Sabun

Sabun

Son dakika sabun haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan sabun ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını sabun haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Sabun

haberleri sayfasında son dakika yaşanan sabun gelişmeleri de dahil olmak üzere 892 sabun haberi bulunmuştur. Tüm sabun haberleri aşağıda listelenmiştir.
Duştan önce bu yöntemi deneyin, duşakabin pırıl pırıl parlasın! Birkaç dakika yetiyor
Duştan önce bu yöntemi deneyin, duşakabin pırıl pırıl parlasın! Birkaç dakika yetiyorDuşakabin evin en zor temizlenen bölgeleri arasında yer alır. Sabun, şampuan lekeleri kalıcı hale geldiği zaman söküp atmak çok zordur. Bu durumda duşakabini daha sık yıkamak gerekir. Ancak duşakabin temizliği hakkında yaygın bir yanlış yapılıyor. Duşakabinleri temizlemek için kullanılan temizlik ürünleri camların çizilmesine ve bulanık görünmesine neden oluyor. Gelin duşakabin temizliğinde en iyi yönteme birlikte bakalım.
2.10.2023Gündem
Okul zili çaldı, hastalıklar arttı! Kovid, grip ve kızamık alarmı
Okul zili çaldı, hastalıklar arttı! Kovid, grip ve kızamık alarmıMilli Eğitim Bakanlığı’na (MEB) bağlı ilk ve ortaöğretim kurumlarında 2023-2024 eğitim öğretim yılı pazartesi günü başladı, 20 milyon 481 bin öğrenci ve 1 milyon 178 bin öğretmen ders başı yaptı.
14.09.2023Yaşam
Duş Jeli Nasıl Kullanılır? Duş Jeli Kullanırken Yapılması Gerekenler...
Duş Jeli Nasıl Kullanılır? Duş Jeli Kullanırken Yapılması Gerekenler...Duş jeli, vücudu temizlemek için kullanılır. Yoğun bir temponun ardından insanlar duşa girmek isterler. Duş jelleri daha çok sıvı sabun görünümündedir. Bu ürün vücut temizliğine önem veren kişilerce banyoda sıklıkla kullanılan ürünlerdir.
11.07.2023Sağlık
Sığır Kuyruğu Otu Nedir? Sığır Kuyruğu Otu Faydaları Nelerdir?
Sığır Kuyruğu Otu Nedir? Sığır Kuyruğu Otu Faydaları Nelerdir?Sağlık için kullanılan sığır kuyruğu otu, güneşli olan bölgelerde yetişmektedir. Bu bitki yüzyıllardır tüketilmekte. Pek çok sağlık soruna da iyi gelmektedir.
23.06.2023Sağlık
5 yıl önce kendi işlerini kurdular, hedef Avrupa ülkelerine açılmak
5 yıl önce kendi işlerini kurdular, hedef Avrupa ülkelerine açılmakİstanbul'un kalabalığından sıkılarak 5 yıl önce Edirne'nin Orhaniye köyünde 15 dönüm tarla satın alıp lavanta üretimine başlayan Yasin ve Selin Deniz çifti, lavantanın yağından sabununa, kolonyasından mumuna kadar birçok ürünün satışını yapıyor.
11.06.2023Ekonomi
Sağlık Bakanlığı sonuçları açıkladı! Sekiz üründen üçü ruhsatsız
Sağlık Bakanlığı sonuçları açıkladı! Sekiz üründen üçü ruhsatsızSağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK), 2023’ün ilk üç ayında denetlediği el dezenfektanı, antibakteriyel sıvı sabunların da içinde olduğu ‘biyosidal ürünler’in risk analizleriyle ilgili sonuçları açıkladı.
11.05.2023Gündem
Bayramda 'tokalaşma ve el öpme' uyarısı! 'Virüsler aramızda olacak'
Bayramda 'tokalaşma ve el öpme' uyarısı! 'Virüsler aramızda olacak'Tüm dünya gibi Türkiye’yi de kasıp kavuran koronavirüs pandemisi, birçok alışkanlığı değiştirdi. Fakat aşıyla birlikte virüsün öldürücü etkisinin büyük oranda kontrol altına alınması ile eski normale dönüldü. Bu da pek çok riski beraberinde getirdi. Ülkemizde özellikle bayramlardaki yakın temas birçok hastalığa neden olurken, el öpmeye ilişkin çarpıcı uyarılar geldi.
21.04.2023Sağlık
İş ilanına başvurdu, hayatı kabusa döndü! Dolandırıldığı yetmedi bir de böyle para koparmak istediler
İş ilanına başvurdu, hayatı kabusa döndü! Dolandırıldığı yetmedi bir de böyle para koparmak istedilerDolandırıcılar bu kez de ev hanımlarını hedef aldı. Şişli'de iki çocuk annesi Hüsnegül Demirci, sosyal medyada, 'Evde Paketleme Acentesi' adı altında verilen sabun paketleme ilanını gördükten sonra para kazanmak için ilgili firma ile bağlantıya geçti. Her şey aylık 7 bin 500 lira kazanma hayali ile bu işe başvurması ile başladı. Dolandırılmadığı yetmediği gibi tehditlere de maruz kalan Hüsnegül Demirci, yaşadığı kabusu detayları ile anlattı.
29.03.2023Yaşam
Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde dev indirim! Ramazan ayı boyunca sürecek
Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde dev indirim! Ramazan ayı boyunca sürecekTarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde ramazan ayı boyunca temel gıda ve temizlik ürünlerinde fiyatlar sabitlendi. Düzenlenecek kampanyayla marketlerde satışı devam eden pirinç, nohut, fasulye, mercimek, ayçiçeği yağı, salça, zeytin, çay, şeker, Et ve Süt Kurumuna ait et gibi temel gıda ürünleri ile deterjan, sabun çeşitleri, peçete, kağıt havlu gibi temizlik ürünlerini içeren yaklaşık 900 ürün çeşidinde ramazan ayı boyunca fiyat artırımı yapılmayacak.
24.03.2023Ekonomi
Tarım Kredi 900 üründe fiyatları sabitledi
Tarım Kredi 900 üründe fiyatları sabitlediTarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde ramazan ayı boyunca temel gıda ve temizlik ürünlerinde fiyatlar sabitlendi.
24.03.2023Ekonomi
Deprem çantası maliyeti arttı! Yaklaşık 1000 liraya oluşturulabiliyor
Deprem çantası maliyeti arttı! Yaklaşık 1000 liraya oluşturulabiliyorÖnceden hazırlanmış bir deprem çantası depremde hayat kurtarabiliyor. Yaşanacak deprem durumunda hayat kurtarabilecek bir deprem çantası, ortalama 940 TL maliyetle oluşturulabiliyor. 2020 yılında bir çanta ortalama 500 liraya hazırlanıyordu.
20.02.2023Gündem
Bakan Koca'dan çocuklarda sıkça görülen vaka hakkında açıklama
Bakan Koca'dan çocuklarda sıkça görülen vaka hakkında açıklamaSağlık Bakan Fahrettin Koca, A Grubu Beta-Hemolotik Streptokok vakaları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
2.02.2023Gündem
Sağlık Bakanlığı'ndan "Strep-A" uyarısı: 24. saate kadar bekleyin; işe, okula gitmeyin
Sağlık Bakanlığı'ndan "Strep-A" uyarısı: 24. saate kadar bekleyin; işe, okula gitmeyinSağlık Bakanlığı, halk arasında "beta" olarak bilinen Strep-A bakterisinin neden olduğu enfeksiyona ilgili kamuoyundaki soru işaretlerinin giderilmesi amacıyla yeni bir duyuru yayımladı. Duyuruda, hastaların antibiyotik tedavisinin 24'üncü saatine kadar dikkatli olması gerektiğinin altı çizildi. Öte yandan SMA Bilim Kurulu, Bakan Fahrettin Koca başkanlığında toplandı. Bakan Koca SMA hastaları ve aileleri için gerçekçi beklentilere dayalı sağlık hizmeti ve bakımını, standart bakım kurallarına uyarak en üst düzeyde sürdürmeyi hedeflediklerini belirterek, 'umudun suistimaline şimdiye kadar izin vermediğimiz gibi bundan sonra da izin vermeyeceğiz' dedi. İşte haberin detayları...
1.02.2023Gündem
Kapora ve kimlik bilgisi tuzağı! 'Evde paketleme işi' yapmak isteyen herkesi kapsıyor
Kapora ve kimlik bilgisi tuzağı! 'Evde paketleme işi' yapmak isteyen herkesi kapsıyor'İŞKUR evde paketleme işi', 'evde ek iş fırsatı' adı altında sosyal medyadan reklamlar yapılıyor ve gönderiler paylaşıyorlar. Karşı tarafa ek iş amacıyla para gönderen vatandaşlar da var, kimlik bilgilerini verenler de... Son aylarda şikayetler gittikçe artmaya başladı. Peki parasını geri alamayan ve kimlik bilgilerini paylaşan kişiler ne yapabilir? Burada çok önemli bir detay göz ardı ediliyor. İşte kritik bilgiler...
17.12.2022Gündem
13 Aralık BİM kataloğu 2022! BİM aktüel 13 Aralık ürünleri raflarda! Salı indiriminde neler var, bu hafta BİM’de hangi ürünler indirimli?
13 Aralık BİM kataloğu 2022! BİM aktüel 13 Aralık ürünleri raflarda! Salı indiriminde neler var, bu hafta BİM’de hangi ürünler indirimli?BİM aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. BİM 13 Aralık 2022 kataloğunda hangi ürünler indirimli? Sorusuna yanıt aranıyor. BİM'de her salı ve cuma günü farklı ürünler indirimli fiyatlarıyla raflardaki yerini aldı. BİM 13 Aralık 2022 kataloğunda gıdadan temizlik malzemelerine, kişisel bakım ürünlerinden makyaj malzemelerine kadar farklı ürünler alıcısını bekliyor. İşte 13 Aralık BİM aktüel ürünler kataloğu...
13.12.2022Ekonomi
15 yıldır atıl duran köy okulu yaşam merkezine dönüştürüldü
15 yıldır atıl duran köy okulu yaşam merkezine dönüştürüldüManisa’nın Şehzadeler ilçesinde 15 yıldır atıl halde bulunan Hamzabeyli Mahallesi'ndeki ilkokul, Şehzadeler Belediyesinin de katkılarıyla Manisa’nın ilk köy yaşam merkezine dönüştürüldü. Merkezde açılan kurslara katılan kadınlar boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirirken, bir yandan da aldıkları eğitim sayesinde ortaya çıkardıkları ürünlerin satışını yaparak, aile ekonomilerine katkı sağlamayı planlıyor.
12.12.2022Eğitim
15 yıldır atıl duran köy okulu yaşam merkezine dönüştürüldü
15 yıldır atıl duran köy okulu yaşam merkezine dönüştürüldüManisa’nın Şehzadeler ilçesinde 15 yıldır atıl halde bulunan Hamzabeyli Mahallesi'ndeki ilkokul, Şehzadeler Belediyesinin de katkılarıyla Manisa’nın ilk köy yaşam merkezine dönüştürüldü. Merkezde açılan kurslara katılan kadınlar boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirirken, bir yandan da aldıkları eğitim sayesinde ortaya çıkardıkları ürünlerin satışını yaparak, aile ekonomilerine katkı sağlamayı planlıyor.
12.12.2022Eğitim
Ev hanımlarına tuzak kurarak büyük vurgun! Bakanlık imzalı belge bile var
Ev hanımlarına tuzak kurarak büyük vurgun! Bakanlık imzalı belge bile varDolandırıcılar sosyal medya üzerinden iş vaadi onlarca vatandaşları mağdur ettiği ortaya çıktı. Ev hanımlarını hedeflerin koyan dolandırıcılar önce güven kazanıyor, sonra da istedikleri parayı alıp kayıplara karışıyor. Olayla ilgili operasyon başlatan polis ekipleri ise ilginç detaylara ulaştı.
29.11.2022Gündem
Deprem çantası nasıl hazırlanır? Deprem çantasının içinde neler olmalı? İşte deprem çantasında olması gerekenler!
Deprem çantası nasıl hazırlanır? Deprem çantasının içinde neler olmalı? İşte deprem çantasında olması gerekenler!Deprem, Türkiye’nin gerçeği olarak karşımızda duruyor. Türkiye’de yaşanan depremler her seferinde hazır olmanın önemini bir kez daha hatırlatırken uzmanlar yaşanan depremlerin bir uyarı olduğunu belirtiyor. Depreme için evde güvenlik ile ilgili bir takım önlemler almak ve hayat kurtaran bilgileri öğrenerek hazırlıklı olmak için pek çok sebep var. Bunların başında da deprem çantası hazırlamak geliyor. Peki, Deprem çantası nasıl hazırlanır? Deprem çantasının içinde neler olmalı? İşte deprem çantasında olması gerekenler!
23.11.2022Gündem
Çırak olarak başlamışlardı! Şimdi ürünlerini Avrupa’ya ihraç ediyorlar
Çırak olarak başlamışlardı! Şimdi ürünlerini Avrupa’ya ihraç ediyorlarMardin’de kolonya ve sabun üretimi işine çırak olarak başlayan iki kardeş, açtıkları kendi iş yerlerinde ürettikleri ürünleri Avrupa’ya ihraç ediyor.
23.11.2022Ekonomi
Zincir marketlere fahiş fiyat ve stokçuluk cezası!
Zincir marketlere fahiş fiyat ve stokçuluk cezası!Haksız Fiyat Değerlendirme Kurulu'nun yedinci toplantısı gerçekleştirildi. Bugüne kadar yapılan denetimlerde, fahiş fiyat artışı ve stokçuluk yaptığı tespit edilen işletmelere toplamda 56.602.168,50.- TL idari para cezası uygulandı.
18.11.2022Ekonomi
Homojen Karışım Nedir, Özellikleri Nelerdir? Homojen Karışım Örnekleri Nelerdir?
Homojen Karışım Nedir, Özellikleri Nelerdir? Homojen Karışım Örnekleri Nelerdir?Birden fazla maddenin kimyasal özellikleri korunmadan yeni bir maddeye dönüştürülmesine homojen karışım denmektedir. Homojen karışım örnekleri en çok sıvılar, çözeltiler ve gazlarda görülmektedir. Homojen karışım maddeleri arasındaki gurup maddeleri homojen karışım yapılarak bütünlük kazanması gerekmektedir.
10.11.2022Eğitim
Emine Erdoğan: Bizim için temizlik inancımızın özünü oluşturan bir yaşam prensibidir
Emine Erdoğan: Bizim için temizlik inancımızın özünü oluşturan bir yaşam prensibidirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, “Bizim için temizlik gündelikle alelade bir pratikten ziyade inancımızın özünü oluşturan bir yaşam prensibidir. Temizlik doğrudan imanla ilişkilidir. Dolayısıyla temizlik, önce manevi dünyamızla başlar ve oradan dış dünyamıza tezahür eder” dedi.
8.11.2022 Siyaset
BİM 1 Kasım aktüel ürünler kataloğunda hangi indirimler var? 1 Kasım BİM aktüel ürünler kataloğu 2022 yayınlandı! BİM 1-4 Kasım Salı ve Cuma günü indirimleri!
BİM 1 Kasım aktüel ürünler kataloğunda hangi indirimler var? 1 Kasım BİM aktüel ürünler kataloğu 2022 yayınlandı! BİM 1-4 Kasım Salı ve Cuma günü indirimleri!BİM 1 Kasım 2022 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. BİM her hafta Salı ve Cuma günleri birbirinden farklı ürünleri indirimli fiyatlarla tüketiciye sunuyor. Vatandaşlar Salı gününün gelmesiyle BİM’de bu Salı neler var? Sorusuna yanıt aramaya başladı. Çikolata ve Bisküvi ürünlerinden Temizlik ve Hijyen ürünlerine, Dondurulmuş gıdalardan, Kahvaltılık grubuna kadar birçok ürün indirimli fiyatlarla raflardaki yerini aldı.
1.11.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Sabun ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki sabun haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.