Geri Dön
TelevizyonCara Delevingne kimdir, kaç yaşında? Amber Heard Cara Delevingne asansör olayı ne?

Cara Delevingne kimdir, kaç yaşında? Amber Heard Cara Delevingne asansör olayı ne?

Johnny Depp ile evli olduğu dönemde Cara Delevingne ile öpüşürken görüntüleri ortaya çıktı. Söz konusu gelişmenin ardından “Cara Delevingne kimdir? Amber Heard Cara Delevingne asansör olayı ne?” sorularına yanıt aranmaya başlandı.

Cara Delevingne kimdir, kaç yaşında? Amber Heard Cara Delevingne asansör olayı ne?

Amber Heard’ün, Johnny Depp ile evli olduğu dönemde Cara Delevingne ile ilişki yaşadığı iddialarından sonra Cara Delevingne ve Amber Heard’ün öpüşme pozları sızdı. Peki, Cara Delevingne kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Amber Heard Cara Delevingne asansör olayı ne?

YouTube programı Popcorned Planet'te Heard ve Delevingne'in kucaklaşıp öpüşürken "özel fotoğraflar" olarak nitelendirdiği fotoğrafları lanse etti.

Cara Delevingne kimdir?

Delevingne, 12 Ağustos 1992 tarihinde İngiltere Londra’da dünyaya geldi. Londra, Belgravia'da, köşkte büyümüştür. Annesi Pandora, babası Charles Hamar Delevingne’dir. Ablası Poppy Angela Delevingne (d.1986) de modeldir. Bir de Chloe adında kardeşi vardır. 

2011 yılında H&MAuthentic Collection ve 2012 yılında Dominic Jones Mücevher, Blumarine, Zara ve Chanel gibi diğer markalar için reklam kampanyaları yer aldı.

Burberry'nin 2011 kampanyasında ve ilkbahar / yaz 2012 kampanyasının yüzü ile 2012 yılında Burberry Güzellik kampanyasının yüzü oldu.

Models.com 's Top 50de 5. sırada yer almaktadır. Aynı zamanda İngiliz Moda Ödülleri 2012 Yılı Modeli Ödülü'nü kazandı.

2012, Victoria-s Secret defilesinde bir model olarak podyumda yürüdü. 2013 yılında Hollandalı model Saskia de Brauw ile beraber Chanel'in 2013 kampanyasının yüzü oldu. Daha şimdiden defalarca Vogue kapağı oldu.

2012 yılında, İngiliz Moda Ödülleri 2012 Yılı Modeli Ödülü'nü kazandı. 2012 yılında Lev Tolstoy'un Anna Karenina romanından aynı isimle uyarlanan “Anna Karenina” filminde Prenses Sorokina rolünü oynamıştır.

Victoria-s Secret'ın en dikkat çeken 'melek'lerinden biri olan Cara Delevingne, şarkıcı Rita Ora ile yakın arkadaşlar. Biseksüel olduğunu açıklayan manken Cara Delevingne, daha önce One Direction grubunun solisti Harry Styles ile sevgili olmuştu. Daha sonra model kız arkadaşı Michelle Rodriguez ile birlikte olan Cara’nın adı Rihanna ile bile adı anıldı.

2015 yılında bitecek olan “Pan” adlı sinema filminde Amanda Seyfried ve Hugh Jackman ile beraber denizkızı rolünde oynamıştır.

Filmleri ve Dizileri :
2017 - Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu (Sergeant Laureline) (Sinema Filmi) 
2017 Tulip Fever (Henrietta) (Sinema Filmi) 
2016 - Suicide Squad: Gerçek Kötüler (June)(Sinema Filmi) 
2016 - London Fields (Kath Talent) (Sinema Filmi) 
2016 - Absolutely Fabulous: The Movie (Sinema Filmi) 
2015 - Pan (Peter Pan) (Sinema Filmi) 
2015 - Kağıttan Kentler (Margo Roth Spiegelman)(Sinema Filmi) 
2014 - The Face of an Angel (Melanie)(Sinema Filmi) 
2014 - London Fields (Sinema Filmi) 
2012 - Anna Karenina (Prenses Sorokina) (Sinema Filmi)