Songül Karlı

Songül Karlı

Son dakika Songül Karlı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Songül Karlı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Songül Karlı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Songül Karlı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan songül karlı gelişmeleri de dahil olmak üzere 184 songül karlı haberi bulunmuştur. Tüm songül karlı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Songül Karlı isyan etti: 13 yaşından beri kazandığım parayı bir adam yüzünden kaybettim!
Songül Karlı isyan etti: 13 yaşından beri kazandığım parayı bir adam yüzünden kaybettim!Şarkıcı Songül Karlı'nın, 2012 yılında sunuculuğunu yaptığı 'Su Gibi' adlı izdivaç programında Metin Yüncü ile evlenmesi çok konuşulmuştu. Ünlü çift, 2017'de boşanmıştı. Dolandırıcılık iddiasıyla davacı olduğu eski eşi hakkında çıkan beraat kararının ardından 'Beyaz Magazin' canlı yayınına bağlanan Songül Karlı çarpıcı açıklamalarda bulundu.
7.07.2022Magazin
Songül Karlı ‘beni dolandırdı’ deyip dava açmıştı! Eski eş Metin Yüncü hakkında karar çıktı
Songül Karlı ‘beni dolandırdı’ deyip dava açmıştı! Eski eş Metin Yüncü hakkında karar çıktıŞarkıcı Songül Karlı’yı dolandırdığı iddiasıyla eski eşi Metin Yüncü ve 2 sanığın yargılandığı davada karar çıktı. Mahkeme, "Nitelikli dolandırıcılık" suçundan 3’er yıldan 10’ar yıla kadar hapisleri istenen üç sanık hakkında mahkumiyetlerine yeterli delil elde edilemediğinden beraatlerine hükmetti.
6.07.2022Magazin
Songül Karlı eski eşi tarafından dolandırıldığını anlatmıştı! Metin Yüncü hakkında hapis...
Songül Karlı eski eşi tarafından dolandırıldığını anlatmıştı! Metin Yüncü hakkında hapis...Şarkıcı Songül Karlı kendisini 100 milyon lira dolandırdığını iddia ettiği eski eşi Metin Yüncü hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Karlı'nın şikayeti sonrası Metin Yüncü, Sezai Temuroğlu ve Barbaros Ataç hakkında 'dolandırıcılık' suçundan 10 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Şarkıcı ve sunucu Songül Karlı’nın, eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırılmasına ilişkin açılan davada mütalaa açıklandı. İşte ayrıntılar...
15.06.2022Magazin
Songül Karlı ve Metin Yüncü davasında yeni gelişme!
Songül Karlı ve Metin Yüncü davasında yeni gelişme!Şarkıcı Songül Karlı'nın kendisini dolandırdığı iddiasıyla şikayetçi olduğu eski eşi Metin Yüncü ve 2 sanığın yargılandığı davada Karlı, "Sanık, küçük yaştan beri sanatçı olarak yapmış olduğum birikimlerimi beni dolandırarak benden aldı" dedi.
26.04.2022Magazin
Songül Karlı'dan taciz açıklaması! 'Otobüste bir adamın elle tacizine uğradım'
Songül Karlı'dan taciz açıklaması! 'Otobüste bir adamın elle tacizine uğradım'Türk Halk Müziği sanatçısı Songül Karlı, şarkıcılık ve sunuculuk kariyerinin yanı sıra özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık magazin gündemine geliyor. Ünlü isim, konuk olduğu bir programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Songül Karlı'nın dikkat çeken açıklamaları...
22.04.2022Magazin
Songül Karlı sosyal medyada gündem oldu! 'Bu da kim?' dedirtti!
Songül Karlı sosyal medyada gündem oldu! 'Bu da kim?' dedirtti!Ünlü türkücü Songül Karlı yine değişimi ile sosyal medyada trend oldu. Geçtiğimiz günlerde Songül Karlı'nın makyajsız halleri magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. 48 yaşındaki Songül Karlı son olarak fransız askısı yaptırmıştı. Sık sık imaj değiştiren Songül Karlı yine hayranlarına sürpriz yaptı. Songül Karlı, gençleşmek uğruna yüzünü gerdirdi. İmaj tazeleyen Songül Karlı'nın yüzündeki değişim de dikkatlerden kaçmadı. İşte yaptırdığı estetik operasyonlarla oldukça değişen Songül Karlı'nın yeni imajı... İşte Songül Karlı'nın son hali...
19.04.2022Magazin
Songül Karlı makyajsız pozunu takipçileriyle paylaştı!
Songül Karlı makyajsız pozunu takipçileriyle paylaştı!Yaptırdığı estetik operasyonlarla bambaşka biri olan 48 yaşındaki Songül Karlı sosyal medya hesabından makyajsız bir pozunu takipçileriyle paylaştı.
23.03.2022Magazin
Songül Karlı filtreyi abartınca dalga konusu oldu!
Songül Karlı filtreyi abartınca dalga konusu oldu!Eski eşi tarafından dolandırılan Songül Karlı sosyal medyayı aktif kullanıyor. Son dönemde değişimiyle gündeme gelen Songül Karlı Instagram'da filtreleri de atlamıyor. Ancak Karlı son filtreyi abartınca dalga konusu oldu.
16.03.2022Magazin
Songül Karlı dekoltesiyle İbo Show'da!  'Göğüs çatalı' yasağını dinlemedi...
Songül Karlı dekoltesiyle İbo Show'da! 'Göğüs çatalı' yasağını dinlemedi...İbrahim Tatlıses'in yeniden sunmaya başladığı İbo Show'da yeni konuklar Cengiz İmren, Songül Karlı, Sinan Zorbey, Ümit Yaşar, Sakiler ve Ozan Akbaba oldu. Son dönemde değişimiyle dikkat çeken Songül Karlı, İbo Show için dekolteli kostümler tercih etti. Karlı'nın kıyafeti akıllara oryantal Didem'in sözlerini getirdi.
25.02.2022Magazin
Songül Karlı, 828. bölümde en beğendiği yemeğe 5 puan verdi!
Songül Karlı, 828. bölümde en beğendiği yemeğe 5 puan verdi!Songül Karlı, gelinlerin yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1'den 5'e kadar puanladı. En yüksek ve en düşük puanı kime verdi?
22.12.2021Televizyon
Bu haftanın sunucusu Songül Karlı!
Bu haftanın sunucusu Songül Karlı!Gelinim Mutfakta 826. bölüm fragmanı yayında! Gelinim Mutfakta'da yıldız yağmuru devam ediyor. Bu haftanın sunucusu Songül Karlı...
17.12.2021Televizyon
Songül Karlı oğlunu paylaştı! Gören inanamadı...
Songül Karlı oğlunu paylaştı! Gören inanamadı...Son dönemde yaptırdığı estetiklerle sık sık gündeme gelen Songül Karlı "Hep bir yerlerin konuşuluyor" diyen oğluyla pozunu Instagram'ın hikaye bölümünden paylaştı. Karlı'nın oğlu Efe annesinin boyuna yetişti.
12.12.2021Magazin
Songül Karlı görenleri şaşırttı! Son hali 'bu da kim?' dedirtti!
Songül Karlı görenleri şaşırttı! Son hali 'bu da kim?' dedirtti!Ünlü türkücü Songül Karlı yine değişimi ile sosyal medyada trend oldu. Sık sık imaj değiştiren 48 yaşındaki Songül Karlı yine hayranlarına sürpriz yaptı. İmaj tazeleyen Songül Karlı'nın yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı. İşte yaptırdığı estetik operasyonlarla oldukça değişen Songül Karlı'nın yeni imajı...
25.11.2021Magazin
Songül Karlı en beğendiği yemeğe 5 puan verdi!
Songül Karlı en beğendiği yemeğe 5 puan verdi!Songül Karlı, kaynanaların yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1'den 5'e kadar puanladı. En yüksek ve en düşük puanı kime verdi?
22.10.2021Televizyon
Songül Karlı, en beğendiği yemeğe 5 puan verdi!
Songül Karlı, en beğendiği yemeğe 5 puan verdi!Songül Karlı, Gelinim Mutfakta'nın 782. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi?
19.10.2021Televizyon
Gelinim Mutfakta 783. bölüm fragmanı yayında!
Gelinim Mutfakta 783. bölüm fragmanı yayında!Beyhan Hanım, yeni konseptiyle herkesi hayran bırakıyor!
19.10.2021Televizyon
Gelinim Mutfakta 782. bölüm fragmanı yayında!
Gelinim Mutfakta 782. bölüm fragmanı yayında!Nuray Hanımın sürprizi herkesi şaşırtmayı başarıyor!
18.10.2021Televizyon
Gelinim Mutfakta’yı kim sunacak, yeni sunucu kim 18 Ekim? Gelinim Mutfakta Demet Akalın neden ayrıldı?
Gelinim Mutfakta’yı kim sunacak, yeni sunucu kim 18 Ekim? Gelinim Mutfakta Demet Akalın neden ayrıldı?Gelinim Mutfakta yeni sunucu kim, Demet Akalın Gelinim Mutfakta’dan neden ayrıldı? Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan, gelinlerin en iyi yemeği yapmaya çalıştığı, kaynanaların da puanlama yaptığı Gelinim Mutfak’ta yarışma programında sunucu değişikliğine gidilince, araştırmalar da başladı. Sezona sunucu olarak Demet Akalın başlamış, ancak programdan ayrıldı. Akalın’ın ayrılmasıyla birlikte Gelinim Mutfakta sunucusu kim, Gelinim Mutfakta’yı kim sunacak? Gibi sorulara yanıt aranmaya başlandı.
18.10.2021Gündem
Gelinim Mutfakta yarışmasının sunucusu kim oldu?
Gelinim Mutfakta yarışmasının sunucusu kim oldu?Demet Akalın’ın çok yorulduğunu söyleyerek programı bırakmasının ardından yerine gelen isim belli oldu.
17.10.2021Televizyon
Demet Akalın Gelinim Mutfakta’dan ayrıldı mı, neden? Gelinim Mutfakta yeni sunucu kim olacak?
Demet Akalın Gelinim Mutfakta’dan ayrıldı mı, neden? Gelinim Mutfakta yeni sunucu kim olacak?Demet Akalın Gelinim Mutfakta’dan ayrıldı mı? Demet Akalın'ın Gelinim Mutfakta macerası kısa sürdü. Fatih Ürek, Demet Akalın'ın Gelinim Mutfakta ekibini bıktırdığını ve programdan ayrıldığını dile getirdi. Peki, Demet Akalın Gelinim Mutfakta’dan neden ayrıldı?
8.10.2021Gündem
Songül Karlı'nın eski eşine dava açıldı
Songül Karlı'nın eski eşine dava açıldıSongül Karlı, eski eşi Metin Yüncü’ye kendisini dolandırdığı iddiasıyla dava açtı. Yüncü ile iki sanık hakkında 10'ar yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi.
25.09.2021Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Songül Karlı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki songül karlı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.