Bahar

Bahar

Son dakika bahar haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan bahar ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını bahar haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Bahar

haberleri sayfasında son dakika yaşanan bahar gelişmeleri de dahil olmak üzere 6.363 bahar haberi bulunmuştur. Tüm bahar haberleri aşağıda listelenmiştir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında müjdeyi duyurdu: 40 çeşit üründe indirim başlıyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında müjdeyi duyurdu: 40 çeşit üründe indirim başlıyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çorum'da yapımı tamamlanan hizmetlerin açılış töreninde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Koyun kuzu da yüzde 25 indirim yaptık. Pazartesiden itibaren büyükbaşta da yüzde 30-35 indirime gidiyoruz. 40 çeşit üründe, Tarım Kredi Kooperatiflerinde ciddi bir indirime gidiyoruz." dedi.
13.08.2022Siyaset
Mevsimlik işçilikte yeni dönem başlıyor! Düğmeye basıldı
Mevsimlik işçilikte yeni dönem başlıyor! Düğmeye basıldıMevsimlik işçilerle ilgili flaş karar verildi. Tarlada, bahçede, bağda çalışacak işçi bulmak giderek zorlaşıyor; bu konuda yakın zamanda üretici bölgelerde profesyonel hizmet ofislerinin hayata geçirilmesi bekleniyor.
13.08.2022Ekonomi
Avrupa'da enerji krizi! Kara kış geliyor kömür ve nükleerde U dönüşü...
Avrupa'da enerji krizi! Kara kış geliyor kömür ve nükleerde U dönüşü...Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş sonrasında gelen kuraklık Avrupa’yı büyük bir enerji darboğazıyla karşı karşıya bıraktı. Rusya’nın yaptırımlara karşılık doğalgaz vanasını kısmasıyla zor bir kışa hazırlanan Avrupa’da kömür santralları ve nükleer enerji yeniden gözde olmaya başladı.
12.08.2022Dünya
Araba ile ilgili son dakika uyarısı! Bu yönteme dikkat: EFT, havale, nakit...
Araba ile ilgili son dakika uyarısı! Bu yönteme dikkat: EFT, havale, nakit...Arabası olan ve araba almayı düşünen herkesi ilgilendiren son dakika uyarısı! Yaz aylarının gelmesiyle araç kiralama sektörü de dolandırıcılardan nasibini aldı. Nisan ayında 2 bin kişiyi dolandırarak toplam 5 milyon TL'lik vurgun yapan 24 kişinin gözaltına alındığı bilinirken, geçtiğimiz ay da 8 şüphelinin 900 bin TL haksız kazanç elde ettiği görüldü. Uzmanlar, özellikle araç kiralama sitelerini kopyalayan dolandırıcılara karşı uyardı.
10.08.2022Otomobil
AK Parti İstanbul’un kampanya şarkısı belli oldu
AK Parti İstanbul’un kampanya şarkısı belli olduAK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın 2023 seçimleri kapsamında başlattığı "Yüz Yüze 100 Gün" kampanyasının şarkısı belli oldu.
9.08.2022Siyaset
Bahar Candan yine çok konuşuldu! Bir tomar parayı denize attı...
Bahar Candan yine çok konuşuldu! Bir tomar parayı denize attı...Sosyal medyadaki paylaşımları ve sıra dışı çıkışlarıyla gündemden düşmeyen Bahar Candan bu sefer de elinde tuttuğu bir tomar parayı denize attı. Kimi Candan'ı görgüsüzlükle suçlarken kimi de paraların sahte olduğunu söyledi.
7.08.2022Magazin
Alzheimer hastalığına neden oluyor, beyin hücrelerini yok ediyor! Herkes çok seviyor ama...
Alzheimer hastalığına neden oluyor, beyin hücrelerini yok ediyor! Herkes çok seviyor ama...Kalp damar hastalıkları, obezite, diyabet, kansere neden oluyor, beyni bitiriyor, Alzheimer hastalığına neden oluyor. Alzheimer hastalarının beyninde nörofibriler ve amiloid plaklar saptandığını belirten Nöroloji Uzmanı Dr. Bengi Bahar Demirbağ, “Bu iki madde, nöron dediğimiz beyin hücresini yok eder. Bu maddelerin oluşumunda ise oksidatif maddeler (hazır ve işlenmiş gıdalar) rol oynar. Oksidatif gıdaların fazla tüketilmesi nedeniyle, insülin direncinin yol açtığı enerji metabolizmasındaki bozulma da beyin hücrelerini olumsuz etkiler” dedi. İşte beyin sağlığı için çok faydalı olan besinler...
4.08.2022Sağlık
Siirt Evren Mahallesi TOKİ kura sonuçları! TOKİ Siirt kura sonuçları açıklandı mı, 2+1 ve 3+1 kura çekilişi isim listesi yayınlandı mı?
Siirt Evren Mahallesi TOKİ kura sonuçları! TOKİ Siirt kura sonuçları açıklandı mı, 2+1 ve 3+1 kura çekilişi isim listesi yayınlandı mı?Siirt Evren mahallesi TOKİ kura sonuçları isim listesi için yapılan aramalar arttı. Evren Mahallesi TOKİ evlerine 2+1 139 konut ve 3+1 21 konut için 821 adet başvuru yapıldı. Siirt Evren mahallesi TOKİ için kura sonuçları için arama motorlarına yönelen vatandaşlar TOKİ Siirt Evren Mahallesi kura sonuçları açıklandı mı, Siirt Evren Mahallesi TOKİ kura sonuçları isim listesi belli oldu mu? sorularına yanıt arıyor. Noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş ile Evren mahallesi Siirt TOKİ konutları hak sahipleri belirlendi.
3.08.2022Ekonomi
Herkes bu işi yapmak istiyor! Verim yüzde 200 arttı
Herkes bu işi yapmak istiyor! Verim yüzde 200 arttıİlçede herkes bu işi yapmak istiyor. Van'da bal verimi yüzde 200 arttı. Türkiye'de bal üretiminin önemli merkezlerinden Van'da bahar ve yaz aylarında etkili olan yağışlar nedeniyle geçen yıla oranla bal rekoltesinde yüzde 200 artış sağlandı. İşte son dakika haberinin detayları...
3.08.2022Ekonomi
Kız kardeşlerin gizemli ölümü ülkeyi şok etti! Emel ve Esra'nın korkunç sonu...
Kız kardeşlerin gizemli ölümü ülkeyi şok etti! Emel ve Esra'nın korkunç sonu...24 yaşındaki Esra ve 23 yaşındaki Emel kimseyle gereksiz diyaloglara girmiyor, vakitlerinin çoğunu evin içinde adeta parmak uçlarında hareket ederek geçiriyorlardı. Yepyeni bir başlangıç yapmak için bu ülkede şanslarını denemek istemişlerdi. Başlangıçta her şey yolunda gidiyordu. Fakat son dönemde gitgide daha da tedirgin olmaya başladılar. Sanki başlarına gelecek olan olayı hissetmiş gibiydiler.
2.08.2022Dünya
AÖF yaz okulu sınavı ne zaman, sınav tarihleri açıklandı mı? 2022 AÖF yaz okulu nasıl olacak, yüz yüze mi, kaç soru sorulacak?
AÖF yaz okulu sınavı ne zaman, sınav tarihleri açıklandı mı? 2022 AÖF yaz okulu nasıl olacak, yüz yüze mi, kaç soru sorulacak?AÖF yaz okulu sınav tarihine ilişkin aramalar ağustos ayına girilmesiyle arttı. Tek sınav üzerinden yapılan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınavında her ders için 20 soru sorulur. Sınav süresi ise 30 dakikadır. Geçme notu 35'tir. Sınav sisteminde 4 yanlış bir doğru uygulaması devam etmektedir. Peki, AÖF yaz okulu sınav tarihleri açıklandı mı? 2022 AÖF yaz okulu sınavları ne zaman, saat kaçta? AÖF yaz okulu sınavı yüz yüze mi yapılacak?
1.08.2022Eğitim
AÖF yaz okulu sınavı ne zaman? AÖF yaz okulu sınavı yüz yüze mi?
AÖF yaz okulu sınavı ne zaman? AÖF yaz okulu sınavı yüz yüze mi? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınavları öğrenciler tarafından araştırılıyor. Sınava kısa bir süre kala AÖF yaz okulu sınav tarihi, nasıl yapılacağı kaç soru sorulacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, AÖF yaz okulu sınavı ne zaman? AÖF yaz okulu sınavı yüz yüze mi? ? AÖF yaz okulu sınavına kimler girebilir? AÖF yaz okulu sınavı kaç soru, kaç dakika? İşte detaylar…
31.07.2022Eğitim
Sahte evrak mağdurlarını sevindirecek gelişme! İmza sahteciliğini bitirecek...
Sahte evrak mağdurlarını sevindirecek gelişme! İmza sahteciliğini bitirecek...İmza sahteciliğini bitirecek proje! Bilgisayar Mühendisliği Bölümü yüksek lisans mezunu Taylan Akbaş, tezi için hazırladığı biyometrik imza projesini iş fikrine dönüştürdü. Proje, imza sahteciliğini neredeyse imkansız hale getiriyor ve uzaktan imza imkanıyla belge ve onay işlemlerini kolaylaştırıyor.
7 Güzel Adam kim? 7 Güzel Adam şiiri kimin? 7 Güzel Adam şairlerinin isimleri ne? İşte 7 Güzel Adam şiiri!
7 Güzel Adam kim? 7 Güzel Adam şiiri kimin? 7 Güzel Adam şairlerinin isimleri ne? İşte 7 Güzel Adam şiiri!7 Güzel Adam’ın son temsilcisi Rasim Özdeneren hayatını kaybetti. Hayatı 7 Güzel Adam dizisine de konu olan Rasim Özdeneren ‘Gül Yetiştiren Adam’ olarak da biliniyor. Rasim Özdeneren’in vefatının ardından 7 Güzel Adam şiiri merak konusu oldu. Cahit Zarifoğlu’nun şiirinde ‘Bu insanlar dev midir / Yatak görmemiş gövde midir’ diye bahsettiği Yedi Güzel Adam’ın hikayesi merak ediliyor. Peki, 7 Güzel Adam kim? 7 Güzel Adam şiiri kimin? 7 Güzel Adam şairlerinin isimleri ne? İşte 7 Güzel Adam şiiri!
23.07.2022Kültür Sanat
YÖK duyurdu! Öğrenci affı ile ilgili usul ve esaslar yayınlandı! Kimler öğrenci affından yararlanabilecek?
YÖK duyurdu! Öğrenci affı ile ilgili usul ve esaslar yayınlandı! Kimler öğrenci affından yararlanabilecek?YÖK duyurdu! Öğrenci affı ile ilgili düzenlemenin detayları belli oldu. 5 Temmuz 2022 tarihli Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 7417 sayılı Kanun'da kamuoyunda “öğrenci affı” olarak adlandırılan yasal düzenlemenin uygulanmasına ilişkin usul ve esaslar Yükseköğretim Kurulu tarafından yayımlandı. Peki, Kimler öğrenci affından yararlanabilecek? Öğrenci affı ile kimler kayıt yaptırabilecek? Öğrenci affı kimleri kapsıyor? Kapatılan okulların öğrencileri aftan yararlanacak mı? İşte Öğrenci affı ile ilgili usul ve esaslar…
22.07.2022Eğitim
Pınar Damar'ın katili eniştesi çıktı! Cinayeti itiraf etti tutuklandı...
Pınar Damar'ın katili eniştesi çıktı! Cinayeti itiraf etti tutuklandı...Küçükçekmece Mehmet Akif Mahallesi’nde erkek arkadaşıyla buluşmak için evinden çıktıktan sonra ağaçlık alanda cesedi bulunan Pınar Damar’ı kuzeninin eşi Metin Aydın’ın öldürdüğü belirlendi. Adli Tıp Kurumu önünde ailenin yanında gözaltına alınan Metin Aydın cinayeti itiraf etti ve tutuklandı.
22.07.2022Gündem
Pınar Damar’ın katili kuzeninin eşi çıktı! Öldürüp cenazeyi almaya gitmiş: 'Bir anlık sinir ile gerçekleşti'
Pınar Damar’ın katili kuzeninin eşi çıktı! Öldürüp cenazeyi almaya gitmiş: 'Bir anlık sinir ile gerçekleşti'İstanbul Bağcılar'da kayıp olarak aranırken, cesedi bulunan Pınar Damar'ı öldürdüğünü itiraf eden Metin A. 'Nitelikli kasten öldürme' suçundan tutuklandı. Şüpheli Metin A. çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hâkimliğince tutuklandı.
21.07.2022Yaşam
Pınar Damar neden öldü, Pınar Damar cinayeti nasıl oldu? Bağcılar'da ağaçlık alanda cansız bedeni bulunan Pınar Damar kimdir?
Pınar Damar neden öldü, Pınar Damar cinayeti nasıl oldu? Bağcılar'da ağaçlık alanda cansız bedeni bulunan Pınar Damar kimdir?Bağcılar'da ağaçlık alanda cansız bedeni bulunan Pınar Damar'ın ölümüyle ilişkili gözaltına alınan Metin A. cinayeti itiraf etti. Metin A. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Pınar Damar'ın babası Mustafa Damar ise, "Hiçbir sorunu yoktu. Bu olayın peşini bırakmayacağız" dedi. Eniştesi Serdar Taşdemir ise dün gözaltına alınan Metin A. ile birlikte Pınar'ı aradıklarını söyledi. Peki, Pınar Damar kimdir, neden öldü? Pınar Damar cinayeti nasıl oldu?
21.07.2022Yaşam
Bahar Şahin'in fenomen annelere tepkisi olay oldu! 'Çocuklarınızı 25-30 yaşında biri gibi...'
Bahar Şahin'in fenomen annelere tepkisi olay oldu! 'Çocuklarınızı 25-30 yaşında biri gibi...'Ünlü oyuncu Bahar Şahin, yayınladığı bir video ile çocuklarını yaşına uygun giydirmeyip sosyal medya hesaplarında paylaşan annelere seslendi. Bahar Şahin’in açıklaması Instagram’da hızla yayılarak gündem oldu.
16.07.2022Magazin
Petshop vitrinlerinden kedi ve köpekler kaldırıldı
Petshop vitrinlerinden kedi ve köpekler kaldırıldı  Hayvanları Koruma Kanunu'nun yürürlüğe girmesiyle petshoplarda bugün itibariyle kedi ve köpeklerin vitrine konularak satışı yasaklandı. Satışlar internet üzerinden ve dükkanlarda bulunan kataloglardan yapılacak.
14.07.2022Yaşam
Polis otosuna ateş eden kişi vurularak etkisiz hale getirildi
Polis otosuna ateş eden kişi vurularak etkisiz hale getirildiÇorum'da polis otosuna ateş açan şahıs ayağından vurularak etkisiz hale getirildi.
11.07.2022Gündem
Ayçiçek yağı ile ilgili açıklama! Fiyatlara zam geldi
Ayçiçek yağı ile ilgili açıklama! Fiyatlara zam geldiAyçiçek yağı fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama. Türkiye’deki ayçiçeği üretiminin yüzde 10’unu karşılayan Adana’da hasada birkaç hafta kaldı. Adana Tarım Platformu Sözcüsü Cahit İncefikir, çiftçilere destek primlerinin artırılarak, üretim alanlarının genişletilmesi gerektiğini söyledi. Öte yandan Toprak Mahsulleri Ofisi, artan ayçiçek yağı fiyatları için geçtiğimiz yıl harekete geçerken, piyasadan uygun fiyata ayçiçek yağı satmaya başlamıştı. 129 liradan satılan ayçiçek yağına zam geldi. Bilindiği üzere hükümet, ayçiçek yağlarında meydana gelen aşırı fiyat artışlarını frenlemek için geçtiğimiz yıl TMO’yu devreye almıştı. TMO, yurt dışından getirdiği ham ayçiçek yağlarını rafine ederek 5 litrelik tenekelerde perakende olarak satışa sunmuştu.
10.07.2022Ekonomi
Balkondan düşmüştü! Bahar Berber'den kahreden haber
Balkondan düşmüştü! Bahar Berber'den kahreden haberTrabzon'da 4'üncü kattaki evlerinin balkonundan dengesini kaybederek zemine düşen Bahar Berber (16), ağır yaralı kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
8.07.2022Yazarlar
Merve Oflaz'dan bikinili tekne pozları!
Merve Oflaz'dan bikinili tekne pozları!Eski Survivor yarışmacısı ve Survivor şampiyonu Merve Oflaz, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Uzun süredir Allan Hakko ile aşk yaşayan güzel isim, son olarak bikinisiyle tekne pozlarıyla adından söz ettirdi.
5.07.2022Magazin
Ayçiçek yağı fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Zam geldi
Ayçiçek yağı fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Zam geldiAyçiçek yağı fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme. Ayçiçek yağı fiyatları zam geldi. Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş nedeniyle ayçiçek yağında yaşanan tedarik sıkıntısı tonlarca yağın Türkiye’ye gelmesi ile çözüldü. Peş peşe gelen fahiş fiyatları hükümetin TMO’yu devreye alması ile frenlenirken Toprak Mahsulleri Ofisi, ayçiçek yağı fiyatlarına zam geldiğini duyurdu. Sosyal medyadan yapılan açıklamada 129 liradan satışa sunulan 5 litrelik ayçiçek yağı 135 lira oldu.
5.07.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Bahar ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki bahar haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.