Whatsapp Yeni Özellikler

Whatsapp Yeni Özellikler

Son dakika WhatsApp yeni özellikler haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan WhatsApp yeni özellikler ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını WhatsApp yeni özellikler haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Whatsapp Yeni Özellikler

haberleri sayfasında son dakika yaşanan whatsapp yeni özellikler gelişmeleri de dahil olmak üzere 89 whatsapp yeni özellikler haberi bulunmuştur. Tüm whatsapp yeni özellikler haberleri aşağıda listelenmiştir.
WhatsApp'ta yeni dönem! Tüm kullanıcılar için geçerli! Seçenekli olacak, son değişiklik ile artık...
WhatsApp'ta yeni dönem! Tüm kullanıcılar için geçerli! Seçenekli olacak, son değişiklik ile artık...WhatsApp'ta yeni dönem! Tamamen değişiyor. Resmen duyuruldu. Tüm kullanıcıları ilgilendiriyor. Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, uzun süredir test ettiği “Topluluklar” altyapısını resmi olarak tanıttı. Bu kapsamda sesli aramalardaki katılımcı sayısı artırıldı. Şirket ayrıca son görülme özelliğini seçenekli hale getiriyor. Son ortaya çıkan bilgilere göre WhatsApp gruplarından kimseye çaktırmadan çıkmak mümkün olacak. İşte tüm yeni özellikler...
WhatsApp sesli mesajlarda yeni dönem! 6 yeni özellik birden duyuruldu, artık...
WhatsApp sesli mesajlarda yeni dönem! 6 yeni özellik birden duyuruldu, artık...Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, sesli mesajlarda altı yeni özelliği birden duyurdu. Telefonda ses kaydının oynatıldığı sohbetten çıktığınız takdirde artık ses kaydını dinlemeye devam edebileceksiniz. Artık ses kaydı atmadan önce söylediklerinizden emin olmak için kaydettiğiniz ses kaydını göndermeden önce dinleyebileceksiniz. İşte WhatsApp'ta sesli mesajlara gelen 6 yeni özellik...
Whatsapp yeni özellikler 2020! 3 yeni özellik geliyor!
Whatsapp yeni özellikler 2020! 3 yeni özellik geliyor!Dünya genelinde 1.5 milyardan fazla aktif kullanıcısı bulunan WhatsApp'a 3 yeni özellik geliyor. Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan mesajlaşma uygulaması WhatsApp platformuna 3 yeni özellik geliyor. Gelen özellikler şimdiden kullanıcıları heyecanlandırdı. İşte Whatsapp yeni özellikler…
26.11.2020Gündem
WhatsApp'ın bilmeniz gereken yeni özellikleri!
WhatsApp'ın bilmeniz gereken yeni özellikleri!WhatsApp boş durmuyor ve yeni özelliklerle sürekli olarak güncelleniyor. İşte 6 yeni WhatsApp özelliği...
WhatsApp'ta okunmayan mesajlar geri alınabilecek
WhatsApp'ta okunmayan mesajlar geri alınabilecekWhatsApp yeni beta sürümünde kullanıcılarına gönderdikleri mesajları geri alma imkanını test ediyor. Kullanıcılar bu özellik sayede gönderdikleri, ancak karşı tarafın okumadığı mesajları geri alabilecek.
Whatsapp'a yeni özellikler geliyor!
Whatsapp'a yeni özellikler geliyor!En fenomen iletişim araçlarından biri olan Whatsapp, yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Daha önce Android işletim sistemi için yapılan güncelleme şimdi ise İOS kullanıcılarında da olacak. İşte Whatsapp'ın yeni özellikleri...
29.09.2021Gündem
WhatsApp, yeni özellikler ile güncellendi!
WhatsApp, yeni özellikler ile güncellendi!WhatsApp, iOS platformunda güncelleme alarak yeni özelliklere kavuştu. WhatsApp'ın yeni özellikleri sayesinde uygulama artık daha kullanışlı.
En yeni 7 WhatsApp özelliği!
En yeni 7 WhatsApp özelliği!WhatsApp'a son güncellemelerle ilave edilen bu yeni özelliklerden haberiniz var mı?
Whatsapp herkesten sil özelliği kaç dakika oldu? Herkesten sil özelliği süresi uzuyor mu?
Whatsapp herkesten sil özelliği kaç dakika oldu? Herkesten sil özelliği süresi uzuyor mu?WhatsApp, gönderilen bir mesajın herkesten silinmesini sağlayan "Herkesten Sil" özelliğini güncelliyor. Peki, herkesten sil özelliği kaç dakika? Herkesten sil özelliği süresi uzuyor mu?
WhatsApp'ta yeni dönem! Tamamen değişti, ilk kez yapılıyor! Yeni uygulama resmen tanıtıldı, mesajlarda artık...
WhatsApp'ta yeni dönem! Tamamen değişti, ilk kez yapılıyor! Yeni uygulama resmen tanıtıldı, mesajlarda artık...WhatsApp kullanan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Tamamen değişti. Yeni uygulama resmen tanıtıldı. Tüm mesajlar için geçerli olacak. Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, uzun süredir test ettiği “Topluluklar” altyapısını resmi olarak tanıttı. Aynı zamanda son görülme özelliğine de yeni bir güncelleme geliyor. Son ortaya çıkan bilgilere göre şirket bir üyelik modeli üzerinde çalışıyor. Bu durum 'WhatsApp paralı mı olacak?' sorusunu gündeme getirdi. WhatsApp'a gelecek yeni özellikler ve son gelişmeler...
Whatsapp ücretli mi olacak? WhatsApp’a para ödenecek mi? WhatsApp’ta üyelik modeli nasıl olacak?
Whatsapp ücretli mi olacak? WhatsApp’a para ödenecek mi? WhatsApp’ta üyelik modeli nasıl olacak? WhatsApp üyelik modeline geçiyor. Dünyaca ünlü popüler mesajlaşma uygulamasa Whatsapp yeni bir üyelik modeli üzerinde çalışıyor. Şirket altyapısını resmi olarak tanıttı. Peki, Whatsapp ücretli mi olacak? WhatsApp’a para ödenecek mi? WhatsApp’ta üyelik modeli nasıl olacak? İşte detaylar…
WhatsApp'tan yeni özellik! Değişiyor, son görülme özelliği...
WhatsApp'tan yeni özellik! Değişiyor, son görülme özelliği...Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, uzun süredir test ettiği “Topluluklar” altyapısını resmi olarak tanıttı. Şirket ayrıca son görülme özelliğini seçenekli hale getiriyor. İşte yeni gelen özellikler...
WhatsApp’tan hayal kırıklına uğratacak karar! Çileden çıkaran özellikle ilgili flaş gelişme
WhatsApp’tan hayal kırıklına uğratacak karar! Çileden çıkaran özellikle ilgili flaş gelişmeMesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcılarını bir kez daha hayal kırıklığına uğrattı. Herkes bekliyordu, gelen haber kimseyi memnun etmedi. 7 günlük detay, çileden çıkardı. Uygulamanın süre sınırı 1 saat, 8 dakika 16 saniye olan ‘Herkes için Sil’ özelliğini bir haftaya çıkarması bekleniyordu ama alınan bilgilere göre durum hiç de öyle değil. Konuyla ilgili WhatsApp’tan henüz bir açıklama yapılmadı.
Kesinti sonrası Instagram'a yeni özellik
Kesinti sonrası Instagram'a yeni özellikInstagram için yepyeni özellikler geliştiriliyor. Geçenlerde yaşanan kesinti sebebiyle kullanıcılar Facebook’a bağlı olan WhatsApp ve Instagram gibi uygulamalara 6 saatten fazla ulaşamadı. Yeni yapılan bir açıklamaya göre Instagram’daki kesintileri veya teknik sorunları bilgilendirmek için bir özelliği test ettiği vurgulandı.
Telegram ekran paylaşımı özelliğini kazanıyor
Telegram ekran paylaşımı özelliğini kazanıyorTelegram’ın yeni Android beta sürümünde karşımıza çıkan özellik, bir süredir farklı platformlarda sunuluyor. Öte yandan bu beta sürümünde farklı özelliklerin de geleceği müjdelendi.
WhatsApp'ta yeni tehlike! Fotoğraf ve video...
WhatsApp'ta yeni tehlike! Fotoğraf ve video...WhatsApp'ta milyonları ilgilendiren fotoğraf, video ve dosya detayı! Fotoğraf, video ve dosyalarınız üçüncü tarafların eline geçebilir. Cumhurbaşkanı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, "Fotoğraf, video ve dosyalar sunuculardan silinmeyebilir." dedi.
18.05.2021Gündem
WhatsApp Web'e yeni özellik! Önümüzdeki günlerde...
WhatsApp Web'e yeni özellik! Önümüzdeki günlerde...WhatsApp Web için yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda popüler mesajlaşma uygulamasının masaüstü versiyonu yeni bir şekilde kullanıcıların karşısına çıkabilir.
Bangladeş'te yerli uygulama BİP’e ilgide büyük artış
Bangladeş'te yerli uygulama BİP’e ilgide büyük artışTürkiye'nin iletişim ve yaşam platformu BiP, WhatsApp'ta mahremiyetin korunmasına ilişkin endişelerin ardından Bangladeşli kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen uygulama oldu.
Bangladeş'te yerli uygulama BİP’e ilgide büyük artış
Bangladeş'te yerli uygulama BİP’e ilgide büyük artışTürkiye'nin iletişim ve yaşam platformu BiP, WhatsApp'ta mahremiyetin korunmasına ilişkin endişelerin ardından Bangladeşli kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen uygulama oldu.
WhatsApp'a kötü haber! 6 günde 10 milyon...
WhatsApp'a kötü haber! 6 günde 10 milyon...WhatsApp'ın kullanıcılarına yönelik "zorunlu güncelleme" kararının ardından, uygulama mağazalarında alternatif mesajlaşma uygulamaları büyük ilgi görmeye başladı. Hal böyle olunca WhatsApp uygulaması kullanan birçok kullanıcı uygulamadan geri çekildi. Tüm operatör kullanıcılarına açık Türkiye'nin iletişim ve yaşam platformu BiP, son 6 günde 10 milyon yeni kullanıcı rakamına ulaştığını açıkladı. İşte son dakika haberinin detayları...
14.01.2021Ekonomi
Signal uygulaması (app) nedir, nasıl kullanılır? WhatsApp alternatifi Signal’in farkı ve özellikleri (Elon Musk  “Signal kullanın” diyerek önerdi)
Signal uygulaması (app) nedir, nasıl kullanılır? WhatsApp alternatifi Signal’in farkı ve özellikleri (Elon Musk “Signal kullanın” diyerek önerdi)WhatsApp'in kullanıcılarını verilerini Facebook ile paylaşmaya zorlaması sonrası tepkiler çığ gibi büyüyor. SpaceX CEO'su Elon Musk, "Signal kullanın" diyerek takipçilerine farklı bir uygulama tavsiyesinde bulundu. Peki, Signal uygulaması nedir? Signal uygulamasının özellikleri nelerdir, nasıl çalışıyor? WhatsApp’ın alternatifi Signan uygulaması…
8.01.2021Gündem
Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni özelliklerini açıkladı
Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni özelliklerini açıkladıPopüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp resmi Twitter hesabı üstünden yeni özelliklerini duyurdu.
Whatsapp’tan para gönderme başladı! Whatsapp’tan nasıl para gönderiliyor? Whatsapptan para gönderme Türkiye’de var mı?
Whatsapp’tan para gönderme başladı! Whatsapp’tan nasıl para gönderiliyor? Whatsapptan para gönderme Türkiye’de var mı?Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in Facebook hesabı üstünden yaptığı paylaşımda, uzun zamandır test edilen ve daha önce Hindistan'da başlatılan, WhatsApp üstünden para gönderme devrinin Brezilya'da da başladığını duyurdu. Kullanıcılar WhatsApp üstünden para gönderip alabilecekken, WhatsApp üstünden satış da yapabilecek. Bu uygulamaların Hindistan ve Brezilya'da başlamasından sonra, dünya genelinde ne zaman yayınlanacağı merak edilen konular arasına girdi.
16.06.2020Gündem
WhatsApp o özelliği test ediyor!
WhatsApp o özelliği test ediyor!Mesajlaşma uygulamaları arasında en popülerlerinden biri olan WhatsApp'a otomatik mesaj silme özelliği geliyor. Bu özellik ile birlikte kullanıcıların attıkları mesajlar belirli bir süre sonra otomatik silinecek. Henüz beta sürümünde olan özelliğin ne zaman yayınlanacağı ise bilinmiyor.

Benzer Haber Etiketleri

Whatsapp Yeni Özellikler ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki whatsapp yeni özellikler haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.