Gençlik Ve Spor Bakanı

Gençlik Ve Spor Bakanı

Son dakika gençlik ve spor bakanı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan gençlik ve spor bakanı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını gençlik ve spor bakanı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Gençlik Ve Spor Bakanı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan gençlik ve spor bakanı gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.567 gençlik ve spor bakanı haberi bulunmuştur. Tüm gençlik ve spor bakanı haberleri aşağıda listelenmiştir.
4'üncü Dünya Göçebe Oyunları kapanış programıyla sona erdi
4'üncü Dünya Göçebe Oyunları kapanış programıyla sona erdiBursa’nın İznik ilçesinde düzenlenen 4’üncü Dünya Göçebe Oyunları sona erdi. Kapanış programında konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, “Türk Devletleri Teşkilatı üye ülkelerini ve farklı kıtalardan gelen göçebe kültürüne sahip ülkelerini sporun evrensel ve kuşatıcı diliyle bir araya getirdik. Hep birlikte şunu gördük; bu oyunların kazananı kardeşliktir. Bu oyunların kazananı sevgidir. Bu oyunların kazananı saygıdır, birliktir, beraberliktir” dedi.
2.10.2022Gündem
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu deprem bölgesinde
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu deprem bölgesindeİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ardahan'ın Göle ilçesinde depremden etkilenen köylerde incelemede bulunarak depremzedeleri ziyaret etti. Bakan Soylu, “Ağır ve diğer hasarlı olanlara 3 bin lirası Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından, 5 bin lirası AFAD'dan toplanan 8 bin lira ilk etapta yardım yaptık” dedi.
2.10.2022Siyaset
Bakan Kasapoğlu, öğrenci ve ailelerine GSB yurdunda baklava ikram etti!
Bakan Kasapoğlu, öğrenci ve ailelerine GSB yurdunda baklava ikram etti!Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bursa’daki GSB Yurtları’na sürpriz bir ziyarette bulundu. Bakan Kasapoğlu, öğrencilere ve çocuklarının yurtlara yerleşmesi için memleketlerinden gelen ailelerine ‘Yuvanıza hoş geldiniz’ diyerek baklava ikram etti.
2.10.2022Gündem
Genciz biz izin alma! KYK genciz biz izin nasıl alınır, KYK yurt izin hakkı kaç gün? Yurt izin alma süreci…
Genciz biz izin alma! KYK genciz biz izin nasıl alınır, KYK yurt izin hakkı kaç gün? Yurt izin alma süreci…KYK yedek yurt başvuru sonuçları Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) tarafından açıklandı. KYK yedek yurt başvuru sonuçları e-Devlet sayfasında sorgulanırken, KYK izin alma sürecine yönelik detaylar da sorgulanmaya başlandı. Peki, KYK genciz biz izin nasıl alınır, KYK yurt izin hakkı kaç gün? İşte Genciz biz izin alma sürecine dair merak edilenler…
30.09.2022Eğitim
Yurt yemek parası ne kadar oldu, yurt yemek ücreti arttı mı? Aylık KYK yemek yardımı 1800 TL mi? KYK yurt beslenme yardımı…
Yurt yemek parası ne kadar oldu, yurt yemek ücreti arttı mı? Aylık KYK yemek yardımı 1800 TL mi? KYK yurt beslenme yardımı…Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KYK öğrencileri için müjdeli haberi vererek KYK beslenme ücretlerinin arttırıldığını duyurmuştu. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu da son yaptığı açıklamada, "Bu yıl her ay 1800 lirayı beslenme desteği olarak gençlerimizin hizmetine sunuyoruz" açıklamasında bulundu.
29.09.2022Eğitim
Beslenme desteği nedir, kimlere verilir? KYK öğrencilere beslenmek desteği ne kadar?
Beslenme desteği nedir, kimlere verilir? KYK öğrencilere beslenmek desteği ne kadar?Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara'da GSB Yurtları 2022- 2023 Eğitim Öğretim Yılı 2. Faz Yurt Yerleştirme Sonuçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Kasapoğlu, GSB Yurtlarına yerleştirme oranının yüzde 92'ye ulaştığını açıkladı. Kasapoğlu, "Yurtlara başvuran 100 öğrenciden 92'sini yurtlara yerleştirmiş oluyoruz" dedi. Kasapoğlu, 'Bu yıl her ay 1800 lirayı beslenme desteği olarak gençlerimizin hizmetine sunuyoruz.' dedi. Söz konusu açıklamanın ardından beslenme desteğiyle ilgili aramalar arttı. Peki, Beslenme desteği nedir, kimlere verilir? Beslenmek desteği ne kadar?
29.09.2022Ekonomi
Bakan Kasapoğlu: Yurtlarda ikinci yerleştirme oranı yüzde 92 oldu
Bakan Kasapoğlu: Yurtlarda ikinci yerleştirme oranı yüzde 92 olduGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı 2'nci faz yurt yerleştirmede talep karşılama oranının yüzde 92 olarak gerçekleştiğini söyledi. Kasapoğlu, "Gençlik ve Spor Bakanlığı yurtlarımıza başvuran 100 öğrenciden 92’sini yerleştirmiş oluyoruz" dedi.
29.09.2022Siyaset
‘Gönüller Yapmaya Geldik’ dedi 'Her zaman gençlerimizin yanındayız' diye seslendi
‘Gönüller Yapmaya Geldik’ dedi 'Her zaman gençlerimizin yanındayız' diye seslendiGençlik ve Spor Bakanlığınca Yunus Emre anısına hazırlanan ‘Gönüller Yapmaya Geldik’ adlı albümün gala gecesinde sahneye çıkan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Yunus Emre'nin "Haktan Gelen Şerbeti" adlı şiirini canlı olarak seslendirdi.
27.09.2022Diğer Sporlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan kritik zirveye işaret etti: Bütün dünya Türkiye'yi konuşuyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan kritik zirveye işaret etti: Bütün dünya Türkiye'yi konuşuyorCumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya Demokrasi Meydanı'nda Sakarya Acil Durum Hastanesi, büyükşehir yatırımları ve eğitim yatırımları ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreninde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Türkiye'de köprülerimizde araçlar gidip geliyor. Hani ekonomide her şey çökmüştü, batmıştı. Yollar tıklım tıklım dolu. Bu ekonomik canlılığı gösteriyor." dedi. Erdoğan ayrıca, "Rusya ve Ukrayna arasında savaş var. Tarım tahıl koridorundan tahılı Karadeniz'den dünyaya dağıtan hangi ülke? Esir takasını Türkiye yaptı. Takası yapıp ülkelerine gönderdik. Ve şu anda Rusya, Ukrayna, BM Genel Sekreteri ve dünya bizleri konuşuyor." ifadelerini kullandı.
24.09.2022Siyaset
Bakan Kasapoğlu: Gençlerimiz için tüm engelleri kaldırmaya devam edeceğiz
Bakan Kasapoğlu: Gençlerimiz için tüm engelleri kaldırmaya devam edeceğizGençlik ve Spor Bakanlığı ve Kınık Belediyesi protokolü ile 2019 yılında inşaatına başlanan Kınık Gençlik Merkezi, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun katıldığı törenle hizmete girdi.
19.09.2022Gündem
YURT yedek sonuçları nereden öğrenilir, KYK yedek yurt sonuçları açıklandı mı? 19 Eylül 2022 KYK yedek yurt başvuru sonuçları sorgulama!
YURT yedek sonuçları nereden öğrenilir, KYK yedek yurt sonuçları açıklandı mı? 19 Eylül 2022 KYK yedek yurt başvuru sonuçları sorgulama!KYK yedek yurt sonuçları açıklandı mı, KYK yedek sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK yurt başvuru sonuçları 7 Eylül’de açıklandı. Sonuçlara göre hiçbir yurda yerleşemeyen öğrenciler yedekte kaldı. KYK yurt yedek başvurularını tamamlayan ise gözlerini KYK yurt yedek yurt sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevirmişti. İşte 2022 KYK yurt yedek sorgulama ekranı…
19.09.2022Eğitim
Bakan Kasapoğlu: Yurtlarda yüzde 80 üzerinde bir yerleştirme oranı yakaladık
Bakan Kasapoğlu: Yurtlarda yüzde 80 üzerinde bir yerleştirme oranı yakaladıkGENÇLİK ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Yüz Yüze 100 Gün" programı kapsamında AK Parti Fatih İlçe Teşkilatıyla bir araya geldi. Programda konuşan Kasapoğlu, "Bir şeyi özellikle ifade etmek istiyorum. Çünkü bu konuyu istismar etmeye kalkanlar var. 8 milyon öğrenci üzerinden yurt politikası sözüm ona ortaya koymaya çalışanlar var. Bu yıl rekor bir başvuru aldık ve hamdolsun o rekor başvuruyu ilk faz yerleştirmemizde yüzde 80 üzerinde bir yerleştirme oranı yakaladık" dedi.
15.09.2022Siyaset
Yasemin Adar Yiğit, dünya şampiyonu oldu
Yasemin Adar Yiğit, dünya şampiyonu olduDünya Güreş Şampiyonası kadınlar 76 kiloda milli güreşçi Yasemin Adar Yiğit, finalde Mısırlı Samar Amer Ibrahim Hamza’yı yenerek altın madalya kazandı. Milli güreşçi, kariyerindeki ikinci dünya şampiyonluğunu elde etti. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sırbistan'da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda kadınlar 76 kiloda altın madalya kazanan milli güreşçi Yasemin Adar Yiğit’i kutladı.
14.09.2022Diğer Sporlar
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: 105 yeni yurt binası ile bu güzel tabloyu taçlandırıyoruz
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: 105 yeni yurt binası ile bu güzel tabloyu taçlandırıyoruzGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 105 Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) Yurtlarının açılışında konuştu. Bakan Kasapoğlu, “Türkiye’nin dört bir yanında 800’den fazla yurt, 825 binden fazla kapasite genç odaklı siyasetin anlayışı. Sevgili gençler, 105 yeni yurt binası ile bu güzel tabloyu taçlandırıyoruz” dedi.
14.09.2022Siyaset
Bakan Kasapoğlu'ndan altın madalya kazanan Rıza Kayaalp'e tebrik
Bakan Kasapoğlu'ndan altın madalya kazanan Rıza Kayaalp'e tebrikGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sırbistan'da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda grekoromen stil 130 kiloda altın madalya kazanan milli güreşçi Rıza Kayaalp'i tebrik etti.
13.09.2022Diğer Sporlar
Öğrenci yurtları ile ilgili son dakika açıklaması! Bakan Kasapoğlu ‘bu bir rekor’ deyip duyurdu
Öğrenci yurtları ile ilgili son dakika açıklaması! Bakan Kasapoğlu ‘bu bir rekor’ deyip duyurduÜniversite öğrencisi milyonları sevindiren haber! Geri sayım başladı, 105 yeni yurt binası açılıyor. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “800 yurt, 825 bin yatak kapasitesi. Bu bir rekor. Bu rekoru hamdolsun hep birlikte başardık. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde son 22 yıldaki genç odaklı siyaseti meseledir. Bu yıl 415 bin başvurunun ilgili değerlendirmeler sonucunda analiz, planlama ve uygulama ilk fazında yüzde 80 yerleştirme yaptık” dedi.
13.09.2022Siyaset
Ömer Çelik'ten, Tunç Soyer'in tartışılan sözlerine tepki: Yunanistan'a söylenmeyen sözler tarihimize söylendi
Ömer Çelik'ten, Tunç Soyer'in tartışılan sözlerine tepki: Yunanistan'a söylenmeyen sözler tarihimize söylendiAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti MKYK toplantısıyla ilgili açıklama yaptı. Ömer Çelik yaptığı açıklamada, Tunç Soyer'in açıklamalarına tepki gösterdi. Çelik; Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Kraliçe Elizabeth'in cenaze törenine katılıp katılmayacağıyla ilgili bilgi verdi.
12.09.2022Siyaset
KYK yedek sonuçları ne zaman açıklanacak, saat kaçta? KYK yedek yurt sonuçları açıklandı mı?
KYK yedek sonuçları ne zaman açıklanacak, saat kaçta? KYK yedek yurt sonuçları açıklandı mı?KYK yedek bekleyenler sık sık KYK yedek sonuçları için arama yapıyor. 41 ilde açıklanan KYK yurt yerleştirmeleriyle tüm yurtlarda asillerin bütün kontenjanları doldu. Üniversitelerde 2022-2023 eğitim ve öğretim dönemine kısa bir süre kala yurtlara yerleşmeyen öğrenciler KYK yedek yurt başvuru tarihleri, nasıl yapılacağı ve sonuçların ne zaman açıklanacağını araştırıyor. Peki, KYK yedek sonuçları ne zaman açıklanacak, saat kaçta? KYK yedek sonuçları açıklandı mı? İşte KYK yedek sırası bekleyenler ve KYK yedek sonuçları hakkında son durum…
12.09.2022Eğitim
GSB personel alımı başvuru ekranı! 4 bin 147 sözleşmeli personel alımı şartları nelerdir, başvuru nasıl yapılır? e devlet işe alım kariyer kapısı!
GSB personel alımı başvuru ekranı! 4 bin 147 sözleşmeli personel alımı şartları nelerdir, başvuru nasıl yapılır? e devlet işe alım kariyer kapısı!Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 4 bin 147 sözleşmeli personel alınacağını duyurdu. Bakan Kasapoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "GSB Ailemiz Büyüyor! 300 büro personeli, 866 koruma ve güvenlik görevlisi ile 2 bin 981 destek personeli alımımıza ilişkin başvuruların e-devlet kapısından gerçekleştirilecek. Hayırlı olsun!" ifadelerini kullandı. Peki, GSB personel alımı sözleşmeli personel alımı şartları nelerdir, GSB personel alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte GSB personel alımı başvuru ekranı ve diğer merak edilenler…
Destek personeli nedir, ne demek? GSB destek personeli ne iş yapar, memur mu, KPSS P94 puanıyla mı alınıyor?
Destek personeli nedir, ne demek? GSB destek personeli ne iş yapar, memur mu, KPSS P94 puanıyla mı alınıyor?Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 4 bin 147 sözleşmeli personel alınacağını açıkladı. Bakan Kasapoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "GSB Ailemiz Büyüyor! 300 büro personeli, 866 koruma ve güvenlik görevlisi ile 2 bin 981 destek personeli alımımıza ilişkin başvurular 10-15 Eylül 2022'de e-devlet kapısından gerçekleştirilecek. Hayırlı olsun!" ifadelerini kullandı. Söz konusu ilanın ardından “Destek personeli nedir, ne iş yapar?” sorularına yanıt aranmaya başlandı. Peki, GSB destek personeli ne demek, memur mu, KPSS P94 puanıyla mı alınıyor?
Bakan Kasapoğlu duyurdu! 4 bin 147 personel alınacak
Bakan Kasapoğlu duyurdu! 4 bin 147 personel alınacakGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 4 bin 147 sözleşmeli personel alınacağını duyurdu.
KYK yurt kayıtları ne zaman başlıyor? KYK yurt ücretleri açıklandı mı? İşte KYK yurt sonucu ve kayıt tarihi!
KYK yurt kayıtları ne zaman başlıyor? KYK yurt ücretleri açıklandı mı? İşte KYK yurt sonucu ve kayıt tarihi!Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurt başvuru sonuçları açıklandı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu canlı yayında yurt sonuçlarının açıklandığını duyurdu. KYK yurt kayıt tarihini de duyuran Bakan Kasapoğlu yurt ücretleri ile ilgili de açıklama yaptı. Peki, KYK yurt kayıtları ne zaman başlıyor? KYK yurt ücretleri açıklandı mı? İşte KYK yurt sonucu ve kayıt tarihi!
7.09.2022Eğitim
KYK yurt başvuru sonuçları açıklandı! Bakan Kasapoğlu duyurdu
KYK yurt başvuru sonuçları açıklandı! Bakan Kasapoğlu duyurduGençlik ve Spor Bakanlığı KYK yurt başvuru sonuçları açıklandı. Üniversite kayıtlarının da sona ermesiyle birlikte gelecek müjdeli haber bekleniyordu. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu canlı yayında KYK yurt başvuru sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Peki, KYK yurt başvuru sonuçları nereden öğrenilir? İşte E-Devlet KYK yurt sorgulama ekranı!
7.09.2022Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a net mesaj: Çok daha fazla ileri gidersen bunun bedeli ağır olur
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a net mesaj: Çok daha fazla ileri gidersen bunun bedeli ağır olurCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun Çarşamba Havalimanı'nda TEKNOFEST 2022'de açıklamalarda bulundu. Erdoğan "Ey Yunan tarihe bak. Çok daha fazla ileri gidersen, bunun bedeli ağır olur ağır. Yunanistan'a tek cümlemiz var. İzmir'i unutma." dedi.
3.09.2022Siyaset
Bakan Kasapoğlu İçişleri Bakanı'yla görüştü saldırının perde arkasını duyurdu!
Bakan Kasapoğlu İçişleri Bakanı'yla görüştü saldırının perde arkasını duyurdu!Dün akşam saatlerinde TFF Binasına gerçekleştirilen silahlı saldırıyı kınayan ve İçişleri Bakanı'yla görüştüğü açıklayan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Mehmet Büyükekşi ile bir araya geldi.
2.09.2022Şampiy10

Benzer Haber Etiketleri

Gençlik Ve Spor Bakanı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki gençlik ve spor bakanı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.