 santimetreye ulaştı.
28.01.2023Yaşam
MEB'den son dakika açıklaması! 81 ilde uygulanacak
MEB'den son dakika açıklaması! 81 ilde uygulanacakMEB'den son dakiak açıklaması geldi. Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, sağlık problemleri nedeniyle evde ya da hastanede tedavi gören öğrenciler için 81 ilde kamu-özel ayrımı olmaksızın istenilen her noktaya hastane sınıfı kurulacağını bildirdi.
28.01.2023Eğitim
Kadro müjdesi! Kapsam genişliyor: Taşeronlar, ücretli öğretmenler, uzman askerler
Kadro müjdesi! Kapsam genişliyor: Taşeronlar, ücretli öğretmenler, uzman askerlerSözleşmeli personele kadro verilmesi ile ilgili düzenleme Resmi Gazete'de yayımlanırken, kapsam dışı kalan 140 bin personele kadro yolu açıldı. Cumhur İttifakı'ndan başta taşeronlar olmak üzere ücretli öğretmenler, uzman askerler, gazi ve şehit yakınlarını ilgilendiren yeni bir düzenleme sinyali geldi. Söz konusu kanun teklifinin de önümüzdeki günlerde Meclis'e sunulması bekleniyor. İşte haberin detayları...
Selçuk İnan Galatasaray'dan istediği 2 futbolcuyu açıkladı
Selçuk İnan Galatasaray'dan istediği 2 futbolcuyu açıkladıKasımpaşa teknik direktörü Selçuk İnan, Galatasaray'dan Van Aanholt ve Seferovic'i istediklerini açıkladı.
Öğretmen atamaları ile ilgili son dakika açıklaması! Bakan Özer duyurdu
Öğretmen atamaları ile ilgili son dakika açıklaması! Bakan Özer duyurduMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 2023 yılı öğretmen atamalarına ilişkin, "2023 öğretmen atamasında rehber öğretmenlerimizi her okulda en az bir tane rehber öğretmen olacak şekilde öncelik vermeyi planlıyoruz" dedi.Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bakanlığa bağlı okullarda çocuk ve gençlerde akran zorbalığını önlemeye yönelik farkındalık kazandırmak amacıyla düzenlenen "Akran Zorbalığını Önlemede Bütüncül Okul Yaklaşımı" konulu çalıştaya katıldı.
23.01.2023Eğitim
Kız çocuğuna iğrenç istismar! Detayları kan dondurdu
Kız çocuğuna iğrenç istismar! Detayları kan dondurduKahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde kendisini 'öğretmen' olarak tanıtıp, okula götürme bahanesiyle otomobiline aldığı H.Y. (10) adlı kız öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan Mustafa Gökot (27) hakkında '12 yaşından küçük çocuğun cinsel istismarı', 'cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' suçlarından 54 yıl 9 aya kadar hapis istemiyle dava açıldı.
23.01.2023Gündem
Sahte psikolog skandalı! Seans sırasında taciz iddiası
Sahte psikolog skandalı! Seans sırasında taciz iddiasıSahte doktor Ayşe Özkiraz vakasının ardından birbiri ardına sahte psikolog haberleri gündeme geldi. Kendini psikolog olarak tanıtan 66 yaşındaki M.E.D. 17 yaşındaki lise öğrencisine tacizden 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanıyor.
23.01.2023Yaşam
Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiriyor! Ücretsiz olacak
Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiriyor! Ücretsiz olacakMilli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, “2023 yılı 6 Şubattan itibaren 5 milyon öğrenciye ücretsiz yemek vermek için bakanlığımızın tüm birimleri çalışmaya başladı. Önceliğimiz okul öncesi olacak ve okul öncesindeki tüm öğrencilerimiz bundan böyle ücretsiz yemekten faydalanacak” dedi.
21.01.2023Eğitim
Bakan Özer: 'Eğitim kurumlarını güvenli hale getirmekle ilgili en ufak bir tavizimiz yok'
Bakan Özer: 'Eğitim kurumlarını güvenli hale getirmekle ilgili en ufak bir tavizimiz yok'Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “Çocuklarımız ve öğretmenlerimiz için eğitim kurumlarını güvenli hale getirmekle ilgili en ufak bir tavizimiz yok. Okullarımızda bu kültürü yaygınlaştırmak üzere çalışmalarımızı hızlandırıyoruz” dedi.
21.01.2023Eğitim
Sözleşmeliye kadro eş durumu tayin var mı 2023? Hangi sözleşmeliler kadroya geçti, sözleşmeliye kadro şartları nelerdir?
Sözleşmeliye kadro eş durumu tayin var mı 2023? Hangi sözleşmeliler kadroya geçti, sözleşmeliye kadro şartları nelerdir?Kamuda çalışan 458 bin 615 sözleşmeliye kadro verilmesini öngören kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.  Diyanet İşleri Başkanlığının taşra teşkilatında açıktan vekil imam-hatip ve vekil müezzin-kayyım olarak görev yapanlardan gerekli koşulları taşıyanlar, Başkanlıkça ilan edilecek yerlerde görevlendirilmek üzere imam-hatip ve müezzin-kayyım unvanlı memur kadrolarına atanabilecek. Peki, Sözleşmeliye kadro eş durumu tayin var mı? Hangi sözleşmeliler kadroya geçti, sözleşmeliye kadro şartları nelerdir?
Avukatın evindeki partinin sonu acı bitti
Avukatın evindeki partinin sonu acı bittiİstanbul’da özel bir okulda öğretmenlik yapan Lübnan uyruklu Farah El Ghali (28), uyuşturucu tedavisi görmek için gittiği klinikte tanıştığı avukat Talat Emre Koçak’ın evinde ölü bulundu.
21.01.2023Gündem
"Hayata İyi Bakarız" Ekolojik Okuryazarlık Projesi tanıtıldı
"Hayata İyi Bakarız" Ekolojik Okuryazarlık Projesi tanıtıldıHayat Holding'in Milli Eğitim Bakanlığı iş birliğiyle, özellikle çocuklarda iklim değişikliği farkındalığına katkıda bulunma, gezegendeki kaynakların kıtlığına dikkat çekme, kaynakları koruma ve bilinçli tüketmeye yönelik davranışları geliştirme hedefiyle hayata geçirdiği Ekolojik Okuryazarlık Projesi'nin tanıtım toplantısı yapıldı. 'Hayata İyi Bakarız’ mottosuyla başlatılan projede Türkiye genelinde ilkokul 3’üncü ve 4’üncü sınıf öğrencileri ile öğretmen ve velilere ekolojik okuryazarlık düzeylerini artırmak için eğitimler verilecek.
20.01.2023Eğitim
Erdoğan 'Bursa'dan sinyalimizi vereceğiz' dedi ve ekledi: Seçim için sayılı haftalardayız
Erdoğan 'Bursa'dan sinyalimizi vereceğiz' dedi ve ekledi: Seçim için sayılı haftalardayızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Esenyurt Eğitim Kampüsü Temel Atma Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan " Artık sayılı haftalardayız. Ben size inanıyorum. Siz de bize inanıyorsanız Allah'ın izniyle bu işi başaracağız. Yarın Bursa'da on binlerle buluşacağız. Bursa'da inşallah sinyalimizi vereceğiz. " dedi.
20.01.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Öğretmen ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki öğretmen haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.