Geri Dön
EğitimEngelli öğretmen atama sonuçları 2021! Gözler personel.meb.gov sayfasında: Atama sonuçları açıklandı mı, ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

Engelli öğretmen atama sonuçları 2021! Gözler personel.meb.gov sayfasında: Atama sonuçları açıklandı mı, ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

Engelli öğretmen ataması başvuru sonuçları için nefesler tutuldu. Engelli öğretmen atama sonuçları için MEB tarafından belirlenen tarih geldi. 750 engelli öğretmen ataması başvuru süreci 8 Kasım'da başlamış, 12 Kasım’da sona ermişti. Engelli öğretmen atama sonuçları ‘personel.meb.gov.tr’den ilan edilecek. Peki, engelli öğretmen atama sonuçları açıklandı mı, engelli öğretmen atama sonuçları saat kaçta açıklanacak? İşte engelli öğretmen alımı ve atama sonucu son durum...

Engelli öğretmen atama sonuçları 2021! Gözler personel.meb.gov sayfasında: Atama sonuçları açıklandı mı, ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

Engelli öğretmen atama sonuçları açıklandı mı, 750 engelli öğretmen atama sonuçları ne zaman açıklanacak? Engelli öğretmen atama sonuçları için verilen tarihi geldi. Kasım ayında alınan 750 engelli öğretmen ataması ön başvuruları sonrası gözler atama sonuçlarına, MEB sayfasına çevrildi. MEB'in yayınladığı takvim doğrultusunda engelli öğretmen atama sonuçları 3 Aralık’ta açıklanacak. Sonuçlar aday T.C kimlik numarası ile sorgulanacak. Peki, Engelli öğretmen atama sonuçları açıklandı mı, Engelli öğretmen atama sonuçları saat kaçta açıklanacak?

ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

Ön başvuru ve tercih işlemleri tamamlayan adaylar MEB tarafından açıklanan atama tarihini bekliyordu. MEB'in yayınladığı takvim doğrultusunda engelli öğretmen atama sonuçları 3 Aralık’ta açıklandı.

ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI SORGULAMASI NASIL YAPILIR?

MEB'in internet sitesinde yer alan bilgiye göre, engelli öğretmen adayları, atama sonuçlarını "http://personel.meb.gov.tr/" adresinden e-Devlet kullanıcı hesapları ile öğrenebilecek.

Bilgisayar ortamında gerçekleştirilen atama sonuçları, Bakanlığın personel.meb.gov.tr internet adresinden duyurulacaktır. Adaylar e-Devlet kullanıcı hesapları ile öğrenebilecek.

ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMASI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler