Mülakat

Mülakat

Son dakika mülakat haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan mülakat ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını mülakat haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Mülakat

haberleri sayfasında son dakika yaşanan mülakat gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.462 mülakat haberi bulunmuştur. Tüm mülakat haberleri aşağıda listelenmiştir.
Adalet Bakanlığı CTE mülakat sonuçları sorgulama ekranı: CTE sözleşmeli personel alımı sonuçları nereden öğrenilir? Ceza İnfaz Kurumu (CTE) tercihleri ne zaman?
Adalet Bakanlığı CTE mülakat sonuçları sorgulama ekranı: CTE sözleşmeli personel alımı sonuçları nereden öğrenilir? Ceza İnfaz Kurumu (CTE) tercihleri ne zaman?Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumu (CTE) sözleşmeli personel alımı mülakat sonuçları açıklandı Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları'nda görevlendirilmek üzere 626 sözleşmeli personel alımı sözlü sınav sonuçları duyuruldu. Adaylar sınav sonuçlarını sorgu panelinden T.C. Kimlik Numarası ile sorgulamak suretiyle öğrenebileceklerdir. Peki, CTE sözleşmeli personel alımı sonuçları nereden öğrenilir? Ceza İnfaz Kurumu (CTE) tercihleri ne zaman? İşte Adalet Bakanlığı CTE mülakat sonuçları sorgulama ekranı…
Erdoğan’dan emeklilerin beklediği mesaj: Fazla uzamaz, en kısa zamanda!
Erdoğan’dan emeklilerin beklediği mesaj: Fazla uzamaz, en kısa zamanda!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York'ta düzenlenen 78'inci Birleşmiş Milletler Genel Kurulu sonrası Türkevi'nde gazetecilerin gündeme dair sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, emeklilerin ücretlerinde ne zaman artış olacağıyla ilgili olarak, "Fazla uzamaz. Yani en kısa zamanda. Uyguladığımız Orta Vadeli Programın başarıya ulaşmasıyla birlikte oluşacak refah artışında toplumun tüm kesimleri gibi tabii ki emeklilerimiz de payını alacaktır" ifadelerini kullandı.
21.09.2023Gündem
Bilsem sonuçları 2023 || BİLSEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak, 19 Eylül 2023 deprem bölgesi BİLSEM mülakat sonuçları nereden öğrenilir? BİLSEM meb gov tr sonuçları
Bilsem sonuçları 2023 || BİLSEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak, 19 Eylül 2023 deprem bölgesi BİLSEM mülakat sonuçları nereden öğrenilir? BİLSEM meb gov tr sonuçlarıBİLSEM sınav sonuçları 2023 için detaylı araştırma devam ediyor MEB sonuçları açıklandı. Özel yeteneğe sahip öğrencilerin ilkokullarda sınavla tespit edilmesini sağlayan BİLSEM sonuçlarının açıklanmasıyla, MEB BİLSEM sonuç sorgulama ekranı da yoğun bir şekilde ziyaret edilmeye başlandı. Türkiye genelinde düzenlenen BİLSEM sonuçları veliler ve öğrenciler araştırılıyor. Peki, 19 Eylül 2023 deprem bölgesi BİLSEM mülakat sonuçları nereden öğrenilir? BİLSEM mülakat sonuçları sorgulama…
19.09.2023Eğitim
PMYO mülakat sonuçları 2023 | PMYO sonuçları ne zaman açıklanacak 2023, PMYO mülakat sonuçları kaç günde açıklanır? Polislik mülakat sonuçları açıklandı mı?
PMYO mülakat sonuçları 2023 | PMYO sonuçları ne zaman açıklanacak 2023, PMYO mülakat sonuçları kaç günde açıklanır? Polislik mülakat sonuçları açıklandı mı?PMYO mülakat sonuçları adaylar tarafından merakla bekleniyor. Polis Meslek Yüksekokulu mülakatlarına giren adaylar sonuçları sorguluyor. Sonuçların nereden öğrenileceğini, açıklanıp açıklanmadığını araştıran adaylar polislik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanır 2023, PMYO mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak 2023? Sorusuna yanıt arıyor. Peki, PMYO mülakat sonuçları kaç günde açıklanır, PMYO sonuçları açıklandı mı?
Öğretmen atamaları için 30 ilde mülakat merkezi kurulacak
Öğretmen atamaları için 30 ilde mülakat merkezi kurulacakMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğretmenlik mülakatlarına ilişkin, atamalarda KPSS puanı ve mülakatın yarı yarıya etkili olacağını söyledi. Bakan Tekin, 30 büyükşehirde mülakat merkezi kurulacağını da belirtti.
16.09.2023Eğitim
Bakan Tekin'den CNN Türk'te 'mülakat' açıklaması: Kayırmaya izin vermeyeceğiz
Bakan Tekin'den CNN Türk'te 'mülakat' açıklaması: Kayırmaya izin vermeyeceğizMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, CNN TÜRK canlı yayında soruları yanıtladı. Bakan Tekin, eğitimde "öğretmene mülakat" polemiğiyle ilgili, "Şu an yüzde 100 mülakat skoruyla atanıyor öğretmen. Biz yüzde 50-50 yapmak istiyoruz. KPSS yüzde 50, mülakat yüzde 50. 30 büyükşehirde mülakat yapılacak. Mülakatta öğretmen adayına 'bize ders anlatın' diyeceğiz. İletişim becerisi ve sorun çözme becerisini ölçeceğiz. Kul hakkı yemeden, herhangi bir ideolojik bir kayırma yapmadan bunu yapabilmek. Komisyon üyesinin adayla ilgili herhangi bir bilgisi olmayacak. İdeolojik kayırma, asla, kesinlikle olmayacak. Mülakatta hakkaniyetsizlik olmayacak" ifadelerini kullandı.
16.09.2023Gündem
İYİ Parti'nin yerel seçim açıklamasına Kılıçdaroğlu'ndan yanıt: Kurduğumuz ittifak zaten bitti
İYİ Parti'nin yerel seçim açıklamasına Kılıçdaroğlu'ndan yanıt: Kurduğumuz ittifak zaten bittiİYİ Parti’nin yerel seçimlere 81 ilde kendi adayları ile gireceğini açıklaması ile ilgili olarak CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 'Bir siyasi partinin aldığı kararı saygı ile karşılayacağız. Seçimden sonra kurduğumuz ittifak zaten bitti.' dedi. CHP’de genel başkanlık yarışında, Özgür Özel'in adaylığı ile ilgili olarak ise Kılıçdaroğlu, 'Gayet güzel. CHP diğer partiler gibi değildir. Herkesin aday olma hakkı vardır.' ifadelerini kullandı.
14.09.2023Gündem
TYP sonuçları isim listesi 2023! TYP kura sonuçları 2023 isim listesi nasıl sorgulanır, TYP başvuru sonuçları nasıl öğrenilir? TYP sonuçları açıklandı mı 2023?
TYP sonuçları isim listesi 2023! TYP kura sonuçları 2023 isim listesi nasıl sorgulanır, TYP başvuru sonuçları nasıl öğrenilir? TYP sonuçları açıklandı mı 2023?TYP isim listeleri kura sonuçları il il açıklanmaya devam ediyor. Toplum Yararına Programlar kapsamında alımı yapılacak olan TYP personel başvuruları bazı illerde tamamlandı, mülakat sınavı ile kura çekimi de gerçekleşmeye başladı. Sivas, Şanlıurfa, Erzincan, gibi illerde yapılan TYP kura sonuçları il ve ilçe milli eğitim müdürlüğü internet adresi üzerinden sorgulanabiliyor. Noter huzurunda belirlenen 2023 TYP kura sonucuna göre asil listede yer alanlar görevlerine başlayabilecek. Peki, TYP sonuçları ne zaman açıklanacak 2023? TYP İŞKUR başvuru sonuçları açıklandı mı, İŞKUR TYP kura sonuçları 2023 isim listesi belli oldu mu? İşte TYP kura sonuçları 2023 isim listesi…
Kreş ve anaokulu fiyatları velileri şok etti! Üniversitelerle yarışıyor
Kreş ve anaokulu fiyatları velileri şok etti! Üniversitelerle yarışıyorKreş ve anaokulu ücretleri, bu yıl üniversite fiyatlarını aşarak 500 bin TL’ye ulaştı. Hem çocuğun hem de ailenin zorlu görüşmelerden geçerek kabul edildiği bu okullarda, fahiş fiyatlara rağmen boş yer bulunamıyor.
19.08.2023Ekonomi
BİSEM kayıt hakkı kazanan öğrenciler 2023! BİLSEM kayıtları ne zaman 2023? BİLSEM kesin kayıt tarihi…
BİSEM kayıt hakkı kazanan öğrenciler 2023! BİLSEM kayıtları ne zaman 2023? BİLSEM kesin kayıt tarihi…BİLSEM mülakat sonuçlarıyla birlikte 2023/2024 eğitim-öğretim döneminde Bilim ve Sanat Merkezleri'nde (BİLSEM) eğitim almaya hak kazanan öğrenciler belli olacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından belirlenen ve kesin kayıt hakkı kazanan öğrenciler açıklanınca kazanan öğrenciler kesin kayıt işlemlerini halledecek.
4.08.2023Eğitim
(BİLSEM sonuçları 2023 meb.gov.tr) 1. 2. 3. 4. 5. sınıf BİLSEM sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, bugün BİLSEM mülakat sonuçları 2023 açıklandı mı? BİLSEM mülakat sonuçları sorgulama ekranı
(BİLSEM sonuçları 2023 meb.gov.tr) 1. 2. 3. 4. 5. sınıf BİLSEM sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, bugün BİLSEM mülakat sonuçları 2023 açıklandı mı? BİLSEM mülakat sonuçları sorgulama ekranıBİLSEM mülakat sonuçları için yapılan aramalar arttı. 28 Temmuz'da sona eren bireysel değerlendirme aşamasının tamamlanmasıyla birlikte gözler sonuçların açıklanacağı tarihe çevrildi. . Resim, müzik, sanat, zihinsel yetenek gibi alanlara yerleşecek olan binlerce öğrenci BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak, BİLSEM mülakat sonuçları açıklandı mı 2023? BİLSEM sonuçları 2023 nereden bakılır, nasıl öğrenilir? Sorularının yanıtını merak ediliyor. İşte MEB BİLSEM sonuçları sorgulama ile ilgili merak edilenler…
4.08.2023Eğitim
Genelkurmay Başkanı Org. Metin Gürak oldu! İşte dikkat çeken üç özelliği
Genelkurmay Başkanı Org. Metin Gürak oldu! İşte dikkat çeken üç özelliğiCumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan Yüksek Askeri Şura toplantısında Genelkurmay Başkanlığı’na 2. Ordu Komutanı Org. Metin Gürak, Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na Org. Selçuk Bayraktaroğlu, Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na ise Org. Ziya Cemal Kadıoğlu getirildi.
4.08.2023Gündem
POMEM 10 katı kuralı kalkacak mı? 10 katı kuralı nedir, 10 katına takılan polis adayları mülakata çağrılacak mı?
POMEM 10 katı kuralı kalkacak mı? 10 katı kuralı nedir, 10 katına takılan polis adayları mülakata çağrılacak mı?Polis adaylarının 30. Dönem POMEM müracaat kabul, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı yerleri ve tarihleri açıklandı. POMEM mülakat yerlerinin belli olmasının ardından “POMEM 10 katı kuralı” gündeme geldi. Peki, POMEM 10 katı kuralı kalkacak mı, 10 katına takılan polis adayları mülakata çağrılacak mı?
30. Dönem POMEM sınav giriş belgesi: POMEM giriş yerleri açıklandı mı? İşte POMEM mülakat yerleri sorgulama ekranı…
30. Dönem POMEM sınav giriş belgesi: POMEM giriş yerleri açıklandı mı? İşte POMEM mülakat yerleri sorgulama ekranı…Polis adaylarının 30. Dönem POMEM müracaat kabul, ön sağlık kontrolü ve fiziki yeterlilik sınavı yerleri ve tarihleri açıklandı. 30. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında, Aday Değerlendirme ve Seçme Sınavı Müracaat Kabul, Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik Sınavı aşamasına katılacak olan adaylar Sınav Merkezlerini, T.C. Kimlik Numaraları ve e-Devlet şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgulayarak öğrenebilecek. İşte POMEM mülakat yerleri sorgulama ekranı…
Gençlere vergisiz telefon ve bedava internet yolda: Bu vaatler hayata geçirilecek
Gençlere vergisiz telefon ve bedava internet yolda: Bu vaatler hayata geçirilecekCumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti MKYK toplantısında yerel seçim hazırlıklarının başlatılması talimatını verirken gençlerle ilgili de “Cep telefonu, bedava internet, gençlik bankası ile ilgili Mehmet Bey (Mehmet Şimşek) çalışıyor. Gençlere verdiğimiz sözleri tutacağız” dedi.
21.06.2023Ekonomi
(Hakimlik mülakat sonuçları) Hakimlik savcılık sınavı sonuçları açıklandı mı?
(Hakimlik mülakat sonuçları) Hakimlik savcılık sınavı sonuçları açıklandı mı?Adalet Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen adli hakimlik ve savcılık sınavı, idari hakimlik sınavı, avukatlıktan hakimliğe geçiş sınavı mülakat sonuçları bakanlığın internet sitesinde yayınlandı.
POMEM 30. Dönem mülakat ne zaman? 30 dönem POMEM sınavı ne zaman? Polis Akademisi POMEM Akademik Takvim!
POMEM 30. Dönem mülakat ne zaman? 30 dönem POMEM sınavı ne zaman? Polis Akademisi POMEM Akademik Takvim!30. Dönem POMEM sonuçlarının açıklanmasıyla yazılı ve sözlü sınavlara yönelik araştırmalar yoğunlaştı. 10.600 öğrenci alımı ön başvuru işlemleri mayıs ayında tamamlandı, POMEM Giriş Sınavı Aday Belirleme ön başvuru sonuçları açıklandı. Peki, 2023 Polis Akademisi 30. Dönem POMEM mülakat ne zaman, POMEM 30. Dönem sınavı ne zaman?
'Erdoğan nasıl kazanıyor' sorusuna çarpıcı yanıt! Zaferin formülünü madde madde açıkladı
'Erdoğan nasıl kazanıyor' sorusuna çarpıcı yanıt! Zaferin formülünü madde madde açıkladıDünyanın gözü kulağı Türkiye'den gelen haberlerde... Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu için geri sayıma sürerken dünya basını 'Erdoğan nasıl kazanıyor' sorusunu sordu ve zaferin formülünü madde madde açıkladı. Alman Frankfurter Rundschau gazetesi ise haberinde son anket sonuçlarına yer verdi.
24.05.2023Dünya
Milli Eğitim Bakanı Özer: 29 Mayıs'ta okullarımızı tatil edeceğiz
Milli Eğitim Bakanı Özer: 29 Mayıs'ta okullarımızı tatil edeceğizMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 16 Haziran'da okulların kapanacağını söyledi. Özer, "28 Mayıs'ta ikinci tur seçimleri olacak, 29 Mayıs'ta okullarımızı tatil edeceğiz. Öğretmenlerimiz de idari izinli sayılacak" açıklamasını yaptı.
22.05.2023Eğitim
İstanbul’da FETÖ operasyonu: 15 gözaltı
İstanbul’da FETÖ operasyonu: 15 gözaltıİstanbul’da FETÖ/PYD terör örgütün gizli haberleşme ağlarını kullanan ve mülakatlarda kodlama yöntemiyle örgüt mensuplarını kamu kurumlarına yerleştirdikleri tespit edilen şüphelilere yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda aralarında aktif görevlerde bulunanların da olduğu 19 şüpheli gözaltına alındı.
17.05.2023Gündem
Öğretmenlere müjde: Görev süresi şartı değişiyor, KPSS puanı detayı
Öğretmenlere müjde: Görev süresi şartı değişiyor, KPSS puanı detayıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, öğretmen, öğrenci ve velilerin merak ettiği konulara ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Özer, yaptığı açıklamada uzman öğretmenlik için 10 yıl görev şartının 5 yıla düşürüleceğini duyurdu. Bakan Özer ayrıca öğretmen atamalarında bundan sonra mülakatın olmayacağını, atamaların KPSS puanı ile yapılacağını ifade etti.
12.05.2023Gündem
Asgari ücrete zam açıklaması! Bakan Bilgin: 500 doların altında olmamalı
Asgari ücrete zam açıklaması! Bakan Bilgin: 500 doların altında olmamalıAsgari ücret, emeklilik, maaş zamları ve gündeme ilişkin önemli konularla ilgili CNN Türk canlı yayında açıklamalarda bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, "Dolar bazında baktığımızda ilk defa AK Parti döneminde en üst düzeye çıktı. Ben görevim gereği bunları sayın cumhurbaşkanımıza götürdüğümde anlattığımda kabul etti. Asgari ücret 500 doların altında olmamalı." dedi
Ev sahibinden akıllara durgunluk veren ‘mülakatla’ kiracı arama ilanı
Ev sahibinden akıllara durgunluk veren ‘mülakatla’ kiracı arama ilanıAfyonkarahisar’da evini kiraya vermek isteyen gurbetçi, internetten akıllara ziyan bir ilan vererek evini mülakatla kiraya vereceğini duyurdu. Vatandaş yaptığı ilanda mülakat sonucuna göre dairenin 1 Haziran’ da da teslim edeceğini de açıklarken, bu duruma evin bulunduğu mahallenin muhtarı bile hayret etti.
3.05.2023Haber
Ev sahibinden akıllara durgunluk veren ilan! İlandaki madde kiracıları isyan ettirdi
Ev sahibinden akıllara durgunluk veren ilan! İlandaki madde kiracıları isyan ettirdiAfyonkarahisar’da evini kiraya vermek isteyen gurbetçi, internetten akıllara ziyan bir ilan vererek evini mülakatla kiraya vereceğini duyurdu. Vatandaş yaptığı ilanda mülakat sonucuna göre dairenin 1 Haziran’ da teslim edeceğini de açıklarken, bu duruma evin bulunduğu mahallenin muhtarı bile hayret etti.
3.05.2023Yaşam
Kılıçdaroğlu'nun 'ABD'li şirket' vaadine Bakan Varank'tan yanıt: Atatürk Havalimanı'nın yabancı şirketlere ihtiyacı yok
Kılıçdaroğlu'nun 'ABD'li şirket' vaadine Bakan Varank'tan yanıt: Atatürk Havalimanı'nın yabancı şirketlere ihtiyacı yokSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, CNN Türk'te Kılıçdaroğlu'nun Atatürk Havalimanıyla ilgili ABD’li şirket vaadine yanıt verdi. Bakan Varank, "Daha önceki açıklamalarını hatırlayın. 'Havalimanı yapacağız tekrar' diyorlardı. Bundan da vazgeçtiler. Şimdi 'ABD'li şirketi getireceğiz' diyor. Atatürk Havalimanı'nın yabancı şirketlere ihtiyacı yok" dedi.
29.04.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Mülakat ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki mülakat haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.