Meb Personel Alımı

Meb Personel Alımı

Son dakika MEB personel alımı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan MEB personel alımı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını MEB personel alımı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Meb Personel Alımı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan meb personel alımı gelişmeleri de dahil olmak üzere 95 meb personel alımı haberi bulunmuştur. Tüm meb personel alımı haberleri aşağıda listelenmiştir.
MEB personel alımı 2023 sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB 5 bin personel alımı sonuçları açıklandı mı? KPSS 2023/4 tercih sonuçları!
MEB personel alımı 2023 sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB 5 bin personel alımı sonuçları açıklandı mı? KPSS 2023/4 tercih sonuçları!MEB personel alımı tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB KPSS-2023/4 personel alımı tercih sonuçları merakla takip ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bünyesinde istihdam edilecek 5 bin personel alımı tercihleri 24-30 Mart tarihleri arasında yapıldı. KPSS-2023/4 tercih kılavuzuna göre tercihlerini tamamlayan adaylar tercih sonuçlarının açıklanacağı tarihi sorguluyor. Peki, MEB 5 bin personel alımı tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte KPSS 2023/4 tercih sonuçları hakkında merak edilenler…
MEB personel alımı başvuru şartları ve formu 2023! MEB personel alımı tercih kılavuzu ile 5 bin personel alımı başvuru nasıl yapılır? MEB 5 bin personel alımı başvuru ekranı!
MEB personel alımı başvuru şartları ve formu 2023! MEB personel alımı tercih kılavuzu ile 5 bin personel alımı başvuru nasıl yapılır? MEB 5 bin personel alımı başvuru ekranı!Millî Eğitim Bakanlığı personel alımı detayları ÖSYM üzerinden yayınlanan KPSS 2023/4 tercih kılavuzunun yayınlanmasıyla başladı. Adaylar tercihlerini, 24-30 Mart 2023 tarihleri arasında yapabilecek. Peki, MEB personel alımı tercih kılavuzu ile 5 bin personel alımı başvuru nasıl yapılır? MEB personel alımı başvuru şartları nelerdir, başvuru formu nasıl doldurulur? İşte MEB 5 bin personel alımı başvuru ekranı…
MEB 5 bin sözleşmeli personel alımı yapacak! Avukat, mühendis, diyetisyen, hemşire ve büro personeli alımı şartları neler, başvuruları nasıl yapılır?
MEB 5 bin sözleşmeli personel alımı yapacak! Avukat, mühendis, diyetisyen, hemşire ve büro personeli alımı şartları neler, başvuruları nasıl yapılır?Cumhurbaşkanlığınca Millî Eğitim Bakanlığına (MEB) 5 bin sözleşmeli personel pozisyonu ihdas edildi. Peki, Avukat, mühendis, diyetisyen, hemşire ve büro personeli alımı şartları neler, başvuruları nasıl yapılır?
MEB en az lise mezunu sözleşmeli destek personeli alacak! İşte MEB personel alımı başvuru şartları!
MEB en az lise mezunu sözleşmeli destek personeli alacak! İşte MEB personel alımı başvuru şartları!MEB duyurdu! Sözleşmeli destek personeli alınacak. Milli Eğitim Bakanlığı personel alımı ilanı yayımlandı. İlana göre, Bakanlığa, aşçı, aşçı yardımcısı, temizlik personeli ve şoför alınacak. Peki, Milli Eğitim Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? 2022 MEB personel alımı başvuru şartları!
MEB personel alımı 2022 başvuruları başladı! MEB 1.651 personel alacak! MEB personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru ekranı!
MEB personel alımı 2022 başvuruları başladı! MEB 1.651 personel alacak! MEB personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru ekranı!Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) personel alımı başvuruları bugün başladı! MEB, en az lise mezunu 1.651 personel alacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 63 sözleşmeli fizyoterapist pozisyonu ile 1.588 sözleşmeli destek personeli olarak görev yapacak aşı ve aşçı yardımcısı pozisyonuna personel alacak. Peki, MEB personel alımı başvurusu nasıl yapılır? MEB personel alımı başvuru şartları ne? İşte başvuru ekranı!
MEB personel alımı sonuçları sorgulama! 5 bin 872 personel alımı sonuçları açıklandı mı? Fizyoterapist, aşçı ve yardımcısı atama sonuçları!
MEB personel alımı sonuçları sorgulama! 5 bin 872 personel alımı sonuçları açıklandı mı? Fizyoterapist, aşçı ve yardımcısı atama sonuçları!MEB personel alımı sonuçları gündemdeki yerini aldı. Fizyoterapist, aşçı ve aşçı yardımcısı olmak üzere destek personeli alımı için yapılacak MEB personel alımı başvuru işlemleri 25 Ekim ve 5 Kasım tarihleri aralığında gerçekleşti. Milli Eğitim Bakanlığı personel alımı sonuçları merak ve heyecanla bekleniyor. Peki, MEB personel alımı atama sonuçları ne zaman açıklanacak? 12 Kasım Milli Eğitim Bakanlığı 5 bin 872 personel alımı sonuçları açıklandı mı? İşte MEB personel alımı sonuçları sorgulama ekranı…
MEB personel alımı başvuru nasıl yapılır? E-devlet MEB sözleşmeli personel alımı başvuru ekranı! 6 bin 132 personel alımı yapılacak!
MEB personel alımı başvuru nasıl yapılır? E-devlet MEB sözleşmeli personel alımı başvuru ekranı! 6 bin 132 personel alımı yapılacak!MEB personel alımı başvuru nasıl yapılır? MEB 6 bin 132 personel alımı başvuruları bugün başlıyor. Milli Eğitim Bakanlığı resmi internet sitesinde yer alan duyuruya göre; kurum kadrosuna 260 sözleşmeli fizyoterapist, 5 bin 872 destek personel alımı yapılacak. 25 Ekim Pazartesi itibariyle başlayacak olan alımlar 5 Kasım'da sona erecek. E-Devlet üzerinden yapılabilecek başvururlar için aramalar arttı. Peki, MEB personel alımı başvuru nasıl yapılır, MEB personel alımı başvuru şartları nelerdir?
MEB harekete geçti ve belli oldu! Resmen duyuruldu, 25 Ekim...
MEB harekete geçti ve belli oldu! Resmen duyuruldu, 25 Ekim...Milli Eğitim Bakanlığı resmen duyurdu! MEB'den son dakika kararı geldi. Milyonları yakından ilgilendiriyor. Tarihler belli oldu, 81 ile yazı gönderildi. Yüz yüze eğitim, personel alımı, öğrenciler, sınavlar ve notlara ilişkin tek tek açıklama yapıldı. MEB ekim ayı için harekete geçti. 16 Ekim itibarıyla 7 ve 11'inci sınıflar için Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK) açılacak ve tamamen ücretsiz olacak. 358 öğrenci yurt dışına lisansüstü öğrenim görmek üzere gönderilecek, başvurular 21 Ekim'de başlıyor. 6 bin 132 destek personeli istihdam edilecek, başvurular 25 Ekim'den itibaren yapılabilecek. Öğrencilere ilişkin eksik/hatalı not girişi yapıldığı tespit edilmişti. Bu nedenle 2020-2021 II. Dönem Ders Notları modülü ekim ayı sonuna kadar açılacak ve öğrencilerin tek tek hataları düzeltilecek. İşte MEB'in son dakika kararı ve ekim ayına ilişkin yapılan son açıklamalar...
11.10.2021Eğitim
MEB, 6 bin 132 personel alımı yapacak! MEB personel alımı başvuru tarihi…
MEB, 6 bin 132 personel alımı yapacak! MEB personel alımı başvuru tarihi…Milli Eğitim Bakanlığı 5 bin 872 aşçı ve aşçı yardımcısı ve 260 da fizyoterapist olmak üzere toplamda 6 bin 132 personel alımı yapacak.
MEB'den 3 bin 500 engelli öğretmen ataması müjdesi
MEB'den 3 bin 500 engelli öğretmen ataması müjdesiMilli Eğitim Bakanlığı 25 Nisan’da 3 bin 500 engelli öğretmen ataması yapılacağını açıkladı. Başvuruların, 3-7 Nisan tarihleri arasında alınacağı ifade edildi.
MEB son dakika duyurdu! 60 bin personel alınacak, 5 Eylül'de başlıyor
MEB son dakika duyurdu! 60 bin personel alınacak, 5 Eylül'de başlıyorMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) harekete geçti. Resmen başlıyor. 60 bin personel alınacak. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “İlk kez 5 Eylül’de okullar açılmadan önce 60 bin vatandaşımız okulların temizliğine yardım etmek için okullarımızda hazır olacak” dedi. İşte son dakika haberinin detayları...
İŞKUR TYP başvurusu ile 60 bin temizlik ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak! İŞKUR TYP başvuru şartları neler, İŞKUR personel alımı 2022 ne zaman?
İŞKUR TYP başvurusu ile 60 bin temizlik ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak! İŞKUR TYP başvuru şartları neler, İŞKUR personel alımı 2022 ne zaman?İŞKUR TYP başvuruları için araştırmalar hızlandı. 2022-2023 eğitim yılı için geri sayım başlarken MEB'in ihtiyaçları doğrultusunda okullarda istihdam edilecek personellerin alımına yönelik sorgulamalar arttı. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Milli Eğitim Bakanlığımız tüm okullarımızın temizlik, kırtasiye, küçük onarım, atölye gibi bütçeleri bu yıl doğrudan okullara gönderdi. Temizlik işlerinde çalışacak 60 bin kişi okulların açılmasıyla görevlerine başlayacaklar." Açıklamasını yapmıştı. Peki, İŞKUR TYP başvuruları ne zaman, 60 bin temizlik ve güvenlik görevlisi alımı şartları neler, İŞKUR personel alımı 2022 ne zaman?
MEB resmen duyurdu! Bugün başladı, LGS ve YKS'ye girecek milyonlarca öğrenciyi kapsıyor, tamamen ücretsiz...
MEB resmen duyurdu! Bugün başladı, LGS ve YKS'ye girecek milyonlarca öğrenciyi kapsıyor, tamamen ücretsiz...Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti. 81 ildeki milyonlarca öğrenci için geçerli. 8 ve 12’nci sınıf öğrencileri ücretsiz olarak yararlanacak. Millî Eğitim Bakanlığı, LGS ve YKS sınavına girecek öğrencilere destek olmak amacıyla hazırlanan çalışma kitaplarından 12 milyon bastırarak 8 ve 12’nci sınıf öğrencilerine ücretsiz olarak dağıtmaya başladı.
14.04.2022Eğitim
Milli Eğitim Bakanlığı personel alımı başvuruları nasıl yapılır? MEB fizyoterapist, aşçı ve aşçı yardımcısı şartları neler, son başvuru tarihi ne zaman?
Milli Eğitim Bakanlığı personel alımı başvuruları nasıl yapılır? MEB fizyoterapist, aşçı ve aşçı yardımcısı şartları neler, son başvuru tarihi ne zaman?Milli Eğitim Bakanlığı personel alımı 2022 sürecine ilişkin sorgulamalar devam ediyor. MEB personel alımı için adaylar 21 Mart’ta başladıkları başvurularını 1 Nisan 2022 tarihine kadar yapabilecek. MEB personel alımı başvuru işlemleri e-Devlet üzerinden gerçekleştirilecek. Peki, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) personel alımı başvuruları nasıl yapılır? MEB personel alımı başvuru şartları neler? İşte MEB fizyoterapist, aşçı ve aşçı yardımcısı alımı hakkında merak edilenler…
Yüz yüze eğitim ile ilgili flaş açıklama! Bakan Özer duyurdu
Yüz yüze eğitim ile ilgili flaş açıklama! Bakan Özer duyurduMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den yüz yüze eğitim açıklaması geldi. Bakan Özer, yüz yüze eğitime kararlı bir şekilde devam ettiklerini, artık okul bahçesinde maske kullanılmadığını ve sınıflarda 1-2 vaka olduğunda eğitime ara verilmediğini belirterek, "Eğitim sistemimizde bulunan 855 bin dersliğin hiçbirisi yüz yüze eğitime ara vermeden eğitim-öğretime devam ediyor. Başarılı bir şekilde bu süreci, bu noktaya getirdik. İnşallah bundan sonra da hiçbir sıkıntı olmadan bu dönemi bitireceğiz " dedi.
21.03.2022Eğitim
MEB resmen duyurdu! Tamamen değişti, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 ve 12. sınıf öğrencileri artık...
MEB resmen duyurdu! Tamamen değişti, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 ve 12. sınıf öğrencileri artık...Okullarda yeni dönem başladı. Milli Eğitim Bakanlığı son dakika olarak duyurdu. MEB milyonlarca öğrenci ve öğretmeni çok yakından ilgilendiren kararın ayrıntılarını paylaştı. Uzun süredir bekleniyordu. 6 Eylül itibarı ile başlayan yüz yüze eğitim süreci kesintisiz olarak devam ediyor. Salgının seyrine göre zaman zaman yüz yüze eğitime ara verileceğine dair iddialar gündeme gelse de, Bakan Özer her fırsatta okullarda yüz yüze eğitimin kararlılıkla devam edeceğine vurgu yapıyor. Ancak okullardaki koronavirüs tedbirlerinde değişiklik yapıldı. Salgın ile ilgili Bilim Kurulu toplantısının ardından açılanan kararlar öğrencileri de kapsıyor. Maske zorunluluğu esnetildi. Birçok alanda artık maske kullanımı zorunlu olmayacak. Bu kapsamda okulların bahçelerinde de maske kullanılmayacak. Fakat okulların kapalı alanlarında maske kullanımı devam edecek. Ayrıca okullarda 2 vaka çıkması durumunda sınıfın kapatılması uygulamasına da son veriliyor. Sıfırlarda sadece pozitif çıkan öğrenci izole edilecek. Okullarda başlayan yeni dönem ile ilgili Bakan Özer önemli değerlendirmelerde bulundu. Özer, "2020 yılından beri sosyal etkinliklere ara vermiştik, 81 ilde sosyal etkinliklere sağlık tedbirlerini alarak serbest bırakıyoruz. Valiliklerimizin koordinasyonda tüm illerimizde bu etkinlikler gerçekleştirilecek. Yine açık alanlarda maske kullanımını Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu kaldırdı, artık okul bahçelerinde öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve idari personelin, maske kullanma zorunluluğu da kaldırıldı. Bu dönemin sonuna kadar hiçbir sınıfı yüz yüze eğitime ara vermeden, okul değil; herhangi bir sınıfta da ara vermeden yüz yüze eğitimle bu dönemi tamamlayacağız." diye konuştu.
4.03.2022Eğitim
MEB son dakika gelişmesini resmen duyurdu ve belli oldu! Tamamen değişiyor, 3 yıl...
MEB son dakika gelişmesini resmen duyurdu ve belli oldu! Tamamen değişiyor, 3 yıl...Milli Eğitim Bakanlığı'ndan son dakika açıklaması! Tamamen değişiyor ve belli oldu. MEB tarafından tek tek duyuruldu. 15 Mart tarihine kadar devam edecek. Milli Eğitim Bakanlığı son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Öğretmenler MEB'den yapılan açıklamalara kilitlendi. Öğretmenlik Meslek Kanunu Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi. Öğretmenlik Meslek Kanunu ile ilgili ayrıntılar araştırılıyor. Öğretmenlik, kariyer odaklı bir meslek haline getiriliyor. Öğretmenler için yeni dönem başlıyor. Aday öğretmenler 240 saat mesleki eğitim alacak. Eğitimlere katılmayanlar 3 yıl görev yapamayacak. 'Aday Öğretmenlik ve Öğretmenlik Kariyer Basamakları Yönetmeliği Taslağı'na yönelik görüş toplama süreci, devam ediyor. Öğretmenler, okul yöneticileri ve diğer tüm paydaşlar görüşlerini 15 Mart tarihine kadar bakanlığa iletebilecek. 14 Şubat’tan 24 Şubat’a kadar geçen 10 günlük sürede, 4 bin 151 görüş ve önerinin iletildiği belirtildi. Bakan Özer, yaptığı açıklamada "Lütfen, görüşlerinizi bizimle paylaşın. Biliyorsunuz; Öğretmenlik Meslek Kanunu, eğitim tarihimiz açısından oldukça önemli bir dönüm noktası. Öğretmenlerimiz ilk kez müstakil bir meslek kanununa kavuştu. Şimdi de hazırladığımız yönetmelikle yeni bir adım daha atıyoruz." dedi.
25.02.2022Eğitim
BİLSEM Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu yayımlandı! BİLSEM öğretmen kontenjanları!
BİLSEM Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu yayımlandı! BİLSEM öğretmen kontenjanları!MEB duyurdu! BİLSEM Öğretmen alımı başvuruları başlıyor! MEB, BİLSEM Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu'nu ve kontenjanları yayınladı. Bilim ve sanat merkezlerine öğretmen alımı için başvurular 24 Ocak'ta başlıyor. Peki, BİLSEM Öğretmen alımı başvurusu nasıl yapılır? BİLSEM öğretmen kontenjanları ve başvuru şartları!
19.01.2022Eğitim
MEB e-devlet sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sorgulama ekranı!
MEB e-devlet sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sorgulama ekranı!Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları aramaları arttı. Sözlü sınava giren öğretmen adayları, gözlerini mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevirdi ve son durumu takip ediyor. MEB e-devlet sözleşmeli öğretmenlik mülakat sorgulama ekranı üzerinden sonuçları sorgulanabilecek. İşte öğretmenlik mülakat sonuçları 2021…
27.12.2021Memur
Engelli öğretmen atama sonuçları 2021! Gözler personel.meb.gov sayfasında: Atama sonuçları açıklandı mı, ne zaman, saat kaçta açıklanacak?
Engelli öğretmen atama sonuçları 2021! Gözler personel.meb.gov sayfasında: Atama sonuçları açıklandı mı, ne zaman, saat kaçta açıklanacak?Engelli öğretmen ataması başvuru sonuçları için nefesler tutuldu. Engelli öğretmen atama sonuçları için MEB tarafından belirlenen tarih geldi. 750 engelli öğretmen ataması başvuru süreci 8 Kasım'da başlamış, 12 Kasım’da sona ermişti. Engelli öğretmen atama sonuçları ‘personel.meb.gov.tr’den ilan edilecek. Peki, engelli öğretmen atama sonuçları açıklandı mı, engelli öğretmen atama sonuçları saat kaçta açıklanacak? İşte engelli öğretmen alımı ve atama sonucu son durum...
3.12.2021Eğitim
Engelli öğretmen tercih başvuruları ne zaman başlıyor? Engelli öğretmen ataması branş dağılımı belli oldu mu?
Engelli öğretmen tercih başvuruları ne zaman başlıyor? Engelli öğretmen ataması branş dağılımı belli oldu mu? Engelli öğretmen ataması için ön başvurular 8-12 Kasım'da alındı. Gözler şimdi de engelli öğretmen alımı tercih başvurularına çevrildi. Öğretmen adayları atama sürecinin ikinci aşaması olan tercih sürecini bekliyor. Peki, Engelli öğretmen tercih başvuruları ne zaman başlıyor? İşte detaylar…
13.11.2021Eğitim
Engelli öğretmen ataması 2021 kontenjanları ile 750 engelli öğretmen ataması branş dağılımı belli oldu mu? Engelli öğretmen ataması başvuru sayfası
Engelli öğretmen ataması 2021 kontenjanları ile 750 engelli öğretmen ataması branş dağılımı belli oldu mu? Engelli öğretmen ataması başvuru sayfasıMilli Eğitim Bakanlığı tarafından 750 engelli öğretmen atamasına ilişkin başvuru kılavuzu yayınlandı. Kılavuza göre; EKPSS kapsamında 2018-2020 yıllarındaki puanların göz önünde bulundurulacağı bildirildi. Engelli öğretmen alımı başvuruları ön başvuru ve tercih başvurusu olmak üzere iki aşamalı gerçekleştirilecek olup kurumun resmi internet sitesi üzerinden işlemler tamamlanacak. Peki, Engelli öğretmen ataması 2021 kontenjanları ile 750 engelli öğretmen ataması branş dağılımı belli oldu mu? Engelli öğretmen ataması başvuru sayfası
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) resmen duyurdu! Yarın başlıyor ve...
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) resmen duyurdu! Yarın başlıyor ve...Tarih belli oldu. Yarın başlıyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından resmen duyuruldu. MEB açıklamasında tüm detaylara yer verildi. Kritik tarihlere dikkat çekildi. Milli Eğitim Bakanlığı, 2018 ve 2020'de düzenlenen Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS-Lisans Düzeyi) katılan adaylar arasından 750 kişinin kamuya atamasının yapılacağını duyurdu. Ön başvurular 8 Kasım Pazartesi günü başlıyor.
7.11.2021Eğitim
MEB 750 engelli öğretmen alacak! Başvuru kılavuzu yayınlandı!
MEB 750 engelli öğretmen alacak! Başvuru kılavuzu yayınlandı!Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) engelli öğretmen atama duyurusu ve başvuru kılavuzunu yayınladı. MEB'ten yapılan açıklamaya göre, 2018 ve 2020 yıllarında yapılan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS-Lisans Düzeyi) katılan adaylar arasından EKPSS puanı üstünlüğüne göre 750 engelli öğretmen olarak ataması yapacak. Peki, MEB engelli öğretmen alımı başvuruları nasıl yapılır? Engelli öğretmen atama kılavuzu ve başvuru şartları!
MEB resmen duyurdu! Pazartesi günü itibarıyla...
MEB resmen duyurdu! Pazartesi günü itibarıyla...Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti. Yeni kararın detayları kamuoyu ile paylaşıldı. MEB'den yapılan açıklamaya göre pazartesi günü başlayacak. Milli Eğitim Bakanlığı, 2018 ve 2020'de düzenlenen Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS-Lisans Düzeyi) katılan adaylar arasından 750 kişinin kamuya atamasının yapılacağını duyurdu. Ön başvurular 8-12 Kasım'da alınacak. 3 Aralık'ta ise 750 engelli öğretmen ataması yapılacak.
4.11.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Meb Personel Alımı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki meb personel alımı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.