Su Samuru

Su Samuru

Son dakika su samuru haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan su samuru ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını su samuru haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Su Samuru

haberleri sayfasında son dakika yaşanan su samuru gelişmeleri de dahil olmak üzere 42 su samuru haberi bulunmuştur. Tüm su samuru haberleri aşağıda listelenmiştir.
İstanbul Boğazı'nda ortaya çıktı! 'Bunun burada ne işi var'
İstanbul Boğazı'nda ortaya çıktı! 'Bunun burada ne işi var'İstanbul Boğazı'nda ortaya çıkan su samuru görenleri şaşkına çevirdi. Su samurunu görüntülemek için cep telefonlarına sarılan vatandaşlar, "Bunun burada ne işi var" diyerek şaşkınlıklarını dile getirdi.
22.03.2023Yaşam
'Sahte doktor' Ayşe Özkiraz olayında yeni gelişme! Mahkeme kararını açıkladı...
'Sahte doktor' Ayşe Özkiraz olayında yeni gelişme! Mahkeme kararını açıkladı...Tüm Türkiye'nin konuştuğu sahte doktor Ayşe Özkiraz skandalında yeni detaylar ortaya çıktı. Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde sahte doktorluk yaparken gözaltına alınarak ve tutuklanan Ayşe Özkiraz'ın yalanları bir bir ortaya çıkıyor. Çerkezköy Devlet Hastanesinde kendini çocuk cerrahı olarak tanıtıp, bir yıla yakın süre hasta muayene edip ameliyatlara giren ve Doktor Ayşem olarak kendini tanıtan Ayşe Özkiraz ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor
30.01.2023Gündem
Tunceli'de nesli tükenme tehlikesi altında bulunan su samuru görüntülendi
Tunceli'de nesli tükenme tehlikesi altında bulunan su samuru görüntülendiTunceli'nin Mazgirt ilçesinde, nesli tükenme tehlikesi altında bulunan su samuru görüntülendi.
30.01.2023Yaşam
Bursa'da ortaya çıktı! Belediye duyurdu, görenler şaşkına döndü
Bursa'da ortaya çıktı! Belediye duyurdu, görenler şaşkına döndüBursa'nın İnegöl ilçesindeki Boğazköy Barajında su samuru görüldü. Su samurunun barajın etrafında dolaştığı anlar, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
29.01.2022Yaşam
Görenler inanamadı! Vali 'gerçekten gizemli' dedi ve bu sözlerle duyurdu
Görenler inanamadı! Vali 'gerçekten gizemli' dedi ve bu sözlerle duyurduAfyonkarahisar Akarçay'da yüzen su samuru, görenleri şaşırttı. Vali Gökmen Çiçek, su samurunun fotoğrafını "Akarçay'da yaşayan minik dostumuz görenleri şaşırtıyor. Akarçay'a nerden geldi acaba" sözleriyle sosyal medyadan paylaştı.
26.01.2022Yaşam
Yer: Yalova... Görenler şoke oldu! Su samurları böyle görüntülendi
Yer: Yalova... Görenler şoke oldu! Su samurları böyle görüntülendiYalova'da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Dev dalgaların vurduğu sahil kesimi sular altında kalırken deniz kıyısında bulunan bazı iş yerlerinde maddi hasar oluştu. Sahilde avlanan su samurları ise ilginç görüntü oluşturdu.
30.11.2021Yaşam
Bartın'da bir anda ortaya çıktı! Nesli tehlike altında...
Bartın'da bir anda ortaya çıktı! Nesli tehlike altında...Bartın Irmağı'nda, Dünya Doğa ve Doğal Kaynaklarını Koruma Birliği'nce 'nesli tehdide yakın' kategorisinde sınıflandırılan su samuru görüldü.
27.01.2021Yaşam
Mağaralarda yapılan araştırmalar bilim dünyasına 20 yeni tür kazandırdı
Mağaralarda yapılan araştırmalar bilim dünyasına 20 yeni tür kazandırdıÇevre ve Şehircilik Bakanlığınca Konya, Gümüşhane, Kırklareli, Zonguldak, Karabük ve Eskişehir'in de aralarında bulunduğu 15 ildeki 62 mağarada yapılan araştırmalar tamamlandı.
Büyükçekmece'de su samuru görüldü!
Büyükçekmece'de su samuru görüldü!Büyükçekmece'de su samuru görüldü!
13.10.2020Haber
İstanbul'da su samurları görüldü! Vatandaşlar besledi
İstanbul'da su samurları görüldü! Vatandaşlar beslediYenikapı ve Zeytinburnu sahilinde balık tutan vatandaşlar, iki su samuru ile karşılaştı. Tuttukları balıklarla su samuru çiftini besleyen vatandaşlar, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti.
19.11.2019Yaşam
Farklı 200 kuş türü var! Burası...
Farklı 200 kuş türü var! Burası...UNESCO Kültür Mirası Listesi'nde bulunan Diyarbakır'daki 8 bin yıllık Hevsel Bahçeleri, 200 dolayında kuş türüne ev sahipliği yapıyor. 3 bin hektarlık Hevsel Bahçeleri'ndeki kuş sayısı, göç mevsimlerine göre değişiklik gösteriyor.
4.11.2019Gündem
8,5 milyon yıllık fosillere 'cerrahi' hassasiyet
8,5 milyon yıllık fosillere 'cerrahi' hassasiyetÇankırı'da "Çorak Yerler Omurgalı Fosil Lokalitesi"nden çıkarılan fosillerin temizliği, ameliyathanelerde kullanılan malzemeler kullanılarak gerçekleştiriliyor.
8,5 milyon yıllık deve kuşu yumurtası bulundu
8,5 milyon yıllık deve kuşu yumurtası bulunduÇankırı'da bugüne kadar fil, gergedan, at, domuz, zürafa, keçi, geyik, koyun, su samuru ve kılıç dişli kaplan başta olmak üzere 30'un üzerinde türün kalıntılarına ulaşılan "Çorak Yerler Omurgalı Fosil Lokalitesi"nde bu yıl yapılan kazılarda, 8,5 milyon yıllık deve kuşu yumurtasına rastlandı.
13.08.2019Gündem
Tekirdağ’da balık yerken görüldü!
Tekirdağ’da balık yerken görüldü!Nesli tehlikede olan hayvanlardan Su Samuru, Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde balık yerken görüldü.
12.06.2019Gündem
Sakarya'da görüldü! Saniyeler içinde kayboldu
Sakarya'da görüldü! Saniyeler içinde kaybolduSakarya Sapanca Gölü'nde nesli tükenme tehlikesi altında olan su samuru görüntülendi.
4.06.2019Gündem
Drone’la görüntülendi
Drone’la görüntülendiErzurum’da yaban hayatı envanter çalışması yapan ekiplerin drone’una su samuru takıldı.
8.12.2018Yaşam
Sinop'ta su samuru görüntülendi
Sinop'ta su samuru görüntülendiSinop'ta bilimsel adı "lutra lutra" olan su samuru ilk kez görüntülendi. Vatandaşlar tarafından öldüğü sanılan su samuru aniden canlanarak yürümeye başladı.
24.10.2018Yaşam
Su samuru karayolunda ezilerek telef oldu
Su samuru karayolunda ezilerek telef olduSöke-Bodrum karayolunda bir su samuru ezilerek telef oldu. Yaban hayvanlarının ölüm yolu olarak bilinen ve bu nedenle sürücüler için birçok uyarı levhası bulunan söz konusu karayolunda sık sık yaban hayvanlarının telef olduğu belirtildi.
25.08.2018Yaşam
Kaçak avcılara ceza yağacak
Kaçak avcılara ceza yağacakOrman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından 2018 yılı doğada nesli tükenme tehlikesi altında bulunan ve koruma altındaki türleri avlayanlara uygulanacak cezalar yeniden düzenlendi.
7.07.2018Yaşam
Diyarbakır'da bu halde bulundu
Diyarbakır'da bu halde bulunduDiyarbakır’ın Sur ilçesinde Dicle Nehri civarında nesli tükenmekte olan ve nadir olarak görülen su samuru ölü olarak bulundu. Su samurunun avcılar tarafından öldürüldüğü ileri sürüldü.
15.01.2018Yaşam
Kargo aracında yüzlerce hayvan postu ele geçirildi
Kargo aracında yüzlerce hayvan postu ele geçirildiBatman'ın Kozluk İlçesi'nde jandarma ekipleri tarafından durdurulup arama yapılan bir kargo firmasına ait araçta, yüzlerce kaya sansarı, tilki ve su samuru postu ele geçirildi.
7.06.2017Yaşam
'Kırmızı listedeki' yaralı su samuru tedavi altına alındı
'Kırmızı listedeki' yaralı su samuru tedavi altına alındıTunceli'de yaralı halde vatandaşlar tarafından bulunan yavru Su Samuru'nun, IUCN nesli tükenme tehlikesi altında olan türlerin kırmızı listesi ile bitki ve hayvan türlerinin dünyadaki en kapsamlı küresel koruma durumunda olduğu öğrenildi.
16.03.2017Haber
Dünyada kırmızı listedeki su samuru tedavi altına alındı
Dünyada kırmızı listedeki su samuru tedavi altına alındıTunceli'de yaralı halde vatandaşlar tarafından bulunan ve dünyadaki en kapsamlı küresel koruma durumunda bulunan kırmızı listedeki "Su Samuru" yavrusu tedavi altına alındı.
16.03.2017Dünya
İlk kez siyah yaban kedisi görüntülendi
İlk kez siyah yaban kedisi görüntülendiBartın ile Kastamonu sınırlarında bulunan Küre Dağları Milli Parkı'nda ilk kez siyah yaban kedisi görüntülendi. Yaban kedisinin tür ve ırkının belirlenmesi için çalışma başlatıldı.
24.01.2017Yaşam
Turizm canlandı!
Turizm canlandı!FETÖ'nün darbe girişiminin ardından kamu personeline getirilen izin yasağının kaldırılmasıyla turizm sektöründe yaşanan durgunluk yerini yoğunluğa bıraktı
15.08.2016Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Su Samuru ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki su samuru haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.