Irpin

Irpin

Son dakika Irpin haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Irpin ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Irpin haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Irpin

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ırpin gelişmeleri de dahil olmak üzere 66 ırpin haberi bulunmuştur. Tüm ırpin haberleri aşağıda listelenmiştir.
Türkiye ve Ukrayna arasında Altyapı İyileştirmeye İlişkin Mutabakat Zaptı imzalandı
Türkiye ve Ukrayna arasında Altyapı İyileştirmeye İlişkin Mutabakat Zaptı imzalandıTürkiye ve Ukrayna arasında, Ukrayna'nın savaş sonrası yeniden inşası için Altyapı İyileştirmeye İlişkin Mutabakat Zaptı imzalandı.
18.08.2022Ekonomi
Brezilyalı model, Rus füzesiyle öldürüldü! Thalita do Valle Ukrayna ordusuna katıldığını açıklamıştı
Brezilyalı model, Rus füzesiyle öldürüldü! Thalita do Valle Ukrayna ordusuna katıldığını açıklamıştıUkrayna ordusuna keskin nişancı olarak katılan Brezilyalı model Thalita do Valle, bir Rus füzesinin bulunduğu askeri sığınağı yerle bir etmesi sonucu hayatını kaybetti.
6.07.2022Dünya
Ruslar Ukrayna'da katliam yaptı! Irpin ve Bucha'dan sarsıcı görüntüler...
Ruslar Ukrayna'da katliam yaptı! Irpin ve Bucha'dan sarsıcı görüntüler...Rusya'nın Ukrayna'daki saldırılarında 55'inci gün geride kalırken, günlerdir beklenen oldu ve Donbas savaşı başladı. Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik saldırıya geçmesine neden olan bölgedeki çatışmalar dünya tarafından kaygı ile izlenirken, Irpin ve Bucha’dan gelen fotoğraflar savaşın dehşetini bir kez daha ortaya koydu...
20.04.2022Dünya
Irpin kenti harabeye döndü
Irpin kenti harabeye döndüUkrayna’nın başkenti Kiev’e 20 kilometre mesafede bulunan Irpin kenti, Rusya'nın yoğun saldırıları ve şiddetli çatışmalar sonucu harabeye döndü.
19.04.2022Dünya
Irpin’de saldırılarda hasar gören araçlar hurdaya çekildi
Irpin’de saldırılarda hasar gören araçlar hurdaya çekildiUkrayna’nın Irpin kentinde Rusya'nın saldırılarında kullanılamaz hale gelen çok sayıda aracın boş bir arazide toplandığı görüntüler, savaşın şiddetini bir kez daha gözler önüne serdi.
19.04.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar: Ukrayna'daki savaş Türkiye'nin önemini ortaya koydu!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar: Ukrayna'daki savaş Türkiye'nin önemini ortaya koydu!Cumhurbaşkanı Erdoğan, büyükelçilerle iftar programında konuştu. NATO ve AB'ye mesaj veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Mesnetsiz iddiaların aksine Ukrayna bağlamındaki son gelişmeler NATO içinde Türkiye'nin önemini açıkça ortaya koymuştur. " dedi. Ukrayna - Rusya savaşında İstanbul sürecine vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İki komşumuz arasında önce ateşkesin ardından da kalıcı barışın tesisi, insanlık adına yapılan en hayırlı işlerden biri olacaktır. Diyalog yoluyla barışçı bir çözüm bulunacağına gönülden inanıyorum." açıklamasında bulundu.
18.04.2022Siyaset
Türkiye'den flaş F-16 açıklaması!
Türkiye'den flaş F-16 açıklaması! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, canlı yayında soruları yanıtladı. Rusya'nın Ukrayna saldırısı ile ilgili konuşan Çavuşoğlu, "Sorun uzadıkça çözümü daha zor hale geliyor" derken, "Buça'da yaşananlar müzakereyi olumsuz anlamda etkiledi" diye konuştu. Liderlerin Türkiye'de görüşmesi, Putin'in evet demesine bağlı" diyen Çavuşoğlu, Mariupol'deki Türk vatandaşlarının tahliyesi için gemiye ihtiyaç olmadığını söyledi. Birleşmiş Milletler'in yaptırımı olması durumunda uyacaklarını söyleyen Çavuşoğlu, "Türkiye uluslararası hukuka uygun hareket ediyor. Biz dengeli tutumumuzu sürdüreceğiz" dedi.
14.04.2022Siyaset
5 ülkeden Rusya’ya karşı birlik mesajı: Bu bir savaş değil, terördür
5 ülkeden Rusya’ya karşı birlik mesajı: Bu bir savaş değil, terördürUkrayna’nın başkenti Kiev’de bir araya gelen Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Polonya Devlet Başkanı Andrej Duda, Estonya Cumhurbaşkanı Alar Karis, Letonya Devlet Başkanı Egils Levits ve Litvanya Devlet Başkanı Gitanas Nausda düzenlenen ortak basın toplantısında Rusya’ya karşı “birlik” mesajı verdi.
13.04.2022Dünya
Zelenskiy'den yeni çağrı: Rusya'ya petrol ambargosu uygulayın
Zelenskiy'den yeni çağrı: Rusya'ya petrol ambargosu uygulayınUkrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Rusya'nın nakit akışlarına daha sert kısıtlamalar getirilmesi gerektiğini söyledi. "Bekleyecek zamanımız yok, Rusya'ya petrol ambargosu uygulayın" dedi.
10.04.2022Dünya
Ukrayna ve Google Maps, savaşın yıkımını dijitalleştirecek
Ukrayna ve Google Maps, savaşın yıkımını dijitalleştirecekUkrayna İçişleri Bakanlığı açıklama yaparak Google uzmanlarıyla birlikte Ukrayna'nın yıkılan şehirlerinde Rus işgalinin sonuçlarını dijitalleştirmek için bir proje başlattı. Projenin amacı, Ukrayna’nın tahrip olan kent ve köylerini kayıt altına almak olduğu ifade edildi.
İrpin ve Bucha sokakları patlamamış mühimmatlarla dolu
İrpin ve Bucha sokakları patlamamış mühimmatlarla doluRusya ve Ukrayna güçleri arasında en şiddetli çatışmaların yaşandığı İrpin ve Bucha kentlerinde sokaklarda çok sayıda patlamamış roket ve mayın bulunuyor.
6.04.2022Dünya
Mezarlıkta korkunç olay! Annesini ve abisini öldürüp intihar etti
Mezarlıkta korkunç olay! Annesini ve abisini öldürüp intihar ettiAksaray’da tedavi gören ağabeyi için İstanbul’dan gelen bir genç, evlerinin avlusunda önce ağabeyini sonra da Annesini vurarak köyün mezarlığında intihar etti.
6.04.2022Gündem
Dışişleri Bakanlığından Bucha ve İrpin bölgelerinden yansıyan görüntüler hakkında açıklama
Dışişleri Bakanlığından Bucha ve İrpin bölgelerinden yansıyan görüntüler hakkında açıklamaDışişleri Bakanlığı, Kiev yakınlarındaki Bucha ve İrpin dahil çeşitli bölgelerden görüntüler hakkında, “Dehşet verici ve insanlık adına üzücüdür” açıklamasında bulundu.
6.04.2022Gündem
Rus ordusunun Bucha’da bir sivili vurma anı ortaya çıktı
Rus ordusunun Bucha’da bir sivili vurma anı ortaya çıktıUkrayna’nın Bucha kentinde bir sivilin Rus ordusu tarafından vurulma anlarına ilişkin görüntüler ortaya çıktı.
5.04.2022Dünya
Rusların bıraktığı tanklar Kiev'e getiriliyor
Rusların bıraktığı tanklar Kiev'e getiriliyorUkrayna ordusu, Rus askerlerinin çekilirken bıraktığı tank ve zırhlı araçları Kiev'e getirdi.
5.04.2022Dünya
Rus ordusunu engellemek için patlatılan köprü görüntülendi!
Rus ordusunu engellemek için patlatılan köprü görüntülendi!Ukrayna’nın Kiev bölgesinde yer alan ve Rus ordusunun başkent Kiev’e ilerleyişini engellemek için geçtiğimiz haftalarda patlatılan Irpin Köprüsü görüntülendi.
4.04.2022Dünya
Kayınbabası ölüm fermanını çıkardı
Kayınbabası ölüm fermanını çıkardıMersin’in Tarsus ilçesindeki evinden kaçıp Adana’da parklarda yaşayan 3 çocuk annesi 26 yaşındaki kadın için kayınbabası ölüm fermanı çıkarttı. Genç kadın, “Ben daha çok küçüğüm çocuklarım var ölmek istemiyorum ne olur bana yardım edin” diyerek gözyaşlarına boğuldu.
4.04.2022Yaşam
Irpin’de siviller evlerinin bahçesine gömüldü
Irpin’de siviller evlerinin bahçesine gömüldüUkrayna’nın Kiev bölgesinde bulunan Irpin şehrinde Rus saldırılarında hayatını kaybeden siviller evlerinin bahçelerine gömüldü.
4.04.2022Dünya
Zelenskiy Rusların çekildiği Bucha ve Irpin’i ziyaret etti
Zelenskiy Rusların çekildiği Bucha ve Irpin’i ziyaret ettiUkrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy Rus güçlerinin çekildiği Bucha ve Irpin kentlerini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
4.04.2022Dünya
Kiev bölgesinde 4 bin 997 bomba bulundu
Kiev bölgesinde 4 bin 997 bomba bulunduRus ordusunun çekildiği Ukrayna’nın Kiev bölgesinde, Acil Durumlar Servisi personeli tarafından yapılan aramalarda patlamış ve patlamamış olarak toplam 4 bin 997 bombanın bulunduğu açıklandı.
4.04.2022Dünya
Ukrayna-Rusya savaşında dünyayı dehşete düşüren katliam! Ukraynalı gazeteci Bucha'daki vahşeti anlattı: Korkunç tecavüz iddiası...
Ukrayna-Rusya savaşında dünyayı dehşete düşüren katliam! Ukraynalı gazeteci Bucha'daki vahşeti anlattı: Korkunç tecavüz iddiası...Rusya-Ukrayna savaşı tüm şiddetiyle sürerken dünya Bucha'dan gelen fotoğrafları konuşuyor. Rus ordusunun geri çekilmesi ile bölgede yaşanan vahşet gün yüzüne çıkarken Ukraynalı gazeteci yaşanılanları ABD basınına anlattı. İngiliz Guardian gazetesi ise Rus askerlerinin tecavüzü bir silah olarak kullandığını yazdı.
4.04.2022Dünya
Avrupalı liderlerden Bucha tepkisi! 'Savaş suçlarının failleri hesap verecek'
Avrupalı liderlerden Bucha tepkisi! 'Savaş suçlarının failleri hesap verecek'Ukrayna'nın Bucha kentinde Rusya'nın sivillere yönelik saldırılarının ortaya çıkmasının ardından Avrupalı liderler, Rus ordusunun soruşturulması çağrısında bulundu. İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Bucha'daki saldırıları, "Putin ve ordusunun Ukrayna'da savaş suçları işlediğinin başka bir kanıtı" olarak nitelendirdi.
3.04.2022Dünya
Zelenskiy Rus ordusuna sert çıktı: Kasten ve zevkle insan öldürdüler!
Zelenskiy Rus ordusuna sert çıktı: Kasten ve zevkle insan öldürdüler!Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Bucha’da Rus ordusu tarafından sivil katliamlar yapıldığına dair ifadelerini tekrarlayarak, “Her Rus askerinin annesinin Bucha'da, Irpin'de, Gostomel'de öldürülen insanların cesetlerini görmesini istiyorum” dedi.
3.04.2022Dünya
Rusya-Ukrayna savaşında son dakika gelişmesi! Dünya şokta, vahşet fotoğraflarla ortaya çıktı, sansürsüz...
Rusya-Ukrayna savaşında son dakika gelişmesi! Dünya şokta, vahşet fotoğraflarla ortaya çıktı, sansürsüz...Rusya-Ukrayna savaşında son dakika gelişmesi. Dünyayı şoke eden haber. Rus işgalcilerin çekildiği Kiev yakınlarındaki Bucha'da ceset dolu sokağın fotoğrafı uluslararası haber ajansları tarafından dünyaya geçildi, tüyler ürperten kareler sansürsüz yayınlanamadı. Fotoğraflara Almanya'dan ABD'ye, Avrupa Birliği'nden Fransa'ya tepki yağdı. İşte son dakika haberin detayları...
3.04.2022Dünya
Rus ordusundan temizlenen Buça'daki yıkım görüntülendi
Rus ordusundan temizlenen Buça'daki yıkım görüntülendiUkrayna'nın başkenti Kiev yakınlarındaki Buça, Rus askerlerinden temizlendikten sonra görüntülendi. Birçok ev, iş yeri ve aracın kullanılamaz hale geldi.
2.04.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Irpin ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ırpin haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.