Selçuk Tektaş

Selçuk Tektaş

Son dakika selçuk tektaş haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan selçuk tektaş ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını selçuk tektaş haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Selçuk Tektaş

haberleri sayfasında son dakika yaşanan selçuk tektaş gelişmeleri de dahil olmak üzere 56 selçuk tektaş haberi bulunmuştur. Tüm selçuk tektaş haberleri aşağıda listelenmiştir.
Alişan'dan ölen kardeşi Selçuk Tektaş'a duygusal mesaj!
Alişan'dan ölen kardeşi Selçuk Tektaş'a duygusal mesaj!Şarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, geçtiğimiz temmuz ayında korona nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Alişan, yaşasaydı bugün 42. yaş gününü kutlayacak olan kardeşinin doğum gününü duygusal bir mesajla kutladı.
12.05.2022Magazin
Selçuk Tektaş'ın eşinden, Alişan'ın paylaşımına yürek yakan yanıt...
Selçuk Tektaş'ın eşinden, Alişan'ın paylaşımına yürek yakan yanıt...Ünlü şarkıcı Alişan, temmuz ayında kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeniyle kaybetmişti. Büyük bir acı yaşayan Alişan, evlatları ve yeğenleri için ayakta kalmaya çalıştı. Kardeşinin ölümünden sonra zor günler geçiren Alişan, sosyal medya hesabından Selçuk Tektaş'ın eşi Merve Tektaş'ın doğum gününü kutladı. Eşinin ölümüyle yıkılan Merve Tektaş'ın verdiği yanıt duygulandırdı.
1.05.2022Magazin
Alişan'dan çocukları ve yeğenleriyle yeni poz!
Alişan'dan çocukları ve yeğenleriyle yeni poz!Alişan, geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs sebebiyle kaybetmişti. Kardeş acısıyla zor günler geçiren Alişan, sık sık çocukları ve yeğenleriyle zaman geçiriyor. Ünlü şarkıcı, son olarak sosyal medya hesabından oğlu, kızı ve yeğenleriyle pozunu yayınladı.
22.04.2022Magazin
Alişan'ın kardeş özlemi dinmiyor! Duygusal paylaşım...
Alişan'ın kardeş özlemi dinmiyor! Duygusal paylaşım...Alişan, geçtiğimiz yıl koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Selçuk Tektaş'ı yad etti. Kardeşiyle birlikte çekilen eski bir fotoğrafını yayınlayan ünlü şarkıcı, "Seni çok özledim, çok..." ifadelerini kullandı.
17.03.2022Magazin
Alişan ve Buse Varol arasındaki buzlar eridi mi? Flaş paylaşım...
Alişan ve Buse Varol arasındaki buzlar eridi mi? Flaş paylaşım...Alişan ve Buse Varol'un evliliğindeki kara bulutlar dağılıyor. Kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybetmenin acısıyla mücadele eden Alişan, Buse Varol'la olan evliliğinde de yaşadığı kriz ile son dönemde dikkatleri üzerine toplamıştı. Buse Varol eşini etiketleyerek yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Bu paylaşımı görenler ikilinin arasındaki buzları eridiğine dair yorumlarda bulundu.
27.02.2022Magazin
Kardeşini kaybeden Alişan'ın acısı dinmiyor! 'Çok özledim seni'
Kardeşini kaybeden Alişan'ın acısı dinmiyor! 'Çok özledim seni'Ünlü şarkıcı Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs sebebiyle kaybetmişti. Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, yakalandığı Covid-19'u atlatamamış ve 41 yaşında yaşamını yitirmişti. Alişan kardeşinin ölümünden sonra zor günler geçiriyor.Tüm zamanını ailesi ve işine adayan ünlü türkücü, son paylaşımıyla yürek burktu. Kardeşiyle fotoğraflarını yayınlayan Alişan, özlemini dile getirdi.
20.02.2022Magazin
Alişan Buse Varol boşanıyor mu? Şarkıcı Alican iddialara yanıt verdi!
Alişan Buse Varol boşanıyor mu? Şarkıcı Alican iddialara yanıt verdi!Alişan ile Buse Varol'un boşanmak için mahkemeye dilekçe verdiği iddia edildi. Ünlü çift, kızları Eliz'in 1. yaşı için doğum günü partisi düzenlenmişti. Varol, Beşiktaş'taki bir otelde, Alişan ise aile arasında kızının doğum gününü kutladı. Varol'un düzenlediği etkinlikte Alişan yoktu.  Alişan ise kızı Eliz için annesinin evinde pasta kesti. Kutlamada babanne Suzan Tektaş, dede Mehmet Tektaş, Selçuk Tektaş'ın eşi Merve Tektaş, kızları Ceylan ve Eyşan hazır bulundu. Alişan'ın paylaştığı aile fotoğraflarında Buse Varol'un olmaması da kafaları karıştırmıştı. Buse Varol da yaptığı açıklamayla "eve davet edilmedim" demişti. Söz konusu yaşananlardan sonra Alişan Buse Varol boşanıyor mu? sorusuna yanıt aranmaya başlandı.
9.02.2022Magazin
Alişan'dan 'İzzet Yıldızhan' çıkışı: Külah varsa ona anlatsın
Alişan'dan 'İzzet Yıldızhan' çıkışı: Külah varsa ona anlatsınGeçtiğimiz yıl kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybeden Alişan, bir süre sahne çalışmalarına ara vermişti. Ünlü türkücü, kaporasını alıp iptal ettiği bir işte kendisinin yerine sahne alacak meslektaşının "Konserden önce paramı verin!" tepkisiyle karşılaştığını açıklamıştı. Bu kişinin İzzet Yıldızhan olduğu ortaya çıkmıştı. Önceki gün Etiler'de görüntülenen Alişan, muhabirlerin konuyla ilgili sorularına yanıt verdi.
27.01.2022Magazin
Alişan karne gününde yeğenlerini yalnız bırakmadı
Alişan karne gününde yeğenlerini yalnız bırakmadıŞarkıcı Alişan, önceki gün oğlu Burak, geçtiğimiz yıl yaşamını yitiren kardeşi Selçuk Tektaş'ın çocukları Eyşan ve Ceylan ile birlikte Zorlu AVM'de görüntülendi.
22.01.2022Magazin
Alişan'ın 'beni gördüğü yerde selam vermesin' dediği kişi İzzet Yıldızhan mı?
Alişan'ın 'beni gördüğü yerde selam vermesin' dediği kişi İzzet Yıldızhan mı?Kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüsten kaybeden Alişan, yaşadığı zor günlerde sanatçı dostlarından büyük destek aldığını belirtirken, bir meslektaşının "Konserden önce paramı verin" şeklindeki tepkisine çok üzüldüğünü ve bu olayı asla unutmayacağını söyledi. Söz konusu sanatçının İzzet Yıldızhan olduğu iddia edildi.
17.01.2022Magazin
Alişan 800 bin TL'lik arazi aracıyla okul çıkışına geldi bir bakan bir daha baktı!
Alişan 800 bin TL'lik arazi aracıyla okul çıkışına geldi bir bakan bir daha baktı!Buse Varol ile boşanma iddialarıyla gündeme gelen ve ilişkisi ile söyledikleriyle olay yaratan Alişan hayatını kaybeden kardeşi Selçuk Tektaş'ın çocuklarıyla yakından ilgileniyor. Okul çıkışında görüntülenen Alişan'ın 800 bin TL değerindeki aracını görenler araçtan gözlerini alamadı.
17.01.2022Magazin
Alişan: Beni hayatta tutan evlatlarım ve yeğenlerim!
Alişan: Beni hayatta tutan evlatlarım ve yeğenlerim!Kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatından sonra ilk kez konuşan ünlü sanatçı Alişan, içinden geçtiği zor günleri anlattı. Alişan, “Evli olmasaydım, ailem olmasaydı böyle bir kayıpta her şeyi bırakıp gitmiştim. Beni hayatta tutan evlatlarım ve yeğenlerim” sözleriyle anlattı.
16.01.2022Magazin
Alişan setlere geri dönüyor! O dizide rol alacak
Alişan setlere geri dönüyor! O dizide rol alacakKardeşi Selçuk Tektaş'ı bir süre önce koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan’dan sevenlerini heyecanlandıran bir haber geldi.
3.12.2021Magazin
Alişan kararını verdi! Kardeşi Selçuk Tektaş'ın ölümünün ardından kötü günler geçiren Alişan müjdeyi verdi
Alişan kararını verdi! Kardeşi Selçuk Tektaş'ın ölümünün ardından kötü günler geçiren Alişan müjdeyi verdiÜnlü türkücü Alişan kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeni ile 38 yaşında kaybetmesinin ardından kötü günler geçiriyordu. Bu süreci eşi Buse Varol'un desteği ile atlatan Alişan yeğenleri Eyşan ve Ceylan'la görüntülendi. Yeni projesi müjdesi veren Alişan, "Tek başıma yapacağım bir iş olacak, sanatçı arkadaşlarımı konuk edeceğim" dedi. Çekimler için yeğenleriyle Gaziantep ve Urfa'yı gezdiğini söyleyen şarkıcı, hafta sonu Kıbrıs'ta sahneye çıkacağını belirtti.
26.11.2021Magazin
Alişan kardeşinin ardından yaşadıklarını anlattı!
Alişan kardeşinin ardından yaşadıklarını anlattı!teve2’nin sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen programı teve2 Magazin Masası'na bugün ünlü şarkıcı Alişan telefon ile bağlandı. Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybettikten sonra yaşadığı süreci gözyaşları içinde teve2 Magazin Masası programında anlattı.
12.11.2021Magazin
Buse Varol'dan hamilelik açıklaması!
Buse Varol'dan hamilelik açıklaması!Arka arkaya gelen ölüm haberleriyle zor günler geçiren Alişan ve Buse Varol haklarındaki ayrılık iddialarını yalanlamıştı. Varol takipçilerinden bu konuda gelen sorulara yanıt verdi.
1.11.2021Magazin
Alişan'dan 'ayrılık' yanıtı!
Alişan'dan 'ayrılık' yanıtı!Eşi Buse Varol'la ayrılacakları konuşulan şarkıcı Alişan, Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlandı. Ayrılık iddialarına yanıt verdi.
28.10.2021Magazin
Alişan - Buse Varol çifti boşanıyor mu? Yanıt böyle geldi
Alişan - Buse Varol çifti boşanıyor mu? Yanıt böyle geldiKardeşi Selçuk Tektaş’ın ölümünden sonra zor günler geçiren Alişan’ın iki çocuğunun annesi Buse Varol’dan boşanacağı iddia edilmişti. Alişan, yaptığı paylaşımla bu iddiaları yalanladı.
27.10.2021Magazin
Alişan'a velilerden tepki! Okulun önünde...
Alişan'a velilerden tepki! Okulun önünde...Alişan, geçtiğimiz temmuz ayında hayatını kaybeden kardeşi Selçuk Tektaş'ın çocuklarına sahip çıkıyor. Ünlü şarkıcı, yeğenlerini okuldan bile almaya kendisi gidiyor. Ancak Alişan'ın geçtiğimiz günlerde okul önündeki bir hareketinin, diğer velilerin tepkisine neden olduğu iddia edildi.
16.10.2021Magazin
Buse Varol’dan Selçuk Tektaş açıklaması: ‘Toparlanmaya çalışıyoruz’
Buse Varol’dan Selçuk Tektaş açıklaması: ‘Toparlanmaya çalışıyoruz’Şarkıcı Alişan'ın oyuncu eşi Buse Varol ve oğlu Burak, önceki gün bir AVM’de objektiflere takıldı. Araçlar beklerken görüntülenen anne oğul, gazetecilerin fotoğraf isteğini geri çevirmeyerek objektiflere poz verdi.
16.10.2021Magazin
Alişan kardeşi Selçuk Tektaş'ın ölümünün ardından bir türlü toparlanamadı! Şimdi de...
Alişan kardeşi Selçuk Tektaş'ın ölümünün ardından bir türlü toparlanamadı! Şimdi de... Alişan’ın ağabeyi Selçuk Tektaş’ı kaybetmesiyle hayatının kabusunu yaşadı. Şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol, Tektaş’ın ölümünden bu yana hala toparlayamadı. Geçtiğimiz günlerde verdiği konserlerle hayranlarını mutlu eden ve tam toparlandı denilen Alişan tekrar yasa girdi.
12.09.2021Magazin
Alişan'ın paylaşımı yürek burktu
Alişan'ın paylaşımı yürek burktuAlişan, kardeşi Selçuk Tektaş'ı mezarında ziyaret etti. Yaptığı paylaşım sevenlerini üzdü.
3.09.2021Magazin
Alişan'ın kardeşinin kabir ziyaretinde feryatlar yürekleri dağladı!
Alişan'ın kardeşinin kabir ziyaretinde feryatlar yürekleri dağladı!Alişan, koronavirüs sebebiyle yaşamını yitiren kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş'ın mezarını vefatının 40. gününde ziyaret etti. Alişan'ın annesinin ziyaret sırasındaki feryatları yürek dağladı.
29.08.2021Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Selçuk Tektaş ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki selçuk tektaş haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.