Amber Heard

Amber Heard

Son dakika amber heard haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan amber heard ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını amber heard haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Amber Heard

haberleri sayfasında son dakika yaşanan amber heard gelişmeleri de dahil olmak üzere 127 amber heard haberi bulunmuştur. Tüm amber heard haberleri aşağıda listelenmiştir.
Amber Heard İsrail'de görüntülendi!
Amber Heard İsrail'de görüntülendi!Son dönemde ABD'li oyuncu Johnny Depp ile 2015'te evlenip 2017'de boşanan ve birbirlerine karşılıklı olarak açktıkları iftira davalarıyla gündeme gelen Amber Heard, temyize gitmesinin ardından soluğu İsrail'de aldı. Tel Aviv'de kameralara yansıyan ünlü isim, duruşmalara gelmesi yasaklanan arkadaşı Eve Barlow ile yemek yiyerek, kitapçıları gezdi. Kitap satın aldığı bir dükkanın sahibi ise, Heard'den övgü dolu sözlerle bahsetti.
8.08.2022Magazin
Amber Heard-Johnny Depp davasında flaş gelişme!
Amber Heard-Johnny Depp davasında flaş gelişme!'Karayip Korsanları' sersinin yıldızı Johnny Depp ile 2015-2017 yılları arasında evli kaldığı eski eşi Amber Heard'ün birbirini iftirayla suçladığı milyonlarca dolarlık dava geçen ayın başında sona erdi; ancak Heard'ün ve ekibi, Depp lehine çıkan kararın düşürülmesi için mahkemeye başvurdu. 43 sayfalık muhtırada bir jüri üyesiyle ilgili dikkat çeken ifadeler yer alırken; Yargıç Penney Azcarate'nin, Heard'ün ekibinin itirazlarıyla ilgili kararı ortaya çıktı. İşte detaylar...
14.07.2022Magazin
Johnny Depp'ten hayranlarını sevindiren haber! Geri dönüyor, işte o proje...
Johnny Depp'ten hayranlarını sevindiren haber! Geri dönüyor, işte o proje...2015-2017 yılları arasında evli kaldığı kendisinden 23 yaş küçük eski eşi Amber Heard’e açtığı karalama davasından zaferle ayrılan ABD'li oyuncu Johnny Depp’in beyaz perdeye dönüyor. Ünlü oyuncunun, yeni film projesi belli oldu.
8.07.2022Magazin
'Johnny Depp'i aldatmadım' demişti! Amber Heard'ün Cara Delevingne'yle öpüştüğü anların görüntüsü sızdı
'Johnny Depp'i aldatmadım' demişti! Amber Heard'ün Cara Delevingne'yle öpüştüğü anların görüntüsü sızdıSon dönemin olay kadını Amber Heard'ün, Johnny Depp ile evli olduğu dönemde Cara Delevingne ile öpüşürken görüntüleri ortaya çıktı.
23.06.2022Magazin
Cara Delevingne kimdir, kaç yaşında? Amber Heard Cara Delevingne asansör olayı ne?
Cara Delevingne kimdir, kaç yaşında? Amber Heard Cara Delevingne asansör olayı ne?Johnny Depp ile evli olduğu dönemde Cara Delevingne ile öpüşürken görüntüleri ortaya çıktı. Söz konusu gelişmenin ardından “Cara Delevingne kimdir? Amber Heard Cara Delevingne asansör olayı ne?” sorularına yanıt aranmaya başlandı.
23.06.2022Televizyon
Elon Musk’ın oğlu cinsiyet değiştiriyor! 'Babamla hiçbir şekilde ilişki kurmak istemiyorum'
Elon Musk’ın oğlu cinsiyet değiştiriyor! 'Babamla hiçbir şekilde ilişki kurmak istemiyorum'Teknoloji dünyasının dahi çocuğu ve dünyanın en zengin adamı Elon Musk'ın oğlu, cinsiyetini ve adını değiştirmek için mahkemeye başvurdu ve "Biyolojik babamla hiçbir şekilde ilişki kurmak istemiyorum" dedi.
21.06.2022Dünya
Elon Musk ile Twitter arasında kriz! “Fesih hakkımı saklı tutuyorum”
Elon Musk ile Twitter arasında kriz! “Fesih hakkımı saklı tutuyorum”Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk, sosyal medya platformu Twitter’ı kendisini platformdaki “sahte hesaplar” hakkında yeterince bilgi vermediğini ifade ederek, 44 milyar dolarlık devralma anlaşmasını feshetmekle tehdit etti.
6.06.2022Dünya
Demet Şener’in evinin duvarına astığı tablo tepki çekti: ‘Çocuklarından utan’
Demet Şener’in evinin duvarına astığı tablo tepki çekti: ‘Çocuklarından utan’İbrahim Kutluay'ın eski eşi manken Demet Şener, bir süredir aşk yaşadığı Tolga Arman ile öpüşme pozunun resmedilmiş halini evinin duvarına astı. Tablonun önünde verdiği pozları paylaşan Şener'e olumsuz yorumlar yağdı.
2.06.2022Magazin
Amber Heard-Johnny Depp davasında karar çıktı! ‘Tehdit’ detayı başını yaktı! Tazminatı nasıl ödeyecek?
Amber Heard-Johnny Depp davasında karar çıktı! ‘Tehdit’ detayı başını yaktı! Tazminatı nasıl ödeyecek? 'Karayip Korsanları' sersinin yıldızı Johnny Depp ile 2015-2017 yılları arasında evli kaldığı eski eşi Amber Heard'ün birbirini iftirayla suçladığı dava sona erdi. ABD'nin Virginia eyaletinin Fairfax şehrinde altı hafta boyunca devam eden duruşmaların ardından 27 Mayıs Cuma günü müzakerelere başlayan jüri üyeleri, dün gece olaylı davada Depp'in lehine karar verdi. İki taraf da kararın ardından peş peşe açıklamalar yaparken, davayı kaybeden Heard'ün maddi durumu mercek altına alındı. Aktörün avukatı Camille Vasquez'in mahkeme önünde yaptığı kısa konuşma ise dikkat çekti. İşte detaylar...
2.06.2022Magazin
Johnny Depp-Amber Heard davasını kim kazandı? Johnny Depp-Amber Heard davasında karar çıktı mı?
Johnny Depp-Amber Heard davasını kim kazandı? Johnny Depp-Amber Heard davasında karar çıktı mı? Amerika’nın en olaylı davasında karar çıktı. Oyuncu Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki iftira davasında karar verildi. Dünyanın takip ettğini olaylı davada, sonuç merak ediliyor. Peki, Johnny Depp-Amber Heard davası ne oldu? Johnny Depp-Amber Heard davasını kim kazandı? Johnny Depp-Amber Heard davasında karar çıktı mı? İşte tüm detaylar…
Johnny Depp-Amber Heard davasında jüri kararını açıkladı
Johnny Depp-Amber Heard davasında jüri kararını açıkladıDünya kamuoyunun ilgisini üzerinde toplayan Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki karalama davasında sona gelindi. Jüri üyeleri 14 saat düşündükten sonra, Heard'ün eski eşi Depp'e iftira attığına ve 15 milyon dolar tazminat ödemesine hükmederken, Depp'in ise Heard'e zarar tazminatı olarak 2 milyon dolar ödemesine karar verdi. Kararın ardından açıklama yapan Amber Heard, "Bugün hissettiğim hayal kırıklığını hiçbir kelime açıklayamaz" dedi. Johnny Depp ise, "Jüri bugün bana hayatımı geri verdi. Onur duydum" ifadelerini kullandı.
1.06.2022Magazin
Amber Heard'e yapılan sorguda Elon Musk detayı!
Amber Heard'e yapılan sorguda Elon Musk detayı!Johnny Depp ve Amber Heard davasında sular durulmuyor. Heard’ün son kez ifade verdiği dava gününde kendi yalanını ortaya çıkarması herkesi şaşırttı. Heard’e yapılan çapraz sorguda ise Elon Musk detayı gözlerden kaçmadı.
17.05.2022Magazin
Johnny Depp Amber Heard davasında son durum ne? Davayı kim kazandı?
Johnny Depp Amber Heard davasında son durum ne? Davayı kim kazandı? Johnny Depp-Amber Heard davası sürerken, hesaplaşma günlerdir dünya gündeminin ilk sıralarındaki yerini koruyor. ABD'nin Virginia eyaletinin Fairfax şehrinde görülen duruşmalar, YouTube ve çeşitli platformlar üzerinden de canlı yayınlanıyor. Duruşmalarda tarafların akıllara durgunluk veren suçlamalarına eş zamanlı olarak sosyal medyada takip ediliyor. Peki, Johnny Depp Amber Heard davası nedir? Johnny Depp Amber Heard davasında son durum ne? Davayı kim kazandı? Johnny Depp davayı kazandı mı? İşte detaylar…
Johnny Depp-Amber Heard çiftinin şok eden ses kayıtları! 'Beni bıçakla'
Johnny Depp-Amber Heard çiftinin şok eden ses kayıtları! 'Beni bıçakla'Beş yıl önce olaylı bir şekilde boşanan aktör Johnny Depp ve aktris Amber Heard'ün, görülen 'iftira' davasının son duruşmasında, ikilinin ses kayıtları dinletildi. Kayıtlarda Depp'in, eski eşine kendisini bıçaklaması için yalvardığı duyuldu.
23.04.2022Magazin
Johnny Depp ile Amber Heard arasında sular durulmuyor! Şiddet iddiası...
Johnny Depp ile Amber Heard arasında sular durulmuyor! Şiddet iddiası...Johnny Depp, önceki gün görülen 'iftira' davasının son duruşmasında kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Amber Heard ile birlikteliğini "toksik" olarak tanımladı ve şiddet gördüğünü iddia etti. Ünlü isim ayrıca çocuk yaşlarda annesinin tacizine ve şiddetine uğradığını da itiraf etti.
21.04.2022Magazin
Johnny Depp ve Amber Heard'ün hukuk mücadelesi! "Beni rehin alıp üç gün tecavüz etti"
Johnny Depp ve Amber Heard'ün hukuk mücadelesi! "Beni rehin alıp üç gün tecavüz etti"Evlilikleri sadece iki yıl sürdü ama aralarındaki hesaplaşma beş yıldır bir türlü bitmek bilmiyor. Bir zamanlar birbirlerine deli gibi aşık olan ünlü çift, şimdi mahkeme salonlarında, kapalı kapılar ardında yaşadıklarını öne sürdükleri her şeyi bütün ayrıntılarıyla anlatıyor. Ağızlarından çıkan her kelime de duyanları şaşkınlığa sürüklüyor.
13.04.2022Magazin
Amber Heard-Johnny Depp davasında flaş gelişme!
Amber Heard-Johnny Depp davasında flaş gelişme!Olaylı bir boşanma süreci atlatan Hollywood’un gözde çifti Amber Heard ve Johnny Depp'in uzun süredir ertelenen davası gelecek ay başlayacak. Her iki oyuncunun da birbirlerini iftirayla suçladığı davada aralarında Elon Musk, James Franco gibi isimlerin olduğu ünlü tanıkların ifadesine başvurulacak.
21.03.2022Magazin
50 milyon dolarlık davada Johnny Depp'in eli güçlendi!
50 milyon dolarlık davada Johnny Depp'in eli güçlendi!ABD'li oyuncu Johnny Depp'in (58), 2015 yılında evlenip 2017'de olaylı şekilde boşandığı Amber Heard'ün (35) telefon kayıtlarına erişim talebi kabul edildi.
6.11.2021Magazin
Johnny Depp'in itibar davası kabul edildi!
Johnny Depp'in itibar davası kabul edildi!Johnny Depp ile Amber Heard arasındaki hukuk mücadelesinde yeni bir dönem başlıyor.
20.08.2021Magazin
Sular durumuyor! Johnny Depp vazgeçmeyecek
Sular durumuyor! Johnny Depp vazgeçmeyecekJohnny Depp'in, kendisini eski eşi Amber Heard'a şiddet uygulamakla damgaladığı iddiasıyla The Sun gazetesine karşı açtığı davada sonuç ne olursa olsun, Depp'in vazgeçmeyeceği konuşuluyor.
31.08.2020Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Amber Heard ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki amber heard haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.