Milli Savunma Bakanı

Milli Savunma Bakanı

Son dakika milli savunma bakanı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan milli savunma bakanı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını milli savunma bakanı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Milli Savunma Bakanı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan milli savunma bakanı gelişmeleri de dahil olmak üzere 5.242 milli savunma bakanı haberi bulunmuştur. Tüm milli savunma bakanı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Milli Savunma Bakanı Akar, Pakistan Savunma Bakanı Asif ile görüştü
Milli Savunma Bakanı Akar, Pakistan Savunma Bakanı Asif ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Pakistan Savunma Bakanı Khawaja Muhammad Asif ile görüştü.
21.05.2022Siyaset
Bakan Akar'dan 'Pençe-Kilit' açıklaması: Operasyonlar zincirinin kilit halkası!
Bakan Akar'dan 'Pençe-Kilit' açıklaması: Operasyonlar zincirinin kilit halkası!Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Pençe-Kilit Operasyonu bugüne kadar yaptığımız operasyonlar zincirinin kilit halkası. Mehmetçik diğerlerinde olduğu gibi bunu da başarıyla tamamlayacak, teröristleri inlerinde vuracak" dedi.
18.05.2022Gündem
Bakan Akar Tek Vatan Harekatı gazileri ile bir araya geldi
Bakan Akar Tek Vatan Harekatı gazileri ile bir araya geldiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Azerbaycan’ın Tek Vatan Harekatı’nda gazi olan Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri mensupları ile bir araya geldi.
18.05.2022Gündem
Bakan Akar, Kosovalı mevkidaşıyla görüştü
Bakan Akar, Kosovalı mevkidaşıyla görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kosova Savunma Bakanı Armend Mehaj ile görüştü.
18.05.2022Siyaset
Rize-Artvin Havalimanı açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında müjdeleri peş peşe duyurdu
Rize-Artvin Havalimanı açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında müjdeleri peş peşe duyurduRize-Artvin Havalimanı bugün açılıyor. Dünyada sadece 5 tane olan dev havalimanının açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev gerçekleştirdi. Erdoğan açılış töreninde, yaş çay alım fiyatları konusunda da müjde verdi. Erdoğan, "Bir müjdede İkizdere Çamlıhemşinli çay üreticilerine vermek istiyorum. 100 ton kapasiteye sahip 5 binin üzerinde üreticiye sahip çay fabrikalarının inşaatlarını projeleri var." dedi.
14.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazak mevkidaşını resmi törenle karşıladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazak mevkidaşını resmi törenle karşıladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev'i resmi törenle karşıladı.
10.05.2022Siyaset
Bakan Akar, Kazakistanlı mevkidaşı ile görüştü
Bakan Akar, Kazakistanlı mevkidaşı ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kazakistan Savunma Bakanı Orgeneral Ruslan Jaksylkov ile bakanlıkta bir araya geldi.
10.05.2022Siyaset
Bakan Akar'dan komutanlarla toplantı
Bakan Akar'dan komutanlarla toplantıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar başkanlığında birlik komutanlarının katılımıyla video telekonferans toplantısı düzenlendi.
9.05.2022 Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan “hudut kartalları”na seslendi! “Tarih boyunca unutulmayacaktır"
Cumhurbaşkanı Erdoğan “hudut kartalları”na seslendi! “Tarih boyunca unutulmayacaktır"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hudut hattında inceleme ve denetlemelerde bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile telefonda görüştü. Hudut kartallarına da seslenen Erdoğan, “Ordumuz, şu ana kadar hudut boylarında en ufak bir yanlışa fırsat vermedi. Ordumuzun siz değerli mensuplarını şahsım, milletim adına alkışlıyorum. Bu gayretleriniz tarih boyunca unutulmayacaktır” dedi.
8.05.2022Siyaset
Bakan Akar, sınırın sıfır noktasında
Bakan Akar, sınırın sıfır noktasındaMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberindeki Genelkurmay Başkanı Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Avsever ile hudut hattında incelemede bulunup, denetleme yapıyor.
8.05.2022Siyaset
Suriyeliler geri dönüyor mu? Suriyeliler ne zaman geldi, kaç yıldır Türkiye’de? Bakan Akar'dan sığınmacı açıklaması!
Suriyeliler geri dönüyor mu? Suriyeliler ne zaman geldi, kaç yıldır Türkiye’de? Bakan Akar'dan sığınmacı açıklaması!Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, sığınmacı göçü ve mülteci sorununa ilişkin açıklamalarda bulundu. "Türkiye'ye gelen göçmenler" adı altında dolaşan videolarla ilgili konuşan Akar, "Yalan haber, video ve dezenformasyonla farklı bir algı oluşturulmaya çalışılıyor." diyerek, Suriyelilerin geri dönüşleri ile ilgili de açıklama yaptı. Söz konusu gelişmelerin ardından vatandaşlar “Suriyeliler geri dönüyor mu?” ve “Suriyeliler ne zaman geldi, kaç yıldır Türkiye’de?” gibi sorulara yanıt aramaya başladı. İşte Bakan Akar'ın sığınmacı açıklaması…
7.05.2022Gündem
Bakan Akar'dan son dakika sığınmacı açıklaması!
Bakan Akar'dan son dakika sığınmacı açıklaması!Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, hudut güvenliği konusunda yalan haberler, sahte videolar ve dezenformasyonla farklı bir algı oluşturulmaya çalışıldığını belirterek, “Yapılan tüm açıklamalara, bilgilendirmelere rağmen maalesef bazıları gerçekleri anlamamakta, dinlememekte, görmemekte, duymamakta ısrar ediyorlar. Hudutların korunması milli bir meseledir. Mehmetçik hudutlarda kendisine sağlanan imkanları en etkin şekilde kullanıyor, Yapılması gerekenleri başarılı bir şekilde icra ediyor” dedi.
7.05.2022Siyaset
Milli Savunma Bakanlığı acı haberi duyurdu! Terör örgütünden füze saldırısı! Bir şehidimiz var
Milli Savunma Bakanlığı acı haberi duyurdu! Terör örgütünden füze saldırısı! Bir şehidimiz varMilli Savunma Bakanlığı, Zeytindalı harekat bölgesinde, teröristlerce yapılan füze saldırısında ağır yaralanan İstihkam Teğmen Talha Bahadır'ın kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, şehit olduğunu açıkladı.
4.05.2022Gündem
Milli Savunma Bakanı Akar, Rus mevkidaşı Sergey Şoygu ile görüştü
Milli Savunma Bakanı Akar, Rus mevkidaşı Sergey Şoygu ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Rusya Federasyonu Savunma Bakanı Sergey Şoygu ile telefonda görüştü.
2.05.2022Gündem
Bakan Akar'dan Yunanistan açıklaması: Gerekli tepki misliyle gösteriliyor
Bakan Akar'dan Yunanistan açıklaması: Gerekli tepki misliyle gösteriliyorMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türkiye'nin iyi komşuluk, uluslararası ilişkiler ve diyalogdan yana tavrına karşı Yunanistan'ın Ege ve Akdeniz'de inatla provokatif eylem ve söylemlerini sürdürdüğünü söyledi. Akar ayrıca, ' Onların yaptığı ihlallere karşı Hava Kuvvetlerimiz gerekli tepkiyi misliyle gösteriyor. Deniz Kuvvetlerimiz zaten teyakkuz halinde.' dedi.
2.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, operasyonlarda ve hudut hattında görevli birlik komutanlarına hitap etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, operasyonlarda ve hudut hattında görevli birlik komutanlarına hitap ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yurt içinde, Suriye ile Irak’ın kuzeyindeki operasyonlarda ve hudut hattında görevli birlik komutanlarına telefonla hitap etti. Erdoğan, ”Bölgede verdiğiniz mücadele her türlü takdirin üzerinde. İnanıyorum ki gerek yurt içinde gerekse sınır ötesinde bu mücadeleyi tarih hayırla yad edecektir” dedi.
2.05.2022Siyaset
Ali Erbaş'tan Süleymaniye Camii'nde İngilizce hutbe
Ali Erbaş'tan Süleymaniye Camii'nde İngilizce hutbeSüleymaniye Camii'nde bayram namazını Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş kıldırdı. Süleymaniye Camii'nde yoğunluk oluştu. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş bir bölümünü ingilizce okuduğu hutbesinde 'Barış' mesajı verdi.
2.05.2022Gündem
Fuat Oktay: Bu yıl dolu dolu bir ramazan geçirdik
Fuat Oktay: Bu yıl dolu dolu bir ramazan geçirdikCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "2019'dan sonra Covid-19 salgınıyla birlikte neredeyse 2 yıl tüm ülke olarak, tüm dünya olarak kapanmıştık. Şükürler olsun ki bu yıl dolu dolu bir ramazan geçirdik" dedi.
2.05.2022Siyaset
Zonguldak’ta bayram coşkusu
Zonguldak’ta bayram coşkusuZonguldak’ta Ramazan Bayramı coşkusu yaşandı. Namaz sonrası protokol ve vatandaşlar birbirleriyle bayramlaştı.
2.05.2022Yaşam
Bayram alışverişi gece saatlerine kadar sürdü
Bayram alışverişi gece saatlerine kadar sürdüBursa'da vatandaşlar gece saatlerinde bayram alışverişi yapmak için çarşıya akın etti. Gece saatlerinde yaşanan insan yoğunluğu ise dron ile havadan görüntülendi.
2.05.2022Yaşam
Alevlere teslim olan restoran küle döndü
Alevlere teslim olan restoran küle döndüAntalya’da bir restoranda çıkan yangın paniğe neden oldu. Alevlerin sardığı işletme küle döndü.
2.05.2022Yaşam
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar bayram namazını Balıklıgöl’de kıldı
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar bayram namazını Balıklıgöl’de kıldıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, bayram namazını kuvvet komutanlarıyla birlikte Şanlıurfa’daki Balıklıgöl’de kıldı.
2.05.2022Siyaset
Bakan Akar: Pençe-Kilit Operasyonu ile terör yuvaları imha ediliyor
Bakan Akar: Pençe-Kilit Operasyonu ile terör yuvaları imha ediliyorMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ramazan Bayramı mesajında, "Irak'ın kuzeyinde gerçekleştirilen Pençe-Kilit Operasyonu ile terör yuvaları tek tek imha edilmekte ve teröristlerin inleri başlarına yıkılmaktadır" dedi.
1.05.2022Gündem
Pençe-Kilit'te yaralanan sözleşmeli er Nurettin Uzun şehit oldu
Pençe-Kilit'te yaralanan sözleşmeli er Nurettin Uzun şehit olduMilli Savunma Bakanlığı'nca, Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde 19 Nisan'da üs bölgesine PKK’lı teröristlerce açılan taciz ateşinde yaralanan Piyade Sözleşmeli Er Nurettin Uzun'un, tedavi gördüğü hastanede şehit olduğu açıklandı.
30.04.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Umre ziyaretini gerçekleştirdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Umre ziyaretini gerçekleştirdiSuudi Arabistan ziyaretinde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Umre ziyareti gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz tarafından Al-Salam Sarayı'nda resmî törenle karşılandıktan sonra bir dizi görüşme ve iki günlük seyahati kapsamında Kabe'ye de giderek umre ziyaretini gerçekleştirdi.
29.04.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Milli Savunma Bakanı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki milli savunma bakanı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.