Canan Ergüder

Canan Ergüder

Son dakika canan ergüder haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan canan ergüder ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını canan ergüder haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Canan Ergüder

haberleri sayfasında son dakika yaşanan canan ergüder gelişmeleri de dahil olmak üzere 142 canan ergüder haberi bulunmuştur. Tüm canan ergüder haberleri aşağıda listelenmiştir.
Canan Ergüder: Önüme perde çekildi, saçlarım sıfıra vuruldu
Canan Ergüder: Önüme perde çekildi, saçlarım sıfıra vuruldu'Menajerimi Ara' dizisinden meme kanseri olduğu için ayrılan ve tedavi sürecini başlatan ünlü oyuncu Canan Ergüder'in kanser tedavisi sona erdi. Kemoterapi yüzünden saçlarını kaybeden oyuncu, o anlarda yaşadığı travmatik deneyim hakkında da konuştu.
30.12.2021Magazin
Meme kanseriyle mücadele eden Canan Ergüder'den yeni fotoğraf!
Meme kanseriyle mücadele eden Canan Ergüder'den yeni fotoğraf! Meme kanseriyle mücadele eden ve "Geri dönmeye çaba gösteriyorum" diyen Canan Ergüder'den yeni fotoğraf geldi. Ünlü oyuncu, bir dergi çekimi için objektif karşısına geçti
21.12.2021Magazin
Canan Ergüder'den haber var!
Canan Ergüder'den haber var!Meme kanseriyle mücadele eden oyuncu Canan Ergüder, geçtiğimiz günlerde tedavisinin tamamlandığını söylemişti. Ergüder'den güzel haber geldi. Ünlü oyuncu setlere geri dönüyor.
24.11.2021Magazin
Canan Ergüder'in kanser tedavisi sona erdi! Yeni poz geldi
Canan Ergüder'in kanser tedavisi sona erdi! Yeni poz geldiMeme kanseriyle mücadele eden oyuncu Canan Ergüder, geçtiğimiz günlerde tedavisinin tamamlandığını açıklamıştı. Ünlü oyuncu Ergüder sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğrafına bir de not düştü.
8.11.2021Magazin
Canan Ergüder yaşadıklarını anlattı: Oğluma notlar yazıyorum
Canan Ergüder yaşadıklarını anlattı: Oğluma notlar yazıyorumKanser olduğunu öğrendiğinde kalbinin sıkıştığını söyleyen oyuncu Canan Ergüder, "Oğlum Demir'e ileride elinde bana dair bir şeyler olmasını istediğim için notlar yazıyorum" dedi.
30.10.2021Magazin
Canan Ergüder yaşadığı zorlukları anlattı! Sağlık durumu nasıl?
Canan Ergüder yaşadığı zorlukları anlattı! Sağlık durumu nasıl?Meme kanserine yakalanan Hürriyet yazarı Fulya Soybaş'a ünlü oyuncu Canan Ergüder ile aynı tanı konuldu. Benzer kemoterapi süreçlerinden geçen ikili dertleşti.
7.10.2021Magazin
Meme kanserine yakalanan Canan Ergüder galada görüntülendi!
Meme kanserine yakalanan Canan Ergüder galada görüntülendi!Bir süredir meme kanseri tedavisi gören Canan Ergüder, başrolünü üstlendiği 'Sadan Hanım'ın galasında ortaya çıktı. Ünlü oyuncu sağlık durumunu hakkında konuştu.
21.09.2021Magazin
Canan Ergüder yüz analizi yapılarak seçildi
Canan Ergüder yüz analizi yapılarak seçildiCanan Ergüder, “Sadan Hanım” adlı belgesel filmde Alzheimer hastası Sadan Ünüvar’ı canlandırdı. Yönetmen Göksel Gülensoy, ünlü oyuncuyu role ‘benzerlik analizi’ yaparak seçtiğini açıkladı: “Bilimsel yöntemlerle yaptığımız karşılaşmada yüzde 90 gibi yüksek bir oranda benzerlik tespit ettik.”
17.09.2021Magazin
Canan Ergüder'den iyi haber! Onay verdiler
Canan Ergüder'den iyi haber! Onay verdilerGeçen aylarda meme kanserine yakalandığını açıklayan ve uzun süredir kemoterapi tedavisi gören oyuncu Canan Ergüder'den iyi haber geldi. Ergüder, doktorlarının da onayıyla yeni bir projede rol aldı.
11.09.2021Magazin
Kenan Ece'den Canan Ergüder'e doğum günü sürprizi!
Kenan Ece'den Canan Ergüder'e doğum günü sürprizi!Sağlık sorunları nedeniyle rol aldığı diziden ayrılan oyuncu Canan Ergüder 44 yaşına bastı. Ergüder, yeni yaşını eşi Kenan Ece ve dostlarıyla kutladı.
16.07.2021Magazin
Kanser tedavisi gören Canan Ergüder'den yeni fotoğraf!
Kanser tedavisi gören Canan Ergüder'den yeni fotoğraf!Nisan ayında meme kanserine yakalandığını duyuran ve rol aldığı diziden ayrılan Canan Ergüder, tedavisine devam ediyor.
18.06.2021Magazin
Canan Ergüder sağlık durumunu takipçileriyle paylaştı
Canan Ergüder sağlık durumunu takipçileriyle paylaştıGeçtiğimiz meme kanserine yakalandığını duyuran ve bu nedenle rol aldığı Menajerimi Ara dizisinden de ayrılan Canan Ergüder'in tedavisi devam ediyor. Kemoterapi gören Ergüder, sağlık durumunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.
11.05.2021Magazin
Kansere yakalanan Canan Ergüder, oynadığı diziye veda etti: Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor...
Kansere yakalanan Canan Ergüder, oynadığı diziye veda etti: Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor...Meme kanseri nedeniyle 'Menajerimi Ara' dizisine sosyal medya hesabından veda eden Canan Ergüder, "Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor. Önemli olan fazla sarsılmadan yolla beraber akabilmek" dedi.
26.04.2021Magazin
Canan Ergüder kimdir? Oyuncu Canan Ergüder kaç yaşında, kiminle evli, çocuğu var mı?
Canan Ergüder kimdir? Oyuncu Canan Ergüder kaç yaşında, kiminle evli, çocuğu var mı?Oyuncu Canan Ergüder’in meme kanserine yakalandığı öğrenildi. Başrolünü oynadığı 'Menajerimi Ara' dizisinden de affını isteyen Canan Ergüder kimdir? Canan Ergüder kaç yaşında, evli mi?
6.04.2021Gündem
Canan Ergüder kanser mi oldu? Sağlık durumu nasıl?
Canan Ergüder kanser mi oldu? Sağlık durumu nasıl?Canan Ergüder ile ilgili gelen haber magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu Canan Ergüder'in kanser olduğu açıklandı.
6.04.2021Magazin
'Güllerin Savaşı' Arjantin’de seyirciyle buluşacak
'Güllerin Savaşı' Arjantin’de seyirciyle buluşacakDamla Sönmez, Canan Ergüder ve Barış Kılıç’ı buluşturan 'Güllerin Savaşı' sona ermesinden 4 yıl sonra Arjantin’de seyirciyle buluşacak.
8.11.2020Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

canan ergüdermeme kanseriCanan Ergüder kansertedaviCanan Ergüder kim

Canan Ergüder ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki canan ergüder haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.