İkramiye Ne Zaman

İkramiye Ne Zaman

Son dakika ikramiye ne zaman haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ikramiye ne zaman ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ikramiye ne zaman haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İkramiye Ne Zaman

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ikramiye ne zaman gelişmeleri de dahil olmak üzere 667 ikramiye ne zaman haberi bulunmuştur. Tüm ikramiye ne zaman haberleri aşağıda listelenmiştir.
Asgari ücretliye ikramiye var mı, asgari ücrete bayram ikramiyesi onaylandı mı? Bayramda ikramiye ne kadar, ikramiye ne zaman yatacak?
Asgari ücretliye ikramiye var mı, asgari ücrete bayram ikramiyesi onaylandı mı? Bayramda ikramiye ne kadar, ikramiye ne zaman yatacak?AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, emekli bayram ikramiyesinin 2 bin TL'ye çıkarıldığını duyurdu. Elitaş yaptığı açıklamada "EYT’lilerden yılsonuna kadar 2 milyon 250 bin kişi emekli olduğunu düşünürsek 5 milyon daha gelirse 15 milyon kişi 2 bin liralık bayram ikramiyelerinden faydalanmış olacak. Kamuoyunda soru işaretleri var. Kanun teklifi TBMM’de yasalaşıp Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren Türkiye’de 7500 liranın altında maaş olmayacak." İfadesini kullandı. Söz konusu açıklamanın ardından “Asgari ücretliye bayram ikramiyesi var mı 2023? Bayram ikramiyesi kimlere verilecek, asgari ücretlilere bayram ikramiyesi verilecek mi?” sorularına da yanıt aranmaya başlandı.
Kamuda çalışanların ikramiyesi ne zaman ödenecek, kamu çalışanlarına ikramiye verildi mi? Kamuda çalışan işçilere ikramiye ne kadar? Kamu işçileri ikramiye tarihleri 2023!
Kamuda çalışanların ikramiyesi ne zaman ödenecek, kamu çalışanlarına ikramiye verildi mi? Kamuda çalışan işçilere ikramiye ne kadar? Kamu işçileri ikramiye tarihleri 2023!Kamu işçileri ikramiye tarihleri 2023 için aramaları arttı. “Kamu çalışanlarına ikramiye ne zaman verilecek?” sorusuna yanıt aranıyor. Kamu işçisinin merakla beklediği haber nihayet geldi. Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla 1 milyonu aşkın kişinin ikramiye ödemelerinin tarihi belli oldu. Peki, Kamuda çalışanların ikramiyesi ne zaman ödenecek, kamuda çalışan işçilere ikramiye ne kadar? İşte Kamu işçileri ikramiye tarihleri 2023…
Emekliye yılbaşı ikramiyesi var mı? Yılbaşında SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı emeklilere ikramiye verilecek mi, emeklilere ikramiye ne zaman yatacak?
Emekliye yılbaşı ikramiyesi var mı? Yılbaşında SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı emeklilere ikramiye verilecek mi, emeklilere ikramiye ne zaman yatacak?SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı bünyesindeki emekliler Ramazan ve Kurban Bayramlarında aldıkları ikramiyelerin yılbaşında da verilip verilmediğini sorgulamaya başladı. Ocak ayına yaklaştıkça emeklilerin ikramiye konusundaki araştırmaları da yoğunlaştı. Peki, yılbaşında emekliye ikramiye var mı? SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı emeklilerine ikramiye verilecek mi?
2.12.2022Emekli
SSK'lı ve Bağ-Kur'lu olmayanlara emeklilik yolu açıldı! Hiç çalışmamış olanlar da yararlanıyor
SSK'lı ve Bağ-Kur'lu olmayanlara emeklilik yolu açıldı! Hiç çalışmamış olanlar da yararlanıyorEmeklilik ile ilgili flaş açıklama! Hiç çalışmayanlar da emekli olma imkanından yararlanacak. Çalışma hayatındaki pek çok kişi bir süre çalıştıktan sonra ne zaman emekli olacağını araştırmaya başlıyor. Ancak hastalık ve çeşitli nedenlerle emeklilik dönemine kadar çalışmak her zaman mümkün olmayabiliyor. Bu durumdaki kişiler isterlerse SGK'ya ödenen primlerin iadesini talep edebiliyor ya da primlerini kendileri ödeyerek emekli olabiliyor. Hiç çalışma hayatı olmayanlar da emekli olup olamayacaklarını araştırıyor. SSK ya da Bağ-Kur'lu olarak hiç çalışmayan kişilere emekli olma yolu açıldı! Peki kimler çalışmadan emekli olabilir? İşte merak edilen tüm detaylar...
29.04.2022Emekli
Bağkur ve emekli sandığı ikramiye ödemeleri ne zaman? İkramiye ne zaman yatacak?
Bağkur ve emekli sandığı ikramiye ödemeleri ne zaman? İkramiye ne zaman yatacak?Ramazan Bayramı’nda emeklilere ödenen bayram ikramiyeleri hesaplara yatırılmaya başladı. 2022 yılı Ramazan Bayramı ikramiyelerinin 27-29 Nisan tarihlerinde hesaplara yatırılacağı duyurulmuştu. Ramazan Bayramı öncesinde emeklilerin hesabına yatırılacak ikramiyelerin ödeme tarihleri merak ediliyor. Peki, Bağkur ve emekli sandığı ikramiye ödemeleri ne zaman? İkramiye ne zaman yatacak? İşte detaylar…
29.04.2022Emekli
Bayram ikramiyesi ödemeleriyle ilgili flaş detay! Kim ne zaman ikramiye alacak? Tek tek açıklandı
Bayram ikramiyesi ödemeleriyle ilgili flaş detay! Kim ne zaman ikramiye alacak? Tek tek açıklandıMilyonlarca emekli bekliyordu. Bayram ikramiyeleri ile ilgili art arda açıklamalar geldi. Uzun süre emekli bayram ikramiyelerine zam yapılıp yapılmayacağı gündemdeydi. Hükümet tarafından yapılan açıklamalarda emeklilerin bayram ikramiyelerinde bu yıl artış yapılmayacağı duyuruldu. Vatandaşlar ikramiye tutarının netleşmesinin ardından 'Bayram ikramiyesi ne zaman yatırılacak?' diye araştırma yapmaya başladı. Ramazan ve Kurban Bayramı'nda verilen bayram ikramiyeleri bu yıl beşinci kez hem emeklilere hem de dul ve yetim aylığı alan vatandaşlara verilecek. Ramazan Bayramı öncesinde verilecek olan bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? 2022 Bayram ikramiyesi ne kadar, kimlere veriliyor? Birden çok emeklilik maaşı alana ne kadar ikramiye verilecek? 65 yaş ve engelli aylığı alanlara ikramiye verilecek mi? Emeklinin ölümü ve durum değişikliklerinde ikramiye geri alınacak mı? İşte bayram ikramiyesine yönelik bilinmesi gerekenler tüm detaylar...
15.11.2022Emekli
Emekli ikramiyeleri ile ilgili son dakika açıklaması! 27 Nisan'da başlıyor
Emekli ikramiyeleri ile ilgili son dakika açıklaması! 27 Nisan'da başlıyorEmekli bayram ikramiyesi son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Milyonlarca vatandaşın beklediği ramazan bayramı emekli ikramiyesi için tarih verildi. Sadece emekliler değil dul ve yetim maaşı alanlar da ikramiye ödemelerinden yararlanacak.Yaklaşık 12 milyon emeklinin 2022 yılı Ramazan Bayramı ikramiyeleri 27-29 Nisan tarihlerinde hesaplara yatırılacak.
22.04.2022Emekli
Bayram ikramiyelerine zam geliyor! Milyonlarca emekliye güzel haber, ve belli oldu
Bayram ikramiyelerine zam geliyor! Milyonlarca emekliye güzel haber, ve belli olduEmekli ikramiyelerine zam gelecek mi? Milyonlarca emekli, dul ve yetim aylığı alan vatandaş merakla bekliyordu. Bayram ikramiyeleri ile ilgili detaylar belli oldu. Emekli bayram ikramiyesi için ödeme detayları gündeme gelmeye devam ediyor. Her yıl bayram öncesinde emeklilerin hesabına yatırılan bayram ikramiyesi, bu yıl da pek çok kişinin gündeminde yer alıyor. Hükumet kanadında gerçekleşen hazırlığa göre emekli bayram ikramiyesine bu yıl da zam yapılacak. 1.000 TL olarak ödenen ikramiye geçen sene yapılan zamla 1.100 liraya çıkarılmıştı. 2022 emekli ikramiye zammının daha yüksek olması bekleniyor. Yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilecek olan kabine toplantısında, emekli ikramiyelerine yapılacak zam oranı da gündeme gelecek konular arasında yer alıyor. Peki, emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak ve bayram ikramiyesi ne kadar oldu? İşte bayram ikramiyeleri ile ilgili merak edilen tüm detaylar...
11.04.2022Emekli
Paralar banka hesaplarına yatırılmaya başladı! 4 gün içinde...
Paralar banka hesaplarına yatırılmaya başladı! 4 gün içinde...Milyonlar bekliyordu. Ödemeler başladı. Paralar bugünden itibaren banka hesaplarına yatırılmaya başlıyor. Emekli, dul, yetim... Hepsi alacak. Bayram ikramiyesine bu yıl zam yapılmıştı. Emekli vatandaşlar 1.100 lira, dul ve yetim aylığı alanlara ise aldıkları hisse oranına göre ödeme yapılacak.
13.07.2021Ekonomi
Paralar yarın hesaplara yatırılıyor! 1.100 TL ödenecek
Paralar yarın hesaplara yatırılıyor! 1.100 TL ödenecekMilyonlar bekliyordu. Yarından itibaren banka hesaplarına yatırılmaya başlıyor. Ödeme tarihleri netleşti. kimin parası ne zaman banka hesabında olacak belli oldu. 1.100 lira ödeme alacak olan emekliler ile dul ve yetim aylığı alanlar yarından itibaren paralarını çekebilecekler.
12.07.2021Ekonomi
Emeklilere 2 bin 200 lira ödenecek! Zam yapıldı
Emeklilere 2 bin 200 lira ödenecek! Zam yapıldıMilyonlarca emekli merakla bekliyordu. Sayılı günler kaldı. Ödeme miktarı netleşti. Sadece emekliler değil, dul ve yetim aylığı alanlar da zamlı ödemelerden faydalanacak. Paralar vatandaşların banka hesaplarına yatırılacak. Toplamda 2 bin 200 lira ödeme yapılacak. Emeklilerin bayram ikramiyelerine ilk kez zam yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ikramiyelere enflasyon oranında zam yapılacağını açıklamasının ardından, emekliler ellerine ne kadar para geçeceğini araştırmaya başladı. Enflasyon oranına göre zam yapılması durumunda 85 liralık bir artış söz konusu olacaktı. Erdoğan yaptığı açıklamada bu miktarın 100 TL olarak, emeklilerin bayram ikramiyelerine yansıyacağını açıkladı. Böylece Ramazan ve Kurban Bayramı öncesi emeklilerin cebine 2200 lira bayram ikramiyesi girecek. Yeni emekliler de bayram ikramiyesinden yararlanacak. Ölüm aylığı alanlar ise 275 lira ime 825 lira arasında ikramiye alacak.
28.04.2021Emekli
Emeklilere zam müjdesi! 1162 lira...
Emeklilere zam müjdesi! 1162 lira...Milyonlarca emekli merakla bekliyordu zam, iyileştirme ve erken ödeme müjdesi geldi. Kuruşu kuruşuna hesaplandı. 13 milyon emekliyi çok yakından ilgilendiren kararı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan duyurdu. Bayram ikramiyesinin yatırılacağı tarih belli oldu. Emekli, dul ve yetim aylığı alan vatandaşların yararlandığı bayram ikramiyesinde bu yıl bir ilk yaşanacak. İkramiyeler enflasyon oranında zamlı ödenecek. Üstelik emekliler bu yıl ikramiyeleri bayramdan 1 hafta, önce alacak. Eğer son açıklanan yüzde 16.19 yıllık enflasyon baz alınırsa ikramiye 162 lira artışla 1.162 liraya yükselecek.
12.04.2021Emekli
Milli Piyango 100 milyon TL büyük ikramiye çekildi mi? Milli piyango büyük ikramiye ne zaman çekilecek, saat kaçta?
Milli Piyango 100 milyon TL büyük ikramiye çekildi mi? Milli piyango büyük ikramiye ne zaman çekilecek, saat kaçta?Milli piyango büyük ikramiye ne zaman çekilecek? Bir Milli Piyango geleneği olan özel yılbaşı çekilişine geri sayım devam ediyor. Bu yılki 31 Aralık gecesinin en önemli sürprizlerinden biri de geleneksel yılbaşı eğlence programının Milli Piyango sunumu ile Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak olması. Çok Güzel Hareketler 2 Yılbaşı Özel Programı içinde yer alan ve Şans Merkezinden saat 23:00 te Kanal D ve Teve2den canlı yayınlanacak çekilişle bugüne dek verilecek en büyük ikramiye olan 100 milyon TL de sahibini bulacak.
31.12.2020Gündem
İkramiye ne zaman verilecek? İşçi ikramiyesi bayramdan önce ödenecek mi? ÇAYKUR işçi ikramiye ödemeleri…
İkramiye ne zaman verilecek? İşçi ikramiyesi bayramdan önce ödenecek mi? ÇAYKUR işçi ikramiye ödemeleri…İşçi ikramiyeleri ne zaman yatıyor, sorusu ÇAYKUR çalışanları tarafından merak ediliyordu. ÇAYKUR Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, işçi personelin 2020 ilave tediye bedellerinin tümünün ilgili banka hesaplarına bugün aktarıldığı, çalışanların yarından itibaren ikramiyelerini hesaplarından çekebilecekleri belirtildi. İşte ÇAYKUR işçi ikramiye ödemeleri…
Taşeron işçiye 13 günlük ilave tediye! İlave tediye ne demek? Kamu işçileri tediye ödemesi ne zaman yatacak?
Taşeron işçiye 13 günlük ilave tediye! İlave tediye ne demek? Kamu işçileri tediye ödemesi ne zaman yatacak?Taşeron ve kamu işçilerinin beklediği tediye ödemleri için beklenen gün geldi. Tediye ödemesi ne zaman, diye soran işçileri müjdeli haber geldi. Bayram öncesi işçilere ikramiye ödemeleri yatıyor. Ek ödeme olarak da bilinen tediyeler bu dönem en az 948 lira olarak ödenecek. Peki, ilave tediye ödemesi ne zaman yapılacak? İşte 2020 tediye tarihleri...
2020 Tediye ödemeleri ne zaman yatırılacak? 26 günlük ikramiye ne zaman yatacak?
2020 Tediye ödemeleri ne zaman yatırılacak? 26 günlük ikramiye ne zaman yatacak?Kamuda işçi statüsünde olanlara yılın belli dönemlerinde ödenen tediye ödemeleri yaklaşıyor. Pek çok kişi 2020 Tediye ödemeleri ne zaman yatırılacak? 5 günlük ikramiye ne zaman yatacak? 26 günlük ikramiye ödemeleri ne zaman? sorularını merak ediyor. İşte 2020 Tediye ödemelerinin yapılacağı tarih...
28.04.2020Gündem
Emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? Emeklilere 1000 TL ikramiye ne zaman verilecek?
Emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? Emeklilere 1000 TL ikramiye ne zaman verilecek?Corona virüs tedbirleri kapsamında bu sene emekli ikramiyesi ödemeleri öne çekildi. Milyonlarca emekliyi ilgilendiren bayram ikramiyelerinin yatırılacağı tarih internette merak konusu oldu. Peki, 2020 Emekli bayram ikramiyeleri ne zaman yatacak? Emeklilere 1000 TL ikramiye ne zaman verilecek? İşte emekli ikramiyelerinin hesaba yatırılacağı tarih…
3.04.2020Ekonomi
Milyonlarca emekliye zam ve iki ikramiye müjdesi!
Milyonlarca emekliye zam ve iki ikramiye müjdesi!Ocakta maaşı artan emekliler, yılın kalanında iki zam, iki de ikramiye alacak. Bu ay maaşı bin liranın altında olanların, Temmuzda da tüm emeklilerin maaşı artacak. Mayıs ve Ağustosta ise tüm emeklilere bin lira ödenecek.
6.02.2019Ekonomi
Emekliye önce seyyanen zam sonra ikramiye
Emekliye önce seyyanen zam sonra ikramiyeOcak'ta zam alan emeklilerin kazanımları sürecek. Maaşı bin liranın altında olanlara Şubat'ta 340 liraya varan seyyanen zam ödenerek, bin liranın altında emekli maaşı kalmayacak. Mayıs'ta ise tüm emeklilere bin lira ödeme yapılacak. Emeklinin ek kazanç alacağı tarihleri sizin için derledik. Emekli maaşlarıyla ilgili tüm detaylar haberimizde…
24.01.2019Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

İkramiye Ne Zaman ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ikramiye ne zaman haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.