Geri Dön
Kültür SanatHollywood Vampires ne zaman İstanbul’a geliyor? Johnny Depp İstanbul konseri ne zaman? Johnny Depp İstanbul’a gelecek!

Hollywood Vampires ne zaman İstanbul’a geliyor? Johnny Depp İstanbul konseri ne zaman? Johnny Depp İstanbul’a gelecek!

Tüm dünyanın yakından izlediği Amber Heard davasının ardından Johnny Depp konser serisine başlıyor. Johnny Depp’in İstanbul’da 2012'den beri içinde yer aldığı rock grubu Hollywood Vampires ile birlikte konser verecek. Johnny Depp hayranları konser ile ilgili bilgileri araştırıyor. Peki, Hollywood Vampires ne zaman İstanbul’a geliyor? Johnny Depp İstanbul konseri ne zaman? Johnny Depp İstanbul konseri bilet fiyatları belli oldu mu? Johnny Depp konser bileti nereden alınır? İşte detaylar…

Hollywood Vampires ne zaman İstanbul’a geliyor? Johnny Depp İstanbul konseri ne zaman? Johnny Depp İstanbul’a gelecek!

Johnny Depp İstanbul’a geliyor. Amber Heard'le olaylı davalarının ardından konser programını oluşturan Johnny Depp 2012'den beri içinde yer aldığı rock grubu Hollywood Vampires ile İstanbul’da konser verecek. Konser haberinin ardından Johnny Depp hayranları şimdiden konser bileti için yarışa girdi. Peki, Hollywood Vampires ne zaman İstanbul’a geliyor? Johnny Depp İstanbul konseri ne zaman? Johnny Depp İstanbul konseri bilet fiyatları belli oldu mu? Johnny Depp konser bileti nereden alınır? İşte detaylar…

JOHNNY DEPP İSTANBUL KONSERİ NE ZAMAN?

Johnny Depp’in de yer aldığı rock grubu Hollywood Vampires 10 Haziran 2023'te istanbul'da hayranlarıyla buluşacak. Pandemi nedeniyle ertelenen konser önümüzdeki yıl Lifepark'ta yapılacak.

JOHNNY DEPP İSTANBUL KONSERİ BİLET FİYATLARI BELLİ OLDU MU?

Konserin biletleri 890 TL'den başlıyor, 3500 TL'ye kadar çıkıyor.

Hollywood Vampires ne zaman İstanbul’a geliyor Johnny Depp İstanbul konseri ne zaman Johnny Depp İstanbul’a gelecek

HOLLYWOOD VAMPİRES GRUBU KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Hollywood Vampires, Depp'le bir dönemin efsane rock müzisyenleri Alice Cooper ve Joe Perry'yi bir araya getiriyor. Grup ismini, The Who'un efsane davulcusu, rock tarihinin en önemli figürlerinden Alice Cooper'ın 70'lerde açtığı, ünlülerin müdavimi olduğu rock kulübünden alıyor.

Grupta Jonny Depp, hem şarkı söylüyor hem de bas gitar, ritm ve klavyelerde yer alıyor.