Delik

Delik

Son dakika delik haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan delik ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını delik haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Delik

haberleri sayfasında son dakika yaşanan delik gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.540 delik haberi bulunmuştur. Tüm delik haberleri aşağıda listelenmiştir.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: S-300'le yapılan taciz karşılıksız bırakılmamalı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: S-300'le yapılan taciz karşılıksız bırakılmamalıMHP lideri Bahçeli, TBMM açılır açılmaz sosyal medya düzenlemesinin kanunlaşması gerektiğini belirtti. Bahçeli, Yunanistan'ın bardağı taşırmak üzere olduğunun altını çizerek 'S-300'le yapılan taciz karışılıksız bırakılmamalı' ifadelerini kullandı. Seçim için de hazır olduklarını kaydeden MHP lideri "Adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır" dedi.
1.09.2022Siyaset
Doktorlar 'Ayağa kalkamaz' dedi 752 gün sonra mucize gerçekleşti!
Doktorlar 'Ayağa kalkamaz' dedi 752 gün sonra mucize gerçekleşti!Antalya'da, trafik kazası sonrası 752 gün kaldığı komadan çıktığında bilinci yerinde olmayan ve doktorların 'Ayağa kalkamaz' sözlerine rağmen 2 yıllık tedavinin ardından yürümeye başlayan Semih Taşdemir (34), şimdi de çok sevdiği mesleğine geri döndü. Ellerini kullanabilmesine 'mucize' olarak bakılan Taşdemir, şimdi cep telefonu tamiri yapıyor.
29.08.2022Yaşam
Mısırda taban fiyat belli oldu
Mısırda taban fiyat belli olduCumhurbaşkanı Erdoğan, gündeminde Rusya-Ukrayna Savaşı, tahıl koridoru, ekonomideki gelişmeler ve terörle mücadele olan toplantı sonrası açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "TMO mısır alım fiyatını ton başına 5 bin 700 TL olarak uygulayacak" ifadelerini kullandı.
22.08.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon için tedbirler alıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon için tedbirler alıyoruzKabine toplantısı sona erdi. Beştepe'deki toplantıda, Rusya-Ukrayna Savaşı ve 'tahıl koridoru' görüşüldü. Ekonomideki gelişmeler ile terörle mücadele operasyonlarındaki son durum da ele alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan yeni kararları canlı yayında açıkladı. Erdoğan, "Gaziantep ve Mardin'de meydan gelen kazalarda hayatını kaybedenlere başsağlığı diliyorum. Kazalar tüm boyutlarıyla soruşturulmaktadır. Soruşturmalar neticesinde, failler hakkındaki işlemler yapılacaktır." dedi. "Vatandaşlarımızı TL mevduatına dönmeye davet ediyorum" diyen Erdoğan, "Enflasyon için tedbirler alıyoruz" ifadelerini kullandı.
22.08.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Üzüm alım fiyatı belli oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Üzüm alım fiyatı belli olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Manisa Toplu Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada çekirdeksiz üzümün alım fiyatını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, " Ülkemize yılda 500 milyon dolarlık ihracat geliri kazandıran 9 numaralı Sultani çekirdeksiz kuru üzümü hakkında Toprak Mahsulleri Ofisimiz değerlendirdi. Biz çiftçi kardeşlerimizi mağdur etmeyiz. Geçen yıl 13 TL'ydi. Bu yıl da değerlendirmeleri yaptık. Fiyatımızı 27 TL olarak belirledik" dedi.
20.08.2022Siyaset
Dikişsiz implantın normal implanta göre avantajları nelerdir?
Dikişsiz implantın normal implanta göre avantajları nelerdir?Diş Hekimi Dr. Şahin Durmuş, dikişsiz implant tedavisi nedir, nasıl uygulanır, avantajları nelerdir sizler için anlattı.
8.08.2022Sağlık
Hastanede tedavi gören 9 aylık Tuğba Nur bebek, koronavirüsten öldü
Hastanede tedavi gören 9 aylık Tuğba Nur bebek, koronavirüsten öldüAnkara Şehir Hastanesi'nde kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören 9 aylık Tuğba Nur Sarı, koronavirüsten hayatını kaybetti.
3.08.2022Yaşam
Güneş fırtınası uyarısı! Elektrik şebekesi arızalanabilir, uydular bozulabilir
Güneş fırtınası uyarısı! Elektrik şebekesi arızalanabilir, uydular bozulabilirUzmanlar, Güneş'te açılan bir delik sonucu Güneş fırtınasının Dünya'yı etkilemesinin beklendiğini duyurdu. Söz konusu G1 sınıfı fırtınanın elektrik şebekesi arızalarına, uyduların bozulmasına yol açabileceğini ve hayvanların göçlerine etki edebileceği de belirtildi.
3.08.2022Dünya
Atlantik Okyanusu yüzeyinin 4 kilometre altında gizemli delikler! Bilim insanlarını şaşkın...
Atlantik Okyanusu yüzeyinin 4 kilometre altında gizemli delikler! Bilim insanlarını şaşkın...Bilim insanları Atlantik Okyanusu yüzeyinin 4.3 kilometre altındaki deniz tabanında, insan yapımı kazılara benzeyen, açıklanamayan, 'mükemmel hizalanmış' gizemli delikler keşfetti ve Facebook kullanıcılarından düz bir çizgi oluşturan benzersiz girintileri belirlemelerine yardım etmelerini istedi.
27.07.2022Dünya
Özgecan Aslan meydanındaki kauçuk ağacı matkapla delinip içine asit enjekte edildi
Özgecan Aslan meydanındaki kauçuk ağacı matkapla delinip içine asit enjekte edildiMersin'de Özgecan Aslan Barış Meydanı'nda bulunan ve kök kısmına matkapla 9 delik açılıp, asit benzeri bir sıvı enjekte edilen ağaç koruma altına alındı. Ağaçta incelemede bulunan ziraat mühendisi Deniz Gürbüz, hala canlı olan ağacın kurtarılabileceğini söyledi.
18.07.2022Yaşam
Bakan Varank: Bu türbülansı Allah'ın izniyle hep beraber yeneceğiz
Bakan Varank: Bu türbülansı Allah'ın izniyle hep beraber yeneceğizSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Dünya bir türbülanstan geçiyor. Bu türbülansı da Allah'ın izniyle hep beraber yeneceğiz. Yeter ki bir olalım, beraber olalım hep birlikte Türkiye olalım" dedi.
11.07.2022Siyaset
Havada panik! Uçak, 14 saat yan tarafındaki delikle uçtu
Havada panik! Uçak, 14 saat yan tarafındaki delikle uçtuDubai’den kalkan ve Avustralya’ya giden bir uçak gövdesinde meydana gelen bir deliğe rağmen 14 saat uçarak varış noktasına ulaştı. Yolculuk boyunca büyük panik yaşayan yolcular havadayken bir patlama sesi duyduklarını aktardı.
5.07.2022Dünya
Arnavutköy’de define avcıları tarlaları delik deşik etti
Arnavutköy’de define avcıları tarlaları delik deşik ettiArnavutköy’de define avcıları tarlalarda define aramak amacı ile kazı yaptı. Yaklaşık 4 metre kazılan tarlalar ile ilgili konuşan Mahalle Muhtarı Halit Şenel, “Yüzyıllardır atalarımız burada, burada hiçbir şey yok boşuna mahsule zarar vermeyin” diyerek definecilere seslendi.
30.06.2022Yaşam
Dünyada 13. vaka Ayşe oldu! Her şey burun kanamasıyla başladı
Dünyada 13. vaka Ayşe oldu! Her şey burun kanamasıyla başladıElazığ'da 3 yıl önce burun kanaması ile hastaneye başvuran 17 yaşındaki Ayşe Tuncel, İmmünglobülin G4 (IgG4) hastalığı teşhisi ile Türkiye'de 2'nci, dünyada ise 13'üncü vaka olarak kayıtlara geçti. İlk ameliyatı sonrası ikinci bir ameliyat daha olması gereken Tuncel, "Ben artık geceleri rahat uyumak istiyorum. Uykuda nefesim kesilerek uyanıyorum" dedi.
26.06.2022 Yaşam
TBMM Başkanı Şentop: Göçün sebebi, ülkelerin yaşanmaz hale getirilmesi
TBMM Başkanı Şentop: Göçün sebebi, ülkelerin yaşanmaz hale getirilmesiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Göç sadece Türkiye'nin meselesi değil tüm dünyanın meselesi. Göçün en temel sebebi; insanların kendi doğdukları topraklardan mahrum olmalarıdır. Neden böyledir? Bunun en aktüel sebebi; onların yaşadıkları ülkelerin, Batılı ülkeler tarafından yaşanmaz hale getirilmesidir" dedi.
16.06.2022Siyaset
Antik kentte kral mezarını dinamitle havaya uçuracaklardı
Antik kentte kral mezarını dinamitle havaya uçuracaklardıAdana’nın Kozan ilçesinde bulunan Anavarza Antik Kentinde "Kral mezarı" olarak bilinen ve üzerindeki süslemeler ve ölüm sonrası sahneler ile eşsiz bir değere sahip olan tarihi yapıyı dinamitle havaya uçurmak için kaya yüzeyinde 9 adet dinamik çukuru açan defineciler son anda fark edilmeleriyle amaçlarına ulaşamadılar.
16.06.2022Yaşam
Yüksek fatura ödemeleri ile ilgili flaş açıklama! Düşüyor
Yüksek fatura ödemeleri ile ilgili flaş açıklama! DüşüyorTüm aboneleri çok yakından ilgilendiriyor. Elektrik, doğal gaz ve su giderlerini kapsıyor. Faturalara ödenen tutar düşüyor. Yaz aylarının gelmesi ile pek çok kişi tatil planı yapmaya başladı. Tatil dönüşü fatura şoku yaşamammak için bazı önlemler almak gerekiyor. Yapılacak basit değişiklikler faturaya ödenecek miktarın düşmesini sağlıyor. Öte yandan tatil sürecine ayrılan bütçeyi de düşürmek mümkün. Alışveriş planı yapmak, tatile çıkılacak günlere yakın mutfak alışverişne dikkat etmek ve gereksiz alışveriş yapmamak tasarruf açısından önemli. İşte tatile çıkmadan bilinmesi gerekenler...
10.06.2022Ekonomi
Yemek yarışmasında birinci olmuştu! Oğlu tarafından delik deşik edildi
Yemek yarışmasında birinci olmuştu! Oğlu tarafından delik deşik edildiİstanbul Eyüpsultan'da Uğur Biroğlu, bir yemek yarışması programında birinci olan annesi Şükran Biroğlu ve üvey kardeşi Mesut Biroğlu'nu bıçaklayıp öldürmüştü. Mahkeme o cinayet davasını karara bağladı. Karar öncesi son savunmasını yapan sanık Uğur Biroğlu, "Ellerinizden öpüp affınıza sığınıyorum" dedi. Mahkeme heyeti ise sanık Biroğlu'nu iki kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırdı.
9.06.2022Yaşam
Sağlık Bakanı Koca paylaştı: 'Dünyada sayılı, Türkiye'de ilk!'
Sağlık Bakanı Koca paylaştı: 'Dünyada sayılı, Türkiye'de ilk!'Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 'Dünyada sayılı, Türkiye'de ilk' diyerek Bursa Şehir Hastanesi'nde yapılan ameliyatla ilgili detayları paylaştı.
7.06.2022Gündem
İstanbul’un fethi şiirleri! 29 Mayıs İstanbul'un fethi ile ilgili anlamlı, duygusal, kısa uzun seçenekli en güzel şiirler!
İstanbul’un fethi şiirleri! 29 Mayıs İstanbul'un fethi ile ilgili anlamlı, duygusal, kısa uzun seçenekli en güzel şiirler!İstanbul Fethi ile ilgili şiirler için araştırmalar başladı. İstanbul'un fethinin 569. yılı 29 Mayıs’ta kutlanacak. Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethettiği gün 29 Mayıs her yıl milli zafer olarak anılıyor. Türk milletinin zaferi olan İstanbul'un fethini anmak ve kutlamak için vatandaşlar “İstanbul’un fethi şiirleri” için araştırma yapıyor. İşte 29 Mayıs İstanbul'un fethi ile ilgili anlamlı, duygusal, kısa uzun seçenekli en güzel şiirler!
26.05.2022Gündem
Megan Fox'tan şaşırtan paylaşım! Tuluma delik açtırmış...
Megan Fox'tan şaşırtan paylaşım! Tuluma delik açtırmış...Megan Fox ile Machine Gun Kelly ilişkileriyle sık sık gündeme geliyor. Son olarak birbirlerinin kanını içtiklerini itiraf eden çiftten Megan Fox mavi tulumuyla bir paylaşım yaptı. Fox paylaşımında şoke eden bir detay paylaşınca ise tepki çekti.
16.05.2022Magazin
Nisa bebekle ilgili flaş gelişme! Acı dolu ayrıntılar ortaya çıktı
Nisa bebekle ilgili flaş gelişme! Acı dolu ayrıntılar ortaya çıktıİstanbul Pendik'te 29 Mart günü ambulans ekibi tarafından bulunan ve Acil Tıp Teknisyeni Büşra Durmaz'ın sütannelik yapıp Nisa adını vermesiyle Türkiye'nin yüreğine kazınan bebekle ilgili çarpıcı bilgiler ortaya çıktı. Kök hücre nakli yapılan ve nefes borusuna dışarı delik açılarak yeni bir nefes alma deliği elde etme işlemi için süreç başlatılan Nisa bebeğin hikayesiyle ilgili acı dolu yeni ayrıntılar ortaya çıktı.
16.05.2022Yaşam
Galakside gizlenen kara delik ilk kez görüntülendi! Her şeyi içine çekiyor
Galakside gizlenen kara delik ilk kez görüntülendi! Her şeyi içine çekiyorBilim dünyası çığır açan bir buluşa imza attı. Pek çok ülkenin ortak düzenlediği basın konferasında duyurulan haberde Samanyolu Galaksisi'nin ortasında yer alan dev kara deliğin ilk defa fotoğrafı yayınlandı. İçine aldığı her şeyi yok eden Yay A* dev bir külte çekim gücüne sahip. Bilim dünyası ona 'canavar' diyor.
12.05.2022Dünya
Ağız sağlığının ihmal edilmesi diş kaybına neden olabilir!
Ağız sağlığının ihmal edilmesi diş kaybına neden olabilir!Diş Hekimi Şahin Durmuş, diş kaybına neden olan ağız sağlığı ihtimali ve dikkat edilmesi gerekenleri sizler için anlattı.
11.05.2022Sağlık
7 dil bilen finansçı kardeşini delik deşik etti!
7 dil bilen finansçı kardeşini delik deşik etti!Evinin terasında 21 bıçak darbesiyle öldürülen Cenk Çağın Ünlü’nün katili bulundu. Kamera kayıtlarından zanlının izini süren polis, Beyoğlu’ndaki bir otel odasına yaptığı baskında kardeş Cem İnan Ünlü’ye ulaştı.
10.05.2022Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Delik ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki delik haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.