Thy

Thy

Son dakika THY haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan THY ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını THY haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Thy

haberleri sayfasında son dakika yaşanan thy gelişmeleri de dahil olmak üzere 4.266 thy haberi bulunmuştur. Tüm thy haberleri aşağıda listelenmiştir.
THY, İsrail uçuşlarını iptal ettiğini açıkladı
THY, İsrail uçuşlarını iptal ettiğini açıkladıTürk Hava Yolları (THY), İsrail'deki gösteriler sonrası Ben Gruion Havalimanı'nda da grev başlatıldı. THY, grev nedeniyle İsrail'e uçuşlarını iptal ettiğini açıkladı.
27.03.2023Gündem
THY duyurdu! Birçok sefer iptal edildi
THY duyurdu! Birçok sefer iptal edildiTürk Hava Yolları (THY), Almanya'daki grev nedeniyle pazar ve pazartesi günü için planlanan ikisi kargo olmak üzere toplam 49 seferini iptal etti.
25.03.2023Ekonomi
THY'nin kadın pilotu kansere yenik düştü
THY'nin kadın pilotu kansere yenik düştüTürk Hava Yolları'nda (THY) kaptan pilot olarak görev yapan ve uzun süredir kanser tedavisi gören 41 yaşındaki Ezgi Tosunoğlu Koca hayatını kaybetti. Kansere yenik düşen Koca, THY Uçuş Akademisi'nde 2011 yılında 90 kişiyle birlikte mezun olan tek kadın pilot adayı olmuştu.
24.03.2023Yaşam
Grev, THY uçuşlarını iptal ettirdi
Grev, THY uçuşlarını iptal ettirdiAlmanya’nın Münih şehrinde gerçekleşecek grev nedeniyle Türk Hava Yolları (THY) 26 Mart Pazar günü bu kente yapacağı tüm seferleri iptal etti.
24.03.2023Gündem
Uzak Doğu ülkelerine THY'den Ramazan ayına özel program
Uzak Doğu ülkelerine THY'den Ramazan ayına özel programRamazan ayına sayılı günler kala Türk Hava Yolları (THY) İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, 'Ramazan'ı İstanbul'da geçir' paket programıyla Uzak Doğu ülkelerinde bulunan Müslümanları İstanbul'a getirmeyi planladıklarını açıkladı.
13.03.2023Ekonomi
Uçak biletlerine seçim düzenlemesi
Uçak biletlerine seçim düzenlemesiTürk Hava Yolları (THY) ve Pegasus Hava Yolları, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 14 Mayıs'ta yapılacağının açıklanmasının ardından oy kullanma sürecini kolaylaştırmak adına biletlerdeki iade talepleri ve rezervasyon değişikliği şartlarında bazı düzenlemelere gidildiğini duyurdu.
10.03.2023Ekonomi
Fransa'daki grev nedeniyle THY bazı seferlerini iptal etti
Fransa'daki grev nedeniyle THY bazı seferlerini iptal ettiTürk Hava Yolları (THY), Fransa'daki grev nedeniyle 9 ve 10 Mart'ta yapılması planlanan Paris, Lyon ve Marsilya uçuşlarından bazı seferlerini iptal etti.
8.03.2023Ekonomi
THY Kadınlar Günü hediyesi 2000 TL doğru mu, linke tıkladım ne yapmalıyım? THY’dan resmi açıklama: Kadınlar Günü hediyesi…
THY Kadınlar Günü hediyesi 2000 TL doğru mu, linke tıkladım ne yapmalıyım? THY’dan resmi açıklama: Kadınlar Günü hediyesi…8 Mart Dünya Kadınlar Günü tüm dünyada kutlanıyor. 8 Mart özelinde bazı firmalar kadınlara özel indirim kampanyaları düzenliyor. Kadınlar Günü için özel avantajlar ve kampanyalar arasında THY linkini görenler arama motorlarına yöneldi. Bazı kötü niyetli kişiler özel günleri fırsat bilerek gerçek olmayan mesajlar paylaşabiliyor. Peki, THY Kadınlar Günü hediyesi 2000 TL doğru mu? Türk Hava Yolları resmi açıklama yaptı.
8.03.2023Gündem
Durian meyvesi nedir, fiyatı ne? Durian kokusu nasıl, durian meyvesi nerede yetişir? THY uçağı kokudan acil iniş yaptı!
Durian meyvesi nedir, fiyatı ne? Durian kokusu nasıl, durian meyvesi nerede yetişir? THY uçağı kokudan acil iniş yaptı!Türk Hava Yollarının (THY) İstanbul-Barcelona seferini yapan yolcu uçağında bulunan yasak durian meyvesinin kabindeki koku detektörlerini harekete geçirmesi üzerine uçak İstanbul Havalimanı'na geri döndü. Peki, Durian meyvesi nedir? Durian kokusu nasıl, neye benzer? Durian meyvesi nerede yetişir, fiyatı ne, pahalı mı?
7.03.2023Gündem
Meyve kokusu THY uçağını geri döndürdü
Meyve kokusu THY uçağını geri döndürdüTürk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul- Barcelona seferini yapan uçağı durian meyvesinin kabin içerisine koku vermesi üzerine İstanbul Havalimanı'na geri döndü.
5.03.2023Gündem
THY 2022'yi net 2.7 milyar dolar kâr ile tamamladı
THY 2022'yi net 2.7 milyar dolar kâr ile tamamladıTürk Hava Yolları (THY), kovid-19 pandemisinin ardından talepteki güçlü toparlanmayla birlikte 2022 yılını net 2.7 milyar dolar kâr ile tamamladı. THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, "Pandemi sonrası elde ettiğimiz başarıda, tüm mesai arkadaşlarımızın emeği ve ekip ruhu var" dedi.
1.03.2023Ekonomi
Bakan Kurum: Adıyaman'a 15 bin kişilik geçici barınma alanı yapıyoruz
Bakan Kurum: Adıyaman'a 15 bin kişilik geçici barınma alanı yapıyoruzÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum deprem bölgesi Adıyaman'daki konutlarla ilgili açıklamalarda bulundu.
28.02.2023Ekonomi
THY'den afetzede öğrencilere büyük jest! İş ilanı açıldı
THY'den afetzede öğrencilere büyük jest! İş ilanı açıldıTürk Hava Yolları (THY), Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 11 ilde etkili olan depremden etkilenen afetzede öğrenciler için part time iş ilanı açtı.
27.02.2023Ekonomi
THY ücretsiz tahliye uçuşunu 1 Mart'a kadar uzattı
THY ücretsiz tahliye uçuşunu 1 Mart'a kadar uzattıKahramanmaraş'ta meydana gelen ve 11 ilde etkili olan depremlerin ardından bölgeden tahliye uçuşları düzenleyen Türk Hava Yolları(THY), bu tahliye uçuşlarının 1 Mart'ta kadar ücretsiz olarak devam edeceğini açıkladı.
18.02.2023Gündem
THY, 93 tahliye seferiyle 16 bin 808 depremzedeyi taşıyacak
THY, 93 tahliye seferiyle 16 bin 808 depremzedeyi taşıyacakKahramanmaraş'ta meydana gelen ve 10 ilde etkili olan iki depremin ardından depremzedelerin bölgeden tahliyesi için uçuşlar gerçekleştiren Türk Hava Yolları (THY) afetin yaşandığı günden bu zamana kadar bin 110 sefer ile 200 bin 357 kişinin tahliyesini gerçekleştirdi. Ayrıca bugün planlanan 93 sefer ile 16 bin 808 kişinin tahliyesi gerçekleştirilecek.
15.02.2023Gündem
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Çirkin iftiralar atılıyor
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Çirkin iftiralar atılıyorDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu arama kurtarma çalışmaları için gelen Türkiye'ye yabancı ekiplerle ilgili dezenformasyonlara tepki gösterdi ve "Bu ülkelere de ayıp ediyoruz. Sonuçta iyi niyetle gelmişler. Eksikler olabilir ancak kısa sürede sistem oturdu. Diğer ülkelerden gelen ekipler bizim ekiplerimizle dayanışma içinde çalışmalarını yaptılar" ifadelerini kullandı.
15.02.2023Gündem
THY'den depremzedelere iş imkanı
THY'den depremzedelere iş imkanıKahramanmaraş'ta meydana gelen iki büyük depremin ardından bölgede 1000 konutluk bir mahalle kuracaklarını açıklayan Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, afetten etkilenen 1000 aileden birer kişiye THY ve iştirak şirketlerinde iş imkanı sunacaklarını açıkladı.
15.02.2023Gündem
Türkiye'yi vuran deprem 100 yıldır Avrupa'da görülen en büyük doğal afet
Türkiye'yi vuran deprem 100 yıldır Avrupa'da görülen en büyük doğal afetDünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Avrupa Bölgesi Direktörü Hans Kluge, Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremin ardından DSÖ'nün Türkiye'nin yanında olduğunu vurgulayarak, "Türkiye'yi vuran deprem 100 yıldır Avrupa'da görülen en büyük doğal afet" dedi.
14.02.2023Gündem
THY, bugün 89 seferle 16 bin 268 depremzedeyi tahliye edecek
THY, bugün 89 seferle 16 bin 268 depremzedeyi tahliye edecekDepremin ardından depremzedelerin bölgeden tahliyesi için uçuşlar gerçekleştiren Türk Hava Yolları (THY) bugün 89 seferle 16 bin 268 vatandaşın tahliyesi edileceğini açıkladı
14.02.2023Ekonomi
Pilot ve kabin memurlarından depremzedeler için yaşam alanı
Pilot ve kabin memurlarından depremzedeler için yaşam alanıTürk Hava Yolları'nda  (THY) görevli pilot, kabin memuru ve diğer çalışanların kurduğu İSİMSİZLERTK, Hatay'daki depremzedelerin barınması ve ihtiyaçlarını karşılaması için 500 yataklı, içerisinde yemekhanesi ve tuvaleti bulunan bir yaşam alanı kuruyor.
13.02.2023Gündem
Hatay Havalimanı hizmet vermeye başladı! THY'den ücretsiz uçuş için yeni uygulama
Hatay Havalimanı hizmet vermeye başladı! THY'den ücretsiz uçuş için yeni uygulamaKahramanmaraş merkezli depremler sonucunda ağır hasar gören ve kullanılamaz hale gelen Hatay Havalimanı, ekiplerin aralıksız onarım çalışmalarının ardından yeniden hizmete açıldı. THY'nin ücretsiz tahliye uçuşları için ise rezervasyon uygulaması başladı.
13.02.2023Gündem
THY: Uçuşlarımız yine ücretsiz olacak
THY: Uçuşlarımız yine ücretsiz olacakKahramanmaraş'ta meydana gelen depremin ardından 6 gün boyunca 790 seferle 139 bin 438 vatandaşın tahliyesini gerçekleştiren Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, deprem bölgesinden yolcuları ücretsiz taşımaya devam edeceklerini açıkladı. Bolat, "Çok yakında rezervasyon sistemine geçmeyi planlıyoruz. Sistemlerimize ulaşım imkanı olmayan yerlerdeki yolcularımızın diğer şehirlerdeki akrabaları, komşuları veya arkadaşları da onlar adına rezervasyon yapabilirler" dedi.
12.02.2023Ekonomi
THY'den yeni bilet kararı! Ücretsiz olarak yapılacak
THY'den yeni bilet kararı! Ücretsiz olarak yapılacakTürk Hava Yolları, 9 Şubat 2023 ve öncesinde düzenlenmiş olması koşuluyla 6-28 Şubat 2023 tarihleri arasındaki yurt içi uçuşların ücretsiz olarak değiştirilebileceğini ya da biletlerin kesintisiz olarak iade edilebileceğini duyurdu.
10.02.2023Ekonomi
THY bugün 26 bin 699 vatandaşı tahliye edecek
THY bugün 26 bin 699 vatandaşı tahliye edecekKahramanmaraş'ta meydana gelen depremin ardından depremzedelerin tahliyesini gerçekleştiren Türk Hava Yolları(THY) bugün 26 bin 699 vatandaşı taşıyacaklarını açıkladı.
10.02.2023Gündem
Singapur'dan deprem bölgesine yardım seferberliği
Singapur'dan deprem bölgesine yardım seferberliğiSingapur'da yüzlerce kişi, Türkiye'de felaketi yaşayan deprem bölgesine yardım göndermek için seferber oldu. Hazırladıkları yardım kolilerini Türkiye'nin Singapur Büyükelçiliği'ne teslim etmek isteyen Singapur vatandaşları, binaya sığmadı. Uzun kuyrukların oluştuğu o anlar cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.   
10.02.2023Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Thy ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki thy haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.