Gazete Vatan Logo
Magazin Buse Varol'dan duygulandıran paylaşım: Bazen sadece 'keşke' diyorsun

Buse Varol'dan duygulandıran paylaşım: Bazen sadece 'keşke' diyorsun

Alişan, 2021 yılının temmuz ayında kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeniyle kaybetmişti. Büyük bir acı yaşayan şarkıcının eşi Buse Varol, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla görenleri duygulandırdı.

Buse Varol'dan duygulandıran paylaşım: Bazen sadece 'keşke' diyorsun

2018 yılında Buse Varol ile nikah masasına oturan ve bir yıl sonra oğlu Burak'ı, 2021'de de kızı Eliz'i kucağına alan Alişan; aynı zamanda menajeri de olan kardeşi Selçuk Tektaş'ı Temmuz 2021'de henüz 41 yaşındayken koronavirüs sebebiyle kaybetmişti.

Kardeşinin vefatından sonra yengesine ve yeğenlerine sahip çıkıp, onları kendi ailesinden ayırmayan şarkıcının eşi Buse Varol, görenleri duygulandıran bir paylaşım yaptı.

"ÇOK ÖZLEDİK"

1.5 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden Selçuk Tektaş ile çekilen bir karesini yayınlayan ünlü isim; şu ifadeleri kullandı:

Bu fotoğrafı çekildiğimiz anı o kadar net hatırlıyorum ki! Çok özledik, hem de çok... Bazen sadece 'keşke' diyosun...

ZORLU GÜNLERİ GERİDE BIRAKTILAR

Selçuk Tektaş'ın vefat etmesinin ardından kardeşinin ailesiyle yakından ilgilenen Alişan'ın eşi Buse Varol ile arasının bozulduğu ve boşanacakları iddia edilmişti.


Buse Varol, alyansını çıkarmasına rağmen "Aramızda bir sorun yok" derken, Alişan ise "Bizi kendi halimize bırakın" diyerek çıkan haberlere isyan etmişti. İkili, yaşananlardan sonra aralarındaki buzları eritmeyi başarmış ve kırgınlıkları geride bırakmıştı.

Haberin Devamı