Aile Dizisi

Aile Dizisi

Son dakika Aile dizisi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Aile dizisi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Aile dizisi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Aile Dizisi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan aile dizisi gelişmeleri de dahil olmak üzere 835 aile dizisi haberi bulunmuştur. Tüm aile dizisi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Cihan Aslan'ı, Devin Cihan'ı vurdu! Aile sezon finalinde silahlar patladı!
Cihan Aslan'ı, Devin Cihan'ı vurdu! Aile sezon finalinde silahlar patladı!Aile dizisi sezon finalinde silahlar patladı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatltıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler'in yer aldığı dizinin sezon finali bölümü ekrana geldi. Devin, eline silahı aldı ve gerçek bir Soykan oldu. Evlatlık olduğu ortaya çıkan Cihan, kardeşi Aslan'ı vurdu. Ancak....
30.05.2023Televizyon
Aile dizisi ikinci sezon ne zaman? Nejat İşler veda ediyor, Aile 2. sezonda dev kadro şekillendi!
Aile dizisi ikinci sezon ne zaman? Nejat İşler veda ediyor, Aile 2. sezonda dev kadro şekillendi!Aile dizisi 13. bölümüyle bu akşam sezon finali yapıyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Nur Sürer'in yer aldığı dizinin sezon finali bölümünde bombalar ardı ardında patlıyor. Soykanlar ile Koruzadeler arasında nefes kesen kapışma dizinin ikinci sezonunda da sürmesi bekleniyor. Devin'in hamile kalması Soykan Ailesine bir üye gelirken Koruzadelere kurban verilecek ismin Cihan Soykan'ın olacağı tahmin ediliyor. Peki Aile dizisi ikinci sezon ne zaman başlayacak?
30.05.2023Televizyon
Aile dizisi Yusuf Soykan kimdir? Yusuf Soykan'ı kim oynuyor? Tamer Yiğit kimdir?
Aile dizisi Yusuf Soykan kimdir? Yusuf Soykan'ı kim oynuyor? Tamer Yiğit kimdir?Aile dizisi Yusuf Soykan kimdir sorusunun yanıtı merak ediliyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'nın oynadığı Aile dizisinde Yusuf Soykan'ın kim olduğu da merak konusu oldu. Yusuf Soykan'ı usta sanatçı Tamer Yiğit oynuyor. Peki Tamer Yiğit kimdir?
23.05.2023Televizyon
Hülya Soykan kurban olarak Aslan'ı seçti! Aile dizisinde Devin'in hamilelik haberi geliyor!
Hülya Soykan kurban olarak Aslan'ı seçti! Aile dizisinde Devin'in hamilelik haberi geliyor!Aile 12 bölüm fragmanı yayınlandı. Show tv'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Canan Ergüder'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Hülya Soykan, İlyas Koruzade'ye kurban olarak Aslan'ı veriyor. Öte yandan Devin'in hamilelik haberi sonrası Soykanlar Ailesi'nde dengeler değişiyor.
18.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını ve Aile dizisi reyting yarışında kazanan kim oldu?
Yalı Çapkını ve Aile dizisi reyting yarışında kazanan kim oldu?Yalı Çapkını ve Aile dizileri Salı akşamı ilk kez karşı karşıya geldi. Cuma akşamları yayınlanan Yalı Çapkını, ertelenen bölümüyle Salı günü ekrana geldi. Aile dizisi ise Salı akşamları aldığı reytinglerle gündeme geliyordu. Peki iki dizinin reyting yarışında kazanan kim oldu?
16.05.2023Televizyon
Geceye damga vuran Canan Ergüder sahnesi! Aile dizisinde Leyla Soykan isyan etti!
Geceye damga vuran Canan Ergüder sahnesi! Aile dizisinde Leyla Soykan isyan etti!Aile dizisi 10 bölüm ekrana geldi. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Canan Ergüder'in yer aldığı dizinin son bölümünde Soykanlar malikanesinde isyan vardı. Leyla Soykan'ı canlandıran Canan Ergüder'in usta işi performansıyla göz doldurduğu sahne geceye damga vurdu.
9.05.2023Televizyon
Aile dizisi İlyas Koruzade kimdir? Musa Uzunlar kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?
Aile dizisi İlyas Koruzade kimdir? Musa Uzunlar kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?Aile İlyas Koruzade kimdir sorusunun yanıtı merak ediliyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerinde olduğu diziye öldürülen Serhat'ın babası olarak dahil olan İlyas Koruzade'yi oyuncu Musa Uzunlar canlandırıyor. Peki Musa Uzunlar kimdir, kaç yaşında? Musa Uzunlar hangi dizilerde oynadı?
9.05.2023Televizyon
Aile dizisinde İlyas Koruzade gerçeği öğrendi! Aslan Soykan'dan Yağmur için yeni hamle geldi
Aile dizisinde İlyas Koruzade gerçeği öğrendi! Aslan Soykan'dan Yağmur için yeni hamle geldiAile 10 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Musa Uzunlar'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında İlyas Koruzade gözünü Yağmur'a dikti. Yağmur, "Sanki her şeyi biliyormuş gibi bakıyor bana" diyerek dört döndü. Hülya Soykan ise Devin'e, "Sadık Hidayet ile seanslarını nasıl geçiyor ya da Cihan Soykan mı demeliyim" diyerek mesajı verdi.
9.05.2023Televizyon
Kıvanç Tatlıtuğ hakkındaki iddialara Serenay Sarıkaya'dan yanıt: Çok çirkin konuşmalar
Kıvanç Tatlıtuğ hakkındaki iddialara Serenay Sarıkaya'dan yanıt: Çok çirkin konuşmalar‘Aile' dizisinde Serenay Sarıkaya ile başrolde yer alan Kıvanç Tatlıtuğ'un düşük reytinglere karşı 13 bölüm parası 20 milyon TL'yi peşin aldığı iddia edilmişti. Bu konuya dair çıkan haberler Serenay Sarıkaya'ya sorulunca güzel oyuncu bakın ne dedi.
7.05.2023Magazin
Aile 10. bölüm fragmanı: Aslan ve Devin boşanıyor, Soykan - Koruzade savaşı başlıyor!
Aile 10. bölüm fragmanı: Aslan ve Devin boşanıyor, Soykan - Koruzade savaşı başlıyor!Aile 10 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Musa Uzunlar'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Hülya Soykan Aslan'a, "Bir an önce bu kadından boşanman lazım" diyerek ipleri kopardı. Öte yandan Devin, İlyas Koruzade'yi gördüğünde hissettiği duyguyu Aslan'a itiraf etti: "Güç!"
2.05.2023Televizyon
Aile dizisinde psikolog Devin'in psikolojisi bozuldu! Serenay Sarıkaya o sahnede tüyler ürpertti
Aile dizisinde psikolog Devin'in psikolojisi bozuldu! Serenay Sarıkaya o sahnede tüyler ürperttiAile dizisi 9'uncu bölümüyle ekrana geldi. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler'in yer aldığı dizinin son bölümünde son zamanların en iyi sahnesi yer aldı. Psikolog Devin Akın rolünü oynayan Serenay Sarıkaya, kabus sahnesinde izleyiciden alkış aldı.
2.05.2023Televizyon
Aile dizisi nerede çekiliyor, İzmri'de hangi semtler çekildi, taş bina nerede? Aile dizisinin çekimleri nerede yapılıyor? İşte Dizinin çekildiği yerler…
Aile dizisi nerede çekiliyor, İzmri'de hangi semtler çekildi, taş bina nerede? Aile dizisinin çekimleri nerede yapılıyor? İşte Dizinin çekildiği yerler…Aile dizisi başlıyor. Yönetmenliğini Ahmet Katıksız, senaristliğini Hakan Bonomo'nun üstlendiği, Ay Yapım’ın Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı bir araya getiren Aile dizisi bu akşam izleyiciyle buluşacak. Diziyle ilgili en merak edilen konu başlıklarından biri ise dizinin çekildiği yerler oldu. Peki, Aile dizisi nerede çekiliyor, hangi semlerde çekildi, taş bina nerede? Aile dizisinin çekimleri nerede yapılıyor? İşte Dizinin çekildiği yerler…
29.04.2023Televizyon
Aile dizisi sezon finali tarihi belli oldu
Aile dizisi sezon finali tarihi belli olduAile dizisi sezon finali tarihi belli oldu. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler ve Nur Sürer'in yer aldığı dizi 30 bölüm olarak tasarlanmıştı. İlk bölümden itibaren beklenen ilgiyi gören Aile dizisinin sezon finali yapacağı bölüm açıklandı.
28.04.2023Televizyon
Aile 9. bölüm 2. fragmanı: Devin'in korkunç teklifi Aslan'ı şaşırttı!
Aile 9. bölüm 2. fragmanı: Devin'in korkunç teklifi Aslan'ı şaşırttı!Aile 9 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Devin'den Aslan'a şaşırtıcı bir teklif geldi. Yağmur'un Soykan ailesinin çiftliğine taşınması Hülya Soykan'ı çıldırttı.
28.04.2023Televizyon
Aile 9. bölüm fragmanı: Devin Akın öldü, yaşasın Devin Soykan!
Aile 9. bölüm fragmanı: Devin Akın öldü, yaşasın Devin Soykan!Aile 9 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Nur Sürer'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Cihan Soykan bombayı patlattı. "Devin Akın öldü, yaşasın Devin Soykan" diyen Cihan'a asıl cevabı Hülya Soykan verdi. Hülya Soykan, "Seni bu aileden yapan şey nedir biliyor musun?" diye sordu ama cevabını yine kendisi verdi: Suç!
26.04.2023Televizyon
Güldür Güldür Show'da Aile dizisi skeci! Aslan ve Devin kahkaha attırıyor!
Güldür Güldür Show'da Aile dizisi skeci! Aslan ve Devin kahkaha attırıyor!Güldür Güldür Show 332 bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta kahkaha dolu anlara sahne olan eğlence programında bu hafta Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrolünde olduğu Aile dizisi konu alınıyor. İşte Güldür Güldür Show Aile dizisi skeci...
25.04.2023Televizyon
Aile dizisi Baba Cinga kimdir? Baba Cinga karakterini kim oynuyor? Fil Bulmak ne demek?
Aile dizisi Baba Cinga kimdir? Baba Cinga karakterini kim oynuyor? Fil Bulmak ne demek?Aile dizisi Baba Cinga kimdir sorusunun yanıtı merak ediliyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı dizide Baba Cinga karakteri merak uyandırdı. Aile 8. bölümüyle izleyicinin karşısına çıkacak Baba Cinga'yı kim oynuyor? Fil Bulmak ne anlama geliyor?
25.04.2023Televizyon
Aile dizisinde LGBT propagandası! Kıvanç Tatlıtuğ'un bar sahnesinde o detay gözden kaçmadı!
Aile dizisinde LGBT propagandası! Kıvanç Tatlıtuğ'un bar sahnesinde o detay gözden kaçmadı!Salı akşamları ekrana gelen Aile dizisinde LGBT propagandası yapıldı. Salı akşamları ekrana gelen ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Canan Ergüder gibi isimlerin yer aldığı dizinin son bölümünde Aslan'ın bar sahnesinde gözlerden kaçmayan bir detay yer aldı.
19.04.2023Televizyon
Aile 8. bölüm fragmanı: Hülya Soykan Devin'e hayat dersi verdi!
Aile 8. bölüm fragmanı: Hülya Soykan Devin'e hayat dersi verdi!Aile 8 bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nur Sürer'in oynadığı dizinin yeni bölüm fragmanında Devin, kardeşi Yağmur'un hastane odasında görünce çılgına dönüyor. Öte yandan Hülya Soykan Devin'e, "Sen kocanı kaybedersin iki gün ağlarsın ancak ben evladımı kaybedersem yaşayamam" diyerek adeta hayat dersi verdi.
18.04.2023Televizyon
Aile dizisinden Kızılcık Şerbeti'ne destek sahnesi! İskoç ve Tugi de sabırsızkla bekliyor
Aile dizisinden Kızılcık Şerbeti'ne destek sahnesi! İskoç ve Tugi de sabırsızkla bekliyorAile dizisinden Kızılcık Şerbeti dizisine destek sahnesi geldi. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya ve Nur Sürer'in yer aldığı dizinin yeni bölümünde Kızılcık Şerbeti sahnesi vardı. İskoç ve Tugi'nin arabadaki diyalogunda RTÜK'ten yayın durdurma cezası yiyen Kızılcık Şerbeti'ne destek geldi.
18.04.2023Televizyon
Aile 7. bölüm 2. fragmanı Aslan Devin'i yerin dibine soktu: Ben terapi adamı değilim!
Aile 7. bölüm 2. fragmanı Aslan Devin'i yerin dibine soktu: Ben terapi adamı değilim!Aile 7 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show tv'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Yüsra Geyik ve Levent Ülgen'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Aslan, Devin'i yerin dibine soktu. "Ben terapi adamı değilim" diyen Aslan'a Devin, "Seviyorum seni ulan var mı" diyerek rest çekti. İkilinin tartışması öpüşerek sonuçlandı. Öte yandan Devin'in kardeşi Yağmur'un fotoğrafları eline geçen Hülya Soykan, Devin'e, "Kardeşinin escort olduğundan haberin var mı" dedi.
14.04.2023Televizyon
Mehmet Ali Erbil'den şaşırtan Aleyna Tilki açıklaması!
Mehmet Ali Erbil'den şaşırtan Aleyna Tilki açıklaması!Geçtiğimiz aylarda manken Çağla Şıkel hakkında söyledikleriyle çok konuşulan şovmen Mehmet Ali Erbil, tepki çeken bir açıklamaya daha imza attı. Geçtiğimiz akşam iftar sonrası görüntülenen ünlü isim, dizilerdeki öpüşme sahneleriyle ilgili soruya verdiği 'Aleyna Tiki' cevabıyla eleştiri oklarının hedefi oldu.
13.04.2023Magazin
Serenay Sarıkaya Aile dizisinde döktürdü! Söylediği şarkıyla Aile yeni bölüme damga vurdu
Serenay Sarıkaya Aile dizisinde döktürdü! Söylediği şarkıyla Aile yeni bölüme damga vurduAile dizisi başrolü Serenay Sarıkaya yeni bölümde söylediği şarkıyla hayranlarını mest etti.
10.04.2023Televizyon
Aile 6. bölüm 2. fragmanı: Aslan ve Devin boşanma yolunda ilk adımı attı!
Aile 6. bölüm 2. fragmanı: Aslan ve Devin boşanma yolunda ilk adımı attı!Aile 6 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ ve Nur Sürer'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Devin ve Hülya Soykan arasındaki gerilime şahit olan Aslan, beklenmeyen bir özür talep ediyor. Öte yandan Aslan amcası İbrahim Soykan ile yüzleşiyor. Aslan, "Devin ailemeden özür dileyeceksin" diyerek boşanma yolunda ilk adımı attı.
7.04.2023Televizyon
Aile 6. bölüm fragmanı: Soykan Ailesi kendi içinde yüzleşiyor! Yusuf Soykan'ın vasiyeti ne?
Aile 6. bölüm fragmanı: Soykan Ailesi kendi içinde yüzleşiyor! Yusuf Soykan'ın vasiyeti ne?Aile 6 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlandı ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Soykan Ailesi'nin geçmişine gidiliyor. Devin Aslan'a, "Baban hiç ölmeden önce bir not, bir mektup bıraktı mı" diye sordu. Bu soru Soykan Ailesi'nin kendi içinde yüzleşmesine neden oldu.
4.04.2023Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Aile Dizisi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki aile dizisi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.